Начнется новая технологическая революция

Sāksies jauna tehnoloģiska revolūcija

Sāksies jauna tehnoloģiska revolūcija,

kas savienos apziņas un matērijas tehnoloģijas

Seanss ar Saules Brālību, ievads

20 01 19 01

18.01.20.

Man gribētos sajust savus aspektus bez telpas un laika, kā šo – cauri miljoniem gaismu gadu divās sekundēs (https://www.youtube.com/watch?v=VqlEhbQT29Y). Uz kā rēķina apziņas un ķermeņi tiek pārnesti tādos attālumos momentā? Ko mēs redzam pie debesīm?

SB: Tu to mācījies skolā – sāc atcerēties.

Es: Katrā Logosa burbulī eksistē mentāla karte, uz kuras hologrāfiski attēlots visums, izvērsts Logosa Apziņas telpā. Saules Logosam ir tādas pašas iezīmes. Mēs redzam Saules sistēmu ar mentāli attēlotiem procesiem, kas notiek ārpus Logosa.

Ārpus Logosa – kur tas ir, ja nav telpas ārpus apziņas?

Tad atkal salīdzināsim pasaules ar cilvēka ķermeni. Asinis taisa apriņķojumu dažās sekundēs (Labajam priekškambarim pienāk divas vēnas: augšējā un apakšējā, ar kurām noslēdzas asinsrites lielais loks. Asiņu pilna cirkulācija asinsrites lielajā lokā notiek 23-27 sekundēs. Asiņu cirkulācija asinsrites mazajā lokā notiek 4-5 sekundēs.), kaut gan asinsķermenīšiem bez asiņu plūsmas nekādā veidā patstāvīgi nav iespējams kustēties tādā ātrumā[1]. Un aiz ķermeņa robežām viņiem nav ne telpas, ne laika. Ķermeņa (viņu telpas) iekšienē viņi dzīvo un dara savu darbu. Un viņiem ir dzīves laiks, nesavienojams ar Logosu-tevi.

Tu esi Logoss ķermenim, un tev ir sava telpa un laiks, sava apziņa, atsevišķa no ķermeņa apziņas. Tāpat arī 13. dimensijas Saules Logosam ir sava veida telpa, kurā viņš eksistē, un savi dzīves laikmeti. Logosa telpa atrodas aiz cilvēka apzināšanās ietvariem, tā ir tāda vide, kurā nav izpaustas matērijas. Bet cilvēks ir materiāls, pat viņa apziņa sastāv no īpaša veida matērijas. Materiālās daļiņas ir viņa apziņas nesējas. Bez šāda veida materiālām daļiņām jūsu apziņa neko nejūt.

Rokas pirksta naga šūna atrodas “lielā attālumā” no kājas pirksta naga. Taču tev pietiek noliekties, un tu mierīgi aizsniedzies līdz kājas pirksta naga šūnai ar savu roku. Tāpat arī smalkajā plānā – pietiek “pastiept roku”, un tu uzreiz nonāc galaktikas Piena Ceļš otrā pusē.

Cilvēku ceļojumi uz citām zvaigznēm notika fiziskajos ķermeņos vai smalkajos?

Dažādi. Gan tā, gan tā.

Kā tas iespējams – pārnest blīvu ķermeni? Sadalīt fotonos un pēc tam atkal savākt?

Jums pagaidām nav atklāta tāda parādība. Tev ir grūti to saprast, bet kas tāds ir iespējams. Lēciens uz tavu atmisko apziņu un atpakaļ ar ķermeņa pārnešanu.

Tas ir, ķermenis kaut kur pakaras, bet apziņa visu apzinās virtuāli, it kā ir klātbūtnē?

Viņa tad arī ir klātesoša virtuālajā pasaulē.

Ķermenis nekur neaiziet, paliek uz planētas, tikai apziņa ceļo, kā sapnī?

Apmēram tā. Ķermenis pakaras kaut kur starp mentālo un astrālo pasauli, bet apziņa ceļo uz gaismas pasaulēm.

Un kā pēcnāvē, mēs varam virzīties, kurp vēlamies? Vai arī esam Saules Logosa ierobežoti?

Skatoties, kādā dimensijā (blīvumā) būs dvēsele. Augstākās pasaules ir pilnīgi atvērtas, taču satur maz interesanta cilvēkam, jo ir sajūgtas ar citām apziņām – atmiskajām. Tur maz kas cilvēkam ir saprotams...

Bet kā tad Galaktiskais Kristus, Diženā Dieviete u.c.? Varbūt es kļūdījos, pieņemot šo plānu par atmisko?

