Денежный и финансовый эгрегоры

Naudas un finanšu egregori

19 06 06 01

Šodien konsultācijā mēs pieskārāmies attiecībām starp cilvēkiem un naudu. Nolēmu atsegt šo tēmu, vēršoties pie egregoriem – finanšu un naudas.

 

Vēršos pie planetārā finanšu egregora

19 06 06 02

Es pārvaldu visu infrastruktūru uz planētas – bankas, aktīvus, rūpnīcas un korporācijas, medicīnu, filantropiju, cilvēku veselību un ekoloģiju. Man ir pakļauti visi banku karaļi un sīkie kalpotāji, visi kā viens pakļaujas man un kalpo ar savu darbu. Es savukārt dodu viņiem banku apkalpošanu, naudas kopēšanu, pakļauju sev juvelierus un viņu darinājumus no naudas (zeltu, platīnu u.c. dārglietas, kristālus, kroņus, vērtīgus ieročus u.c.), kā arī koplietošanas vietas, piemēram, kuģus, jahtas, mājas, villas u.c. nekustamo īpašumu.

Es finanšu struktūras tīklā esmu ietinis visu planētu, sākot no pašām sīkākajām bankām, aizņēmējiem, finansistiem iesācējiem, beidzot ar korporācijām un citām spēcīgām struktūrām. Es varu kā blusu samīt jebkuru cilvēku, ja man ienāks prātā, bet vispār jau man patīk pielūgsme, un es neko sliktu nedaru nevienam. Katrs dolārs, paņemts no manis rentē, pieder man ar pilnām tiesībām. Es rīkojos ar naudas varu, ieleju asinis korporācijās un ražošanā apmaiņā pret precēm un resursiem. Man nepatīk militāras struktūras, kuras fikcijām tērē daudz naudas, izšķīdinot manus resursus izklaidēm.

Man nepatīk dārgi izklaides šovi un dažādi banketi, kad putekļos pārvēršas mani līdzekļi, kas būtu varējuši citiem cilvēkiem palīdzēt iegūt brīvību, iztaisīt operācijas, atpūsties vai veikt nopietnus zinātniskus pētījumus.

Kas man patīk? Atpūta no izklaidēm. Esmu aizrauts ar darbu, man patīk lietišķi prāti, kas trīskāršo savus kapitālus un sāk man kalpot pēc pilnas programmas. Es pastiprinos no tādiem jauniem spēka ielējumiem un cenšos viņiem palīdzēt (naudu pie naudas!).

Kas man nepatīk – jau teicu – dīkdieņi un nelieši.

Zelts? Tā ir tikai neliela manu līdzekļu daļa. Ir vēl kristāli dārgakmeņi, metāli, savvaļas dzīvnieki, kuri arī pieder man kā retumi, kuri dārgi maksā – tās ir gan kažokādas, gan ādas, gan kauli, gan vienkārši izklaide – medības, makšķerēšana un sports.

Ar katru gadu es pastiprinos un nemaz netaisos jūs pamest, sabrukt, kā jūs sakāt, gāzties kopā. Kur jūs bez manis? Tā būs vispasaules katastrofa, sabrūkot visiem kapitāliem, kas būvē slimnīcas, apkalpo pārtikas tirgus, transportu, ceļu un māju būvniecību u.c. Jums bez manis nekur, es esmu saimnieks uz planētas.

Karš? Iznīcina cilvēkus un planētas resursus. Man nepatīk kari, tie mani ārda nost, un es kļūstu ļoti saspringts un dusmīgs. Man tas nepatīk, tici.

Mana nākotne? Man nepatīk runāt par nākotni. Tā ir paredzama, bet ne noteikti. Tāpēc es izmantoju to, kas ir pašlaik. Es augu un patērēju daudz planētas resursu – cilvēkus, viņu ģimenes, korporācijas un to ražošanas, un viņu nākotne ir pilnīgi atkarīga no manis. Es negribu, lai cilvēki dzīvo slikti, tāpēc ka no cilvēku laimes esmu laimīgs arī es.

Denominācijas? Man patīk denominācijas, tāpēc ka es nobarojos no tām. Viss kļūst dārgāks, un cilvēkiem nākas vairāk strādāt un vairāk maksāt par to pašu.

Vienā vārdā, es veicinu jebkādu darbu, jo tas rada manus resursus.

 

Naudas egregors

19 06 06 03

Naudas egregors – tās ir mūsu algas, pensijas, stipendijas un pabalsti. Tā ir nauda, kas staigā starp parastiem cilvēkiem. Tā ir neliela, necila, kā mūsu algas un pensijas, es teiktu – uz nabadzības robežas. Katrai valstij ir savs naudas egregors, saistīts ar valsts valūtu un maksātspējas iespējām.

