Намерение - это способность творить мыслями

Nodoms – tā ir spēja radīt ar domām

20 01 18

17.01.20.

Šodien es gribētu apspriest “nodoma” tēmu. Mēs visi zinām, ka nodoms – tas ir savdabīgs garīguma atribūts, kurš iedarbina mūsu smalkmateriālos mērķus. Ar ko nodoms atšķiras no mērķa vai vēlmes? Kā tas strādā enerģētiski? Kas ar to ir saistīts?

Sanats Kumara: Nodoms – tā ir spēja radīt ar domām. Tā ir īpaša mentālo enerģiju koncentrācija, kurai seko radīšana.

Kas tam vajadzīgs?

Prasme turēt koncentrēšanos uz to, ko gatavojaties radīt. Radīt ar domām enerģētiski, vadot un vēršot savu enerģētisko nodomu no apziņas centra, it kā jūs radāt ar rokām. Nodoms – tas ir jūsu radīšanas instruments smalkajā plānā. Tas ir jūsu piepūles virziens, impulss vai enerģijas satvērums, virziena piešķiršana plūsmai vai darbībai, darbības veids, radīšanas darbības un pabeigšanas laiks, telpa darbībai, kuru jūs tad arī radāt smalkajā plānā.

Kad es pievienoju rokas tam, ko daru enerģētiski, tas palīdz?

Rokas – tas ir tavs radīšanas orgāns smalkajā plānā. Tu esi pieradusi visu darīt ar rokām – attīrīt, vākt nost, ārstēt, nolīdzināt, palīdzēt domai. Nu ko, tas netraucē, galvenais, ka tu labāk redzi, ko dari. Rokas ir kā lokatori, šajā gadījumā palīdz tev sakoncentrēt slikto enerģiju pinkulī un aizvākt to no lauka. Tavām rokām ir turpinājums smalkajā plānā, un patiešām tās spēlē savu noteiktu lomu enerģētiskajā plānā.

Kad mēs izraujam tehnogēnus aparātus no auras, šņores un pieāķējumus, kā darbojas rokas? Vai to ir iespējams darīt tikai ar domām?

Dari tā, kā esi pieradusi. Iespējams darboties tikai ar domām tiem, kas nav pieraduši strādāt ar rokām. Smalkākos plānos tu vairs ar rokām nestrādā, tikai enerģētiski.

Kas ir mūsu Spēki, kuri darbojas mūsu vietā smalkajos plānos? Kam tie ir? Un kā palīdzēt saprast tiem, kam tie ir, ka viņi var tos izmantot? Kā tos izmantot?

Jums jūsu Spēki tiek doti kā eņģeļi, kuri jums kalpo. Tie ir tādi paši gaišie Spēki kā melnajam magam – tumšie Spēki. Spēki pieder procesam. Katram procesam ir speciāli Spēki. Piemēram, enerģētiskā ārstēšana: jums vajag notīrīt cilvēku. Jo vairāk Spēku ir iesaistīts, jo ātrāk un vieglāk norit attīrīšanas process. Tu izsaki nodomu attīrīt cilvēku no negatīva un tādā veidā piesauc Spēkus, kuri sāk iedarboties uz lauku – tavu vai cita cilvēka.

Vai vajag atsevišķi piesaukt Spēkus, vai arī pietiek ar nodomu izdarīt vienu vai otru darbību?

Pietiek ar nodomu, taču atsevišķiem procesiem tu piesauc noteiktus Spēkus, kuri paātrina vai pat pilnīgi veic procesu, piemēram, lai novāktu indevi vai lāstu. Piekrīti?

Jā, es piekrītu, vienkārši darbojos intuitīvi, bet tagad esmu nolēmusi saprast, kas notiek un kā labāk ar to rīkoties.

Nu ko, nodoms ir pozitīvs.

