Будьте здоровы...

Esiet veseli...

Esiet veseli un dzīvojiet laimīgi!

Nebīstieties vairs

20 04 07 01

Labdien, mani Saules Skolotāji! Gribu pajautāt, kā noritēja mūsu pasaules meditācija un vai ir kaut kādi rezultāti? Gribu uzzināt, kā mūsu meditācija ietekmēja tieši fizisko plānu.

Vakar noritēja eksāmens apzinātībā un kalpošanā tiem, kas apskaidroti un iet kalpošanas ceļu. Pats galvenais rezultāts – cilvēkiem, viņi sajuta savu spēku un iespēju pielikt savus potenciālus vienlaikus, vienotā tīras sirds uzplūdumā. Cilvēki sāk saprast savu dievišķo spēku, sāk uzticēties savai sirdij un mācās pielietot savus potenciālus, lai mainītu savu un sabiedrības dzīvi.

Kas planētai? – viņa kļuva gaišāka. Viņa sajuta jūsu mīlestību un atbalstu, ka ne viņa viena cīnās ar negatīvu piesārņojumu astrālajā un ēteriskajā plānā, fiziskajā plānā. Ir būtnes, kuras palīdz viņai attīrīšanā, un būtu labi, ka jūs veiktu telpu attīrošus pasākumus, kā parkiem un mežiem, tā arī ūdenim – upēm un ezeriem. Novāktu atkritumus un iztīrītu ūdenskrātuves. Tas viss veicina gaisa un visas cilvēku dzīvotnes vides attīrīšanos.

Kādi ir mūsu meditācijas mentālie un astrālie rezultāti? Kam tie kaitēja? Kurš pieņēma mūsu prasības un vēlējumus? Vai ir jēga no tādām prasībām?

Kā mēs jau teicām, ir pacēlies vibrāciju līmenis un cilvēces pretenziju līmenis. Meditācija rāda, ka jūs esat aizgājuši no izdzīvošanas un būvējat nākotni apzinātāk, saprotot, kurp un kā jums vajag tiekties. Katra tāda prasība vai gribas pasludinājums atšķiras no maigā un asarainā lūguma, no tā, ko izlūdzas. Kristus-apziņas programmas pakāpeniski nolaižas citu cilvēku prātos, padarot vienlaikus katru no jums apzinošāku savā dzīvē. Jūs sākat ar citādām acīm raudzīties uz apkārtējo pasauli, gatavojot sevi un citus Atklāšanai, kura noteikti būs.

No otras puses, lai kā necenšas uz jums radīt iespaidu plašsaziņas līdzekļi ar bailēm par ekonomisku krahu, jūs sākat saprast, ka dzīvei ne tik daudz vajag priekšmetu, lietu, barības. Jūs sākat zaudēt atkarību no ārējās labklājības un apjēgt savu iekšējo vienatnē ar sevi, vēršoties pie savas dzīves visvērtīgākās daļas – sevis izzināšanas. Pats galvenais, mums gribētos, lai jūs konstatētu, ka priekšmeti īpašumā sniedz jums šķietamu varu vai panākumus. Kamēr dvēselē neiestāsies miermīlīgums un mīlestība, miers un labsirdība, nekādi pasaules labumi tos aizstāt nespēs.

Cilvēce bija pilnīgi pagriezta uz priekšmetu pasauli. Tas ir rezultāts izdzīvošanai un tieksmei radīt komfortu dzīvē uz planētas. Taču tagad iestājas cits laikmets – sevis, savu personīgo iespēju, savu īpašību, savu spēju izzināšanas laikmets.

Šķietamā epidēmija jums parādīja jūsu būtības psihisko spēku – kā jūs pēkšņi, pāris dienu laikā izbijāties, kā to veicināja negatīva uzkurināšana no valdību un plašsaziņas līdzekļu puses. Šķiet, šeit tika sasniegti tie rezultāti, kurus plānoja tumšā valdība – pētīt paniku un tās rezultātus.

