Солнечное Братство: В течение полугода все человечество нами будет привито

Saules Brālība: pusgada laikā visa cilvēce būs mūsu vakcinēta

21 09 02

Šī raksta sākums bija apmēram pirms pusgada. Man radās vēlēšanās atkal sakontaktēties ar aldebaraņiem. Bet pati pirmā saruna bija 2017. gadā: “Aldebarans[1].

Toreiz es rakstīju:

“Aldebaraņi: Zeme pagaidām atrodas attīstības/sabrukšanas stadijā...

Viņa sāka attīstīties virzienā uz savu bojāeju, un mēs pieliekam visus spēkus, lai glābtu Zemes civilizāciju, kurai ir visas izredzes izdzīvot. Viss risinās, vajadzīga tikai cilvēku uzmanība pret savu nākotni. Nepareizi saprasta labklājība ved pie vienu grimšanas nabadzībā un pie otru deģenerēšanās.

Dzirdu:

Mijiedarbības un savstarpējās palīdzības iespējas visu teritoriju labklājībai.

Apmaiņa ar civilizāciju produktiem. (Tiek domāti intelektuāli un mentāli atklājumi.)

Izstrādes apziņas un ugunīguma jomā. (Citu terminu pagaidām neesmu izdomājusi, tie ir dažādi jēdzieni – apziņa un ugunīgums.)

Darbi, lai nostiprinātu saiknes ar citām civilizācijām.

Mūsu reģiona iekļaušana brālīgos sakaros ar dziļajām civilizācijām (iekšējām, norāde uz mana ugunīgā aspekta trešās čakras rajonu).

Izstrādes Visuma Saprāta jomā. (Redzu milzīgu izmēru visuma būtni, kura personificē Visuma Saprātu. Kā Kama (Viens no hinduisma dieviem - tulk. piezīme), nav gaiša un sastāv no kosmiskajiem putekļiem, zvaigznēm un planētām.)

***

Sākoties seansam ar Saules Brālību 2017. gadā, es satiku savus sentēvus, jo Aldebarans – mana zvaigzne, kā izrādījās. Tajā pašā gadā es savus senčus aldebaraņus iepazīstināju ar Saules Brālību. Tā nav bioloģiska civilizācija, bet ugunīga. Apkārt Aldebaranam ir civilizācijas visos plānos un visās formās.

Interesanti, kādā stāvoklī šīs saiknes ir šogad? Vai aldebaraņi sniedz mums palīdzību? Šī saruna notika apmēram pirms pusgada.

Es piesaucu Saules Brālību un aldebaraņus, ja viņi mani dzird. Kā šodien no jūsu skatpunkta mēs dzīvojam? Kas jauns ir viņiem?

Aldebaraņi: Mēs sazinājāmies ar Saules Brālību un ar saviem pārstāvjiem ietilpstam kopējā kolektīvā. SB ir gatava sadarbībai kosmosa apgūšanā un klātbūtnes sfēras paplašināšanā.

Mēs arī apmaināmies ar atklājumiem kosmiskās telpas likumu sfērā, humanitārām idejām, kā arī reliģiska rakstura garīgām idejām.

Mēs nekā neesam saistīti ar jūsu bioloģisko civilizāciju. Mēs jūtam jums līdzi un redzam jūsu problēmas. Bet mums nav jāiesaistās spēlē, tāpēc ka jums ir gan vadītāji, gan aizstāvji. No savas puses mēs esam gatavi palīdzēt, ar ko varam, ja jūs palūgsiet.

Mēs gribētu savaldīt vīrusu, kurš ir mākslīgi izaudzēts, lai samazinātu iedzīvotāju skaitu un apspiestu gribu atlikušajiem. Mēs lūdzam palīdzību visiem, lai kā tas nebūtu pretrunā ar pasaules neiejaukšanās likumu. Mēs lūdzam iejaukties un savaldīt vīrusu, kurš mutējas, vai arī tiek piesētas arvien jaunas formācijas. Mēs lūdzam tikt skaidrībā un palīdzēt mums saglabāt zemiešu dzīvību un veselību.

Kāpēc mums nevar palīdzēt no augšas, kaut arī mēs visi lūdzam?

Aldebaraņi: Mēs arī nevaram palīdzēt. Ieeja uz planētu mums ir nobloķēta. Mēs varam viegli sazināties ugunīgajā plānā, taču mums nav tiesību iejaukties planētas iekšējās lietās.

Vai tiesa, ka Mākslīgais Intelekts grib apmesties uz Zemes?

Viņš jau ir uz planētas un var tikt pakļauts SB uzbrukumam. Ir līdzekļi viņu pagaidām aizvākt. Nākotnē viņš tiks aizvākts ar draugu augstāko civilizāciju palīdzību. Ir līdzekļi viņu aizvākt. Ne jūsu rūpes ir tikt ar to galā.

Mēs gribētu jums ieteikt savienoties un atrast patiesību jūsu kopīgajā nelaimē. Jums pietrūkst gaišo spēku savienošanās un mobilizācijas uz planētas. Viss ir daudz vienkāršāk, nekā šķiet. Pakāpeniski pasaule tiks galā ar jūsu vīrusu, un tā būs mācība nākotnei.

***

Šodien vēršos pie Saules brālības.

Vai es pareizi saprotu, ka palīdzība nāk?

SB: Palīdzība pagaidām kavējas dēļ problēmām augstākajos plānos.

Vai es varu uzzināt, kādas problēmas bremzē palīdzību pret vīrusu?

SB: Noturēšanas spēkiem tiek sniegts spēcīgs atbalsts no Drakoniāņu puses. Tiek radīta liela kņada, lai novilktu laiku un liegtu cilvēkiem palīdzību.

Vai jūs varat veikt savu profilaksi/vakcīnu pret slimību tiem, kas nav paslimojuši?

SB: Mēs jau esam veikuši un notestējuši uz dažiem cilvēkiem, tajā skaitā uz tevi. Mēs pagaidām vēl neesam gatavi veikt visai cilvēcei. Taču tuvākajā, pusgada laikā visa cilvēce būs vakcinēta.

Un kā ar vīrusa mutācijām?

SB: Mēs to ņemam vērā. Gatavosimies atvairīt uzbrukumu.

Pateicos!!!

 

Pievienots 02.09.2021.

https://sanatkumara.ru/stati-2021/solnechnoe-bratstvo-v-techenie-polugoda-vse-chelovechestvo-nami-budet-privito

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/22-raksti-2017/1095-aldebarans-sakaru-kanala (Tulk. piezīme)