Sakarā ar pēdējo vārdu es gribu pajautāt par tādu izteikumu, kurš man uzdzen drebuļus – “tīrs nodoms”. Kaut kā ir iegājies, nezinu, no kurienes, teikt: “Es izsaku “tīru nodomu” izdarīt kaut ko.” It kā ir variants, ka jūs varat izteikt “netīru nodomu”. Nodoms jau ir vēlēšanās radīt to un to. Nevar būt netīrs nodoms, kuru mēs izrunājam skaļi mūsu gaišajiem Spēkiem?

Jā, protams, tā ir sava veida tautoloģija. Vēršoties pie gaišajiem spēkiem, jūs vienkārši izsakāt vēlēšanos veikt vienu vai otru radīšanas aktu. Diezin vai jūs izteiksiet negatīvu vai netīru nodomu tādā gadījumā. Tas tiek teikts tādēļ, lai cilvēks saprastu, ka ir arī negatīvi nodomi, kuri šim cilvēkam vēl ir, – izdarīt kādam vai novēlēt kādam sliktu: “Kaut tu pazustu!” vai “Kaut tu nosprāgtu!”

Bet tiem, kam tādas domas nekad nerodas, nav vērts pielietot šo izteikumu, kā arī vārdu “nodoms” – vajag vienkārši izteikt radīšanas būtību vai vienkārši veikt to. Jūs taču nesakāt – “Es izsaku nodomu pabarot savu bērnu”? Jūs vienkārši viņu barojat. Vai arī: “Es izsaku “tīru nodomu” nomazgāt rokas.” Jūs vienkārši tās mazgājat. Arī smalkajā plānā jums nav vērts pielietot tādu izteikumu: “Es izsaku tīru nodomu notīrīt no negatīva šo tādas un tādas valsts teritoriju.” Jūs vienkārši rīkojaties – piesaucat Spēkus un lūdzat nomazgāt no cilvēku negatīva noteiktu Zemes virsmas rajonu, teiksim. Un Spēki paši noteiks, kāds ir šis nodoms – “tīrs” vai “netīrs”.

Vēl viens jautājums. Daži cilvēki aprobežojas ar to, ka “izsaka nodomu”. Kad es lūdzu savus Spēkus man palīdzēt, es vienalga pati tīru vai pielieku citas pūles, pēc vajadzības, kaut vai virtuāli. Vai arī rādu, ko un kur tīrīt. Saki, vai mēs varam vienkārši nosaukt vēlamo un vairāk neko nedarīt? Piemēram, “Es lūdzu Ercenģeli (…) notīrīt mani.” Un tālāk – “Es lūdzu (vai arī – es aicinu) zilo (vai arī zaļo, dzelteno) staru notīrīt mani.” Un viss. Vai pietiek ar tādu aicinājumu, lai konkrēti man notiktu tīrīšana?

SK: Pirmkārt, esiet konkrēti. “Dārgais SK! Es mēģinu piedot un nevaru. Kā man piedot (manam vīram, vīramātei) vai vismaz atbrīvoties no mana negatīva šajā stāvoklī? Palīdzi, lūdzu!”

“Mani pametis mans mīļotais, un es nevaru bez viņa dzīvot. Palīdzi man vājināt manas ciešanas!”

“Es vienmēr kliedzu uz saviem tuviniekiem. Kas ar mani ir, kāpēc es esmu tāda nesavaldīga?”

Un tas Skolotājs vai Palīgs, Audzinātājs vai Eņģelis, pie kura jūs vēršaties, patstāvīgi izvēlēsies tās enerģijas, kuras jums šajā gadījumā palīdzētu visintensīvāk. Tie ir gan Stari, gan Spēki, gan izpratne par jūsu procesiem, kuri jūs bremzē vai, otrādi, uzbudina. Jums pašiem turklāt ir jāstrādā. Bez jūsu pūlēm nav nozīmes, ko jūs sakāt. Jūs taču visu laiku kaut ko sakāt, un nav mūsu spēkos sekot visām jūsu domām vai vārdiem, izteiktiem skaļi.

