Сопротивляйся

Pretojies

21 07 21

15.07.21.

***

Ievads seansam ar Saules Brālību

Dārgie Saules Brāļi! Es salīdzināju cilvēka tēlu pirms vakcinācijas un tagad. Vakcinēta un nevakcinēta cilvēka auras ir dažādas. It kā vakcinētā auras gaisā būtu parādījušies kādi papildu elektriski tīkli. Pats gaiss ir piepildīts ar lādiņiem. Un vakcinētais ir gluži kā elektrizēts. Tā strādā čipi? Un 5G spēj šim laukam pieslēgties?

SB: Iedzīvotāju čipošana norit pilnā sparā. Cilvēki nonāk ierēdņu kontrolē; tie savukārt ir nesaprātīgi un arī ir pieslēgti vadībai caur pelēkās varas spiedienu. Mākslīgais Intelekts sāk savu darbību caur vispārēju čipošanu un biometriju. Drīz jūs nevarēsiet būt brīvi, jo tiks izsekota katra jūsu darbība.

Ja visi virsslāņi ir pieslēgti jaunajam egregoram, kurš radīts čipotajiem, tad pārējie cilvēki vairs nav tik svarīgi. Svarīga ir kopējā masa.

Tas it nemaz nenozīmē, ka cilvēki tagad tiks pastāvīgi inficēti. Pienāks laiks, kad šis lauks tiks pieslēgts kopējam tīklam, kurā var ietilpināt gan pielūgsmi, gan paklausību, gan pakļaušanos. Visu, izņemot mīlestību. Tā ir mākslīgas matricas radīšana, lai pakļautu. Nav vajadzīgs nekāds karš, ja viss tāpat ir kā aitu bars.

Cik viegli būs pieslēgties tādam cilvēkam? Šķiet, ka vakcīna ir nekaitīga un glābj saslimušā dzīvību.

Caur “lietu interneta” 5G radīšanu pie jums var pieslēgties tāpat kā pie gludekļa vai televizora.

Un nogalināt, inficēt, iedvest kaut ko?

Šis tīkls, lai pārvaldītu cilvēkus, ir sen pārbaudīts slepenajās laboratorijās. Tiek ieviests viss, ko vēlies. Tiek apspiesta griba.

Tas ir domāts cilvēkiem ar zemu vibrāciju vai visiem?

Visiem, jo tiek radīts vienots lauks, kurā visi, no maza līdz lielam, atrodas vienotā apziņā. Tas ir pūļa efekts.

Kā pretoties šiem efektiem?

Ja valstī norma būs kāda uzvedība, piemēram, visi svētdienās iet uz lielveikaliem, lai iepirktos un izklaidētos, tad jūsu bērni gribēs atbilst tam, ko dara visi. Ja katru mēnesi jūs visi ļaudis vakcinēsieties, tad kā uz jums raudzīsies tie paši ārsti, ja jūs būsiet pret? Un pēc tam varēs padarīt par maksu arī vakcinēšanās pakalpojumu.

Izmainīsies kultūra, spēcīgi nokritīsies vibrāciju ziņā, izglītība nebūs vajadzīga – kāpēc lopiem kaut kas jāzina? Jo mazāk zini, jo labāk guli.

Kā to nepieļaut?

Pretoties, stāstīt par sekām visiem ļaudīm. Tagad jums kļūst skaidra okultās valdības iecere?

Nest ārā visu no būdas (выносить сор из избы). Uzdot jautājumus. Meklēt patiesību. Nepakļauties. Ja cilvēka griba ir salauzta, viņš kļūst par ķermeni bez dvēseles. Par biorobotu.

Dvēsele nav ar mieru kļūt par dzīvnieku. Un mūsu civilizācija ir nolemta?

Nē, tāpēc ka ir pretošanās, ir saprātīgi cilvēki līdz šim laikam, ir palīdzība no augšas.

Kāpēc kas tāds ir pieļauts ar cilvēkiem? Kas tas ir, cilvēces rases pārbaude uz izturību un saprātīgumu? Tik daudz novērotāju ir kosmosā ap planētu, un visi klusējot noraugās uz to, kas notiek? Mēs lūdzam aizvākt, noslēgt čipus no cilvēkiem, kuri varētu radīt vadības vidi. Un izdarīt to visur.

Mēs varam pamēģināt šodien pastrādāt ar noteiktu čipoto kategoriju. Paskatīties, kā tas darbojas.

No otras puses, vai mēs varam radīt savu lauku, kurš nav pakļauts inficēšanai ar modernajiem vīrusa modeļiem? Pašvakcinēties?

Tālab ir jāizvāc panika un bailes no lauka, tāpēc ka tās provocē īpašu lauku, kurš pieslēdz jūs kopējam stresa laukam. Mākslīgais stress pazemina organisma pretošanos. Sajūtiet, ka esat neievienojami, zem dievišķās aizsardzības. Jūsu AEs rada jums tīrības un neievainojamības lauku. Nesiet šo lauku savā iekšienē, nepakļaujieties vispārējai panikai.

