Шумановский резонанс

Šūmaņa rezonanse

Šūmaņa rezonanse 4.-5. aprīļa meditācijā

 

20 04 08 01

Foto no vietnes https://masokol.ru/blog/raskachali-planetu/

08.04.20.

“Planetārās meditācijas – tās ir meditācijas, kuru laikā mēs apvienojam mūsu nodomus vienotā uzplūdumā, lai tīrītu ne tikai personīgo telpu iekšienē un apkārt mums, bet arī visai planētai. Kolektīvo prakšu efektivitāte tiek sasniegta uz Sinerģijas Spēka rēķina, kad 1+1=11, nevis 2. Tas ir, liela cilvēku kolektīva summārie pūliņi spēka ziņā pārsniedz viņu pašu atsevišķu spēku summu.” https://masokol.ru/blog/planeta-meditation/

4.-5. aprīlī pārvēlās pasaules meditācijas vilnis, kurā mēs piedalījāmies. Mūsu vietnē translācijas laikā bija klātesoši 100 cilvēki, bet vēlāk ierakstu noskatījās vēl 276. Meditāciju atbalstīja citas konfesijas un ezotēriķu grupas. Piemēram, Tatjana Mikušina (Татьяна Микушина) savā vietā organizēja lūgšanu nomodu:

20 04 08 02

Noritēja lūgšanu akcija Indijā:

“Premjers vērsās pie indiešiem ar lūgumu 5. aprīlī nodzēst gaismu mājās un iznākt uz balkoniem un atvērtām māju durvīm ar svecēm un lampādēm rokās. Šīs ugunis ir aicinātas nodemonstrēt 1,3 miljardu indiešu kopīgo spēku, atzīmēja premjers, televīzijas pārraidē griežoties pie nācijas. Tieši pulksten 21:00 visā Indijā mājās tika izslēgta elektrība un iedegtas sveces, lāpas, lampādes, tradicionālie eļļas gaismekļi “dipa”, kuru gaisma atvaira ļaunos garus, mobilo telefonu lukturīši. Daži palaida uguņošanu. Daudzi nenodzēsa sveces pēc akcijas deviņām minūtēm un atstāja tās degt uz balkoniem un palodzēm.”

Interesanti, ka no Google meklētājā pazuda visas norādes uz emuāriem par pasaules meditāciju 4.-5. aprīlī. Nevarēju Google atrast arī norādes par meditāciju Indijā. Tikai cits pārlūks mani šodien “izglāba”.

20 04 08 03

Man sagribējās izsekot, kā mūsu globālā meditācija iezīmējās planētas “fotogrāfijās”.

20 04 08 04

“Vispārpieņemtā teorija saka: par Šūmaņa rezonansi sauc parādību, ka starp Zemes virsmu un jonosfēru veidojas zemu un superzemu frekvenču elektromagnētiski stāvviļņi. Zeme un viņas jonosfēra – tas ir gigantisks sfērisks rezonators, kura telpa piepildīta ar vājstrāvas vadītspējas vidi. Ja šajā vidē radies elektromagnētisks vilnis pēc zemeslodes apliekšanas atkal sakrīt ar savu fāzi (ieiet rezonansē), tad tas var eksistēt ilgstoši.

Tāpat ir zināms, ka Šūmaņa rezonanses ir sinhronizētas ar visas biosfēras elektromagnētisko aktivitāti un aktīvi to ietekmē. Īpaši jutīgi pret šiem viļņu procesiem ir cilvēki. Taču ar to parādības izziņa lielā mērā beidzas, un tālāk sākas tikai teorija. Tāpēc kaut kā traktēt visu šo nepārtraukto balto panorāmu var, tikai balstoties uz teoriju.” https://universe-tss.su/main/nauka/65659-s-rezonansami-shumana-chto-to-ne-tak-k-ponedelniku-zhelatelno-prigotovitsja.html

Agrīnāki pētījumu par Šūmaņa rezonanses un magnētisko vētru tēmu ir sniegti mūsu vietnē: http://www.sanatkumara.ru/stati-2019/shumanovskie-rezonansi[1]

Un tur ir izsekota Šūmaņa rezonanses atkarība no Saules vētrām. Taču periodā no 2020. gada 4. līdz 5. aprīlim nekādu magnētisku vētru nebija.