Mēs strādājam, kad jūs strādājat. Mēs esam jūsu palīgi, nevis jūsu vergi.

Skaists izteiciens! Uzreiz skaidra būtība.

Bet mums domās jāizsaka nodoms vai skaļi?

Ja jūs rakstiski tērzējat vai arī jums ir iesācies dialogs ar to, ar kuru jūs strādājat, tad var vienkārši turpināt tādā pašā garā. Teiksim, jūs apspriežat ar mani savas nepabeigtās iestrādes. Jūs rakstāt vai vienkārši tērzējat brīvajā laikā, apspriežot savus trūkumus vai uzdodot jautājumus, kā pašlaik mēs ar tevi tērzējam. Tu taču ar Mani ne balsī runā?

Taču, ja jūs kaut ko domājāt vai sarunājāties ar citiem, vai gremojat savu domu košļeni, mēs jūs neklausāmies un neiejaucamies jūsu domās. Un, ja pa starpu savai košļenei jūs pēkšņi izlemjat pastrādāt ar sevi domu sakarā ar mūsu palīdzību, tad esiet tik labi, vērsieties pie mums tā, lai mēs saprastu, ka jūs mūs PIESAUCAT. Vērsiet savu aicinājumu augšup pa centrālo plūsmu un palūdziet mums PALĪDZĒT jums, nevis izdarīt jūsu vietā. Ārkārtējā gadījumā sabiedriskā vietā jūs varat to izdarīt, pastiprinot jūsu domu un vēršot to plūsmā augšup pie saviem AEs, caur kuriem mēs ar jums sazināmies. Un labāk to izdarīt skaļi, ja situācija atļauj.

Tas ir, kā es saprotu, vajadzīgs noteikts

Algoritms darbam ar nodomu.

1. Mēs piesaucam tos Spēkus, Skolotājus, Ercenģeļus vai Būtību, kurus mēs izvēlējāmies, lai pastrādātu ar noteiktu plānu, un labāk to izdarīt skaļi, vēršot aicinājuma plūsmu augšup pa centrālo kanālu.

2. Kad mēs izsakām vienu vai otru nodomu, tad mēs paši pēc tam veicam to darbību, uz kuru piesaucam Palīgus, teiksim, tīrām sevi no konkrēta negatīva (niknuma, piemēram) vai planētas teritoriju. Nevar piesaukt un aizmirst, nevar piesaukt un iet tālāk. Vajag darboties arī pašiem.

Ja mēs piesaucām “nomazgāt rokas” un aizgājām tālāk, vai mūsu rokas būs tīras? Un, ja jūs piesaucāt attīrīt jūs no negatīva, vai jūs būsiet tīri? No kāda konkrēta negatīva? Kā notīrīt? Ko novākt? Jūtas? Domas? Darbības? Nodomus? Kā izdarīt, un kādēļ izdarīt? Izdariet to kopā.

 

Sakarā ar šo es gribu sniegt konkrētu piemēru. Reiz mēs ar draudzeni nolēmām iziet meditāciju ar septiņiem Ercenģeļiem, šķiet, no Dorīnas Verčes (Doreen Virtue). Mēs piesaucām Mihaēlu. Un pēc pāris minūtēm Gabriēlu. Šajā meditācijā bija paredzēts, ka mēs kaut ko lūdzam katram no Ercenģeļiem. Mēs iededzām sveces, apsēdāmies noteiktā vietā un sākām piesaukt. Piesaucām Mihaēlu – atnāca viņa enerģijas. Lūdzam to, kas rakstīts tekstā. Piesaucām Gabriēlu un atkal nolasījām lūgumu. Draudzene saka – ejam tālāk. Viņa nesajuta, ka Ercenģeļi ir sākuši ar mums SAVU PAŠA darbu. Rezultātā mēs toreiz ieguvām iesvētījumu šajā meditācijā. Tā ilga vairāk par stundu un pat divas stundas. Visu to laiku noritēja Mihaēla un Gabriēla darbs ar mums. Pārējiem Ercenģeļiem mums pat nepietika spēku. Un, ja mēs sekotu uzrakstītajam tekstam, tad paliktu bez dzīvē svarīgākā Iesvētījuma.

