Роль Постоянного Атома в системе человека

Pastāvīgā Atoma loma cilvēka sistēmā

Nodaļa no grāmatas “Dzīvo un mīli[1]

19 01 24 01

Sanats Kumara: Pastāvīgais Atoms – tā tad arī ir Saule cilvēka iekšienē. Cilvēkam ir trīs P. A. fiziskajā ķermenī. Tie atrodas dažādās dimensijās. Sirds P. A. – Atmā, P. A. perikardā – Budhi plānā, P. A. čiekurveida dziedzerī – mentālā. Caur viņiem realizējas saikne ar augstāko pasauli. Tas tad arī ir kanāls, kurš uztver Mīlestības, Skaistuma, Patiesības, Zināšanu emanācijas, tā pazeminošās stacijas, kas nodod informāciju smadzenēm.

Tie visi atrodas uz Sutratmas. Uztveres ceļš ir saistīts ar to informāciju, kura atrodas dažādos slāņos. Mentālā informācija nāk uzreiz no čiekurveida dziedzera centra. Mīlestība tiek uztverta ar perikarda centru. Sirds centrs ir tas pats Pastāvīgais Atoms, ap kuru tad arī veidojas cilvēka pirmās šūnas, kuras uztver planētas ugunīgā slāņa un Visuma enerģiju.

Viss, ko cilvēks ir uzzinājis, visi atklājumi, atklāsmes, intuīcija, iedvesma, nāk caur šiem centriem.

Kuri centri ir saistīti ar cilvēku garīgo, un kuri – ar fizisko?

Visi šie trīs centri ir saistīti ar cilvēku fizisko, ar dzīvniecisko organismu. Šie trīs atomi – fiziskā cilvēka un viņa pārējo ķermeņu saskares punkti. Cilvēkam garīgajam ir vēl trīs centri, kuri atrodas sekojošās dimensijās: divi P. A. Dvēseles ķermenī, Budhi plānā, transpersonālajā punktā (virs galvas), viņas dažādos apvalkos, un viens Atmā, analoģiski cilvēkam.

Kas ir P. A.?

Tās ir Pirmmonādes, tas, no kā tiek sastādīta cilvēka pirmā programma, cilvēka īstenais ķermenis – viņa liesma, viņa Dievišķā dzirksts. Patiesībā tas ir ugunīgā slāņa īstenā cilvēka ķermenis, kam ir sarežģīta uzbūve subatomu slānī – torsionu laukā, pareizāk sakot, tas ir centrs, smadzenes, vadība tam visam, kas dzīves procesa laikā ir uzaudzis ap šiem atomiem, visiem slāņiem, ķermeņiem un cilvēka uzdevumiem.

Tā ir viņa Patiesība. Kur tā izpaužas? Cilvēka mērķī kļūt par Zvaigzni. Kļūt par Logosu un, izejot šo Ceļu, evolucionējot, kļūt par Zvaigzni.

Ko nozīmē kļūt par Zvaigzni?

Kļūt saprātīgai Būtībai, kura spēj uzsprāgt un radīt žilbinoši skaistu un universālu Saules sistēmu, izveidot Dzīvi šī vārda paša izpratnē, radīt paša realitāti. Tā ir Augstākā Saprāta, viņa spēles jaunrade, viņa Dzīve, viņa attīstība un evolūcija.

Visi septiņi Kumaras ir tie, kuri sāk jebkuras Būtības dzīvi no planētas ugunīgā slāņa. Viņi rada pirmos un nākamos P. A. no Logosa sākotnējās uguns, rada Pirmmonādes uz paša pirmā Zemes ķēdes globusa, un pēc tam vada cilvēka un visu dzīvo būtņu attīstību pa evolūcijas kāpnēm. (Sk. “Zemes planētu ķēde” šajā nodaļā.) Caur cilvēku, caur sutratmu darbojas Monādes saikne ar Zemi, ar viņas P. Atomiem.

Pirmais Zemes P. A. – Zemes centrā, planētas garīgajā daļā.

Otrais P. A. lavas kausējumā, Zemes perikardā.

Trešais P.A. – tā ir pati cilvēce, planētas smadzenes, cilvēka mentālajā ķermenī. Cilvēkam izejot uz Budhi, viņš pievieno vēl vienu Monādiskā slāņa P. A.

Kad visi trīs P. A., kuri atrodas Atmā, saplūdīs, cilvēks beigs savu evolūciju uz Zemes.

Samērā ar cilvēka transformāciju viņa P. A., kuri atrodas Dvēselē, aktivizējas un sāk saplūst ar cilvēka P. A. Tā ir cilvēka evolūcija. Tas tad arī saucas Ceļš. Tā ir cilvēka visu centrālo atomu savienošanās. Ienākot Eņģelim, trīs zemākie atomi saplūst ar trim augstākajiem atomiem, un Dvēsele pilnīgi saplūst ar cilvēku. Notiek Iesvētījums, atzīme, ka cilvēks pāriet cilvēkā Dievišķajā. Norit viņa telpas – ārējās un iekšējās – paplašināšanās, tas, ko jūs saucat par apziņas paplašināšanos. Turklāt cilvēka ķermenis paliek tāds pats, bet aug pārējie viņa ķermeņi un aura, gaismas konstrukcijas, notiek jaunu DNS slāņu aktivizācija, aug viņa kanāls, saukts par sutratmu. Cilvēks ar savu auru saplūst ar viņa liesmu un kļūst par spēcīgu Zināšanu kanālu, kurš nāk no viņa Monādes, saistītas ar Visu, Kas Ir. Tas, ko mēs saucam par Dievu, Kungu, – pēc būtības ir mūsu Gars, mūsu Monāde, Visa Esošā uz Zemes pārstāvis, Logosa daļa, cilvēka Dievišķais aspekts. Caur P. A..