“Saules aktivitātes prognoze 2020. gada aprīlim

2020. gada 1. aprīlī

Neliels uzliesmojums uz Saules notiks jau 1. aprīlī.

2020. gada 7. aprīlī

Viegla magnētiskā vētra patraucēs tikai no meteo apstākļiem atkarīgus cilvēkus 7. aprīlī.”

Sīkāk (Курьер.Среда.Бердск.) https://kurer-sreda.ru/2020/03/31/531403-magnitnye-buri-v-aprele-2020-kogda-stoit-ozhidat-meteoudarov-i-kak-podgotovitsya

Zemāk sniegtās tabulas ir vienkārši informācija pārdomām. Es neizdaru nekādus secinājumus, jo īpaši jautājumā neorientējos. Atgādinu, ka mūsu meditācijas laiks bija 5:45 pēc Maskavas laika, bet pēc Tomskas laika tas ir 9:45 no rīta.

Un mēs redzam krasu Šūmaņa rezonanses pieaugumu tajā laikā (sk. zemāk).

http://sosrff.tsu.ru/?page_id=7

20 04 08 03

Tagad pilnīgi cits jautājums – un vai pats fakts pastāvēja? (А был ли мальчик?) Mēs visi lasījām sekojošas rindiņas:

“4.-5. aprīlī Notiks Ļoti spēcīga Jupitera un Plutona savienošanās un sekojoša trīskārša Saturna - Plutona - Jupitera savienošanās. Tas ir Portāla datums!!! Tajā laikā uz Zemi atnāks ļoti spēcīgs izstarojums, tā ir mūsu pirmā ieiešana Ūdensvīra laikmetā!!! Un ir jāizmanto šis moments!!!”

https://vk.com/wall-170645987_634

Es ne pārāk uzticos astrologiem, un, kā izrādījās, tas ir pareizi. Lūk, izraksts no astronomu kalendāra par planētu opozīciju 2020. gadā:

“No 11 planētu savienojumiem savā starpā 2020. gadā pašas tuvākās (mazāk par pusgrādu) būs 3 parādības (27. janvārī – Venēra un Neptūns, 1. maijā – Merkurs un Urāns un 21. decembrī – Jupiters un Saturns). Mazāk par 1 grādu (taču vairāk par pusgrādu) kļūs leņķiskais attālums starp Marsu un Jupiteru 20. martā, Marsu un Saturnu 31. martā un Merkuru un Venēru 22. maijā. Par citu planētu savienojumiem var atrast notikumu kalendārā AK_2020.”

http://spo-rsk.ru/useruploads/files/AstrCalend20.pdf

Taču vienalga ir lieliski, ka mēs ar jums sapulcējāmies vienā un tajā pašā datumā, pateicoties astrologiem, lai arī virtuāli, lai arī pēc astroloģijas kalendāra. Mēs sākām uzticēties cits citam un kopīgi strādājām planētas labā.

20 04 08 03

Interesanti izsekot, kā mūsu meditācija ietekmēja planētas Šūmaņa rezonanses. Dati ņemti no Tomskas Universitātes vietnes un no vietnes http://janto.ru/repository/008/03.html

20 04 08 05

Šūmaņa rezonanses 5.-6. aprīlī

Kā redzam, rezonanses galvenās parādības sākās 5. aprīlī 9:45 pēc Tomskas laika, tas 5:45 pēc Maskavas laika. Es padomāju – ja nu tas vienkārši ir darbdienas sākums Tomskā? Tad, lūk, skatieties, kā rezonanses uzvedas 6.-8. aprīlī, aina manāmi atšķiras.

20 04 08 06

Šūmaņa rezonanses 6.-8. aprīlī

20 04 08 07

Šūmaņa rezonanse frekvences atkarība no vietējā laika hercos

Šeit, kā man gribas domāt, parādīts tas fakts, ka mēs ar planētu sinhronizējāmies alfa-ritmā, bet tā tieši arī ir tā bāzes frekvence (augšējā baltā līkne), kurā pulsē planēta: 7,40-7,59 herci. Paskatieties, uz frekvences krišanās laiku. Ir vēl viens moments, kuram vērts pievērst uzmanību, – tā patiešām ir iespējamā gamma-portāla radīšana. Paskatieties, kā gamma-izšļakstījums iedarbojas uz rezonansi.

