Реабилитация после процедуры

Rehabilitācija pēc procedūras

21 08 02

01.08.21.

Sveicināti! Gribas dalīties tajā, kas palīdzēs mums pārdzīvot pārmaiņu laiku un iznākt no tā mierīgiem. Rakstā “Velesa stāsts par garu un ķermeni (jeb kā izdzīvot čipizācijas laikmetā)” ir vairākas svarīgas rindas, kurām es pilnīgi piekrītu. Šīs rindas palīdzēs mums saprast un pretoties īpašā veidā – ar savas apziņas augstumu. Lūk, šis garais citāts. Kaut gan es iesaku izlasīt tekstu pilnībā.

“Tas, ka apzināmies sevi kā dvēseli, nevis ķermeni, tas, ka apzināmies to pilnīgi, un apzināmies to, ka ķermenis ir tikai pagaidu apģērbs, skafandrs, kurš dots jums eksistēšanai blīvajā pasaulē, lai izietu kādas mācības, atraisītu karmas mezglus vai risinātu kādus uzdevumus, palīdzēs jums dvēselē būt NEATKARĪGIEM no DNS parametriem, gēniem, visādām gēnu modifikācijām, kuras reiz fermas saimnieki taisīja jūsu ķermeņiem un kuras viņi gatavojas taisīt, un kuras viņi ir sākuši taisīt, būt NEATKARĪGIEM pat no implantētiem čipiem, kuri iedarbojas un var iedarboties uz smadzenēm, uz hormoniem, asinīm, taču tikai uz fizisko matēriju!

Tas, ka apzināmies sevi kā ķermeni un pat apzināmies sevi kā garu, taču uz visiem laikiem piesaistītu noteiktām dzimtām un nācijām, diemžēl padara mūs ievainojamus visa tā priekšā, ko dara ar mūsu ķermeni, visu ar viņu veikto manipulāciju priekšā. Par laimi, galvenokārt tas attiecas tikai uz šo iemiesojumu, kurā dvēsele sevi apzinās, uzskatot sevi par ķermeni vai piešķirot supernozīmīgumu ģenētikai, kura nav nekas cits, kā ĶERMEŅA īpašība, un ne vairāk. Dvēselei nav gēnu. Gēns – tas ir trīsdimensiju pasaules fiziskās vielas molekulas apgabals!

Daudzi savā apdullumā domā, ka asinis ir saistītas ar dvēseli un, iedarbojoties uz tām, var sabojāt dvēseli. Bet arī tas ir milzīgs apdullums. Iedarbojoties uz asinīm vai vēl uz ko ķermenisku, var tikai ķermeni nobloķēt, lai caur viņu netiktu uztverti dvēseles impulsi. Bet atkal taču tas iedarbojas tikai uz vienu šo ķermenisko iemiesojumu. Tikko kā ķermenis tiks nomests, dvēsele paliks tā pati, kāda ir bijusi vienmēr.

…ja pilnīgi apzināmies sevi kā dvēseli, nevis kā savu pagaidu apģērbu, tas noņem visus bloķējumus pat iemiesotajam. Un vēl vairāk, tādu dvēseli nespēs ietekmēt nekādas manipulācijas ar ķermeni, DNS, smadzenēm, asinīm, apstarošana un pat čipu implantēšana.

…jūsu dienās sākas jauna cilvēku ķermeņu pārtaisīšana. Taču tie, kas ir apzinājušies sevi kā dvēseli, paliks neievainojami pat izmainītos ķermeņos. Ar viņiem nebūs iespējams manipulēt, viņiem joprojām būs skaidrs saprāts jebkuros apstākļos. Viņiem joprojām būs viņu griba un dzīvības spēks, no viņiem nebūs iespējams iztaisīt iekšējus vergus, pilnīgi pakļautus sistēmai tādā mērā, ka nevar bez tās dzīvot, mīl sistēmu, uzskatot, ka tā rūpējas par viņiem.

Jā, viņi var arī sīksti paciest sistēmu, taču nebarot to, būt bezjēdzīgiem enerģētiski un pat kaitīgiem, enerģētiski indīgiem sistēmai un tās saimniekiem. Viņi spēs visu izturēt un sagaidīt momentu, lai atbrīvotos no sistēmas un tās saimniekiem, vai arī piepildīt ar sevi visu sfēru, kā to dara nezāles. Bet tālab viņiem ir jāmāca savi bērni no zīdaiņa vecuma just sevi par dvēselēm, nevis ķermeņiem.”

***

Tātad, pretēji daudzajiem izteikumiem ezotēriskajā presē sakarā ar to, ka injekcijas, tā sakot, atdala Augstāko Es no cilvēka apziņas, liek šķēršļus vai traucē savienoties ar dvēseli un garu u.c., paziņoju, ka mūsu grupas locekļi, kuri veica injekcēšanos, nekādi nav cietuši šādā nozīmē. Tas, ar ko baida, ir jāpārbauda praksē.

