Мироздание...

Pasaules-ēka…

Pasaules-ēka turas uz cilvēkiem, kuriem ir mīlestība un miers dvēselē

20 04 01

Libānas-Izraēlas kara laikā virkne pētnieku veica eksperimentu, kura gaitā cilvēku grupa tika apmācīta spējai “just” pasauli savā iekšienē. Speciāli noteiktā laikā šie cilvēki tika iemesti Tuvo Austrumu kara plosītajos reģionos. Un, kad viņi visu šo šausmu vidū piepildījās ar miera sajūtu, teroristiskās darbības aprima, noziegumi pret mierīgajiem iedzīvotājiem kļuva mazāk bieži, hospitāļos nogādāto cietušo un ceļa negadījumu skaits samazinājās.

Bet, kad šie cilvēki pārstāja koncentrēties uz pasaules pārdzīvojumiem, viss atgriezās, kā bijis. Tādi pētījumi apstiprināja agrāk izdarītos atklājumus: KAD PAT NELIELS PROCENTS IEDZĪVOTĀJU IEGŪST IEKŠĒJU MIERA UN APRIMUMA STĀVOKLI, ŠIS STĀVOKLIS ATSPOGUĻOJAS APKĀRTĒJĀ PASAULĒ.

Pētnieki spēja izskaitļot, cik cilvēku ar miera sajūtu sirdī vajag, lai šis stāvoklis atspoguļotos apkārtējā pasaulē. Piemēram, pilsētai ar miljonu iedzīvotāju būtu nepieciešami apmēram 100 cilvēki. Bet reģionam ar iedzīvotāju skaitu 6 miljardi tas sastādītu mazāk nekā 8000 cilvēku. Formula ņem vērā tikai to cilvēku minimumu, kurš nepieciešams, lai sāktu pasaules atveseļošanas procesu.

Jo lielāks cilvēku skaits ir pārņemts ar pasaules sajūtu, jo ātrāk rodas vajadzīgais efekts.

Šis pētījums ieguva nosaukumu “Starptautiskais miera projekts Tuvajos Austrumos”, bet tā rezultātus publicēja “Konfliktu risinājumu žurnāls” (1988).

Pasaules-ēka turas uz cilvēkiem, kuriem ir mīlestība un miers dvēselē. Tas ir serdenis, civilizācijas organisma pamats. Viņi nežēlojas, nenosoda pasaules nepilnību, neniecina “matricu-sistēmu”. Neaicina no tās iziet. Viņi vienkārši mierīgi veic savas darīšanas, izdaiļo savu dzīvi savam pašu labumam, dažreiz pat neaizdomājoties par to, ka viņu personiskā labiekārtotā dzīve glābj šo pasauli no iznīcības.

Tieši tāpat ir iekārtots cilvēka organisms. Cilmes šūnas (cilmes ķermenis, biolauks, dvēsele) – tas ir dzīves pamats. Viņu ir maz, taču viņas ir “kreklos” :)
Saglabājiet savā iekšienē miera un aprimuma stāvokli, tas atspoguļojas tajā, kas notiek ap jums.

https://bytdobru.info/statya/9933-v-podderjku-kajdomu-u-kogo-est-druzya-kto-eschjo-sporit

 

Domas – tās ir enerģijas, un, kad tās barojas no emocijām, šajā gadījumā ar MĪLESTĪBU, viņas spēj paust un radīt visu, ko vēlies.

Kad mēs meditējam kā liela grupa no tūkstošiem, simtiem tūkstošu vai miljona meditējošu, mēs radām psihiskās enerģijas Lauku, kurš iedarbojas kā Radīšanas Spēks.

Jā, mēs patiešām varam kolapsēt laika līnijas un izmainīt nākotni, ja pietiekošs skaits no mums meditē vienā un tajā pašā momentā! Spēks, kāds mums piemīt kolektīvi, nav aptverams!

Gaidām jūs vispasaules meditācijā, lai iznīdētu negatīvu uz planētas, un izsakām sirsnīgu pateicību par jūsu gatavību mums pievienoties un visur izplatīt informāciju par šo Globālo Meditāciju 5. aprīlī. No tā ir atkarīga mūsu nākotne!

VISSPĒCĪGĀKAIS INSTRUMENTS, KĀDS MUMS IR, LAI ATBRĪVOTU, ATJAUNOTU UN IZDZIEDINĀTU CILVĒCI UN VISU DZĪVI UZ ŠĪS PLANĒTAS, – VIRZĪTS GRUPVEIDA NODOMS CAUR MASVEIDA MEDITĀCIJU.

 

Norāde uz kanālu, kur īstenosies meditācija (vienkārši ieejiet kanālā un norādītajā laikā nospiediet uz tiešsaistes translāciju, kura būs redzama)

Detalizēta informācija (norāde)

 

Pievienots 01.04.2020

http://www.sanatkumara.ru/stati-2020/mirozdanie

Tulkoja Jānis Oppe