Atnāca nomierinošs un atslābinošs vilnis SB iedarbībā.

Vēl vairāk sajutu ļaužu sadalītību pēc vibrāciju plāna. Kļūst neinteresanti maza garīguma un pakļauti cilvēki. Sadalītība gluži kā pastiprinās pēc nomierināšanās. It kā mūsu kuģis atietu no piestātnes, un krasts ar pavadītāju pūli attālinās.

Seanss ar Saules Brālību

Aplūkojam auras ar “potēm”. Tās krasi atšķiras no mūsējām, brīvām un tīrām. Tās auras ir it kā noslēgtas, un iekšā deg blāva gaisma.

SB nesniedz man detalizētu informāciju par pandēmiju, jo cīņu ar reptiļiem rezultātā ir parakstīts Līgums par neiejaukšanos.

Izraksts no “Vēstījums no Kobras. Izlūku centrs Gaismas Uzvaras labā”:

“Gaismas Spēki arī intensīvi veic attīrīšanu no negatīvām ēteriskām un astrālām būtībām, un to skaits pašlaik ir nokritis zemāk par 50 miljardiem. Ēteriskās un astrālās tumšās hierarhijas virsotnē joprojām atrodas daži zirnekļi-himēras, kas kontrolē vairākus tūkstošus Arhontu kukaiņu ķermeņos (Karmas pavēlniekus), kuri savukārt kontrolē vairākus miljonus Drakonu, kuri vada atlikušos desmitus miljardus reptiļu būtnes.”

No šī vēstījuma mēs redzam, kāds skaits ir tajā pusē un cik piesardzīgiem ir jābūt gaišajiem spēkiem.

Cilvēka lauks kļūst magnētisks un pievelk no telpas sīkus čipus no himtreiliem; tie atrodas putekļos uz zemes. Tas ir neattīrīta cilvēka lauks. Šīs daļiņas var atmagnetizēt.

1. etaps. Lūdzam SB notīrīt mūsu paziņas vai radiniekus un mūs no čipiem. Nāk uguns no SB un vilnis atpakaļ, kurš izsūc netīrumus no auras.

Mēs redzam “parastos” cilvēkus ar ļoti netīrām aurām. Mēs noliekam viņus attīrīties.

2. etaps. Darbs turpinās tikai ar mums.

Piepildām ar vissīkākajām “platīna krāsas” daļiņām mūsu auras. Tā ir “pretkovida vakcīna”, mēs esam pakļauti eksperimentam. Tā vairāk darbojas, nostiprinot imunitāti un radot atstarojošu lauku no apkārtējās vides magnētiskās iedarbības. Šīm daļiņām ir mikroleptonu īpašība.

SB: Tās ir mikroleptonu gaismas daļiņas, kuras norobežo no jums pieeju tām tehnoloģiskajām daļiņām, kuras lidinās gaisā un uz zemes.

3. etaps.

Gaismas stars no mentālā lauka un piepilda mūsu auru. Tie ir slēgti darbi.

4. etaps.

Nāk atsvaidzinoša kristālskaidra plūsma no liela kristāla. Vēl viens darba variants, kurš izskatās kā starojums no liela abažūra augšā. Kvarca ģenerators rada īpašu lauku. Darbs ar apziņu. Ģenerators tīra mūsu domas un bailes. Iedarbība iet uz AEs.

Kvarca ģenerators – elektromagnētisku svārstību autoģenerators ar svārstību sistēmu, kuras sastāvā ietilpst kvarca rezonators. Paredzēts, lai iegūtu pastāvīgas frekvences svārstības ar augstu temperatūras un laika noturību, zemu fāzes trokšņu līmeni. Vikipēdija

Dodam Saules Brālībai atļauju veiksmes gadījumā strādāt ar visu planētu.

Dodam atļauju strādāt ar mums naktī.

SB: Sākumā mēs strādāsim ar nelielām grupām pilsētās, ar tiem, kas ir Kristus-apziņā.

Darbs norit kā eksperiments, tāpēc netiek pārkāpti noslēgtie līgumi. Darbs saucas “Koronavīrusa infekcijas profilakse”.

5. etaps. Piesātināšana ar mīlestību. Planētas stingrā sistēma aizklāj cilvēku.

Iztēlojieties sevi iemīļotajā vietā, atslēdzieties no visām rūpēm... Iztēlojieties, ka visas problēmas ir beigušās, cilvēce ir atbrīvota, viss ir aiz muguras... Un tā arī būs!

***

BRIESMĪGA PATIESĪBA PAR ŠAUSMĀM, KURAS GAIDA MŪS ŠORUDEN! https://www.youtube.com/watch?v=aeiEZHkMU_A

 

Pievienots 21.07.2021.

https://sanatkumara.ru/stati-2021/soprotivlyaysya

Tulkoja Jānis Oppe