Tu nekļūdījies, jūsu priekšstatos tas patiešām ir Pasaules Dvēseles līmenis. Taču mērogi tur ir pilnīgi citi. Ko asinsķermenītis var saprast no cilvēka apziņas? Viņa pasaule nav sajūgta ar cilvēka ārējo pasauli nekādi. Vai viņam būs interesanti dzīvot tādā pasaulē, ja viņam nav nekādu maņu orgānu, saistītu ar cilvēka pasauli? Kā viņš var saprast tavas intereses, aizraušanās, garīgumu, skaistumu? Jums ir dažādas apziņas, dažāda eksistences jēga un uzdevums visumā.

Vai arī var salīdzināt ar kukaini, teiksim, ar vabolīti. Viņa saprot mūziku, politiku, karu? Kā viņai var izskaidrot, ka ir planētas un galaktikas?

Mūsu apziņa ir tikpat ierobežota kā vabolei salīdzinājumā ar Diženo Dievieti?

Ir kukaiņu apziņas sfēras, un tu arī tajās neko nesapratīsi. Tie nav ierobežojumi, tā vienkārši ir citāda apziņa. Ir zivju, putnu, dzīvnieku apziņas sfēra – viņi jau ir tuvāk cilvēkam. Taču kā tu vari apzinātā līmenī saprast domas zivij okeānā? Viņas intereses un priekšrokas?

Jā, tu redzi dažas lietas smalkajos plānos, pareizāk, jūti ar savu intuitīvo maņu. Bet kā tev izskaidrot to, uz ko pagaidām nav spējīga tava dienas apziņa? Pati jau tu esi visur pabijusi, un citās apziņās vari apzināties daudz vairāk nekā cilvēka ķermenī.

Tāpat kā cilvēkam ir embrionālie attīstības periodi, tā arī dvēselei ir tādi paši periodi, kad jūs vēl neesat “izšķīlušies”. Izejot daudz dzīvju fiziskajā ķermenī, jūs vienmēr dzimsiet citā apziņā un sapratīsiet daudz vairāk, bet ne visu, protams. Visu jūs sāksiet saprast, kad kļūsiet Logoss.

Bet vai tiešām mana pagājusī pieredze, kā tu saki, “visur pabijusi”, nekā neietekmē fizisko apziņu vai mana AEs sajūtas?

Aizsegi, aizsegi, aizsegi... Lai eksistētu fiziskajā ķermenī un attīstītu īpaša veida apziņu, vajadzēja aizsegties no augstāko apziņu vadības, vešanas un ierobežošanas no viņu puses.

Es saprotu, ka mūsu saprāts un apziņa ir īpaša, humanoīda veida, ne tāda, kā odiem vai zivīm uz mūsu planētas. Kaut gan mēs zinām, ka ir humanoīdas rases ar insektu tipu, zivju tipu, putnu tipu, dzīvnieku tipu, arī bioloģiskas. Tā ir bioloģiska matrica, un viņa attīstās pa savu ceļu.

20 01 19 02

Es atceros, kā man skaidroja, ka mūsu radīšanas mērķis – panākt individuālu apziņu, atsevišķu no visām citām apziņām, no Pasaules Dvēseles vadības (jeb radīt tādu ilūziju?). Mūsu atsevišķais apziņas veids pārdzīvoja daudz ķermeņu variantu uz planētas – gan reptiļu rases, gan lauvas rase, gan ar zirgu, gan ar putnu galvām, gan delfīni, gan nagu rase, gan rakšasu rases u.c.

20 01 19 03  20 01 19 04  20 01 19 05

Interesanti – neskatoties uz to, ka mūsu cilvēka apziņa pagaidām ir vismazāk attīstīta no tām rasēm, kas bija uz Zemes (kā es saprotu), kāpēc tieši mēs palikām šeit, bet visas attīstītākās rases vai nu pameta planētu, vai tā vada mūs, radot ilūziju, ka viņas netraucē mums, bet biežāk palīdz?

Šis Pasaules Dvēseles projekts, kā tu to sauc, ir īpašs – humanoīdi cilvēka veidā, un projekts pagaidām attīstās. Tiesa, attīstās uz to radītāju attīstītības līmeņa rēķina, kuri ielika savu saprāta potenciālu jūsos, un jūs ātri apgūstat šī veida apziņu.

Piemēram, jūs negribat, lai dzīvnieku sugas, kuras attīstījās uz Zemes, izmirtu, un pieliekat zināmas pūles, lai tās saglabātu: ierobežojat cilvēkiem pieeju noteiktām rezervācijām, radāt dzīvniekiem apstākļus izdzīvošanai. Tu saproti šo programmu. Un arī jūsu sugu, interesantu visiem citiem, ir nolemts saglabāt un ļaut jums attīstīties, lēni vēršot un grūžot uz vajadzīgo attīstības veidu – humanoīdo, bīdot, ierobežojot, radot apstākļus un sargājot no citu, agresīvāku humanoīdu rasu uzbrukuma.