Bija arī apstādinoši un biedējoši raksti no cilvēkiem, nolēmušiem, ka visa enerģija tiks absorbēta vai izmantota savām vajadzībām no tumšo spēku puses, kuri ganās cilvēces tuvumā. Vai tā ir? Vai bija plānotas tādas sagrābšanas un mūsu Spēku novirzīšana? Vai patiešām bija uzstādīts vairogs, kurš aizsedza no tiem planētu?

Bija mēģinājumi uzstādīt aizsprostojumu, lai atdalītu ugunīgo plānu un mentālo, astrālo un mentālo. Taču tie nevainagojās ar sekmēm, vairāk izdabājot izrādes dalībnieku patmīlībai, nekā patiešām strādājoša vairoga uzstādīšanai. Apakšējie plāni padodas augstāko plānu un tur darbojošos būtību vadībai. Visi šķēršļi tika vienkārši aizslaucīti un to atliekas lokalizētas, lai jūsu enerģijas no astrālā plāna paceltos līdz ugunīgajam un veiktu pienācīgās iedarbības uz planētas vadību.

Kā meditācija iedarbojās uz pozitīvās laika līnijas izvēli?

Nemierināsim jūs, pozitīvas laika līnijas izvēle nav tik vienkārša. Tā ir atkarīga ne tikai no jums un jūsu kā planētas pārstāvju izvēles. Tika sastādīts memorands ar visām prasībām, un tika ņemtas vērā arī prasības no pretējās puses, kura arī paziņo, turklāt pastāvīgi, par savu zemu vibrāciju laika līnijas izvēli planētas pamata kontingentam.

Kad mums saka, ka jātur mūs tumsā un nezināšanā... Cik bieži mums vajag meditēt kopā visai pasaulei?

Pietiekami ar tādu masveida meditāciju reizi gadā. Mēs redzēsim, kā ceļas apzinātība uz planētas un kā jūs varat “pārbīdīt bultiņu” spēku pārsvara gadījumā. Protams, jūsu meditācija pozitīvi ietekmēja pasauli un planētas apziņu, rādot apziņas izaugsmi, kas arī bija jāpierāda. Mēs apsveicam tamlīdzīgas akcijas, kur jūs varat pielietot savus Spēkus un iespējas, labāk tās apzināties un piedalīties planētas apgaismošanā ar savu pašu paņēmienu. Mieru jums un mīlestību!

Es pēdējā laikā jūtu ļoti spēcīgu kuģu klātbūtni, un pašlaik esmu izgājusi cauri viņu apvalkam/režģim, lai tiktos ar jums. Kas tas ir? Viņi ienāk kanālos un sniedz savu informāciju, tiesa, pozitīvu un mierinošu. Tādā veidā ir aktivizējušies gaišie spēki? Kāpēc tie ir kļuvuši skaidrāk sajūtami? Mums pirms dažiem gadiem rādīja šo klātbūtni – kuģis pie kuģa. Tas bija vairogs? Pēc tam it kā kļuva brīvāka telpa virs planētas.

Jā, daudz kuģu no dažādām flotēm ir sapulcēti blakus Zemei, tie atrodas astrālajā un mentālajā plānā. Lielākā daļa no tiem ir no pozitīvās sistēmas. Tie tiecas palīdzēt jums izlīdzināt stāvokli uz planētas, likvidēt tumšo spēku pārsvaru.

Ņemot vērā prasības, kuras tika izteiktas, normālas likumīgas prasības, mēs ieklausāmies skaidrības un saprātīguma balsī, kura sāk arvien manāmāk skanēt uz planētas, un atbalstām jūsu plānus uzstādīt ideālam maksimāli tuvinātu laika līniju. Mēs tādēļ arī šeit esam kā Saules Brālības un planētas Vadības pārstāvji. Ja būtu pēc mūsu gribas, mēs jau tagad iedibinātu jaunu vadību, izmainītu audzināšanu un izglītību, medicīnu un atpūtu. Bet tā ir jūsu planēta, pilnīgi jūsu, un jums stāv priekšā vēl pastrādāt viņas apskaidrošanas un Pārejas labā.

Nedomājiet, ka ar vienu meditāciju var gāzt valdības un nodibināt citādu sociālo iekārtu. Viss ir priekšā, un katram no jums vajag nospēlēt savu lomu šajā procesā.