Katram cilvēkam arī ir savs personīgs mazs naudas egregors. Tieši tādiem personīgajiem egregoriem arī ir kopējs lauks. Tie, kas ir bagātāki, tiecas savienoties ar sev līdzīgiem, nabagāki sazinās “tīklā” ar tādiem pašiem.

Tieši ar viņiem pašlaik ir tik ļoti modē strādāt, radīt maģiskas akcijas, piesaukt “augstākos spēkus”, lai piesaistītu naudu, kaut gan piesaistes tādam egregoram atrodas otrajā un trešajā čakrā. Baidos, ka “augstākajiem spēkiem” ar to nav nekāda sakara. Parunāsim ar viņu valsts līmenī, ar rubļu naudas egregoru.

19 06 06 04

Mazs koloss uz māla kājām. Salīdzinot ar grandiozo planetāro finanšu egregoru, viņš ir neliels, taču bramanīgs. Pats savā prātā. Neizskatās kā kaut kāds liels vai sačokurojies, gluži otrādi, sportisks un pozitīvs. Un, ja salīdzinām viņu ar daudzām mūsu kaimiņu valstīm, tad uz to fona viņš izskatās neslikti.

Man nākas kūdīt vienus egregorus pret citiem, lai izdzīvotu un dabūtu no viņiem kādus resursus, piemēram, bankas un ražotājus, ražotājus un darbiniekus, valsti un ražotājus u.c..

Man pašam nepatīk tāda aizkulišu spēle, bet, ja vajag izdzīvot, tad visi līdzekļi ir labi. Mums ir maz cilvēku, kuri labi pārzina finanses. Ir sarežģīti nopelnīt un palielināt mani, jo finanšu egregors ir pavisam aptaukojies, no visiem plēš pēdējo ādu... Es viņam nevaru pretoties, tādā nozīmē, ka nevaru pieēsties, barojos no maizes un ūdens.

Kāds ir cēlonis? Es baidos par to runāt, kāpēc bāzties ne savās darīšanās? Patiesībā es neesmu rubļu egregors, bet dolāru, piesegts ar rubļiem. Rubļi ir tikai ārējais iesaiņojums, bet iekšā ir vienīgi dolāri. To man nav tik daudz, kā gribētos, lai plauktu. Jau sen ir plaši jādara zināmas šīs ziņas un jāiztaisa dolāru valūta, jo tie jau tā ir mūsu valūta īstenībā.

Mēs ar Amerikas dolāru valsts egregoru draudzējamies, atrodamies vienā kompānijā. Arī viņam pašlaik ir slikti, jo viņš visiem ir parādā, bet arī viņš turas un nenokar degumu. Salīdzinot ar viņu, es pat neslikti izskatos.

Kādas attiecības ir starp valstu naudas egregoriem un planetāro finanšu egregoru?

Mums līdz viņam ir tik tālu, kā līdz zvaigznēm. Mēs vāji sazināmies, viņš ir pārāk solīds. Protams, mēs saplūstam un esam ar viņu sakaros, taču mēs viņu maz interesējam, jo viņš ir aizņemts ar planetārām darīšanām, bet es vairāk esmu atkarīgs no cilvēkiem, viņu mazajiem naudas egregoriem.

Kāpēc mūsu personīgie egregori ir novājējuši pēdējā laikā? Kurp aiziet valsts nauda?

Daudz zog. Jūs pat nevarat iedomāties, cik attīstīta ir zagšana mūsu valstī. Jūs zināt tikai ļoti mazu daļu no visiem gadījumiem – naudas aizvešanu uz citām valstīm, miljardu izšķērdēšanu, pagrīdes rūpnīcu un zinātnisku pētījumu organizēšanu. Cilvēkiem nav iemācīts rīkoties ar naudu, pieaudzēt to, gribēt to pietiekamā pakāpē. Daudzi baidās kļūt bagāti un, saņemot naudu, gudri ar to rīkoties. Tas tā iet līdz pat valdībai un korporācijām. Lūk, arī tu negribi strādāt savam egregoram, lai kļūtu bagāta. Raksti kaut kādas sarunas tā vietā, lai gudri pelnītu naudu. Gribi, es tev iemācīšu?

Jāprot pieaudzēt naudu caur investīcijām un darbu ar kapitālu.

Nē, tad tev ir jāvelta daudz laika un spēku.

Un, lūk, tā katrs no daudzajiem rubļu lietotājiem... Jums netīk strādāt.

Jā, droši vien negribas kļūt par tavu vergu... Un arī vilinājumu ir palicis maz.

Nu ko, es varu arī apvainoties...

Nē, es naudu ļoti cienu, un man patīk, kad tā nāk, tici. Tā ka neapvainojies, lūdzu. Mēs ar tevi turpināsim draudzēties, kā senāk.

