Встречаемся 5 апреля!

Tiekamies 5. aprīlī!

20 04 03

Irina Saveļina:

Labrīt! Natālija Nikolajevna!

Ko jūs teiksiet sakarā ar tamlīdzīgu Paziņojumu (atnāca pa e-pastu):

“Sakarā ar meditāciju, kuru izziņoja uz 2020. gada 4. aprīli. Olga Hmeļkova (Ольга Хмелькова) jau ir devusi izskaidrojumus sakarā ar to, ka cilvēku labākos centienus repti (reptiļi – tulk. piez.) mēģina izmantot saviem mērķiem.

Es šeit par to, ko nes sev līdzi aicinājums uz vispārēju meditāciju 04.04.2020. Kam, kādēļ, kam meditē? Ne visi taču aizdomājas.

Lūk, ko grib izdarīt.

Ja gribat meditēt, tad neslēdzieties klāt vispārējai meditācijai..

Akurāti apdomīgi pieejiet šim jautājumam.

Aizkulises līgumus neviens nav atcēlis.

Ja jūsu sirds noreaģēja uz meditāciju, noklausoties čenelingu, tad meditējiet, tačuuuu!!!!!

Ar nodomu paskaidrojiet, ka bez pieslēgumiem kopīgajam kanālam.

Vēlreiz rakstu – jūs iztīrāt savu telpu no pieslēgumiem, caur kuriem jūs dabū, ar jums manipulē. Tad nu ieslēdziet smadzenes un sāciet redzēt un dzirdēt notiekošo.

Repti neguļ un caur citiem kanāliem, kurus jūs klausāties, jums atkal taisa pieslēgumus.

Draugi, strādājiet ar sevi – tā ir pati iedarbīgākā metode.

Saprotiet, ka cilvēki, kuri pašlaik ir atgriezuši, atvēruši savu potenciālu, viņi ir daudz vērti. Uz viņiem var pasauli apgriezt. Reptiem potenciāla nav, bet dzīvot gribas.

Skatieties, ir meditācija, jūs ar meditācijām strādājat, jūs taisāt prakses savā kanālā, un jūsu gaisma nāk no jūsu kanāla. Kādēļ vispār kopīgām meditācijām jāslēdzas klāt?

Kopīgā meditācijā enerģijas savācas uz kādu vienu kanālu.

Lūk, kurš to atver, šo meditāciju, lūk, uz turieni arī ies enerģiju noliešana.

Draugi, jau slēdziet iekšā smadzenes galu galā.

Otrkārt, ja jūs nezināt visu slēpto, kas notiek aiz realitātes plāna, tas nenozīmē, ka vajag pa kaklu pa galvu traukties; jums teica darīt, jūs ņemat un darāt to.

No otras puses: palasiet pašu meditācijas tekstu, kas tur ir teikts… Tur ir teikts, šķiet, ceturtajā punktā par koronavīrusu.

Pirmkārt, koronavīrusa Nav, tās ir melnās birkas, melnās birkas tiem, kuriem ir jātiek iznīcinātiem no planētas Zeme teritorijas, bet meditācijas tekstā ir rakstīts, ka koronavīrusam ir jāpazūd.

Tas ir, mēs strādājam, lai šo riebīgo radījumu šeit nebūtu par to, kas viņiem bija no mums tik daudzus iemiesojumus, bet jūs meditēsiet, lai koronavīruss – lai šīs birkas no viņiem tiktu noņemtas.

Draugi, es, protams, visu saprotu, ka gribas ātrāk arī telpu apgaismot… Bet jūs taču droši vien ar praksēm nodarbojaties. Jums droši vien ir jādomā, pirms kaut ko darīt. Kāpēc pa kaklu pa galvu vajag liet enerģiju nedomājot, tikai tāpēc, ka kāds pateica un vajag visiem barā kā auniem iet to izdarīt – šo meditāciju?

Kāpēc katrā vārdā, katrā vārdā vajag taisīt pārbaudi? Tāpēc ka puiši-repti – viņi nav pārāk vienkārši, tie ir tādi radījumi, kurus vajag no šejienes aizvākt, viņiem te nav jābūt, un, lai viņu nebūtu, vajag veikt darbus. Darbi ir veikti, taču viņi tam nepiekrīt, viņiem arī ir sava Griba kā mums. Mēs savu gribu izteicām: no viņiem savu atgriezām. Nu, arī viņiem Griba bija dota.