3. Būt uzmanīgam pret to, kas notiek, kad jūs strādājat sasaistē ar jūsu Palīgiem. Viņu Spēki var izdarīt pat to, kam jums nepietiks fantāzijas vai nodoma.

4. Pateicība. Tas ir viss, ko mēs viņu labā varam izdarīt.

Ar ko nodoma izteikšana atšķiras no vēlmes? Jo taču ne visas mūsu vēlmes piepildās. Nedod dievs, negatīvas vēlmes piepildīsies, ko tad mēs darīsim? Un cik lielā mērā negatīvu jūtu vai domu (novēlējumu) izteikums strādā uz citiem cilvēkiem kā nodoms?

SK: Es saprotu, ka tu to raksti “katram gadījumam”. Mēs ar tevi sen nevienam nevēlam ļaunu. Tas ir atkarīgs no tā, kādi Spēki stāv aiz cilvēka. Ja cilvēks ir tumšs, tad aiz viņa stāv arī tumši Spēki. Ar ko tumšie Spēki barojas? Ar negatīvu, ciešanām, bēdām, dvēseļu enerģiju. Viņi ar labpatiku tieksies darbos izpaust jūsu novēlējumu, jo karma (atbildība) taču ir jūsu. Un mēs zinām bumeranga likumu – viss atgriežas. Pie jums.

Un ja tie ir pozitīvi mīlestības un laimes, veselības un panākumu vēlējumi?

Tad jūsu enerģijas traucas pie cilvēka un aptver viņu ar mīlestības apli. Jo vairāk novēlējumu, jo sekmīgāks ir cilvēks, kuram vēlējāt. Vēl ir atkarīgs no cilvēka, kurš vēl, Spēkiem, no viņa apskaidrotības pakāpes. Jo vairāk Gaismas ir iekšienē, jo vieglāk cilvēka vēlējums darbojas. Vēl svarīgs faktors – tīra sirds, neviltotība, tiešums un mīlestība vēlējošā iekšienē. Ja tas ir ierindas apsveikums 8. martā, tad diezin vai tas ir tik iedarbīgs.

Droši vien tieši tas tiek domāts, kad nodomu sauc par “tīru”?

Ha, ha, ha! Nevis jāsauc, bet jābūt tādam! Pat kad tiek lūgta roka un sirds, lai kā jūs neslēptu savus aprēķinus (laulības nevis mīlestības, bet aprēķina dēļ), ir taču redzams, ka cilvēks nav patiess, ir no prāta! Bet, ja jūs vienkārši pateiksiet mīlot jebkurus vārdus, ir taču redzams, ka patiesi, no sirds! Tāpēc nav jāizdomā sev attaisnojumi, ka nodoms bija tīrs, kad vēlējāt, lai cilvēkam viņa vēlēšanās nepiepildītos…

Ar ko nodoms atšķiras no mērķa?

Mēs mērķi saprotam kā kaut ko attālu, ne šajā brīdī, ne kā kaprīzi vai iegribu. Pie mērķa ved dažādi ceļi, dažreiz pilnīgi netieši. Un mērķis – tā ir ilgotā vēlēšanās, tas ir, kas tāds, pie kā cilvēks iet caur daudzām pieredzēm un mācībām. Bet nodoms ir laika un darbības ziņā tuvs jēdziens – tas, ar ko es pašlaik nodarbojos, šajā laikā un vietā.

Garīgs nodoms – tas ir tas algoritms, kuru tu uzrakstīji. Tā ir radīšana noteiktā līmenī. Tā ir daudzdimensionāla darbība. “Daudzdimensionāla” nozīmē tajā skaitā arī fiziskas darbības, jūsu enerģijas un laika tēriņus.

