Из переписки

No sarakstes

20 03 29 01

Nafisa Kravcova

Sveicināti, dārgā Natālija Nikolajevna!

Gribu dalīties savās domās. Ļoti priecāšos, ja kādam tas palīdzēs ātrāk noorientēties notiekošajā.

Sakarā ar savu ģeogrāfisko atrašanās vietu (Spānija, Seviļa, N.K.) es agrāk par jums daudziem izrādījos iesaistīta globālās kaislībās. Labi, ka vilnis nepārklāja Zemi momentāni. Tajā laikā, kad pie mums jau pilnā sparā plosījās panikas pandēmija, Krievijā mani paziņas klausījās manī pa ausu galam. Tad es sapratu, ka situācija ir tikai iesaiņota vīrusā. Bet pildījums ir informācija.

Es pateicos jums visiem! Jūs visi, to nenojaušot, ļoti mani palīdzējāt. Tagad es gribu atbalstīt jūs. Jums vēl tikai stāv priekšā karantīna. Tāpēc pašas pirmās dienas ir pašas grūtākās. Sākumā es nesapratu, kas notiek. Pēc būtības manā dzīvē nekas nav izmainījies. Kā strādāju, tā arī turpinu strādāt. Dzīves grafiks ir palicis iepriekšējais, taču pirmajās dienās biju nonākusi vakuumā. Tā bija man, pašlaik to pašu pārdzīvo mana meita Vācijā.

Sākumā es domāju, ka esmu “saķērusi” kolektīvās bailes, bet tagad es domāju, ka tas ir kas cits.

Mēs dzīvojam, ikdienas kņadas samudžināti, un nepamanām, cik daudz palīdzības saņemam. Mūsu domas, mūsu vēlmes nerodas nejauši. Pie mums klauvē, mūs purina. Es saprotu, ka tas skan banāli. Smalkā plāna pūliņi mums ir kļuvuši pierasti, un mēs tos pieņemam kā fonu. Tad, lūk. Karantīnas pirmajās dienās šīs fons pazūd. Nav ne domu, ne vēlmju, ne pat baiļu no vīrusa. Biedē orientieru neesamība.

(2012-2013) es lasīju čenelingus, ka cilvēce izdara izvēli, kādā veidā augšupcelsimies. Nolēmām iet visi kopā. Cienot mūsu izvēli, mūs sāka gatavot, apmācot, audzinot, izskaidrojot. Kā jebkurā mācībā iestādē, Radītāju skolā ar nosaukumu Zeme ir sākusies sesija.

Uz Zemes neko neradīsi bez fiziskām darbībām. Atcerieties 3 radīšanas līmeņus – ko domājam, ko radām, ko darām. Pašlaik notiek ieskaite, tāpēc uzvedņu nav, viss ir godīgi. Ja pirmajās dienās, kad enerģija tikai sāka ienākt, bija ļoti grūti vienkārši tīrīties, neapspriežot tīrības pakāpi, un nācās tīrīties vairākas reizes dienā, tad tagad ir nepierasti klusi un tīri.

Man bija nepieciešamas divas nedēļas karantīnas, lai sapratu, ka situācija ar koronavīrusu (lai cik tas mežonīgi neizklausītos) – tas ir tas, ko mēs tā gribam un lūdzam. Pārmaiņas!

Kuri šodien aiziet pirmām kārtām? Veci cilvēki vai tie, kam ir hroniskas slimības. Gan vieni, gan otri ir sastinguši un negrib mainīties. Uz šīs auditorijas rēķina otra puse joprojām rod iespēju atrasties šeit. Kad es mēģināju to izskaidrot savā apkārtnē... Bailes no nāves.

Doma, ka nav briesmīgi, ja cilvēks mirst, daudziem skan zaimojoši. Cilvēks identificē sevi ar fizisko ķermeni. “Es un Viņi”, “Mēs un Viņi”. Tas ir vēl viens piedauzības akmens. Kamēr ir šis dalījums, būs vainīgā meklējumi.

