Луч Любви – Мудрости

Natālija Koteļņikova

Mīlestības - Vieduma Stars

Nodaļas no grāmatas “Dzīvo un mīli[1]

Mīlestības - Vieduma Stars

 

19 01 15

 

Tas ir Stars, kurš nāk no cita Visuma. Viņa avots ir milzīga Būtība, Visuma lielumā, pievienojusi Sev daudz enerģiju, tas ir, izgājusi garu attīstības ceļu, kuras apziņa evolucionē pārsteidzoši strauji. Šī Stara emanācijas aptver daudz Visumu ap Viņu, caurauž, atdzīvina, baro ar savu enerģiju. Šis Stars atdod, neko neņemot no tiem Visumiem, kuriem atdod. Viņš ir paš-ražojoša, paš-dzemdinoša Būtība. Viņš izstrādā milzīgas enerģijas un dzemdina liesmu, kura apziņā izraisa laimes un svētības augsto vibrāciju sajūtu. Šīs sajūtas iepazīšana pamodina cilvēka tieksmi pavairot, pastiprināt šīs mīlestības vibrācijas, kuras ved pie Dieva: mierīguma, harmonijas sajūtu Dvēselē, vēlmju attīrīšanu, prieku, laimes pieejamību, pašcieņu un mīlestību pret sevi.

Kāpēc Jūs saucat Šo Būtību par Staru?

Šīs vibrācijas uztver tikai tās planētas, kuru kosmiskais tīkls, kā antena, pievelk šos viļņus un pārraida uz planētu. Ir vietas, kur šie viļņi nenonāk, apejot sāņus (nedzīvas planētas, antiviela un tml.). Lielā Lācene un Plejādes šīs palīdzības enerģijas sūta Saules sistēmai.

Ar ko mīlestības vibrācijas atšķiras no, teiksim, fiziskajām vibrācijām?

Fiziskās vibrācijas – tā ir haotiska vai harmoniska lādētu daļiņu kustība Zemes pievilkšanas laukā, magnētiskā lauka saformēta ciešā savstarpējā sakarībā. Bet mīlestības enerģija strukturizē šīs fiziskās vibrācijas laukus, piešķirot jaunu īpašību – daļiņu kustības harmoniskumu un sakārtotību, viņu haotiskās kustības pārvēršanos vilnī, kurš izplatās pa elektromagnētisko saikņu sistēmu un mijiedarbojas ar dažādiem objektiem, ķermeņiem, apziņām. Mīlestības vibrācija cilvēkus atšķir no dzīvniekiem, padara cilvēkus dzīvnieku acīs Dievišķus (ja cilvēks atrodas mīlestības, nevis baiļu enerģijās; bailes sagrauj mīlestības augstākās vibrācijas). Bailes un augstākā mīlestība pēc būtības ir vienas un tās pašas enerģijas pretēji poli.

Reiz pamodušās cilvēka sirds centrā, mīlestības vibrācijas uzkrājas no inkarnācijas uz inkarnāciju, padarot cilvēku arvien spējīgāku uz mīlestību, uz tās izpausmi apziņā un ķermeņos. No cilvēka apzinātības ir atkarīga tieksme kultivēt, saglabāt un attīstīt šīs augstākās mīlestības vibrācijas savā sirdī, cenšoties nenodzēst šīs ļoti maigās vibrācijas, kuras cilvēka realitāti iekrāso gaišos un priecīgos toņos, ļaujot ieskatīties apziņas dziļumā un izdarīt apbrīnojamus atklājumus Gara un augstāko Zināšanu sfērā.

Ko Mīlestības Stari dod Zemei?

Apgaro apziņu, tas ir, pastiprina Dvēsele saikni ar Garu, ar Monādi. Tā ir kopīga Monādes un Dvēseles barošana. Kā piens Mātei un Mazulim. Monāde ar šīm vibrācijām baro Dvēseli un pastiprina Zemes mirdzumu. Jo vairāk cilvēks mirdz, jo vairāk mirdz Zeme. Mīlestības Stari apgaro Gaismu. Gaisma – Eņģeliska izpausme. Mīlestība – šīs Gaismas apgarošana, barošana.

Uz Zemes viss ir saistīts ar Mīlestību. Lūk, kāpēc Mēs arī sakām – Dievs ir Mīlestība. Jūs nevarat citādi just Dievišķās Vibrācijas. Kaut arī Dievišķās Vibrācijas – tas ir viss – gan ļaunais, gan labais, gan Tumsa, gan Gaisma. Taču Cilvēka mērķis ir apskaidrošanās, tāpēc Mēs arī apvienojam Mīlestību, Gaismu un Dievu.

 

Pievienots 15.01.2019

http://sanatkumara.ru/glavi-iz-knig/luch-liubvi-mudrosti

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/images/Sanat_Kumara/Books/Zhivi_i_ljubi.pdf (Tulk. piezīme)