Bet gaišie spēki neiejaucas, tur ir vienošanās… visi spēki, kurus mēs neredzam, – viņi strādā attiecībās pēc vienošanās, viņiem tur ir protokoli, līgumi, tas ir, viņi strādā pēc tādas shēmas. Pamēģini līgumu pārkāpt… un gaišie spēki nekādus līgumus nepārkāpj, viņi vilks ārā tikai tos, kas sevi ir izstrādājuši, kuri ir apzinājušies visu notiekošo, kuri redz šo notiekošo un tur savas austiņas vaļā, tas ir, viņi zina, ka tur ir līgumi, un nepārkāpj šos līgumus, taču šeit vajag iznīcināt uz mūsu planētas, kura pašlaik pāriet Piektajā dimensijā, piektās dimensijas telpā, bet repti arī uz turieni grib, uz mūsu rēķina grib, mūsu potenciālu, kuru mēs atkarosim gan Dienām, gan naktīm, un turklāt arī jūsu vietā to darām, lai jums vieglāk būtu, pēc tam mēs ceļu izlaužam, bet jūs tad vismaz nepiesārņojiet to, ko mēs jau esam attīrījuši – darbu izdarījuši, domājiet un smadzenes iekšā slēdziet.

Koronavīruss – šī vīrusa nav, šīs melnās birkas tiek izdotas tiem, kuri sēž cilvēka izskatā, – reptiem. Tas priekš viņiem Viss ir izdarīts, un cilvēki pa mājām ir sasēdināti, lai nemaisītos pa kājām šajā karā, kurš pašlaik notiek starp gaišajiem un tumšajiem, lai vienkārši uz sadali cilvēks netrāpītos, tāpēc cilvēkus vienkārši norobežoja.

Kad jūs veicat meditācijas – nav svarīgi – patstāvīgi vai kopīgas, izsakiet savu Gribu: aizliedzu jebkurus iebrukumus, pieslēgumus, piesūcekņus, kas atsūknē enerģiju.”

 

*********

Irina, sveicināti! Droši vien jūs neesat lasījusi materiālus par vispasaules meditācijām, kuras tika publicētas pagājušā gada pavasarī. Par tādu meditāciju lomu ir rakstījis Vilkoks (David Wilcock) grāmatā “Radītāja Lauks[1]”.

Droši vien miljoniem meditējošo nav muļķi, ja viņi tika sasnieguši būtisku negatīva/krimināla samazināšanos visā pasaulē.

Lasu vēstuli. Paskatieties, cik negatīvi uzrakstīts vēstījums.

“jūs dabū, ar jums manipulē. Tad nu ieslēdziet smadzenes un sāciet redzēt un dzirdēt notiekošo.” “Reptiem potenciāla nav, bet dzīvot gribas.” “Draugi, jau slēdziet iekšā smadzenes galu galā.” “vajag visiem barā kā auniem iet to izdarīt – šo meditāciju?”

Kādas vibrācijas ir no vēstules? Un ko vien nav vērts tāds paziņojums:

ja jūs nezināt visu slēpto, kas notiek aiz realitātes plāna”

Un jums manipulatīvi veidojas izpratne, ka, ja jau autors tā saka, tad viņš nu gan precīzi zina, kas tur notiek!

Cik baiļu un neticības gaišo spēku darbībai! Pēc būtības, cilvēks jau ir padevies tumšajiem, kurus neieredz. Tas par autoru. Tālāk mēs redzēsim, ka autors grib visu izdarīt patstāvīgi, “profesionāli”, un, nedod dievs, jūs atrisināsiet visas problēmas bez viņa!

Otrkārt – cik reižu jūs esat meditējusi ar mani? Vai kaut kāds caurums ir bijis uz jums? Jūs neuzticaties manam kanālam? Vienkārši padomājiet, KO GRIB ŠIS CILVĒKS, sakot – draugi, vai tik jūs neesat muļķi?

Visa pasaule meditē. Kolektīvas meditācijas norit visās pasaules garīgajās grupās. Es nerunāju par vispasaules meditāciju, es runāju par meditāciju vispār. Mums tās notiek katru nedēļu.

Meditācija – mūsu instruments, lai plaši paziņotu par gribu uz mīlestību un gaismu, ārstēšanu, atklājumiem un ceļojumiem.

Treškārt, jūs daudzas reizes jau esat piedalījušies tādos projektos, un vairākas reizes iniciators bija tieši Kobra. Nedomājiet, ka tas ir negatīvs cilvēks. Tas ir cīnītājs par Atklāšanu, tāds pats, kā visi pārējie, kurus mēs pazīstam pēc vārdiem.

Ceturtkārt, neviens jūs nespiež meditēt svešos kanālos. Jūs varat ieliet savu balsi patstāvīgi, vienkārši pievienojoties gaismas vilnim noteiktajā laikā. Taču tumšajiem ir tāds likums – skaldi un valdi. Protams, arī jūsu balss tiks izdzirdēta, ja jūs meditēsiet savā individuālajā kanālā.

Tagad atbildiet uz jautājumu: kuru ir vieglāk pieslēgt un noņemt enerģiju – no kolektīva kanāla vai no individuāla?

Piektkārt – ir interesanti paziņojumi, kurus var traktēt dažādi. Piemēram:

“Kopīgā meditācijā enerģijas savācas uz kādu vienu kanālu. Lūk, kurš to atver, šo meditāciju, lūk, uz turieni arī ies enerģiju noliešana.”

Jā – uz mūsu kolektīvo planetārās Kristus-apziņas kanālu. Mēs to atveram un pārraidām enerģiju visiem cilvēkiem (“nenolejam”).