Tikko parādāmies “Mēs”, domas sāk darboties citādā gultnē. Un vairs nav svarīgi, KURŠ radīja šo vīrusu. Jūs taču neinteresē vilciena, kurā Jūs braucat, mašīnista uzvārds! Jūsu mērķis ir tikt no punkta A uz punktu B, un kurš tur “stūrē”, galīgi nav interesanti. Ja paskatāmies uz situāciju no šī rakursa, viss nostājas savās vietās. Tad kļūst skaidrs, ka, ja jau pārmaiņas ir sākušās, tad sāksies ķēdes reakcija.

Tās ir gan finanses, gan medicīna, un vēl daudz kas prasa izmaiņas. Starp citu, manuprāt, ir ļoti piemērots laiks izdarīt izmaiņas arī enerģētikā. Es ar to domāju bezmaksas enerģiju visiem. Cilvēce ir tuvredzīga, bet lielais ir redzams no attāluma. Man šķiet, ka viens no eksāmenu biļešu jautājumiem SK skolas audzēkņiem ir, vai mēs spēsim palīdzēt un atbalstīt citus.

Tas ir tas, ko es sapratu divās karantīnas nedēļās. Tā ir Patiesības Gaismas mana refrakcija. Kāds ieraudzīs/sajutīs citādi. Un tas arī nav svarīgi. Ceru, esmu jūs atbalstījusi.

Ar Mīlestību, Nafisa Kravcova

20 03 29 02

Dmitrijs Makarenko

Natālija Nikolajevna! Vai Jums ir REALITĀTES BURBUĻA radīšanas tehnoloģija? Kā es saprotu, Radošais “ievelk” savu apziņu no apkārtējās pasaules, kaut kādā veidā rada barjeru. Tā kā apziņa Radošajam ir tikai “Burbuļa apjomā”, visa pārējā Telpa-Laiks un Laiks-Telpa tādam cilvēkam kolapsē. Bet ārējam novērotājam kolapsēs Burbulis.

Bagavāna Šivas (Bhagavan Shiva) gadījumā Viņš visu laiku paliek apzinošs visu, kas notiek ĀRPUS Burbuļa, jo Šiva atrodas Vienotībā ar Visu, Kas Ir. Izpausto un neizpausto...

Tāpēc lūdzu meditāciju... Mēs varētu radīt Burbuli eksperimentāli. Dalībnieki – Jūsu audzēkņi. Vismaz no tā taču nevienam sliktāk nebūs?

Atkārtoju: mērķis – iegūt imunitāti pret vīrusu ar mums visvieglāko paņēmienu/notikumu attīstību + izņemt no mūsu pasaules tos Spēkus, kuri jau nu patiešām mums nepalīdz garīgajā attīstībā.

Ja eksperiments izdosies, tad no VIENOTĪBAS pozīcijas spēsim radīt realitāti visiem.

Ārēji mēs, tāpat kā agrāk, atrodamies pierastajā fiziskajā pasaulē, ejam uz darbu, sazināmies... un tml. Turklāt turam apziņu pašā augstākajā mums pieejamajā līmenī. Emocionāli un mentāli nereaģējam uz visu, Kas ir ĀRPUSĒ.

Labāk neslimot vispār, ne pirms vakcīnas, ne pēc. Savs “realitātes burbulis” – tas ir uz nelaimes laiku, lai mēs būtu aizsargāti ne atsevišķi, katrs par sevi, bet visi kopā. Mēs taču esam klasteris, un nelaimes laikā cilvēki vienmēr ir apvienojušies. Tieši to vajag Planētai, un kopā mēs esam stiprāki un varēsim palīdzēt citiem! :)

20 03 29 03

Nafisa Kravcova

Labrīt!