Tas ir, ja mēs izteicām nodomu un tālāk aizgājām “izteikt nākamo nodomu”, tad pirmais nodoms dziest?

Protams. Jums taču tas nav vajadzīgs. Jūs vienkārši “parunājāties”, bet nesākāt darboties. Un nākamo nodomu jūs tāpat profanēsiet vai arī pastrādāsiet ar to paši?

Tas ir līdzīgi darbības izvēlei: “Es padomāju, kā es piedošu. Un pēc tam padomāju, kā es no piedošanas attīrīšu ķermeni. Bet pēc tam padomāju, ka varbūt mana zupa jau ir gatava? Tas ir jāpārbauda. Un aizskrēju pārbaudīt zupu.” Un vai nodoms darbojas? Nē, jūsu pēdējais nodoms – pārbaudīt zupu. Un, lūk, tas tagad darbojas – jūs piecēlāties un devāties – nocelt kastrolim vāku un pamēģināt, vai netrūkst sāls. Un tas, ko jūs izpaudāt pirms tam, palika karāties gaisā nerealizēts. Vai tad jūs piedevāt? Vai tad jūs attīrījāt ķermeni? Nē. Tas palika sapņa, apdomāšanas līmenī.

Nodoms ne tikai ir jāizsaka, bet arī JĀIZDARA tas, ko nodomājāt darīt.

Kad mēs piesaucam veselu sarakstu ar Augstākajiem Spēkiem, Ercenģeļiem, Skolotājiem, mums kanāls pastiprinās?

Jeb tomēr vajag zināt mēru?

Ja jūs neuzticaties tiem, kurus piesaucāt, un gribat nodublēt viņus ar nākamajiem un nākamajiem, ko nodomās pirmie: “Droši vien es/mēs nemaz neesam tik vajadzīgi, lai pastrādā tie, kurus viņa vēl piesauca.” Un tie, kas ir piesaukti kā otrie, domā tāpat, kad tiek piesaukti trešie un ceturtie. Gala rezultātā, kurš tā strādās?

Tad nu atzīstiet, ka jūs piesaucat DZĪVAS Būtnes un viņas domā un jūt. Tie nav priekšmeti, nav mantas, kuras – jo vairāk, jo labāk. Kanāls jums ir viens, tā caurlaides spēja ir ierobežota. Kas labāk – piesaukt Skolotāju un pastrādāt ar viņu pilnā spēkā vai piesaukt pūli, kurš par jums nezinās visu tā kā jūsu personīgais Skolotājs? Un jūsu kanālā būs desmit mazu tievu stariņu viena, divu pamatīgu vietā?

Es domāju, ka vislabāk darbam ar personīgajām problēmām ir piesaukt personīgos Skolotājus. Tie var būt Ercenģeļi, augšupceltie Skolotāji u.c. Un darbam ar planētu piesaukt planētas Spēkus un Skolotājus.

Kas ir Planētas Spēki?

Tie ir Aizstāvju Leģioni, tie ir novērotāji no citām Komandām (kuģiem), tā ir Māte-Zeme un viņas elementālie Spēki, tās ir stihiālijas, tie ir planētas Audzinātāji.

Kas ir planētas Audzinātāji?

Tie ir Ercenģeļi, kuri rūpējas gan par cilvēkiem, gan par klimatu, gan par fiziskajiem laukiem, gan par laika enerģijām (laikmetiem), par saiknēm ar citām Saules sistēmas planētām un Sauli.

Bet viņus var visus uzreiz piesaukt?

Kādēļ traucēt tos, kas jums šodien nav vajadzīgi. Ja strādājat ar laikapstākļiem, tad stihiālijas un Ercenģeli, ja ar politiku, tad Novērotāji un jūsu Skolotāji, un Leģioni. Vienmēr saprotiet, KURU un KĀDĒĻ jūs saucat. Un no kāda līmeņa jūs dziedināt planētu.

Ar ko nodoms atšķiras no vēlmes?

