Медитация с Аштаром

Meditācija ar Aštaru

“Meditācija un čenelings”

2020. g. 25. aprīlī, sestdien, pulksten 13 pēc Maskavas laika (arī pēc Rīgas laika)

 

Meditācija ar Aštaru

20 04 21 01

 

Kārtējā nodarbība no sērijas “Meditācija un čenelings” –

tikšanās ar Kosmiskās Gaismas Federācijas vadītāju – Aštaru

“Aštara Komanda – tā ir Galaktiskās Konfederācijas apakšvienība, kuras galvenā funkcija ir planētas Zeme atbrīvošana no tumšo spēku varas.

Galaktiskā Konfederācija – tā ir brīva konfederatīva savienība, kuru veido pozitīvās civilizācijas šajā galaktikā, piemēram: Plejādieši, Sīriāņi, Arkturiāņi… Tās līderi, Augšupceltie Valdnieki, ir būtnes, kuras dzīvo apskaidrotā apziņas stāvoklī. Uz šīs planētas Galaktiskā Konfederācija ir zināma ar daudziem vārdiem: Galaktiskā Federācija, Galaktiskā Gaismas Federācija, Galaktiskā Planētu Konfederācija, Apvienotā Planētu Federācija… Visi šie nosaukumi apzīmē tās pašas – pozitīvās grupas.

Internetā pastāv ideja, ka Galaktiskā Federācija un Galaktiskā Gaismas Federācija ir divas grupas, no kurām viena ir pozitīva, bet otra negatīva. Tas nav tiesa. Nav nekādu negatīvu citplanētiešu grupu aiz šī blīvuma ietvariem. Abi nosaukumi – Galaktiskā Federācija un Galaktiskā Gaismas Federācija – attiecas uz vienām un tām pašām pozitīvajām grupām.

Ir daudz būtņu uz šīs planētas, kuras apgalvo, ka viņām ir kontakts ar šo pozitīvo grupu. Vairumā gadījumā tas tā nav. Dažiem cilvēkiem ir īsts eksperimentāls kontakts ar šo pozitīvo grupu, taču vairums telepātisko vēstījumu no Galaktiskās Konfederācijas ir Arhontu un viņu tehnoloģijas pārtverti mentālajā, astrālajā un ēteriskajā plānā. Arhonti ievieto vēstījumus, kuri izskatās pilni mīlestības un gaismas pirmajā acu uzmetienā, taču patiesībā ir vienkārši pārstrādātas frāzes. Viņi tās arī sajauc ar dezinformāciju, un tas ir radījis lielu jucekli Gaismas Darbinieku vidū par Galaktisko Konfederāciju.

Vairums čeneleru ir uzticīgi gaismai, viņi vienkārši nespēj aizkļūt aiz aizsega, kuri radījuši Arhonti. Un neliels skaits čeneleru ir Nacionālās drošības aģentūras aģenti.

Tie kanāli, kuriem ir īsts telepātisks kontakts ar Galaktisko Konfederāciju, spēj atnest jaunu informāciju uz šo karantīnas aptverto planētu, nevis vienkārši atkārto vecas frāzes.”

http://rakursvl.ru/2016/05/26/galakticheskaya-konfederatsiya/

 

Aštars ir mūsu Gaismas Grupas loceklis. Es reti ar viņu sarunājos, bet tādēļ ne mazāk dārgs man ir tas, ka pazīstu viņu. Es ar viņu iepazinos, tieši sākot ar to pašu grāmatu, kura sniegta virsrakstā, 2005. gadā[1].

Aštars man palīdzēja savienoties ar Sanatu Kumaru un sniedza man iesvētījumu dvēseles līmenī.

Viņa enerģijas gluži kā caurauž mani, paliekot iekšienē. Tās piepilda ar spēku un mierīgumu, samierina ar īstenību un iedrošina, iedvešot man pārliecību, ka viss norit, kā vajag.

 

Aicinu visus!

 

Sagatavojiet jūsu jautājumus!

 

Maksa par nodarbību – 300 rbļ.

Jūs varat apmaksāt uzreiz vairākus tamlīdzīgus seansus

vai maksāt katru reizi, kā ir ērti.

Tiem, kas man ir apmaksājuši iepriekš, es lūdzu man atgādināt ar vēstuli.

 

1. Pats vienkāršākais pārskatījuma veids Krievijā – uz kartes rēķinu jebkurā Krievijas Sberbank nodaļā

4276 1600 1263 4789

 

2. Jandeks-nauda, konts 41 00 11 43 27 08 994

 

3. Bankas pārvedumi no ārzemēm: Vestern Union, UNIstream, Kontakt

uz vārdu КОТЕЛЬНИКОВА НАТАЛЬЯ НИКОЛАЕВНА

KOTELNIKOVA NATALIA NIKOLAEVNA.

Noteikti norādiet tēva vārdu. Pie mums tas ir nepieciešams.

Nesūtiet caur Golden Crown

 

4. PayPal uz e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Jebkurā gadījumā sūtiet man vēstuli uz e-pastu

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., norādot vebināru un apmaksas veidu.

Atbildes vēstulē es jums atsūtu norādi un paroli uz vebināru.

 

Pievienots 21.04.2020

http://www.sanatkumara.ru/seminari-2020-goda/meditatsiya-s-ashtarom

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. “Ченнелинг 4. Аштар: командир Сил Света – Туелла” https://naturalworld.guru/kniga_chenneling-4-ashtar-komandir-sil-sveta.htm (Tulk. piezīme)