Сколько нужно консультаций...

Cik vajag konsultāciju…

Cik vajag konsultāciju, lai atrisinātu lielu problēmu?

19 06 25

Daži cilvēki domā, ka viņa lielo problēmu var atrisināt ar vienu konsultāciju. Un pat ir vīlušies, kad rezultāts ir neilgi noturējies.

Protams, kaut kādas problēmas var atrisināt uzreiz – notīrīt, atvērt vai pavērt čakras, nosaukt dažus cēloņus, kāpēc jums nepietiek gaismas vai nav mīlestības, kāpēc nav saiknes ar Augstāko Es. Tikai problēmas apzīmēšana nenozīmē, ka ar vienu konsultāciju jūs spēsiet noturēt un nostiprināt rezultātu. Tas ir tikpat, kā ar plāksteri aizlīmēt brūci, un it kā problēma ir atrisināta. Vai tad var izmainīt jūsu domas un jūtas, jūsu ierobežojumus un pārliecības?

Patiesībā vajag laiku, lai brūce pilnīgi aizvilktos un nebūtu recidīva. Tāpēc ilgtermiņa rezultātam vajadzīga laba koučinga programma, nevis viena konsultācija.

Mēs saprotam, ka iebildes un šaubas būs vienmēr. Jo pat Kristum viņa mācekļi neticēja. Frazeoloģisms “Neticīgais Toms”, kuru lieto cilvēkam, kuru grūti par kaut ko pārliecināt, ir saistīts ar kādu epizodi no Jāņa evaņģēlija: apustulis Toms nespēja noticēt Kristus Augšāmcelšanai līdz tam brīdim, kamēr pats savām acīm neieraudzīja Kristu augšāmcēlušos.

Ja gribat kaut ko sasniegt, vajag vienkārši pacietīgi nodarboties, un tad jūs iegūsiet jūs apmierinošus rezultātus. Nav iespējams ar burvju nūjiņas mājienu sasniegt uzreiz un visu. Jūs tik daudzus gadus nespējāt nonākt pie rezultāta, pat neceriet, ka visas problēmas būs atrisinātas ar vienu mājienu vienā konsultācijā.

Daži uz konsultāciju nāk reizi pusgadā. Un arī tas ir neslikti. Sekoju, kā cilvēki tīrās un attīstās, un vienkārši koriģēju rezultātu, palīdzu noiet pakāpi līdz galam (jo garīgais ceļš iet pakāpēm).

Tā ka saprotiet, kādu rezultātu jūs varēsiet sasniegt vienā konsultācijā un kādu rezultātu jūs vispār gribat sasniegt.

Konsultāciju cikls – tas ir koučings: http://sanatkumara.ru/seminari-2019-goda/kouchingovie-programmi-u-natali-kotelnikovoy[1]

 

Pievienots 25.06.2019

http://sanatkumara.ru/stati-2019/skolko-nuzhno-konsultatsiy

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/21-raksti-2016/745-natalijas-kotelnikovas-koucinga-programmas (Tulk. piezīme)