Ne ar ko īpaši. Vienkārši garīgs nodoms ir augstāk apziņā nekā vienkārša vēlme. Taču daba tiem ir viena.

Kā nodoms darbojas enerģētiski? Kas ar to ir saistīts?

Tas ir saistīts ar to, ka jūs esat daļa no sistēmas un varat tikt galā ar savu apziņu. Enerģija – sistēmas asinis, un jūs – asinsvadi, pa kuriem šīs asinis tek. Jūs – Spēki, kuri darbojas sistemātiski. Tam jums vajag līdz galam saprast savu dabu, saprast, ka jūs Spēku ziņā neatšķiraties no Diženās Dievietes vai Eņģeļiem un Ercenģeļiem, bet atšķiraties tikai pēc apziņas. Jūsu apziņa pagaidām nav piemērota no fiziskā plāna aizsniegties līdz pašām augstākajām daļām. Jūsu Spēku daļa izplatās pa fiziski-astrāli-mentālo plānu.

Jā, atceros – Diženā Dieviete mums stāstīja, ka Viņa arī ir viens no mūsu Iekšējiem Spēkiem. Man tas bija mulsinošs vēstījums, pārāk liela starpība ir mūsu apziņās. Taču tad es sapratu, ka esmu nolaidusies tieši no šī plāna un mana smalkā daļa arī ir tajā pašā plānā kā Diženajai Dievietei, tikai “man dievs ragus nav devis” (“мне бог рог не дал”), un tad sāku saprast, ka patiešām – mēs ar viņu esam Viens.

Tātad enerģētiskā darba spēks ir atkarīgs no apziņas?

Neapšaubāmi. Jo augstāk apziņa izpausta, jo mazāk kļūdu jūs pieļaujat un jo augstāks ir jūsu lietderības koeficients. Jo vairāk jūs savienojaties grupā, jo augstāks ir jūsu atbalsts tiem Spēkiem, kuri palīdz jūsu planētai un cilvēcei izdzīvot šajā krīzes periodā. Jo vairāk gaismas jūs nesat uz planētu, jo spožāk mirdz jūsu zvaigzne pierē.

Vēl viena piezīme. Daži gaismas darbinieki līdz šim laikam strādā ar planētu no fiziskās apziņas. Ko tu teiksi šajā sakarā?

Teiksim, jums ir jāizrok noteikta būvbedre. Fiziskajā plānā jūs raksiet ar lāpstu. Bet mentālajā plānā jums būs ekskavators šim pašam mērķim. Izejiet uz Kristus-apziņas līmeni un strādājiet ar planētu no turienes. Un, kad jūs savienojaties grupā, tad jūsu spēki neapšaubāmi palielinās tajā proporcijā, cik jūsu ir, plus sinerģija. Sinerģija dod efektu, kad ir savienotas ne tikai jūsu apziņas, bet jūsu Smalkie Spēki.

Un pēdējā piezīme maniem lasītājiem. Lūdzu jūs lietpratīgi izturēties pret saviem izteikumiem. Lasīt un rakstīt prasme – jūsu augstās apziņas pavadonis. Nesakiet, lūdzu, “nodOms” (“намерЕнье”), sakiet “nOdoms” (“намЕренье”). Jūs taču nesakāt “likt” (“ложить”), lai aizstātu (“класть”) (meli šeit! (ложь сюда!), jo “nodOms” ir lauciniecisks pusanalfabētisks izteikums. Nav bagātajā krievu valodā tāda vārda. Kāds reiz pateica, un sākās (пошло-поехало)… Esiet tie, kas atkal atjaunos pareizu uzsvaru, un lai tagad visi aiz jums atkārtotu – nOdoms!

Es pateicos tev, manu dārgo Skolotāj, par saturīgo sarunu.

 

Pievienots 18.01.2020

http://www.sanatkumara.ru/stati-2020/namerenie-eto-sposobnost-tvorit-mislyami

Tulkoja Jānis Oppe