Dim, es ļoti labi saprotu Tavu stāvokli. Mani arī tā pārņēma karantīnas 2.-3. dienā. Es arī meklēju variantus, kā palīdzēt. Iespējams, es kļūdos, bet man šķiet, ka šobrīd cilvēkam ir jāizdara izvēle. Tu teiksi, ka arī izdari izvēli. Jā, izdari. Taču vienlaikus izvēlies arī par savu ģimeni. KATRS PATS! Un pēc tam, kad izdarīsim izvēli, nevajadzēs nekādus Burbuļus. Tā ir viena puse. Ir vēl arī otra.

Krievija vēl tā nav pārņemta, un dod Dievs, lai beigtos laimīgi. Eiropā daudzās vietās bailes pārgāja panikā. Pašlaik daudziem sākas depresija. Šiem cilvēkiem vajag palīdzēt. Un mēs varam un mums ir jāpalīdz. Kaut vai ar savu mierīgumu.

Spānijā arī ir tradīcijas, kuras parādījās karantīnā.

Katru vakaru pulksten 8 visi iznāk uz savas mājas sliekšņa vai balkona, un sāk sist plaukstas par pateicības zīmi ārstiem.

Marina Tatiščeva

20 03 29 04

28.03.20., 01:18.

Nakts… klusums… taču miegs man nenāk. Enerģija pārpilda būtību. Skrien pa ķermeņa muskuļiem un šūnās turpina ceļu. Nedaudz miega, caur sajūtām. Bet vai miegs bija? Iespējams, ne. Bija saruna par dzīvības spēku, kur Sen Žermens ar mani jokoja. Atgādināja, kur ir “pieņemšanas” būtība, kā vērot dienas notikumus, kā ticēt tam, ka dzīve ir skaista un kā priekšmetu materializēt.

Un blakus Brīnumdaris atkārtoja un skaidroja, kur ir lietu pavediens, kas notiek mūsu pasaulē un kāpēc… kaislību uzkarsēšana.

Izīda pie rokas turēja, dāvāja savu debesu Balsi, stāstot, novēlēja bērnus neatstāt pašlaik.

Un Dievmāte apkampa, aijājot kā māte bērnu, un maigā balsī čukstēja, ka ir iestājusies jūsu tiesas stunda. Taču nebaidīja, bet glāstīja, dāvāja maigus vārdus un teica, ka ir pienācis tas laiks, kur pārbaude – bailes.
Nav vērts raudāt, gauži bēdāties, nav vērts galvu liekt, dzīves spēku pielūgt, bet ir vērts vienkārši visu pieņemt.
To, ko pa televizoru mēļo. To, ka cilvēkus ir pārņēmušas tikai bailes. To, ka visiem gribas sākt raudāt aiz bezizejas pašlaik.
Taču izeja ir. Ir dzīvības spēks, kas ietverts mīlestībā, jā, sajūtās, ka dzimām aiz iedvesmas radīt!
Jums dots nedēļas atvaļinājums sirdī. Tad nu ātrāk ieskatieties! Ievērojiet, ka tur mirdz nedziestošas mīlestības dzirksts! Tā ir mīlestība pret sevi, pret ģimeni un mājām. Mīlestība pret kaimiņiem un pagalmu. Mīlestība, kas izdzenā viļņus, ko vētra garām ejot sagudroja.

Tad nu leciet iekšā mīlestībā! Taisni sirdī! Tur nav bēdu un cīņas. Tur atkāpjas sarūgtinājumi, arī bailes ir devušās čučēt. Tur mirdz saule cauri cēloņiem, un ir izklīduši mākoņi. Un, lūk… ak… brīnums… ir noņemtas svaru bumbas, un miers ir uzplaucis mūsu sirdīs!
Bailes! – rada sāpju sajūtu. Bailes! – piesauc tumsu! Un tumsa sabiezina likteni, izrakstot sāpes spēlē.
Tāpēc aizvērsim slēģus, kur masu informācijas līdzekļi tikai prognozes dod. Un aptversim sevi ar skaisto… dodoties lidojumā, uz sapni.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2469006326679506&set=a.1439513866295429&type=3&theater

20 03 29 05

Marina Tatiščeva

 

Labdien, dārgie draugi!