Cita lieta, ka mūsu audzēkņiem un grupai ir patiešām augsta dvēseles apziņa. Un pēc procedūras viņi ir palikuši savās pozīcijās ugunīgajā ķermenī.

Jā, aura pēc procedūras izskatās blāva, kanāls samazinās, tāpēc ka vibrācijas pazeminās. Taču nedaudz, un ar to mēs viegli tiekam galā ar saviem attīrošajiem vingrinājumiem. Gribu uzskaitīt tos tiem, kas ir mācījušies SK Skolā. Un ar prieku piebilstu, ka visas šīs prakses jūs varat iziet mūsu jaunajā Skolā “Garīgās attīstības pamati”. https://sanatkumara.ru/stati-2021/shkola-osnovi-duchovnogo-razvitiya[1]

Sākumā padomi

Saules Brālība iesaka: “Tālab ir jāizvāc panika un bailes no lauka, tāpēc ka tās provocē īpašu lauku, kurš pieslēdz jūs kopējam stresa laukam. Mākslīgais stress pazemina organisma pretošanos. Sajūtiet, ka esat neievainojami, zem dievišķās aizsardzības. Jūsu AEs rada jums tīrības un neievainojamības lauku. Nesiet šo lauku savā iekšienē, nepakļaujieties vispārējai panikai.” https://sanatkumara.ru/stati-2021/soprotivlyaysya[2]

Sanats Kumara atbild uz jautājumu:

“Ko mēs varam izdarīt, ja mums ir izrakstīts praktiski visiem kļūt par “brīvprātīgajiem” un saņemt injekciju?

SK: Saņemt un aizmirst.”

https://sanatkumara.ru/stati-2021/otveti-na-nashi-voprosi[3]

Es saprotu – pat ja mēs baidāmies no čipizācijas, tad mums ir jāsaprot, ka ne tik drīz mūsu vadība sāks izmantot nanočipus, nav pagaidām tādas tehnikas, lai tādu mazu daudzumu izmantotu kā nopietnu instrumentu. Tamlīdzīgas injekcijas ir jātaisa un jātaisa, lai piesātinātu asinis un auru ar tādiem “mazulīšiem”.

Turklāt acu priekšā norit planētas apskaidrošanās un daudzu ārstu un vadības atskurbšana, saprotot, ko viņi dara. Planētas apziņa aug, un process var vienkārši apdzist. Vai arī ievadīs 60% iedzīvotāju.

Vai patiešām ir nanodaļiņas, vai arī to antivakseri ir izdomājuši? Skatieties sīciņu video https://vk.com/video-205869874_456239029?list=ca248074440d615aec “Vakcīna uz nanodaļiņu bāzes. Tas ir fakts”.

Turklāt mēs saprotam, ka eksistē tehnoloģijas, par kurām neviens nerunā, jo tās nav cilvēku radītas. Tās nevar tikt pielietotas, ignorējot visus noteikumus un likumus. Vai tad galaktikas likumi ir atļāvuši kaut jebkad savākt cilvēkus uz kuģiem, veikt ar viņiem eksperimentus u.c.? Lai kā tas arī nebūtu, saka mums Burhadas (Бурхад)[4] (vai citu līdzīgu planētu) pārstāvji. Bet vai nebūs par vēlu dzert Boržomi?

“Vai tad jūs nezinājāt? Bet mēs jums teicām. Un jūs to izvēlējāties paši!”

 

KĀDI VINGRINĀJUMI PALĪDZĒS JUMS KĻŪT IEPRIEKŠĒJIEM PĒC PROCEDŪRAS?

1. Auras attīrīšana ar tīkliņu-filtru daudzas reizes.

2. Caursitam-izdedzinām kanāla zaudēto daļu ar plazmas lodēm no sirds centra.

3. Vācam prom bailes no injekcizācijas no visām čakrām (pat ja jūs nebaidāties).

4. Piesaucam Saules Brālību un lūdzam iztīrīt čipus ar magnētisko slazdu no auras un ķermeņa.

5. Auras atvēršana vairākas reizes.

6. Piepildām auru ar briljanta liesmu.

7. Piesaucam Ercenģeļa Mihaēla briljanta plūsmu un atrodamies tajā tik, cik gribam.

Ceru būt noderīga tiem, kas ir spiesti saņemt injekciju.

 

Pievienots 02.08.2021.

https://sanatkumara.ru/stati-2021/reabilitatsiya-posle-protseduri

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/raksti/29-raksti-2021/3168-skola-garigas-attistibas-pamati (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/29-raksti-2021/3206-pretojies (Tulk. piezīme)

[3] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/raksti/29-raksti-2021/3195-atbildes-uz-musu-jautajumiem (Tulk. piezīme)

[4] Skat., piemēram, http://tff2.ucoz.ru/index/burkhad/0-159 (Tulk. piezīme)