Un kā ar koronavīrusu, kurš tā ir satraucis mūs visus, vai viņš tika ietekmēts?

Proti, katra grupa strādāja savā veidā, un nebija vienotības darba mērķa izpratnē. Kopumā pazeminājās vīrusa aktivitāte, viņa virulence. Un arī pats vīruss jau ir pie beigām uz planētas. Un labi, ka jūs sēžat pa mājām, jo tas aptur viņa viļņus.

Kā vispār strādāt ar epidēmijām?

Nepanikot, neņemt tuvu pie sirds visus paziņojumus, aicinātus sēt paniku. Jūs taču izprotat savas psihes spēku, kurš savērpj psihiskus viļņus uz planētas un rada negatīvu un paniku planetārā mērogā. Cilvēki nostiprina savus psihiskos spēkus ar to, ka viņi kļūst gaišāki. Mīlestības spēks pārspēj jebkuru negatīvu Spēku. Lūk, šeit vajag savstarpējo palīdzību, izpratni, ka tu pats esi vesels, ka ļoti svarīgi ir neļauties bailēm un terora viļņa uzkulšanai, būt pozitīvā, nemirt agrāk par nāvi. Tam vajag vēsu galvu un pozitīvu noskaņu.

Kāpēc mēs tik ļoti bīstamies? Reiz naktī es pamodos no sausa klepus, un, kā teikts anekdotē, visa dzīve nozibēja acu priekšā.

Daudz baiļu tiek uzdzīts, un jūs atrodaties panikas un baiļu viļņa ietekmē. Jūs peldaties šajā vidē, tāpēc ka jums viss interesē – te ar humoru, te ar bailēm jūs tiecaties būt “lietu kursā”. Bet “lietas” ir safalsificētas. Un kā jūs varat atdalīt graudus no pelavām? Jūs visu aprijat veselu. Un cilvēks ir tā radīts, ka viņš drīzāk reaģēs uz bailēm, nekā uz mīlestību. Gan filmas, gan paziņojumi, gan pārraides, gan video – katrs tiecas uz šī viļņa sevi nodemonstrēt, dalīties bažās. Izdzīvošana reaģē uz bailēm, nevis uz mīlestību. Mīlestība vēl nav ienākusi cilvēces zemgarozā, un bailes vēl nav izgājušas. Tāpēc jūs skatāties filmas-katastrofas, filmas, kur visi iet bojā... Armagedons – tumšo programma, vēl joprojām visiem mutēs. Apliecinām – jūs no tās laika līnijas izgājāt SEN, armagedona nebūs.

20 04 07 02

No Fulforda (Benjamin Fulford) materiāla es uzzināju, ka it kā kosmosā norit karš, un ir fotogrāfijas ar milzīgu kuģu spēcīgu klātbūtni virzienā uz Sauli. Tas ir fiziskais plāns? Ko viņi tur dara? Patiešām tas ir karš?

Tie ir mūsu kuģi, kuri uzstādīja vairogus kārtējā uzliesmojuma apsveikšanai. Mēs nesnaužam. Nebūs milzīgas kataklizmas, kā gaida tie, kas netic tādas aizsardzības uzstādīšanai.

Patiešām uzliesmojums notiks 2020. gadā?

Mēs nezinām precīzi, jo kosmosā nav tāda laika kā 2020. gads. Šeit ir savs laiks. Tas ir citāds un nepakļaujas precīzai korelācijai ar Zemes telpu un laiku. Taču aptuveni laiks der, un mēs esam gatavībā. Mēs sekmīgi atvairījām pirmo ievērojamo uzliesmojumu un gaidām nākamo.

Vai Saules sistēmā norit karš kādā no plāniem?

Tumšajos plānos karš rit gandrīz pastāvīgi, bet jūs tagad jau atrodaties augstāk par tumšajiem plāniem. Jo augstāk pacelsies jūsu apziņa/apzinātība, jo lielākā labklājībā jūs dzīvosiet un jo spilgtāka un laimīgāka būs jūsu nākotne. Strādājiet savas nākotnes labā, ceļot visu cilvēku apzinātību!