Nu labi, nebīsties, es taču no jums visiem esmu atkarīgs un dzīvoju, lietojot jūsu patērējumus. Jo vairāk jūs patērējat, jo man labāk. Maiņa nauda/pirkumi ir mana kaisle. Tu pēdējā laikā maz tērē naudu.

Pietiekami dzīvei. Es tieši gribēju tev pateikties par uzticību un kalpošanu.

Labi, tas ir patīkami. Be tu maz domā par mani/naudu.

No kādiem spēkiem tu piebarojies? No Gaismas vai tumsas?

No materiālajiem planētas resursiem. Tas ir viss, kas uz planētas ir izaudzis un saražots.

Dabai ar tevi ir sakars?

Man ar viņu ir sakars – visādā veidā viņu bojāju: atkritumu izgāztuves un materiālu ieguve jaunām ražošanām, ražošanas atkritumi un ķīmiskais piesārņojums.

Kāds tev ir sakars ar virtuālo naudu?

Tai ar mani ir tiešs sakars, jo to taču var samainīt, pirkt un maksāt ar to. Tā ir barība, tajā skaitā arī dolāru pildījumam. Tas ir ēdiens. Mans ēdiens – tās ir vēlmes, gan pirkumi, gan naudas lietošana, gan resursi, atstāti rezervē.

Es gribētu lielāku cieņu pret naudu, prasmi ar to rīkoties ne par sliktu sev, jo jūsu veselība un darbaspējas ir manas “govis”, kuras es slaucu. Jūs nu neapvainojieties, ka es tik nelaipni skaidroju. Es arī rūpējos par cilvēkiem, lai viņi dzīvotu ilgi un laimīgi, lai viņiem būtu pietiekams resurss, lai viņi gribētu nopelnīt un arī nopelnītu. Draudzējieties ar mani!

19 06 06 05

Video no YouTube

19 06 06 06

 

 

Es vēršos pie Sanata Kumaras un lūdzu stāstu papildināt.

Sanats Kumara: Papildināšanu ar detaļām: planetārais finanšu egregors vada valstu un korporatīvos egregorus. Tā ir vadošā struktūra. Un, kamēr tā darbojas, viss attīstīsies viennozīmīgi – ne cilvēka labumam, bet egregora labumam.

Ir tādi padomi – kā izvairīties no saiknes ar egregoriem vai kā saraut saites ar viņiem. Ko tu vari teikt šajā sakarā?

Egregorus, kā tu redzi, rada paši cilvēki, viņi ir no cilvēkiem atkarīgi un no viņiem barojas – ar viņu domām, emocijām, nodarbēm, pat ar attiecībām ģimenē. Egregori grib kārtību un darbu, lai pastāvīgi piebarotos. Tajā pašā laikā viņi nav cilvēki, un viņiem nav tādas apziņas, tāpēc viņus pilnīgi rada cilvēku darbība, un, pārtraucot darbību kādā iestādē vai apvienībā, cilvēka enerģētiskā saikne ar egregoru izzūd. Tikai cilvēka atmiņa vēl arvien aizķeras atcerēs, mākslīgi uzturot šo saikni.

Un, ja jūs strādājat uzņēmumā, tad esat ne tikai šīs kompānijas darbinieku skaitā, bet tiekat arī egregora uzturēti.

Kāpēc egregoriem nepatīk zagšana? Nu tāpēc, ka tā vājina vai pat iznīcina kā uzņēmumu, tā arī naudas apriti; nauda kaut kur tiks atlicināta bez darbības.

Domas, ka var nebūt egregorā, ir relatīvi netālredzīgas, jo kopumā cilvēka visa darbība ir saistīta ar nelieliem vai lieliem egregoriem, un tā tas arī ir. Egregori gan barojas ar enerģiju, gan baro cilvēku viņu darbā. “Darbā man ir labi, bet mājās pārnāku kā izspiests.”

Relatīvi neatkarīgi no lieliem egregoriem ir nestrādājoši cilvēki. Un tieši tāpēc viņi bieži apjūk pēc aiziešanas pensijā, jo nesaņem ierasto piebarošanu un viņiem šķiet, ka viņi ir kļuvuši nevienam neinteresanti. Taču viņi paliek ģimenes, pilsētas u.c. egregorā.

Nevajag par egregoriem domāt kā par zagļiem, kas barojas ar cilvēka enerģiju. Tos visus rada cilvēki, tie barojas no cilvēkiem, ir atkarīgi no viņiem un iznīcinās tikai pēc darbības pārtraukšanas. Dabiski, tas viņus ietekmē.

19 06 06 07

 

Pievienots 06.06.2019

http://sanatkumara.ru/stati-2019/denezhniy-i-finansoviy-egregori

Tulkoja Jānis Oppe