Maskavā šodien ir spoža, saulaina dieniņa. Noskaņojums priecīgs, un vēlēšanās radīt dzimst vienkārši, no sajūtām, ko mums sūta telpa.

Я создаю реальность счастья!

Я создаю реальность счастья!

Где человек живет в любви.

Где окружил себя вниманием.

Где вдохновение красит миг!

Я наполняю счастье - цветом.

Благоуханием и мечтой.

Звучанием соловьиной трели.

Порханием бабочек, и пчёл.

Я ощущаю прелесть жизни.

С причинами различных дел.

С мгновенной силой озарения.

С гармонией миров внутри.

Я возрождаю все начала,

Что ДНК хранит внутри.

Чтобы открыть код идеальный.

И вечность в теле оживить!

Я чувствую любовь вселенной.

Со множеством реальных грёз.

С огромным чудом восхищения.

С энергией Центральных звезд.

Я окунулась в море счастья!

Где радость - чувство красоты.

Где теплота - любви подарок.

А люди - светятся внутри!

Es radu laimes realitāti!

Es radu laimes realitāti!

Kur cilvēks dzīvo mīlestībā.

Kur aptvēris sevi ar uzmanību.

Kur iedvesma grezno mirkli!

Es piepildu laimi ar krāsu.

Aromātu un sapni.

Lakstīgalas pogošanas skanējumu.

Tauriņu un bišu spurgšanu.

Es jūtu dzīves burvību.

Ar dažādiem darīšanu cēloņiem.

Ar momentānu apskaidrības spēku.

Ar iekšējo pasauļu harmoniju.

Es atdzīvinu visus sākumus,

Ko DNS glabā iekšienē.

Lai atklātu ideālo kodu.

Un mūžību ķermenī atdzīvinātu!

Es jūtu visuma mīlestību.

Ar daudziem reāliem sapņiem.

Ar milzīgu sajūsmas brīnumu.

Ar centrālo Zvaigžņu enerģiju.

Esmu iegrimusi laimes jūrā!

Kur prieks ir skaistuma izjūta

Kur siltums ir mīlestības dāvana,

Un cilvēki – iekšēji mirdz!

 

20 03 29 06

Nadežda Haritonova

No grāmatas “Realitāte” (mūsu nosūtīta uz vēstkopu)[1].

“Bailes ir visuresošas un var būt ļoti lielas – tās ir bailes nezināmā priekšā. Un tāpēc tad, ka jūs esat gatavi spert soli aiz apvāršņa, bailes nav jūsu ceļabiedrs. Gribu vēl teikt, lūk, ko: jūs nevarēsiet izvairīties no pārmaiņām, ja jūs atteiksieties tās īstenot paši, un rezultātā tās notiks, taču notiks ne tā, kā vēlētos jūs. Un visums šajā gadījumā ir taisnīgs pret mums visiem, jo pārmaiņas izraisījāt jūs un tās sabiedrībā notiek tā, kā notiek arī ar jums.

Var teikt, ka cilvēce pašlaik dzimst no jauna, rada sevi no Jauna. Un vairākums to dara neapzināti, taču Mēs noteikti visi kopā atcerēsimies, ka Jums ir iespēja kontrolēt un mainīt savu reakciju uz pārmaiņām. Un tas būs pirmais solis, lai kontrolētu, radītu un virzītu pašas Pārmaiņas.