No materiāla, kuru man atsūtīja, autors Tatjana Breslavska (Татьяна Бреславская), es lasu (piebildīšu, ka materiāls rezonē ar trešo čakru), (punktuācija un ortogrāfija ir saglabātas):

“Kas attiecas uz rītdienas meditāciju – tas ir viens no tiem izpausmes aktiem tam momentam kad atveras milzīgs portāls. Lai vienkārši atvērtu šo kanālu un paņemtu jūsu enerģiju. Taču neviens jūs par to nenosodīs ja jūs tajā piedalīsieties. Tāpēc ka ja ne rīt, tad tēlaini runājot, tad parīt jums vienalga piešķirs kādu iespēju, kādus momentus, bet varbūt pat izvēli, kad jūs arī atdosiet savu enerģiju. Rīt to ir piedāvāts izdarīt vairākumam no jums.”[1]

Patiešām, portāls tika atvērts, lai paņemtu mūsu enerģiju?

Sveša enerģija maz kam vajadzīga augstākajos plānos. Bet portāls atvērās uz augstākiem plāniem, un zemākie plāni vienmēr ir klātesoši jums un pastāvīgi piepildās ar jūsu enerģijām. Vai jūs piekristu, teiksim, lietot Saules Brāļu enerģiju pastāvīgi? Mums tā ir ļoti augsta, un jūs nevarētu pastāvīgi tajā dzīvot. Un mums un citiem augstākajos plānos to kādēļ? Šeit nav tādu parazītu.

Kas attiecas uz jūsu zemākajām enerģijām, jūs jau tāpat izkliedējat tās telpā, un planētas kronis stabili ir piepildīts ar jūsu domām, balsīm, kustībām, krāsām un smaržām, ka nav vērts izziņot vispārēju meditāciju, lai piesūcinātos ar apakšējām enerģijām. Jūs to pastāvīgi atdodat bez visādām meditācijām un pastāvīgi ražojat jaunu, uzsūcot Zemes un Debesu enerģiju. Kāds no dalībniekiem jutās, enerģiju zaudējis, apzagts vai noguris pēc meditācijas? Gluži otrādi, tā jums atnesa atjaunošanos, iedvesmu un sniedza iespēju sajusties kā radītājam, kurš atrodas Gaišo spēku pirmajās rindās.

Ko jūs tā pārdzīvojat par savu enerģiju? Ko jūs ar viņu pastāvīgi “nēsājaties”? Jūs neesat tumšas būtnes, kurām trūkst piebarošanas no Zemes un Augstākajiem Es. Tikai maziskas būtnes, kuras pastāvīgi nevar atvērt personīgos portālus, pa kuriem nāk piebarošana ar “debesu” enerģijām, var par to domāt. Un vampīrot, jo viņām gandrīz nav savas enerģijas atražošanas.

Gan pati pandēmija, gan histērija ar koronavīrusu JAU ir piebarojusi pelēkos un tumšos līdz vemšanai. Ciešanu enerģija (Гаввах) tā vien lija straumēm, tik paplet muti. Taču jums tas nepiederas, mūsu mācekļi.

Jūs pat kādu laiku varat dzīvot bez barības, jo piebarojaties no saviem kanāliem ar enerģijām (bezmaksas un bezgalīgām), kuras vienmēr un visur ir priekš jums, Radītāja Bērniem. Aizmirstiet tēmu – bez enerģijas un ar enerģijas deficītu, dzīvojiet tās pārpilnības stāvoklī. Tas ir kā ar koronavīrusu, jūs vairāk esat gatavi bīties no tumšās informācijas nekā noticēt mums.

Esiet veseli un dzīvojiet laimīgi! Nebīstieties vairs.

Pateicos jums, Saules Brāļi!

 

PRETOŠANĀS KUSTĪBA: IEEJAS PROTOKOLI

 

Pievienots 07.04.2020

http://sanatkumara.ru/stati-2020/budte-zdorovi

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Iespējams, ka fragments citēts no audiomeditācijas. (Tulk. piezīme)