Trīs augstākie P. A. atrodas planētas smalkajos ķermeņos.

Saules sistēmā redzamā Saule – pirmais P. A.

Otrais P. A. – planētu shēmā.

Trešais P. A. un nākamie četri – garīgās Saules smalkajos ķermeņos.

Planētu ķēdes pirmais P. A. – Riteņa viducī. Ķēdes apvienojošais Atoms. Kad visi planētu ķēdes P. Atomi apvienosies ar šo Atomu, planētas beigs evolūciju, visa viņu enerģija izplūdīs caur šo Atomu, caur apvienoto sutratmu, uz citiem Saules sistēmas Riteņiem. Šī evolūcija turpināsies visos esības plānos. (Sk. 4. nodaļu “Vēlme. Apziņa, Esība”.)

Pastāvīgie Atomi spēlē pozitīvā Atoma lomu, pārējie cilvēka atomi un visa viela vispār pievelkas ar šī aizmetņa spēku. Viņa torsionu lauks visas cilvēka sistēmas organizē caur sevi. Tas ir serdenis, uz kura savērta visa turpmākā informācija, tā ir cilvēka atomu slāņa “sarkanā poga”. Cilvēkam pārejot Augšupcelšanās stāvoklī, tieši cilvēka P. A. pārved ķermeni radioaktīvā stāvoklī un dod ķermenim pavēli atbrīvot saites starp molekulām un atomiem un pārvest enerģiju iziešanas stāvoklī. (Sk. 6. nodaļu “Augšupcelšanās”.)

 

 Spirillas

19 01 24 02

“Atoms, kā mums stāsta, savā iekšienē satur trīs galvenās lielās spirillas un septiņas mazākas – visas desmit atrodas apaugļošanās procesā, bet vēl nav sasniegušas pilnu aktivitāti. Šajā stadijā funkcionē tikai četras, bet piektā atrodas attīstības procesā.”

Alise Beilija (Alice Bailey) “Traktāts par Kosmisko Uguni” (“Трактат о космическом огне[2]”)

Viss par spirillām http://trita.net/glossarium/spirilla

 

Spirillas ir elementārdaļiņas, kurām ir spirāles forma. Viņu loma atoma iekšienē – organizēt telpu, veidot formu. Tās ir enerģijas plūsmas, dienesta uzdevumu virpuļi, tas ir, tie var pārveidoties citā enerģijā noteiktu perturbāciju gadījumā, izdalot enerģiju, atdodot sevi restrukturizācijai. Tie ir enerģētiski veidojumi atoma iekšienē, kas atbild par viņa iespējām un uzdevumu. Tās ir vieduma, mīlestības un līdzcietības glabātuves, jo viņas satur informāciju par visu Visumu, katru atomu katrā plūsmā, to, no kā cilvēks ir atdalīts ar smalku, taču izturīgu slāni. Tās ir Akašas Hronikas. Viņas atrodas ne mūsu dimensijā, bet smalkajā pasaulē. Arī pats Pastāvīgais Atoms nav fiziskajā ķermenī, bet pašā smalkākajā no smalkākajiem – Atmā, viņa subatomu slānī.

Kas ir subatomu slānis?

Matērijas atomu slānim ir septiņi apakšplāni. Pats smalkākais atomu slāņa slānis – subatomu. Un Pastāvīgā Atoma spirillas ir supervieglu daļiņu plūsmas, kas viņa iekšienē veido vibrāciju sfēras.

Tālāk es aprakstu tādā valodā, kāda man ir pieejama, to, ko ieraudzīju: plūsmas, slāņus, spilgtu gaismu, spirālveida plūsmas pretim cita citai pa sfēras trajektoriju iekšienē, kuras beidzas pie pretējiem poliem, kā atspere. Katra plūsmai ir spirālveida savērpums, un tā sevī ietver milzums daudz šūnu, informācijas glabātāju, sava veida čipu. Ārējā plūsma sastāv no septiņiem stariem, aktivizēti nav visi, pieci no septiņiem ir gaiši un divi – tumši. Plūsmas ir dažādās krāsās. Krāsas liecina par piederību dažādiem ietekmes Stariem.

1. – indigo, Intelekta un Prieka stars, no Lācenes.

2. – zaļš, no Plejādēm.

3. – rozā, no Kasiopejas.

4. – dzelteni zeltains, no Lauvas zvaigznāja caur Sauli.

5. – sarkani violets, purpurs, caur Marsu, Jupiteru, Saturnu no Oriona.

6. – brūns un

7. – melns.

6. un 7. plūsma nav aptverta ar izpausmes Stariem. Tās tiks attīstītas vēlāk.

Kur tad ir tors?

Ārpusē, samērā ar dimensiju pazeminājumu, nākamajā dimensijā. Kāpēc Mēs to dodam? Vienkārši nopublicē, to pagaidām neviens nezina.

 

Pievienots 24.01.2019

http://sanatkumara.ru/glavi-iz-knig/rol-postoyannogo-atoma-v-sisteme-cheloveka

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/images/Sanat_Kumara/Books/Zhivi_i_ljubi.pdf (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.koob.ru/bailey/traktat_o_kosm_ogne (Tulk. piezīme)