Gamma-izšļakstījuma iedarbība uz Šūmaņa rezonansi https://radiophysics.unn.ru/issues/2010/9/605

“Tiek salīdzināti eksperimentālie un modelētie dati par 2004. gada 27. decembra ārpusgalaktikas gamma-staru izšļakstījuma iedarbību uz globālo elektromagnētisko rezonansi. Pēc supergaro viļņu radiostaciju signālu mērījumiem ir zināms, ka jonizējošais starojums jonosfēru virs apspīdētas puslodes pazemināja par 2020 km. Tātad ierosinājumam ir jāizmaina telpas Zeme-jonosfēra faktiskās frekvences un jāietekmē Zemes superzemo frekvenču radio trokšņa novērojamā spektra forma. Darbā tiek salīdzināti rezultāti, iegūti, novērojot un modelējot Šūmaņa rezonanses izmaiņas gamma-izšļakstījuma iedarbībā. Tiek izmantoti divi modeļi: vienkāršākajā no tiem jonosfēras ierosinājums ir vidējots pa visu Zemeslodi; otrais modelis ņem vērā neviendabīgumu diena-nakts. Parādīts, ka abi modeļi dod līdzīgus paredzējumus un efekts ir maz atkarīgs no neviendabīguma diena-nakts. Tā kā jonosfēra nes pozitīvu elektrisko lādiņu, tās vertikāla pārbīde izraisa strāvu, kura uzstājas elektromagnētiskā lauka impulsu “parametriskā” avota lomā. Avota globālais izmērs ved pie tā, ka impulss ietver tikai Šūmaņa rezonanses zemāko frekvenci. Superzemo frekvenču impulss laika ziņā sakrīt ar gamma-izšļakstījuma atnākšanu. Sniegti novērojumu rezultāti Moširi observatorijā (Japāna) gamma-izšļakstījuma momentā, kuri tiek salīdzināti ar izskaitļojumu šai observatorijai. Parādīts, ka ierakstā izdodas konstatēt kā Šūmaņa rezonanses sonogrammas modifikāciju, tā arī parametrisku superzemas frekvences radio impulsu.”

Frekvenču diennakts variācijas

“Kā jau tika teikts, rezonanšu centrālās frekvences nosaka viļņvada Zeme-jonosfēra parametri, un konkrēti D slāņa apakšējās robežas augstums un tā vadāmības profils, kurus savukārt nosaka Saules jonizējošie starojumi un mezosfēras. Šo starojumu enerģiju lielums apspīdētajā pusē pārsniedz starojuma enerģiju nakts pusē – atkarībā no saules stāvokļa ekliptikā – 200-700 reižu, kas nosaka ievērojamu atšķirību starp D slāņa vadāmības profiliem.

(…) Tajā skaitā ir noskaidrots, ka frekvences mainās sinhroni ar Zemes griešanos ap savu asi, turklāt konkrētas frekvenču vērtības vienā un tajā pašā globālā (UT-Universal Time) laika momentā var atšķirties, taču to izmaiņu dinamika ir līdzīga un ekstremālas vērtības ir novērojamas aptuveni vienā un tajā pašā globālajā laikā.”

20 04 08 03

Gribu teikt, ka mēs nezinām un zinātnieki pagaidām precīzi nezina, kas tas ir – Šūmaņa frekvence un no kā tā ir atkarīga. Diez vai būs tieša sinhronizācija ar to, kas notiek mūsu sirdīs. Taču joprojām ceru, ka zinātnieki tomēr atradīs biosfēras korelāciju ar planetārajiem raksturlielumiem. Pievēršu uzmanību, ka arī amplitūdas uzvedas īpaši “mūsu” periodā. Amplitūdu “negaisu hipotēze” liecina par enerģiju paaugstināšanos atmosfērā un jonosfērā.

20 04 08 08

Amplitūdas

Šūmaņa rezonanses amplitūdu atkarība no vietējā laika

Vietējais laiks izteikts Tomskas vasaras dekrēta laika stundās (ТЛДВ). ТЛДВ=UTC+7 stundas.

