Ченнелинг и технологическая система

Čenelings un tehnoloģiskā sistēma

20 03 03 01

02.03.20.

No rīta pirms meditācijas ar Debesu Tēvu es konstatēju, ka čenelingu kanāls ir ar kaut ko aizsērējis un pat sirdī kaut kas traucē. Konstatēju, ka kanālā ir salikti raidītāji. Kurš tos liek? Kādēļ?

Pieejas līmenī pie monādes stāv aizsegs, kurš izskatās kā smalks zeltains šūnains tīkls. Apziņa tam viegli tiek cauri, tad kāda ir tā loma?

Tas nelaiž cauri negatīvu uz augstākām dimensijām.

Apzinos, ka informācija, kas pieejama cilvēka izpratnei, atrodas tur, kur ir cilvēka apziņas matrica. Monādes līmenī tās nav. Monāde to ņem no budhi.

Atgriežos sirds centrā un redzu, ka šeit ir sakoncentrēts staru kūlītis, stari pa centrālo kanālu iziet mentālajā plānā, kur beidzas ar izstarotājiem-translatoriem. To ir daudz apkārt Zemei astrāli-mentālajā plānā. Tieši tie sirdī rada balto troksni. Ietinu daudzos translatorus tīklā un aizvācu to uz galaktikas centru melnajā caurumā.

Atradu tehnoloģiskas sekošanas stacijas, kā mazus pavadoņus. Arī uz turieni.

Sirdij no aizmugures bija arī pieslēgts resns kabelis. Nācās visu aizvākt.

***

Planēta un cilvēki ir tehnoloģiskā aplenkumā. Kas tas ir?

Tā tiek organizēta informācija, kas veicina apskaidrošanu.

Vai tā ir? Kā, vai tad cilvēki paši ne uz ko nav spējīgi?

Tas arī ir vērsts informācijas uzbrukums saprātam un spējām, uzmanības vadība un jauna domāšanas veida audzināšana. Mēs gribam, lai visi cilvēki domātu vienādi.

Tā, kā jūs gribat? Un kurš jums ir devis tiesības tā iedarboties?

Mēs no sendienām vadām cilvēkus.

Kas ir šie mēs?

Iekšējā Zeme (IZ).

Un tagad jūs negribat, lai citāda informācija pienāktu cilvēkiem? No Saules Brālības, no Debesu Tēva?

Mēs Zemi esam paņēmuši informācijas aplenkumā.

20 03 03 02

Debesu Tēvs, tas ir pareizi?

Debesu Tēvs: Tas tā ir. Es nevadu, bet tikai pētu. (Neitrāls.)

Es vēršos pie Saules Brālības un lūdzu mani atbrīvot no visiem pieslēgumiem. (Pati aktīvi tīros... Beidzot ķermenis noreaģēja ar atvieglojuma nopūtu. Gluži kā mugursomu nometu.)

Tagad es saprotu, kāpēc es reizēm jūtu nepatiesu informāciju citos čenelingos. Bērnišķīgus melus. Tehnoloģiju. Pelēkumu. Tādu informāciju viņi pieņem no šī tehnoloģiskā tīkla. Tādu viņiem diktē.

Taču es vēl arvien neesmu atbrīvojusies – jūtu sevi stāvam kā milzi, kuru joprojām tur sasietu liliputi. Man palīdz, es stāvu un metu nost daudzās piesaistītes. Ir pagājusi jau stunda, kā es tīros.

Paceļos un jūtu uz sevis biezu skafandru, ķermeņa apvalku. Nometu skafandru un kļuvu gars. Lidoju apkārt planētai.

Ieraudzīju spēcīgus nožogojumus-vairogus, kas aizsedz planētu no Saules, no viņas karstuma un uzliesmojumiem. Nopriecājos. Manā priekšā ir milzīgā Saule un sīciņa planētiņa... Es pati esmu nedaudz lielāka par planētu.

Beidzot es izdzirdēju Radītāja kluso balsi. Burtiski esmu izrāvusies. Baltais troksnis vēl arvien iet pāri skalai. Saikne pakāpeniski pastiprinās, sirdī ir kļuvis mīkstāk un siltāk.

Saprotu, ka sirds bija slēgta tieši mīlestībai, bet informācija tiek padota tā, kura kādam vajadzīga.

Ķermenis no aizmugures ir pārgriezts ar milzīgu plakni. Aizgāju no plaknes un aizšuvu caurumu. Pacēlos no planētas, atbrīvojusies kā milzis, kurš nokratījis pinekļus. Jau gandrīz pusotras stundas pagājušas.