Pasauli pašlaik var saukt par momentāno jaunumu pasauli, jo internets ļauj uzzināt visus jaunumus momentāni un sazināties cilvēkiem dažādos kontinentos ir kļuvusi parasta lieta. Un šī nepārtrauktās informācijas straume par visu, kas notiek pasaulē, ved pie pārbīdes pasaules uzskatā, un tas arvien vairāk izplatās pasaulē. Un jums būs grūti ar visu to tikt galā…

Taču turklāt Es gribu jums atgādināt: nemēģiniet neko darīt ar to, Esiet ar to, elpojiet to un esiet Šeit un Tagad, Pateicieties šim Mūžīgajam Momentam. Tātad visas jūsu skumjās domas par to, ka kaut kas jūsu ārējā pasaulē ir noticis ne tā, glabājas jūsu domās par to visu un nekur vairāk.

Pats Notikums un Jūsu Realitāte sakarā ar šo notikumu NAV VIENS un TAS PATS. Un ir svarīgi saprast, ka Notikums – tas ir viens, bet Realitāte – tas ir kas cits. Notikumus rada attiecībā pret jums ārēji apstākļi un procesi, bet Realitāti rada apstākļi un procesi JŪSU IEKŠIENĒ. Jūsu Prātā. Tieši tur notiekošie notikumi pārvēršas datos, bet dati patiesībās, bet patiesības domās, domas savukārt rada Emocijas, bet emocijas ir jūsu pieredze, kura tad arī formē jūsu Realitāti.

Mums ir skaidrs, ka eksistē Seši Faktori, kura rada jūsu Realitāti Šajā Fiziskajā Pasaulē, kuru mēs saucam par Dzīvi. Un tie ir: Notikumi, Dati, Patiesības, Domas, Emocijas un Pieredze. Un, ja izmainām kaut vai vienu no šiem faktoriem, izmainīsies Jūsu Realitāte.

Tā ir Visur, Kad Runa ir par Realitāti. Izmaini faktorus, kas nosaka tavu realitāti, un Tu Izmainīsi Realitāti. Tā Darbojas Īstenā Realitāte. Tu Izvēlies – Tu Redzi! Un mēs sāksim šos faktorus mainīt no Emocijām. Mainot savas emocijas, jūs varat izmainīt arī savu uztveri par to, kas ar jums notiek, tas ir, jūs varēsiet izmainīt savas emocijas attiecībā pret jebko. Un tāpēc Es lieku JUMS priekšā Izvēlēties to, ko JŪS GRIBAT JUST attiecībā pret pašu iespēju, ka katrs no jums var un SPĒJ Patvaļīgi izvēlēties savas Jūtas, tas ir – Nebūt Pakļautam tām, bet Izvēlēties. Vai varbūt jūs spēsiet tās Izmainīt pat pēc tam, kad tās jums radās. Un šeit runa nav par to, lai ignorētu tās vai paceltos tām pāri, bet tieši Reāli Mainīt jūsu pārdzīvojamās emocijas. Tas viss ir REĀLI.

Un mums ir pienācis laiks aplūkot to, Kas ir Visu jūsu Emociju Organizējošais Avots. Aplūkosim pašu izplatītāko un spēcīgāko Emociju – Bailes. Bailes ir Emocija, kura veidojas no kādas domas, kura rada noteiktus pārdzīvojumus un pieredzi sakarā ar kādu notikumu jūsu Dzīvē. Jūs Man piekrītat? Jūsu maldi ir Tādi, ka jūs uzskatāt, ka Baiļu Emociju izraisa Pats Notikums, tas ir, jūs vienādojat savā starpā notikumu un Pieredzi. Bet Es jums saku, un jūs, padomājuši un atcerējušies gan savu Dzīvi, gan to, ko esat novērojuši, vienu un to pašu apstākļu iedarbībā gan dažādiem cilvēkiem, gan jums pašiem ne vienmēr radās viena un tā pati emocija. Un, vēl vairāk, Viens un tas pats Notikums NE vienmēr modina bailes dažādiem cilvēkiem. Tas ir, jūs paši esat pārliecinājušies, atceroties savas Dzīves notikumus, ka Divi cilvēki NE Obligāti piedzīvo vienu un to pašu Pieredzi (šajā gadījumā – bailes), sastopoties ar vienu un to pašu notikumu. Un pat jūs Ne vienādi katru reizi pārdzīvojāt Vienādus notikumus. Tad likumsakarīgs ir jautājums: “Bet kas tad kalpo kā Baiļu avots?” Un šis avots atrodas JŪSU iekšienē. Tās ir jūsu idejas un atmiņas, priekšsajūtas un jūsu priekšstati, vēlmes un audzināšana, un tas viss ir jūsu Domas. Jā, jā, Tieši Domas ORGANIZĒ VISAS JŪSU BAILES, jo Domas organizē Visas Jūsu Emocijas.

