Беседа с Солнечным Братством о коронавирусе

Natālija Koteļņikova Saruna ar Saules Brālību par koronavīrusu

20 03 27 01

Kas pēc būtības ir koronavīrusa epidēmija?

SB: Koronavīrusa epidēmija ir virsvaldību akcija zemeslodes iedzīvotāju skaita samazināšanai.

Tā ir tumšās valdības akcija?

Drīzāk tā ir nelielas cilvēku grupas akcija. Vakcīna eksistē, taču ir slēgta parastajiem cilvēkiem. Kamēr nāvju skaits ir nenoteikts, risks eksistē visiem.

Vai koronavīruss ir sākums cilvēku dalīšanai augstākās un zemākās vibrācijās? Augstākām apziņas vibrācijām ir priekšrocība šī vīrusa priekšā?

Vīruss iegūst mutācijas, iebūvējoties atšķirīgu tautību DNS. Apziņai nav nozīmes, viņš iebūvējas nevis apziņā, bet šūnās.

Bet mūsu šūnas ar kaut ko atšķiras no parastu cilvēku šūnām?

Jūsu šūnas ir tikpat negatavas slimībai kā visiem pārējiem cilvēkiem. Vienkārši nepiešķiriet tik lielu nozīmi pandēmijai, nehistērojiet, un viss noritēs štata režīmā. Ļoti svarīga ir jūsu noskaņa jaunumu pārdzīvošanas procesā. Bailes neveicina imunitātes izstrādāšanos.

Tas ir mākslīgs vīruss? Viņš ir no Zemes?

Tas ir mākslīgs vīruss, izstrādāts laboratorijā uz Zemes ar ārpuszemes speciālistu palīdzību.

Tas ir citplanētu vīruss?

Tas ir Zemes vīruss, izaudzēts laboratorijā. Vīrusa audzēšanas speciālisti nevarēja paredzēt vīrusa augsto virulenci un izlaida “paskatīties”.

Virulence – pakāpe, kādā konkrētais infekcijas aģents spēj inficēt konkrēto organismu. Virulence nav vienlīdzīga spējai izraisīt slimību (patogenitātei), jo pēc inficēšanas mikroorganisms var pārvērsties organisma-saimnieka komesālā, neizraisot negatīvas sekas (bezsimptomu nesējs). Virulences rādītāji ir relatīvi lielumi – minimālā letālā, 50% letālā, 50% inficējošā deva (50% - atbilstoša notikuma varbūtība atkarībā no devas lieluma). Virulence ir atkarīga no paša infekcijas aģenta īpašībām, kā arī no organisma-saimnieka jutīguma (uzņēmības). Virulence tiek mērīta ar infekcijas aģenta vienību (šūnu vai vīrusa daļu) skaitu, nepieciešamu organisma inficēšanai. Virulence var būtiski svārstīties vienas mikroorganismu sugas pārstāvjiem. Uzturot infekcijas aģentu laboratorijas apstākļos, viņa virulence bieži vājinās, kas tiek izmantots vakcīnu ražošanā. Virulences izmaiņas, kā uz pastiprināšanās, tā arī pavājināšanās pusi, var panākt arī ar mutagēnu iedarbību uz infekcijas aģentu. Vikipēdija

Tas ir amerikāņu vai ķīniešu vīruss?

Ne viens, ne otrs. Tā nav valsts zinātnieku grupa, bet virsvaldības. Reptiloīdi pielika savu roku vīrusa radīšanā. Taču vīruss ir cilvēku izaudzēts un izlaists. Atbildību par pandēmijas radīšanu nes cilvēki.

Vai epidēmija ir sākums pilnīgai cilvēku paverdzināšanai?

Neviens nevar cilvēkus paverdzināt bez viņu piekrišanas. Jums ir gribas brīvība, par kuru jūs tikai sapņojat, bet neizmantojat.

Mēs esam apjukuši apdraudējuma priekšā. Kā mums jāuzvedas?

Palīdziet cits citam, atbalstiet cits citu, atjaunojiet veselības zaudējumu pēc slimības atpūšoties un esiet optimistiski.

Vai nāvju skaits ir speciāli pārspīlēts?

Mēs nezinām. Tam nav nozīmes visiem jums. Viens vairāk, viens mazāk. Tas ir karš pret visiem. Taču paši jūs nevarat cīnīties pret visiem, par sevi. Apvienojieties.