Debesu Tēvs: Tā ir Iekšējā Zeme. Attīstītāka civilizācija mēģina pakļaut sev cilvēkus, lai iztaisītu no viņiem savas mašīnas skrūvītes. Taču pagaidām jūs pretojaties.

Viņi labi visu ir uztaisījuši, izturīgi.

Viņi domāja, ka tu neieraudzīsi. Vairums tā neredz. Un pieņem čenelingus no mašīnām, noskaņotām uz čeneleru jūtām. Katram sava informācija – kādam uzvaroša, kādam – pelēka, kādam – sīrups sīrupovičs.

Kā gan noskaņoties uz... gribēju teikt “vajadzīgo informāciju”, taču saprotu, ka visas vajadzības tiek apmierinātas...

Ar Tevi ilgi nevarēju sasaistīties, it kā sirds būtu ar kaut ko aizsērējusi. Ierīces sirdī traucēja... arī pašlaik kaut kādi paplašinātāji stāv... īpaši uz muguras. Pamazām viss izkūst...

(Gaidu, kamēr SB atknibinās pēdējās ierīces...)

Kādā dimensijā mēs (planēta) pašlaik atrodamies? Mēs esam aizgājuši no trīsdimensionalitātes?

Jā, neapšaubāmi, jūsu enerģijas ir pacēlušās. Nevaru pateikt, kā saucas šis apziņas stāvoklis, taču no vecā stāvokļa jūs sen esat atgājuši.

Tās ir cilvēku vai tomēr IZ ierīces?

Gan vienas, gan otras. Katrs dara tā, kā uzskata par vajadzīgu.

To uz visiem uztaisīja vai tikai uz kanāliem?

Tikai uz kanāliem. Visiem kādēļ? – veltīga enerģijas tērēšana.

Kā viņi tagad pieņems?

Kā parasti. To, ko izdzirdēs, to arī pieņems.

Bet vai tas mums būs noderīgi?

Droši vien noderīgi. Diez vai jums translēs kādas kaitīgas lietas, kā bailes vai karu. Visi uzreiz sapratīs, ka tas ir kaut kas ne tas.

Mums šodien seansā ir daudz jautājumu. Tu mums atbildēsi detalizēti?

Jā, protams.

Un kā saprast, ka tu neesi “dieva balss no šķīvja”?

No sirds pieņem. No sirds. Atpūties pirms seansa.

***

Nākamajā dienā es nolēmu parunāt ar Diženo Dievieti.

Un šodien pa “ceļam” pie DD kāds no labās puses sāka sludināt: “Tagad tu klausīsies tikai mani!” Es atgaiņājos un atnācu pie DD, lai apspriestu jautājumu par kanālu “aizsišanu”.

Diženā Dieviete, kas ar mani notiek? Kāpēc ap mani vērpj intrigas?

Diženā Dieviete: Atvērtībai ir otra puse, to visi redz un tai pieslēdzas. Vāc to visu prom tāpat kā vienmēr. Nekas briesmīgs nenotiek. Dažus aizver, to vietā stājas citi, desmitie un simtie. Čenelinga process ir iedarbināts, to neapturēt ne ar vēršanu ciet, ne aizliegumiem. Tieši tāpat planētas “pārformatēšanās” process ir sācies un to neapturēt.

Kāpēc tomēr mūs visu laiku ver ciet? Te vienu cilvēku pameklēšu, te citu... Kādas viņiem uz to ir tiesības?

Diženā Dieviete: Nekādas. Tie ir laupītāji un blēži, kuriem maksā par to, ko viņi dara. Taču viņiem galā netikt. Process ir iedarbināts, un drīz daudzi sazināsies ar Augstākajām apziņām tāpat kā mēs ar tevi.

Kas notiek ar planētu? Kādas ir nākotnes prognozes?

Planēta ir kārtībā. Ne no kā nebaidieties, viss notiek štata režīmā. Uzliesmojums, pat ja arī atnāks, neiznīcinās jūs. Vairogi ir uzstādīti, un tas netiks cauri.

Pelēkie nāk uzbrukumā? Pēdējos gados tik daudz negatīva ir izliets pār valsti, pie mums visu laiku lamā valdību, un daudzās valstīs ir sākušās nopietnas uzstāšanās.

