Создание новой кристальной Решетки Сознания Новой Земли

Jaunās Zemes Apziņas jaunā kristāliskā Režģa radīšana

Meditācija ar Diženo Dievieti

21 07 05 01

02.07.21.

Tas notika negaidīti… Plāni uz mūsu tikšanos ar Diženo Dievieti bija vieni, man bija citi lūgumi, bet tikšanās reizē viss noritēja pilnīgi ne tā.

Pēc noskaņošanās un atslābināšanās DD mūs visus apsveica. Viņa bija atnākusi ar Ercenģeliem, un katrs Ercenģelis (mums par brīnumu) paņēma katru no mums savā sfērā. Tikšanās reizē piedalījās 21 cilvēks. Vīrišķā un ļoti nopietnā enerģija, kas nāca no Ercenģeļiem, mūs pat pārsteidza, jo seansi ar Diženo Dievieti vienmēr bija noritējuši svētībā un atslābumā.

Pašā sākumā notiek mūsu attīrīšana no nano-robotiem (visos plānos).
Šodien mūsu daudzdimensionalitāti mums ir nolemts parādīt kā “Es = planēta”, ar visiem plāniem apkārt planētai.

Mēs noskaņojāmies un sajutāmies kā Zeme. Ercenģeļi translēja mums šos noskaņojumus.

DD: Jūs ar planētu – vienota apziņa. Būtu tā kā laiks jau to saprast. Jūs esat mentāli-astrāli-fiziskā plāna (Kristus-apziņas) pilnīga planetāra būtne.

Kāds sakars jums kā planētai ir ar Sauli?

Mūsu Kristus-apziņas Režģa lauks nākamajā plānā ietver savā ovālā Sauli.

Režģa struktūra – tas ir lauks, tai nav šūnu, bet tā izskatās kā aura. Kaut gan agrāk es vienmēr to stādījos priekšā kā tīklu.

Paplašināmies atkal, un tagad mūsu kolektīvā būtne ietver visu Saules sistēmu.

Lauks apkārt Zemei bija pelēcīgs, bet šeit, kopā ar Sauli, tas ir kļuvis mirdzošs un tam ir augsts gaismas un uguns spriegums. Mūsu forma ir kļuvusi ovoīds.

Tagad DD vadībā mēs pārejam uz Saules sistēmas Logosa astrālo plānu. Ovoīda apvalks ir atvēries kā liels disks, kas atgādina Saturnu. Tajā ir daudz planētu un miljoniem kosmosa kuģu. Saule izskatās kā dzeltenums, bet mēs atrodamies “baltumā”.

21 07 05 02

DD: Neaizmirstiet, ka arī tā esat jūs (Saules sistēma astrālajā plānā). Un jūsu uzdevums – nekarot, nekonfliktēt, saskaņot visas savas domas, darbības un plānus. Tai ir jābūt jūsu galvenajai vēlmei šajā ķermenī – dot katrai dzīvai būtnei to, ko viņa grib.

Apziņas kopējais informācijas lauks caurauž visas astrālās planētas un kuģus. Tas ir augstākais astrālais plāns, tagad savienots ar mentālā plāna daļu.

Mēs atrodamies Saules Logosa astrāli-mentālajā ķermenī un taisāmies strādāt ar Zemi.

DD: Zeme – tā ir Logosa daļa, kuru viņš ne pārāk apzinās (kā, piemēram, cilvēks aknas), un cilvēcisko apziņu Logosam vajag, lai apzinātos šo sevis daļu (planētu)... Tāpēc mēs taisāmies jūsu cilvēcisko apziņu savienot ar Saules Logosa apziņu, lai apzinātos Zemi, piepildītu apziņu ar jūtām, mīlestību, domām u.c.

Mēs pievienojam savu mentālā plāna saprātīgumu astrālajam Logosam.