“Frekvenču diennakts variācijas

Rezonanses amplitūdu nosaka pirmām kārtām uzpumpētā enerģija no pasaules negaisu centriem, kuru aktivitāte ir atkarīga no to lokālā diennakts laika. No otras puses, enerģiju pieņemšanas punktā nosaka tās atrašanās attiecībā pret šiem centriem, konkrēti:

  • azimuti, kas ietekmē lauka komponenšu horizontālo amplitūdu attiecību;
  • attālinājums, kas nosaka aprimšanu zaudējumu dēļ un viļņvada šķēluma izmaiņas dēļ (sk. rezonanses trīsdimensiju priekšstats);
  • fāze pieņemšanas punktā, kas nosaka amplitūdas izmaiņu atbilstoši stāvviļņa fāzei (sk. fiziskais princips),

kā arī negaisa lokālās aktivitātes parametri.

Šo cēloņu dēļ rezonanšu amplitūda cikliski mainās diennakts periodā, taču tās lielums un izmaiņas raksturs var atšķirties dažādos novērošanas punktos, saglabājot atsevišķas vispārīgas likumsakarības.”

20 04 08 03

http://priroda.inc.ru/pogoda/f_shuman.html

“Ir informācija, ka Šūmaņa frekvence pēkšņi ir sākusi augt! Un drīz tā no 8 herciem paaugstināsies līdz 13-15. Un tā jau ir beta-ritma frekvence. Bet beta-ritms – tas ir nomoda ritms. Tātad, tikko tas notiks, visi cilvēki sāks gulēt, sapņot un meditēt nomodā. Un, lūk, tad viņiem arī parādīsies visi jaunās četrdimensiju pasaules brīnumi. Patiesībā viss ne tuvu nav tik varavīkšņaini. Lai kas tāds notiktu, nepieciešams, lai, vai nu Zemes diametrs samazinātos par vairākiem simtiem kilometru, vai arī jonosfēras apakšējā robeža no pierastajiem 60-70 paceltos līdz 300-400. Kas faktiski arī regulāri notiek. Starp citu, katru nakti. Vēl vairāk: Šūmaņa frekvence mainās ne tikai diennakts, bet arī sezonas laikā. Un tāpēc tā mierīgi var izaugt līdz 10-11 herciem.”

Šī pēdējā informācija neļauj mums īpaši atslābināties un izdarīt noteiktus galīgus secinājumus. Taču tomēr cilvēku enerģijas spēks sāk iedarboties uz planētu, īpaši, ja ir labi sakari ar mūsu Skolotājiem un Kuratoriem.

Ir daži negatīvi izteikumi Internetā sakarā ar pasaules meditācijām principā. Taču mums ir savs viedoklis sakarā ar to, Saules Brālības apstiprināts, – cilvēce mācās apvienoties, un kādam ļoti negribas, lai viņa iemācītos kolektīvi sevi vadīt. Kāds ļoti negrib mūsu atbrīvošanos un biedē cilvēkus ar enerģiju atņemšanu, ar enerģiju novirzīšanu “ne tiem” mērķiem.

Mūsu Palīgi, Skolotāji un Draugi, kuri kopā ar mums vada tādus pasākumus, neļaus zemu vibrāciju vampīriem paņemt un izmantot mūsu mentālās enerģijas.

Un mēs izvēlamies dzīvot visu enerģiju pārpilnībā – to ir neierobežoti daudz – kā uz planētas, tā arī augstākajās pasaulēs. Mēs mācāmies tās vadīt, un viss būs nākotnē, kad mēs aktīvi sāksim mainīt laikapstākļus, dibināt mierīgumu cilvēku prātos, apvaldīt viesuļvētras.

Mēs zinām, ka militāristi jau ir izgudrojuši tādas tehnoloģiskas ierīces, kuras vada noteiktu enerģiju spektru, – tās iedarbojas uz cilvēku psihi un uz klimatu. Bet mēs iemācīsimies tās dzēst un likt pretī savu mentālo aizsardzību. Tas vienkārši ir jāapzinās.

Es pateicos visiem cilvēkiem, kas piedalījās šajā pasaules meditācijā, kura kļūst jau par ierastu praksi. Ne reizi vēl nav bijis nekāds apjukums vai enerģiju savākšana, gluži otrādi, visi cilvēki, kas piedalās tādās akcijās, jūtas lieliski, ir enerģiju pilni un apmierināti ar savu lomu, apvienojot sirdis un prātus vienotā spēcīgā planētas kolektīvā.

 

Pievienots 08.04.2020

http://sanatkumara.ru/stati-2020/shumanovskiy-rezonans

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/26-raksti-2019/2078-sumana-rezonanses (Tulk. piezīme)