Diženā Dieviete: Tā ir planētas kundalini darbība. Šī enerģija iniciē streikus un grautiņus. Tā ir aicināta pacelt jūs uz augstāku apziņas pakāpi, taču vecais nelaiž, stingri tur, un cilvēku iekšienē uzkrājas graujošs psihisks spēks. Tiek provocēts, lai cilvēks sāktu domāt, sajēgt un apzināties.

(Piebildīšu, ka planetāro ciklu beigšanās laikā ir novērojams planetārās kundalini uzšļakstījums, tajā laikā biežākas kļūst revolūcijas un kari. Ir apklusuma periodi, un ir arī ļoti nopietni periodi, mums tieši ir tāds; kundalini grūž uz augstāku apziņas līmeni. XX gadsimts – divi smagi kari un daudz revolūciju.)

Diženā Dieviete: Jums daudzus gadus potēja patērnieciskumu, bet tagad daudzi ir sākuši apzināties savu atkarību no pirkumiem un algas. No vienas puses, – pērc, pērc, bet no otras, nav naudas, ierobežoti pieejamie līdzekļi. Cilvēki ir noguruši no reklāmas uzmācības un sāk saprast, cik ļoti viņi ietīti manipulācijas plīvurā. Ir ļoti grūti piebremzēt, jo visi apkārt taču grib būt jauni, bagāti un skaisti. Tiek iepotēti nepatiesi stimuli, uzspiesti nepatiesi mērķi, un tikai apzinošies cilvēki spēj saprast un izlauzties cauri viltus bruņām, nomierināties un dzīvot savu iekšējo dzīvi. Tas viss satrauc cilvēku apziņas, un viņi meklē sava aizkaitinājuma cēloni, uzkrājas protesta spēks.

Es iesaku jums bieži meditēt, lai dzēstu planētas spriegumu. Ne obligāti grupā, var arī individuāli. Visas jūsu gaismas saliekas kopā ar citām, un tam ir nozīme. Spriegums krītas, jūs nomierināties un ceļat vibrācijas. Tas jums ir svarīgi – atrasties savās vibrācijās, kas sasniegtas ar praksēm un meditācijām. Notiek gaismas un mīlestības izstrādāšana, un jūsu vibrācijas iekļūst tālu aiz jūsu mājokļa robežām.

Taču dažiem noslēdz kanālus, un viņi, lai kā necenšas, nevar notīrīties un atvērt tos no jauna. Turklāt tās nav būtības, bet kaut kādi korķi, pieāķējumi, stari... Ko gan izdarīt?

Diženā Dieviete: Tehnoloģiskā sistēma nevar ļaut sev pretoties. Bet mūsu materiāli visu laiki aicina uz gribas brīvību un stimulē domāšanu, izpratni. Sistēmai vajag, lai cilvēki grābtu gatavu, necenšoties pārbaudīt saraustus faktus un nemēģinot apdomāt to, ko saka “pa televizoru”. Manipulācijas un muļķošana – paņēmiens novērst cilvēkus no dzīves, no viņu pašu vēlmēm.

Jā, no dažiem videomateriāliem, kurus man sūta lasītāji (paldies jums, dārgie), ja vārdus vienkārši pierakstītu uz papīra, tad viss kļūst sadomāts un pat smieklīgs. Vienkārši uzmanīgi izlasiet, ko grib jums pateikt viens vai otrs cilvēks no videoekrāna, un varēsiet man nesūtīt komentāriem. Ātras sarunas laikā ne viss tiek uztverts, jo tālāk iet un iet teksts. Bet jūs apturiet video un padomājiet par to. Es parasti griežos pie rokasgrāmatām internetā, lai labāk saprastu, ko grib pateikt un kā runā video varonis.

Diženā Dieviete: Gribu vēlreiz jums atgādināt, ka liela daļa iedzīvotāju dzīvo citā, zemākā dimensijā. Caur plašsaziņas līdzekļiem jums uzspiež informāciju, kura nekalpo jūsu nomierināšanai, bet “rausta aiz diedziņiem”. Vienkārši apdomājiet savu dzīvi, kādā gaismā jūs gribat dzīvot un kā to izdarīt. Nenolaidieties no jauna, celiet sevi atpakaļ, stūrējiet uz jaunu dzīvesveidu, turieties jaunā formātā, Jaunajā Zemē. Kontaktējieties cits ar citu, priecājieties par dzīvi un pavasari.

Pateicos Tev!

 

Pievienots 03.03.2020

http://sanatkumara.ru/stati-2020/chenneling-i-technologicheskaya-sistema

Tulkoja Jānis Oppe