Un tagad mēs “pārformatēsim” planētu, pēc būtības darīsim to pašu, ko mēs ar Vladimiru darījām 2009. gadā. To darīs Ercenģeļi, kuri ar mums ir savienojušies, un mēs kā Zeme astrālajā plānā.

 

Apkārt planētai ir stīpa – kā Saturnam. Tās ir jaunas programmas planētas pacelšanai uz astrālo plānu. Mums ir jānovāc vecie Režģi.

Vēl mēs uzstājamies kā planētas saimnieki, kā cilvēku kopienas garanti. (Bez cilvēkiem neko uz planētas nevar izdarīt.)

Mēs dziļi iegremdējamies Ercenģeļu apziņā.

Viss ir jādara ar dievišķo mīlestību, Zemes un to, kas ar mums strādā, godāšanu.

Skaidrs, kāpēc ir tāds karstums uz planētas. Tas paredzēts, lai varētu pārveidot, transformēt pagaidu uzstādītos Režģus Pārejai uz pastāvīgiem.

Es laužu vecos astrālos Režģus – melnas mirdzošas konstrukcijas astrālajā līmenī. Tās veidoja matricu, cilvēku programmēšanu uz duālo apziņu un fizisko bioenerģētiku.

Apziņas Režģu ir daudz, un tie savā starpā savienojas. Tiek novākti tikai trešās dimensijas matricveida Režģi.

Ar mums ir Dieviete un Debesu Tēvs, kuri novēro procesu.

Ercenģeļi no sevis izņem viņu no enerģijas radītus augstākas vibrācijas Režģus. Režģu enerģijas ir ļoti maigas.

Ja cilvēciskā enerģija ir asa, nervoza, koncentrēta, blīva, tad šeit enerģija ir ļoti komfortabla, patīkama, maiga.

Lūk, tādi Režģi tiek nolaisti uz planētu – to iedarbībā cilvēkam parādās Radītāja, dievišķā mīļotā bērna apziņa. Veselīga matrica (nav slimo un kropļu).

Process saucas “astrāli-mentālo Apziņas Režģu planētārā pārformatēšana”. Tā ir vispārcilvēciska apziņa, visiem cilvēkiem, bet Kristus Apziņas Režģis ir vienu plānu augstāk.

 

Jaunā Apziņas Režģa raksturojums

Tā ir aprimuma, harmoniskuma, saziņas caur mīlestību un piedošanu, mierīguma, savstarpējas sapratnes, draudzīgu attiecību apziņa.

Attieksme pret varu un pārvaldi ir pilnīgi citāda. Šeit ir ne tik daudz pārvaldītāju, cik skolotāju, un mēs jūtam vienlīdzību un sadarbību. Iekšienē brīvība, nav ierobežojumu – ne iekšēju, ne ārēju, bet nav arī kaislīgu vēlmju, un ir atbildība planētas priekšā.

Mīlestība plūst no manām krūtīm kā dabiska upe, piepilda telpu ap mani, un citi cilvēki ir tādi paši. Mīlestība kā lauks.

Saziņa caur telepātiju starp cilvēkiem un tieša saziņa ar planētas apziņu. Mēs esam kā neironi kopīgajā kolektīvajā laukā, sūtām informāciju paketēs.

Ar augiem un dzīvniekiem cilvēkam ir telepātiska izpratne.

Tas nozīmē, ka drīzumā tāda pati apziņa būs starp mums.

 

Kad mēs šodien sākām šo darbu, planēta bija tieši uz divu plānu robežas, bet tagad viņa mazliet, mazliet pāriet astrālā.

Nāk piekrišanas plūsma no Diženās Dievietes – viņa dod zaļo gaismu pabeigšanai.

Mēs ievedam šo matricu cilvēku apziņā. Ir šīs apziņas nesēji, un viņi to uztvers, tie ir aptuveni 55% cilvēku. Planēta piepildīsies ar tādām enerģijām, īpaši caur bērniem. Redzu, kā pakāpeniski arvien jauni un jauni cilvēki ienāk šajā mīlestības un gaismas telpā.