Kāds tomēr ir mērķis radīt jebkādas humanoīdas rases? Es ar to nedomāju vienkārši zinātnisku eksperimentu: radītāju zinātkāri radīt jaunu dzīvu būtņu sugu u.c., kā selekcionāram, bet globālu Radītāja Plānu?

Viss šajā visumā ir pakļauts globālajam Radītāja Plānam. Šodien mēs tad arī mēģināsim seansā izskaidrot un izdzīvot šo Globālo Plānu.

Ko ir panākuši mūsu Radītāji? Vai ir šajā zemes plāna radījumā un tā attīstībā jēga?

Protams, ir! Jūsu kolonija attīstās savā pašas veidā, jūs esat savairojušies un stāvat uz vēl lielākas attīstības sliekšņa, balstoties uz sadarbību ar citām zvaigžņu rasēm, ar kosmisko saprātu, kā mēs saucam visu humanoīdu rasu vienotību, ar savu Augstāko Es apziņu.

Kāda bija mūsu AEs dalība, radot fizisko eksperimentu?

Jūs paši esat šie AES, jūs paši radījāt savus ķermeņus, jūs paši tagad ceļojat savā pašu eksperimentā, būdami radības un radītāji.

Bet kāpēc galvenokārt iedzīvotāji jūtas apspiesti un reinkarnāciju slazdā? Vai tiešām mēs paši sev esam radījuši tādu sajūtu? Kāpēc mēs praktizējam iziešanu no Sansaras riteņa?

Lai jūs šeit varētu dzīvot, tika radīta apziņas matrica, ar karmu, ar reinkarnācijām, ar laikmetu periodiem un pāriemiesojumu riteni. Jūs piedalījāties apziņas matricas radīšanā. Tas ir jūsu produkts.

Iziešana no Sansaras Riteņa – tā ir dvēseles atbrīvošanas no reinkarnāciju Riteņa programma. Un tā darbojas tā, lai pabīdītu jūs uz ātrāku attīstību un iziešanu uz nākamajām attīstības pakāpēm. Tā arī tā darbojas – cilvēki patiešām iznāk no zemes plāna matricas un vairs neatgriežas tajā. No “Viena Likuma” tu zini, ka tādu ceļu iziet visas humanoīdu tipa rases, vienkārši viņu attīstības ceļš nedaudz atšķiras no jūsējā, tāpēc ka jūs paši radāt savu telpu un savu attīstības ceļu. Jums, protams, palīdz, bet arī ne pārāk traucē.

Šajā etapā no jums tiek prasīts apvaldīt savu agresivitāti un dot iespēju citām rasēm ietekmēt jūsu attīstību.

Vakar skatījos kādu klipu, kur autors apgalvo, ka visa mūsu tehnoloģiskā attīstība pa lielākai daļai ir apstājusies pagājušā gadsimta 70. gados (https://kommentime.ru/budushee-4to-jdet/11-pochemu-otmenili-buduschee.html). Pēc tam netika izdarīts neviens fundamentāls atklājums, jo pat raķetes līdz šim laikam lido ar 70. gadu tipa dzinējiem, nedaudz pilnveidotiem. Roboti, kuriem jau jākopē cilvēki, vienkārši ir iemācījušies staigāt, un viss. Kāpēc tā ir noticis, un vai tas tā ir? Mūs apturēja?

Tā darbojas vadība attīstībai uz lielāku garīgumu. Jūsu rase ir ierakusies matērijā, un tāpēc ir nolemts dot vairāk vadību uz dvēseles attīstību. Un tad notika Harmoniskā Konverģence (https://yamaya.ru/yamaya-articles/hosearticles/24/), 1987. gadā, tu atceries?

Tehnoloģija ir ievedusi jūs materiālisma strupceļā, kaitējot planētas fiziskajiem resursiem, bet patiesībā pašlaik zinātne ir pārgājusi uz attīstību citā virzienā, vienkārši noturēšana no jūsu pārvaldītāju puses neļauj jums izvērst citus resursus – smalkmateriālos. Taču šis izrāviens vienalga notiks, un sāksies jauna tehnoloģiska revolūcija, kas savienos apziņas un matērijas tehnoloģijas.

Jūs jau esat sapratuši, ka var vadīt apziņu, un jūsu tehnoloģijas iet pa šo ceļu. Vienkārši, tāpat kā viss uz Zemes, šis process pagaidām iet uz apziņas apspiešanas negatīvo pusi, taču principā savas apziņas vadīšana – tas tad arī ir princips ceļojumiem uz citām pasaulēm.

Es pateicos jums, dārgie Skolotāji!

 

Pievienots 19.01.2020

http://sanatkumara.ru/stati-2020/nachnetsya-novaya-technologicheskaya-revoliutsiya

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Atradu rakstu par asinsriti. Būtu jāizlasa, jāuzzina kaut kas par sevi. http://www.grandars.ru/college/medicina/krugi-krovoobrashcheniya.html