“Repti neguļ un caur citiem kanāliem, kurus jūs klausāties, jums atkal taisa pieslēgumus.”

Un tā ir slēpta sava kanāla reklāma. Visi citi kanāli, kurus jūs klausāties, viennozīmīgi ir pieslēgti “reptiem”.

"Pirmkārt, koronavīrusa Nav, tās ir melnās birkas, melnās birkas tiem, kuriem ir jātiek iznīcinātiem no planētas Zeme teritorijas, bet meditācijas tekstā ir rakstīts, ka koronavīrusam ir jāpazūd. Tas ir, mēs strādājam, lai šo riebīgo radījumu šeit nebūtu par to, kas viņiem bija no mums tik daudzus iemiesojumus, bet jūs meditēsiet, lai koronavīrus – lai šīs birkas no viņiem tiktu noņemtas. Koronavīruss – šī vīrusa nav, šīs melnās birkas tiek izdotas tiem, kuri sēž cilvēka izskatā, – reptiem.”

Tās nav nekādas melnās birkas, nerunājiet muļķības. Tas ir vīruss, izaudzēts laboratorijā, ar mērķi aiznest sev līdzi pēc iespējas vairāk cilvēku, īpaši vecāka gadagājuma, samazināt planētas iedzīvotāju skaitu. Mums par laimi, par nožēlu magnātiem, kuri viņu pasūtīja un apmaksāja, viņš nekļuva tik negants kā Ebola vai spāņu gripa.

Arī meditācijas teksts man ir pilnīgi citāds, mēs to kopā visa skola veidojam.

“Tāpēc ka puiši-repti – viņi nav pārāk vienkārši, tie ir tādi radījumi, kurus vajag no šejienes aizvākt, viņiem te nav jābūt, un, lai viņu nebūtu, vajag veikt darbus.”

Kādas vibrācijas – jūs jūtat?

Vieni liek priekšā parunāt ar vīrusu un piemērot viņu sev, citi aizvākt pat reptiloīdus, kuri uz planētas dzīvo kā senie iedzīvotāji.

Mēs ne ar vienu nekarosim un nevienam nepiemērosimies. Var taču tādā gadījumā likt priekšā piemēroties ērcēm, blusām, utīm un žurkām, tarakāniem un blaktīm. Kaut kā pagaidām vēl neviens līdz tam nav aizdomājies. Vienkārši mēs saprotam, kas ir kas, un mums pēc iespējas vajag no tā izvairīties. Bet, lūk, tieši ar reptiloīdiem mums stāv priekšā reiz atrast kopīgu valodu. Kad paaugsimies.

“…mūsu potenciālu, kuru mēs atkarosim gan Dienām, gan naktīm, un turklāt arī jūsu vietā to darām, lai jums vieglāk būtu, pēc tam mēs ceļu izlaužam, bet jūs tad vismaz nepiesārņojiet to, ko mēs jau esam attīrījuši – darbu izdarījuši, domājiet un smadzenes iekšā slēdziet.”

Ai, kādi malači, vientuļie varoņi! Kāds sevi par vienīgo pareizo pravieti uzskata, un kāds varonīgi dzīvību atdod un simts reizes gadā mirst par mūsu ar jums laimi. Vai var ticēt tādiem paziņojumiem? Un, ja padomājam, tad Krievijā, es nemaz nerunāju, pasaulē, ir tik daudz garīgu grupu, un katra arī aizņemta ar savu darbu, uz vietas nesēž. Un vēl ir individuāls slēpts darbs ugunīgo ķermeņu līmenī, par ko nav pieņemts runāt. Tā ka nekariet visas medaļas pie savām krūtīm.

“Kad jūs veicat meditācijas – nav svarīgi – patstāvīgi vai kopīgas, izsakiet savu Gribu: aizliedzu jebkurus iebrukumus, pieslēgumus, piesūcekņus, kas atsūknē enerģiju.”

Protams, tas jau ir iekļauts meditācijā.

Bailes un draudi, paskubinājumi un vēršanās pie cilvēkiem kā pie dumjiem un aprobežotiem – vai jums tas patīk vai ne – ir no pelēkajiem. Neļaujiet sevi iebiedēt.

Meditējiet atsevišķi vai kopā ar mums, kā jums šķiet pareizi. Bet es aicinu visus rīt pievienoties miljonam meditējošo, kuri izvēlas jaunu gaišu ceļu sev un saviem bērniem. Uz tikšanos youtube!

Diemžēl nav atsevišķas norādes uz youtube. Jūs vienkārši spiežat uz norādi zem uzaicinājuma un ieejat tiešsaistes apraidē rīt, sākot no 5:30 pēc Maskavas laika (arī pēc Rīgas laika – tulk. piez.).

 

Pievienots 03.04.2020

http://www.sanatkumara.ru/stati-2020/vstrechaemsya-5-aprelya

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://divinecosmos.e-puzzle.ru/list.php?c=issledovaniya (Tulk. piezīme)