Мудрость Дэви

Dēvī viedums

19 09 11

11.09.19.

Dārgā Dēvī! Vakar vakara meditācijā Tu parādīji, ka bieži dvēsele jūtas ne pārāk komfortabli ķermenī. Kādā gadījumā mēs varam novākt tādas pretrunas?

Dēvī: Starp dvēseli un ķermeni guļ mentālā un budhiālā plāna slāņi. Katrs slānis ir piepildīts ar īpašu pieredzi un bieži nevar sevi koordinēt ar fizisko ķermeni. Piemēram, domas nesakrīt ar darbiem. Jūs sapņojat, gribat, bet nesperat soļus sapņa virzienā. Jūsu daba turklāt cieš, jo jūsu dabiskā enerģija ir vērsta radošā gultnē, lai īstenotu plānus un sapņojumus, taču to realizācija jūsu bezdarbības dēļ kļūst neiespējama. Tas rada spriedzi ķermeņos un konfliktu starp plāniem.

Jūs sapņojat par dievišķām attiecībām ģimenē, bet konfliktējat ar tuviniekiem. Jūs sapņojat par karjeru, bet baidāties mainīt savu profesiju vai darba vietu. Jūs gribat izveseļoties, bet piekopjat nepareizu dzīvesveidu, iedzenot sevi stūrī. Jūs mīlat bērnus, bet nepareizi viņus audzināt. Jūs sapņojat par kārtības ieviešanu valstī, bet nekādi nereaģējat uz nekārtībām un netīrumiem utt.

Tieši sapnis – tas ir dvēseles tēls, jūsu programma darboties. Taču saprāts stājas konfliktā, sakot – tas nav iespējams, man ar to netikt galā, labāk lai ir, kā ir…Jūs meklējat, kurš un kā var jums traucēt, meklējat cēloņus, kuru dēļ jūsu sapnis nav īstenojams, tā vietā, lai sāktu domāt un darboties pēc programmas.

Maskava ne uzreiz tika uzcelta. Jūsu sapņi var īstenoties ne uzreiz. Pielieciet prātu un spēkus, lai sasniegu vēlamo.

Ja esat sasnieguši to, par ko sapņojāt, jūsu dvēseles struktūras nonāk rezonansē ar ķermeniskajām programmām un meklē citus ceļus, un turpina īstenot savas enerģētiskās programmas nožēlas, vilšanās, bezdarbības, īgnuma un skumju veidā. Tam tiek tērēta tā pati enerģija, kura tika dota jūsu plānu īstenošanai.

Šīs jūtas var graut jūsu veselību, jo mazina jūsu potenciālu, jūsu dvēseles iekšējo nozīmīgumu un viņas plānus, jūsu Spēki paliek bezdarbībā, notiek enerģiju sastāvēšanās. Konflikts starp dvēseli un ķermeni var pieaugt, un negatīvās jūtas izraisa imunitātes kritumu.

Imunitāte – tā ir harmonija starp ķermeni un dvēseli. Harmonija sniedz komfortablu eksistenci visiem dvēseles plāniem.

Labākās (harmoniskākās) dzīves kā paraugi mūžīgi paliks jūsu atmiņā. Tās eksistē kā “nospiedums”, kā filma. Tās piebaro jūs ceļā ar savām spilgtajām atmiņām.

Neveiksmes velk jūsu vibrācijas uz leju, bremzējot jūsu pāriešanu uz dzīvi augstākos plānos, izsūcot enerģiju, lai negatīvu pārklātu ar pozitīvu. Pāriešana uz dzīvi augstākos plānos ir pieļaujama tikai pie pozitīvo enerģiju pārsvara, pie iespējas mīlēt un augstu vērtēt sevi.

Jo lielāki ir dvēseles sasniegumi, jo spilgtāka ir jūsu pēcnāve. Spilgta pēcnāve – tās ir milzīgas enerģijas, kuras bīda dvēseli pabeigt atgriešanos fiziskajos plānos un sākt īstenot savus sapņus augstākos dzīves plānos.

Kā pārstāt konfliktēt ar dvēseli?

Fiziskā ķermeņa ārējais komforts bieži konfliktē ar dvēseles komfortu caur piekāpšanos, klusējošu nepiekrišanu, aizkaitinājumu, nepatikšanām, pārestībām, bailēm un kaunu. Tas viss paliek iekšienē, lai dvēsele to “pārmaltu”, kad viņā “skrāpējas kaķi”, bet ārēji viss paliek, kā ir. Jums šķiet, ka tas ir nenozīmīgi un nav tā vērts, lai kaut ko savā dzīvē izlemtu lielākam dvēseles komfortam. Jūs neesat mācīti savas psiholoģiskās un intelektuālās problēmas risināt miermīlīgā veidā ar atbalstu, pozitīvu ieradumu ieaudzinātību, pareizu domāšanu un rīcību. Jūsu uzdevums – nepārmest to sev, bet iemācīties un iemācīt saviem bērniem.

Jo spilgtāki un grandiozāki plāni, jo vairāk nākas konfliktēt un pieņemt grūtus lēmumus.

Jo spilgtāki un grandiozāki plāni, jo vairāk Spēku un enerģijas jums tiek dots šo plānu īstenošanai. Jo nozīmīgākas ir jūsu kopienas sekmes. Jo vairāk pateicību jūs gala rezultātā saņemsiet.

Cilvēku apziņa un eksistence apmierina visuma vajadzību izzināt sevi un pārradīt, ja visuma plāni neatbilst tam, kas iznāk praksē. Tāpēc dvēseles plāni korelējas ar Radītāju plāniem uzlabot un izlabot trūkumus un nekomfortablu vispārēju eksistenci. Iziņa un labošana būs vienmēr, visos dvēseles un gara eksistences plānos, sākot ar fizisko plānu.

Ieklausieties dvēselē, lasiet savas programmas, un jūs sāksiet darboties saskaņā ar visumu.

 

Pievienots 11.09.2019

http://sanatkumara.ru/stati-2019/mudrost-devi

Tulkoja Jānis Oppe