Медитация с Матушкой-Землей

Meditācija ar Māmuļu-Zemi

21 07 31

“Meditācija un čenelings”

5. augustā, ceturtdien, pulksten 17 pēc Maskavas laika (arī pēc Rīgas laika)

Kārtējā nodarbība “Meditācija un čenelings” –

tikšanās ar Planetāro apziņu Gaiju (Terru).

Patiesi apbrīnojama planēta; Zeme radīja visu dzīvības daudzveidību, un mēs ar jums esam viņas bērni, izlutināti kaprīzi bērni, kuri aizmirsuši par savu māti.

Zinātniskie pētījumi apgalvo, ka planēta Zeme izveidojās apmēram pirms 4,54 miljardiem gadu, tas ir milzīgs, sens, dzīvs organisms, kurš mainās, izejot savas attīstības stadijas. Pašlaik mēs novērojam vienu no tādām stadijām.

Māte-Zeme aicina pievērst sev uzmanību, viņa par to runā savā valodā – konfliktu, katastrofu un stihisku nelaimju valodā, viņa aicina mūs uz atbildību par savu rīcību.

Izcilais zinātnieks-dabas pētnieks akadēmiķis V. I. Vernadskis (В. И. Вернадский) ielika pamatus mācībai par noosfēru – apvalku, kurš ietver visu planētas biosfēru un ietekmē tuvo kosmosu. Vernadska teorija par noosfēru apgalvo, ka cilvēks nav pašpietiekama dzīva būtne, dzīvojoša pēc saviem likumiem, viņš eksistē dabas iekšienē un ir tās neatņemama sastāvdaļa. Cilvēce – dabas parādība, un, dabiski, ka ne tikai daba ietekmē cilvēku, bet eksistē arī atgriezeniska, ļoti dziļa saite.

Ar savām domām mēs formējam noosfēru – sociuma un dabas mijiedarbības sfēru, kuras robežās tieši cilvēku darbība kļūst par noteicošo attīstības faktoru. Tas, kas notiek ar planētu un sabiedrību, ir mūsu domu un tām sekojošo darbību rezultāts.

Darbā “Naturālista filozofiskās domas (Философские мысли натуралиста)[1]” akadēmiķis Vernadskis raksta: “Mēs esam biosfēras dziļu izmaiņu, tās pāriešanas jaunā stāvoklī – noosfērā – novērotāji un izpildītāji. Apkārtējās vides pārkārtošana ar cilvēku zinātnisko domu caur organizētu darbu nav stihiska nelaime. Tas pirms miljardiem gadu tika ielikts pašā dabā un ir neizbēgams, likumsakarīgs dabas evolūcijas process. Visa sugu evolūcija pāriet biosfēras evolūcijā.”

Mēs atrodamies procesā, kad notiek evolucionāras izmaiņas apkārtējā vidē, planētas biosfēra pāriet jaunā evolucionārā stāvoklī – noosfērā, kurā noteicošā nozīme būs domai. Jūs tikai padomājiet, kādas iespējas tas atklāj!

Tehnoloģiju attīstība ļāva cilvēkam izdarīt to, kas vēl tikai pirms 50 gadiem bija zinātniskā fantastika, bet tagad ir mūsu realitāte, un ar katru gadu tā būs tikai labāka. Viss, ko mums vajag, tas ir, saprast, ka pie šķietamās nošķirtības mēs esam Visuma daļa, mums ir jārūpējas par apkārtējo vidi, par savu labestīgo un dāsno Māti-Zemi.

Dabā viss ir savstarpēji saistīts, katrs organisms ieņem savu vietu hierarhijā, un katrs ienes savu ieguldījumu attīstībā. Nu tad domāsim un darbosimies konstruktīvi, ar optimismu raudzīsimies nākotnē un radīsim to tikai ar domu pēc savas vēlēšanās. Piepildīsim noosfēru ar pozitīvu un prieku, nospraudīsim skaidru virzienu savai kustībai!

Katra civilizācija saduras ar savām grūtībām, katrā laikmetā cilvēce atrada savus tapšanas etapus, tāda ir dzīve, un tajā ir tās pievilcības spēks. Mūs gaida lieliska nākotne, brīva un laimīga, pilna ar unikāliem atklājumiem, priecīgiem notikumiem un neierobežotām iespējām.

Paplašiniet savu apziņu tādā mērā, lai būtu spējīgi sevi ieraudzīt no kosmosa. Lūk, – jūs, un, lūk, viņa – Zeme. Jūs pieskaraties Planētai, maigi piespiežot viņu pie savām krūtīm, klusi dziedat viņai savu šūpuļdziesmu, bet pretī jūs jūtat viņas gādību un dzimto mātišķo siltumu… Iegaumējiet šīs sajūtas, Māte-Zeme vienmēr ir ar jums.

Sargājiet viņu no sliktām domām, vēliet viņai ilgu dzīvi, labklājību un plaukumu, un kopā ar viņu plauksim un būsim dzīvi un veseli mēs ar jums.

Aleksandra Migova (Александра Мигова) (ar izmaiņām). http://budsvetom.com/articles/mat-zemlya

 

Sagatavojiet jūsu jautājumus!

 Maksa par nodarbību – 300 rbļ.

Jūs varat apmaksāt uzreiz vairākus tamlīdzīgus seansus

vai maksāt katru reizi, kā ir ērti.

Tiem, kas man ir apmaksājuši iepriekš, es lūdzu man atgādināt ar e-pastu.

1. Pats vienkāršākais pārskatījuma veids Krievijā – uz kartes rēķinu jebkurā Krievijas Sberbank nodaļā

4276 1600 1263 4789

 

2. Jandeks-nauda, konts 41 00 11 43 27 08 994

 

3. Bankas pārvedumi no ārzemēm: Vestern Union, Unistream vai Kontakt

uz vārdu Котельникова Наталья Николаевна

KOTELNIKOVA NATALIA NIKOLAEVNA.

Noteikti norādiet tēva vārdu. Pie mums tas ir nepieciešams.

 

4. PayPal uz e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Jebkurā gadījumā sūtiet man vēstuli uz e-pastu

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., norādot vebināru un apmaksas veidu.

Atbildes vēstulē es jums atsūtu norādi un paroli uz vebināru.

 

Pievienots 31.07.2021.

https://sanatkumara.ru/stati-2021/meditatsiya-s-matushkoy-zemley

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat., piemēram, https://platona.net/load/knigi_po_filosofii/istorija_russkaja/vernadskij_filosofskie_mysli_naturalista/15-1-0-859 (Tulk. piezīme)