Монадический план

Monādiskais plāns

20 02 16 01

15.02.20.

Sakarā ar jaunās enerģētiskās sistēmas izpaušanos manī (http://sanatkumara.ru/stati-2020/proyavlenie-novoy-energeticheskoy-sistemi[1]) un sekojošām saiknes izmaiņām ar ugunīgā plāna AEs man šorīt notika iekšēja transformācija.

Kā es jau rakstīju, mans redzējums smalkajā plānā pēc enerģētiskās sistēmas pilnās atjaunošanās izmainījās, it kā es būtu pacēlusies augstāk un man ne tik skaidri viss būtu redzams. Pēc tam, jāsaka, es piemērojos. Un šodien es tāpat sagatavojos piemēroties vadīt Galaktiskā Kristus Skolu. Mazums kas var būt?

Gribu dalīties tajā, kas šodien notika. Es to ar komentāriem pastāstīju GK Skolas seansā. Tikko kā es pamodos un notīrījos, pie manis nolaidās kāda Būtība, kura, kā es pēc tam sapratu, ietina mani aizsardzībā un barošanā. Viņa izskatījās kā izkausēta viegla metāla sabiezējums-lode viena metra platumā, ietinot visas manas šūnas ķermeņa augšdaļā līdz sirdij, bet pēc tam es viņu padzinu (padomājusi, ka, vai nu mazums kas te staigā), kaut gan viņas enerģijas bija ļoti patīkamas.

Gatavojoties GK Skolai, es pacēlos, kā es uzskatīju, uz savu GK AEs un sāku piemēroties jaunajā ķermenī. Vienkārši pacēlos nedaudz augstāk. Pievērsu uzmanību, ka tā arī esmu “Es”, nevis “Mēs”, kā mēs uzskatītu prātā, tāpēc ka šeit ir AEs kolektīvais saprāts. Bet šeit nav sadalījuma “Mēs”, šeit “Es” ir pilnīgs veselums. Viena Apziņa.

Dīvaini… Šeit neviena neredzu, saiknes ar Jēzu nav…

Sāku pētīt vietu, kur es atrodos. Kaut kur ir citi “Es”. Viss ir brīvs, neviens mani neievēro, nevienam es neesmu vajadzīga, man neviens neko nepaskaidro… Klusums un miers…

Padomāju, padomāju, atcerējos Šivu (http://sanatkumara.ru/stati-2020/shiva-ya-naslazhdaius-v-odinochestve[2]) un nolēmu izvietoties šeit brīvi un plaši kā dievs.

Es šo savu aspektu, kurā biju nokļuvusi, uztvēru kā matricveida audeklu sevis radīšanai šajā plānā. Bet ko un kā radīt? Kādai man šeit jābūt, lai patiktu sev un neapniktu? Šeit nav pilnīgi nekā, uz kā varētu balstīties, vienkārši gaisma.

Un te es pēkšņi sāku saprast, ka tas, kas atrodas manā saprātā fiziskajā plānā, ir ļoti svarīgs. Tieši tur guļ visa mana pieredze, un es varu balstīties uz tā, kas man patīk “lejā”. Jo Šiva man patika tieši no mentālās apziņas… Tagad es savu augstāko telpu varu papildināt ar to, ko izvēlēšos no savas daudzdimensionālās pieredzes komfortam, svētlaimei un eksistencei šajā plānā.

Bet te iestājās apjukums, tāpēc ka pilnībā, neizmainītā veidā, manas mentālās vibrācijas, saistītas ar manas augstākās telpas piepildīšanu, “uz augšu” cauri netiek. Tās iestrēgst mentālajā plānā. Atcerējos, ka mums uz planētas taču mentālais plāns ir aiz aizsega, lai mūsu netīrie nodomi (un mūsu tīrie nodomi tajā skaitā) kā radījumi nekur uz augstāko telpu netiktu.

Sapratu, ka šeit vajag savu, jaunu un tīru.

20 02 16 02

Skatos, kas es esmu šajā plānā. No manis ir palikusi tikai sutratma kā ķermenis – tas, kas ļauj man šeit atrasties. Un ir palicis tikai viens centrs – sahasrāra. Tas pabeidz sutratmu – kā galva. Augstāk sutratmas nebija… šeit tā beidzās.

Izmeklējusi savu monādisko ķermeni, es neieraudzīju neko, izņemot gaismu. Saiknes ar Tēvu arī nebija.

Es uzdevu jautājumu – tā ir monāde? Un nesaņēmu nekādu atbildi. Šeit zināšanu kā tādu nav, nav nekādu cilvēcisku terminu, un es sapratu, ka tas ir minerālais (fotonu) plāns, tikai sākotnējais, kā gaisma, kā fotoni (tāda plāna piemērs – Saule). Bet fotonu slānī es esmu bijusi un tagad varu salīdzināt ar sevi. Es – sakoncentrēta gaisma, bet fotonu slānis ir ļoti izkliedēts, vielas tajā praktiski nav.

Man nepatika mans ķermenis, kurš sastāv no lauka, izmētāta, kā pagadās. Un es sāku sevi lipināt. Tagad mans tēls – “dzeltenums” no gaismas – jau bija ieguvis formu manā iedarbībā. Apkārt “dzeltenumam” atrodas “baltums” starojuma veidā.