Vai būs nopietna pandēmija Krievijā?

Vilnis pārvelsies nopietns. Esiet gatavi.

Vai datums 4. aprīlis ir tāds svarīgs portāls, kurš pastiprina meditācijas rezultātus?

Kosmiskajā plānā tas ir tāds pats datums kā visi pārējie. Svarīgi ir, ka jūs sapulcēsieties kopā un pasludināsiet savu gribu.

Kam mums tā ir jāpasludina?

Pirmām kārtām pašiem sev. Jūs sajutīsiet savu spēku un iespēju virzīt vēsturi ne taisnā – karu un sarunu – ceļā. Jūs sajutīsiet jūsu dvēseļu spēku, cilvēka psihisko enerģiju. Svarīgi ir nesalūzt no bailēm un nepārspīlēt apdraudējumu, citādi jūsu psihiskais spēks radīs jums vēl lielāku baiļu vilni.

Ko mēs varam?

Jūs varat visu, tikai pagaidām neprotat. Jūsu griba ir svēta. Ja jūs gribat nogalināt cits citu, tā arī būs. Ja jūs gribat palīdzēt cits citam izveseļoties, arī to jūs varat.

Kā mums meditēt 4. aprīlī?

Sapulcējieties un izsakiet savu gribu par brīvību un vienlīdzību, par brālību un savstarpēju palīdzību. Tikai jūsu mijiedarbība var jums palīdzēt.

Kad beigsies pandēmija?

Datumi nav zināmi Daudz kas ir atkarīgs no jums, jūsu apzinīguma un skrupulozas režīma ievērošanas. Sēdiet mājās, un nelaime paies garām.

Vai amerikāņu vakcīna ir gatava izmantošanai?

Tās pagaidām nav tādā veidā, lai varētu palīdzēt mirstošajiem. Taču drīz viss nokārtosies. Vakcīnu izgudros vairāku valstu zinātnieki. Svarīgi ir neslēpt rezultātus un mainīties ar pieredzi. Kopīga pieredze pandēmijas pārvarēšanā nostiprinās attiecības starp valstīm un dos pozitīvu sadarbības pieredzi planetārā apdraudējuma priekšā. Nelaime māca.

Ko iemācīs šī nelaime?

Notiks vērtību pārvērtēšana dzīvības zaudēšanas draudu priekšā. Viss nostāsies savā vietā – kapitāli jums neradīs drošību. Limuzīni jums nesniegs priekšrocības. Bet, lūk, savstarpēja palīdzība grūtā brīdī var glābt ne mazums dzīvību.

Esiet vīrišķīgi un mierīgi draudu brīdī. Mīliet dzīvi un cīnieties par viņu. Atbildība un izpratne piešķirs jums spēkus. Esiet veseli!

Pateicos jums, Saules Skolotāji!

***

https://www.youtube.com/watch?time_continue=858&v=4c9jTIfDvDE&feature=emb_logo

Koronavīruss. Mīti un Realitāte. Valērijs Siņeļņikovs (Валерий Синельников) un Romāns Suhiņins (Роман Сухинин)

***

27. marts, 09:00 pēc Maskavas laika. Koronavīruss. Krievija

38 Izveseļojušies, +9 (diennakts laikā)

840 Inficējušies, +182 (diennakts laikā)

Miruši 2, 0 (diennakts laikā)

Avots: JHU, Rospotrebnadzor, mos.ru

Sīkāk RBK (РБК)

***

Katru dienu uz valsts ceļiem notiek 406 ceļu satiksmes negadījumi ar cietušajiem. Tajos katru dienu iet bojā 50 cilvēku.

20 03 27 02

Ik gadu pasaulē tiek reģistrēti 8 miljoni jaunu ļaundabīgo audzēju gadījumu un vairāk nekā 5,2 miljoni nāvju no tiem.

Pēc Starptautiskās vēža pētījumu aģentūras datiem, 2018. gadā Krievijā nomira 314 tūkstoši onkoloģisku slimnieku. Pavisam tika reģistrēti 543 tūkstoši saslimšanas gadījumu.

 

Pievienots 27.03.2020

http://sanatkumara.ru/stati-2020/beseda-s-solnechnim-bratstvom-o-koronaviruse

Tulkoja Jānis Oppe