Jo jūsu Domai, ja var tā izteikties, piemīt Visas Organizatora tiesības, un viņa spēj apturēt jebkuru darbību. Vēlreiz atkārtošu: Doma Organizē un rada Visas Jūsu Emocijas. Jūsu zinātne sniedz jums iespēju šajā jautājumā uzskatīt, ka jūs pilnīgi neesat spējīgi objektīvi izlemt, kādu emociju jūs izvēlaties just. Tādā veidā tā liek jums priekšā atzīt, ka jūs esat savu emocionālo reakciju objekts un jums jāpārvar šīs reakcijas ar domu palīdzību, ja gribat tās izmainīt. Bet es jums lieku priekšā pavisam ko citu – pilnīgi nav nekādas nepieciešamības pārvarēt savas emocijas, lai padarītu tās tādas, Es lieku priekšā jums tās – RADĪT, tādā Veidā Radīt Savu Realitāti, Objektīvāku nekā Izkropļotā. Šeit ir vietā piebilst, ka Prāts NAV Identisks jūsu Smadzenēm, Prāts – tā ir sarežģītāka iekārta, bet Dvēsele ir daudz sarežģītāka nekā jūsu Prāts.

Tātad jūsu rokās ir PIRMAIS INSTRUMENTS – Doma Faktoru rindā Stāv PRIEKŠĀ EMOCIJĀM, un Jūs Varat vadīt Emocijas, jo visi zina, ka DOMAS IR MAINĀMAS! Tas ir, sekojot mūsu Loģikai, kā izmainīt Pārmaiņas, Mēs teicām, ka nepieciešams Izmainīt Emocijas, bet kā Emocijas Izmanīt? – Nepieciešams Izmainīt Domas. Tas ir, Apzinoties, ka Pārmaiņas ir Neizbēgamas, jo tā Izpaužas Pats Process, kuru sauc Dzīve, un nav nekādu spēku šo faktu izmainīt, tad Es lieku priekšā jums izmainīt PAŠAS Domas sakarā ar notiekošajām Izmaiņām, Tas ir, Izmaiņas Būs JŪSU DOMU IZVĒLE.”

20 03 29 07

Varbūt arī alkoholu atcelsim?

 

48 tūkstošu krievu nāves iemesls 2018. gadā bija alkohola pārmērīga lietošana. Kopumā no alkohola lietošanas izraisītajām sekām krievi iet bojā tikpat bieži, kā summāri dažādu veida transporta negadījumos (1% no visām nāvēm 2018. gadā), slepkavībās (0,4%) un pašnāvībās (1%).

Sīkāk RBK (РБК) (norāde)

20 03 29 08

Harmonia axyridis, Harmonija mainīgā, dievgosniņa-arlekīns, Āzijas dievgosniņa vai 19 plankumu gosniņa

 

Pievienots 29.03.2020

http://www.sanatkumara.ru/stati-2020/iz-perepiski

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/images/Sanat_Kumara/Downloads/Knjiga_REALJNOSTJ.docx (Tulk. piezīme)