No manis lejup laižas simts tieviņu matveida sutratmu. Tātad es esmu kolektīva būtne? Bet turklāt es esmu viengabalaina, atsevišķa gaismas “ola”. Nolaižoties no manis, sutratmas noteiktā attālumā sadalās telpā uz visām pusēm.

Esmu līdzīga medūzai.

Medūzas tēls pēkšņi nolaidās lejā un izkusa, bet manī palika gaisma, un es kļuvu līdzīga saulītei. Mani stariņi aptver mani, iznākot no manis uz visām pusēm.

Šeit ir pilnīgs informācijas vakuums, nav saiknes ne ar GK, ne ar Debesu Tēvu… Esmu radītājs. Radu no nulles bez programmām un matērijas.

Sapratu, ka man šajā plānā neko jau vispār nevajag, šeit ir komfortabli un silti. Iespējams, tā jūtas olšūna dzemdē. Un man ir saikne ar dvēseli, ja ietu uz leju… Tieši dvēsele ir piepildīta ar pieredzi un jūtām, dzīvību citā matricā. Nolaižos līdz dvēselei, un šeit ir saikne gan ar GK, gan ar Tēvu, gan ar SK.

Diženā Dieviete: Nu kā, patika tev šeit?

Jā, labi, bet tikai droši vien būs garlaicīgi tā dzīvot pastāvīgi. Pie mums ir daudz interesantāk.

Nešaubos.

DD, kas tas bija?

Tā ir tava ola, dīglis atmiskajā plānā.

Rāda, ka monāde – tā ir lauka struktūra, it kā telpa, kurā piestiprināta mana ola. Visas olas ir piestiprinātas pie kopīga “tīkliņa”, kurš plešas nenosakāmā attālumā.

Mani stariņi, kurus izlaiž ola kā saulīte, tas ir lauks. Dzeltenums sastāv no hēlija. Sākotnējā matērija.

Atnāca doma, ka ola ir primārā, bet vista sekundārā. Mūžīgais jautājums atkal ir atrisinājies par labu olai.

DD apklāj mani ar savu enerģiju, gluži, kā ietītu autiņos. Es iekšienē aizmiegu. Bet mana dienas apziņa pagaidām neguļ.

Sanats Kumara: Tā ir tava otrā piedzimšana, dvēseles līmenī. Tu apzinājies savu AEs dvēseles līmenī. Apsveicu ar otro piedzimšanu! Paskatīsimies, kas būs tālāk.

SK norāda uz “tīkliem” augstākajā plānā un uz savu “olu”, netālu no manis.

Nekādu informāciju es vairāk par to nesaņēmu. Sapratu, ka šajā līmenī nav informācijas zināšanu veidā, bet ir informācija kā vienkārši dzīve. Nešaubos, ka kāda dzīvības procesus nodrošinoša programma “dzeltenumā” ir ielikta, bet pagaidām tā ir neapzināma, nav ar ko apzināt, nav maņu orgānu, nav informācijas ieeju (sakaru kanālu), plūsmu, izlietas informācijas… Mēs esam vielas kvanti, sakoncentrēti hēlija atomā…

Vai tā, SK?

SK: Dzīvosim, redzēsim. Tas ir eksperiments. Katrs no mums ir šajā līmenī, bet neapzināts. Tagad mēs vērojam tevi, kā tas būs tālāk. Vienkārši apbruņojies ar pacietību.

***

Piesaucu GK un lūdzu dot man ievadu šodienas seansam.

Jēzus: Mēs vērojām tevi.

Tas notiek ar visiem?

Ne vienmēr, tikai kad apziņa ir gatava.

Man atnāca doma, ka tā ir dzīvības aizmetņa saglabāšana gadījumam, ja visa dzīvība līdz šim plānam ietu bojā. Tā ir kā dzīvības sēkla?

Kaut kas uz to pusi, bet ne gluži. Šeit ir visas programmas koncentrētā veidā.

Tas ir atmiskais Pastāvīgais Atoms visu pārējo PA savākumā?

Jā, priekšstats ir pareizs.

Vai jūs varat šodien mūs pavadīt uz šo plānu Skolā?

Nākotnē apsolām visus uz turieni pavadīt. Taču tagad mums ir citi plāni. Šodien mēs izstrādāsim, paplašināsim jūsu klātbūtni mūsu GK plānā.

***

Īsumā par seansu. Mēs pētījām apziņas apgabalu Galaktiskā Kristus Grupas līmenī. Kas ir kolektīvā Vienotības apziņa, brīvība, beznosacījuma mīlestība, dvēseles dziedināšana, vai ir ierobežojumi, kā notiek darbība-radīšana. Ar ko viņi nodarbojas, kādi ir viņu uzdevumi. Jēzus ar milzīgu mīlestību raudzījās uz mums un piepildīja mūs ar savu bezgalīgo mīlestību.

 

Pievienots 16.01.2020

http://sanatkumara.ru/stati-2020/monadicheskiy-plan

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/28-raksti-2020/2535-jaunas-energetiskas-sistemas-izpausme (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/26-raksti-2019/2526-siva-es-izjutu-baudu-vientuliba (Tulk. piezīme)