Ar šo procesu ir saskaņots arī mūsu jaunās Skolas uzdevums – palielināt apskaidroto cilvēku skaitu. “Visam savs laiks!” – tagad šie vārdi, no rīta pateiktie, ir kļuvuši pilnīgi skaidri. Mēs PAŠLAIK pārejam uz Jauno Zemi!

Dievietes līmenī vienlaikus ar mūsu darbu Ercenģeļi veic dvēseļu “labošanu” – dziedināšanu un piepildīšanu.

 

Mēs ieviešam jaunu programmu uz globusa un ietinam planētu blīvos plīvuros ar porainu virsmu. Šos krējuma krāsas bālganos “autiņus” man rādīja pirms dažiem gadiem. Vietnē ir šīs vīzijas. Toreiz es ieraudzīju, ka Zemes astrālais plāns paplašināsies, bet fiziskā planēta samazināsies, kamēr nepārveidosies blīvā kodolā.

Tieši pašlaik mēs planētu pārvedam uz citu dimensiju. Lūk, tas – visam savs laiks!

DD: Tagad tu esi sapratusi kāpēc tu šodien atcerējies visus savus Režģus?

Tagad es jūtos kā jauna planēta, jaunos autiņos. Manā iekšienē ir uzmanība un mēģinājums apzināties šo darbu.

 

Tā nav tā matrica, kura bija agrāk astrālajā plānā. Tā ir pilnīgi jauna kristāliska matrica, Ercenģeļu radīta Zemes apskaidrošanai. Vienota informācijas telpa, tīra un skaista, jauna. Ercenģeļi to radīja no mīlestības un skaistuma, pēc savas Ercenģeļu dievišķās izpratnes, no saviem pašiem gaišākajiem novēlējumiem cilvēkiem.

Šī enerģija savienojas ar planētu, un tas ir jūtams manā cilvēciskajā enerģētiskajā ķermenī.

Diženā Dieviete uz mirkli aptur darbu. “Apzinieties, cik grandiozs ir tas, ko jūs izdarījāt.”

Piepildām Režģi ar savām cilvēciskajām jūtām, ar kurām mēs gribam piepildīt jauno Zemi. Ar dziļu cilvēka izpratni, žēlsirdību un piedošanu, cildenākām jūtām un emocijām, iedvesmu un maigu sajūsmu.

 

Jūtamies kā planēta – Kas Es Esmu tagad

Es – Planetārais Režģis bez vecās pieredzes, jūtos kā skolniece. Esmu brīvāka, vieglāka, man nav smagi dzīvot.

Esmu skaista. Es nesalīdzinu sevi ne ar vienu, tāpēc es tik brīvi jūtos.

Esmu priecīga. Iekšienē apmierinājums ar savu dzīvi. Mierīgas emocijas.

Visa kā ir pietiekami. Man nav nekādu vajadzību.

Jaunrades brīvība. Man ir interesanti nodarboties ar jaunradi.

Ziņkāre un zinātkāre momentāni tiek apmierināta no planetārā informācijas lauka. Bet turklāt es vienalga virs tā veidoju savu radījumu – it kā “augstāk” par šo kopīgo lauku.

Diženā Dieviete mūs visus apsveic un pateicas – gan cilvēkiem, gan Ercenģeļiem.

Un mēs visi lepojamies un priecājamies par savu jauno planetāro darbu!

***

21 07 05 03

Mūsu heliosfēras forma

https://www.techcult.ru/space/8652-nasha-solnechnaya-sistema-pohozha-na-kosmicheskij-kruassan

21 07 05 04

Cilvēka embrijs

 

Pievienots 05.07.2021.

https://sanatkumara.ru/stati-2021/sozdanie-novoy-kristalnoy-reshetki-soznaniya-novoy-zemli

Tulkoja Jānis Oppe