Для всего есть свое время

Visam ir savs laiks

21 07 02 01

01.07.21.

Dārgā Diženā Dieviete! Lūdzu dot ievadu uz šodienas tikšanos.

Diženā Dieviete: Jauna ēra ir iestājusies uz planētas. Gan enerģētiski, gan garīgi cilvēki ir sākuši ātrāk attīstīties. Ir sācies attīstības lēciens, un tas ilgs visu 2021. gadu. Sakarā ar to arī mēs esam nolēmuši izdarīt kvantu lēcienu garīgajā izglītošanā. Tie cilvēki, kas meklē informāciju par notiekošo uz planētas un saules sistēmā, kā tas notiek un ko turklāt darīt, var nākt uz mūsu Skolu “Garīgās attīstības pamati” un uzzināt kvalitatīvas daudzdimensionālas prakses un ķermeņu enerģētiskās īpašības.

Mēs gatavojam bāzi gaišajam laikmetam, kurš iestājas šeit, uz planētas, un jaunā laikmeta cilvēkiem ir jābūt apzinošiem, domājošiem, saprotošiem un intuitīviem.

Gados pēc Sanata Kumaras Skolas rašanās mēs devām iespēju visiem, kas vēlas augšupcelties, pieslieties mūsu Skolai, iegūt nepieciešamās zināšanas un augšupcelt savu apziņu uz ugunīgo plānu. Pēc mūsu aprēķiniem, lielākā daļa no tiem, kas nolēma augšupcelties, ir izgājusi mūsu un līdzīgas skolas uz Zemes. Pēc sadalīšanās tajos, kas augšupceļas un kas paliek uz planētas, notiek nākamā dalīšana, un augšupceļošies var izmantot savas zināšanas un prakses, lai palīdzētu citiem cilvēkiem, kuri vēl tikai tuvojas ezotēriskām zināšanām.

Tādi cilvēki cels savas vibrācijas, nodarbojoties ar garīgu jaunradi, lai nonāktu augstākos mentālās eksistences slāņos. Bet tie, kas ir apguvuši zināšanas, var pilnveidoties un attīstīties tālāk, kā skolotāji. Mēs neapstājamies savā attīstībā, un mūsu ceļš var turpināties un turpinās.

Katrs, kurš kļūst par mūsu jaunās Skolas skolotāju, ir mācījies Sanata Kumaras skolotāju Skolā un ir zinājis, ka ceļš ved pie skolotāja darba. Tomēr katram no jums ir apslēpta doma par necienīgumu vai negatavību, par uzdevuma sarežģītību vai vienkārši neizlēmību. Natālija izjuta analoģiskas jūtas, kad mēs uzdevām viņai vadīt Sanata Kumaras Skolu. Bet viņa izgāja sevis pārvarēšanas periodu, saprotot, ka pārbaudījumi, kurus jūs neizturēsiet, netiek doti.

Mēs nedevām viņai uzdevumus, augstākus par viņas iespējām, un pašlaik mēs pat samazinām jums slodzi, sadalot līmeņus starp jums. Jo kvalitatīvākām un mūsdienīgākām ir jābūt jūsu mācībām, jo jūs taču gatavojat noteiktas tēmas un jūsu zināšanas ir plašākas un pamatīgākas par tām, kas Natālijai bija 2007. gadā.

Bet viss jāpaspēj darīt laikus. Visam ir savs laiks. Tagad vajag atvērt vispārizglītojošu garīgu – ezotērisku zināšanu un prakšu – Skolu. Tā ierosinās mūsu jaunos skolotājus uz augstāku attīstītības pakāpi un dos iespēju visiem audzēkņiem apgūt zināšanas nepastarpināti. Jo plašākas un pieejamākas būs jūsu zināšanas, jo vairāk cilvēku piesliesies jūsu skolai.

Nebaidieties būt spilgti, dzīvi un tieši jūsu nodarbībās. Lai tās notiek ar uzskatāmiem piemēriem, jūsu pašu vērtējumiem un viedokļiem, strīdiem un pat pierādījumiem, tāpēc ka visiem cilvēkiem ir jābūt šim – cilvēcisko jūtu skaistumam, domu cildenumam un dziļumam, un mīlestībai pret tēmu un cilvēkiem.

Šodien mēs sniegsim daudzdimensionālitātes apskatu praktiskā pielietojumā jūsu dzīvei. Mēs parādīsim dzīvi vienotu un viengabalainu, un cilvēki, kam ir saprotami garīgi jēdzieni un prakses, varēs to visu pielietot ikdienā.

***

Bija gaidāms daudzdimensionālitātes apskats. Manā izpratnē tā ir pāriešana no plāna uz plānu un katra plāna raksturošana. Taču nodarbība noritēja pavisam ne tā…

Es nolēmu pirms nodarbības paskatīties, kā laika ziņā ir attīstījusies mūsu Sanata Kumaras Skola, kādus etapus tā ir izgājusi. Protams, es ne visu atcerējos. Un ne velti apkopoju savdabīgu rezultātu, tāpēc ka tas, kas notika 01.07.21. mūsu nodarbībā ar Diženo Dievieti no sērijas “Čenelings un meditācija”, pārspēja visas gaidas. Un es sapratu, kāpēc apkopoju rezultātus. Nākamajā rakstā es pastāstīšu, kas notika tikšanās reizē ar Diženo Dievieti. Pievērsiet uzmanību, kādus planetāros Režģus mēs ieviesām uz Zemes.

21 07 02 02

(garīgie cikli katrs aizņem 3 gadus)

(2006-2008)

Pirmās 5 grāmatas

Pirmie semināri

Sanata Kumaras Skolas sākums

Garīgs ceļojums uz Bali salu

Sanata Kumaras ienākšana manā ķermenī

(2009-2011)

Pārformējam visus planētas Apziņas Režģus un 7 EM Režģus kopā ar Luciferu (Realitātes lēcas nomaiņa) (2009. gads)

Aktivācija Urālu kalnos (2009-2011)

Semināri daudzās valstīs

Jaunas grāmatas

Sanata Kumaras Skolas nodarbības

Vietne “Augšupcelšanās Skola”

(2012-2014)

Garīgi ceļojumi uz Ēģipti, ASV (Šasta un rezervāti), Baikālu, Grieķiju, Altaju

Skolotāji: Mihaēls, Diženā Dieviete, Debesu Tēvs, Metatrons, Gabriēls, Alfa, Emanuēls, Valdniece Marija, Ireks, Dievišķā Aizgādne, Šrī Juktešvārs

Rafaēls iesvēta savā Ģimenē

Planetārā Kristus-apziņas Režģa aktivācija

Kristus-apziņas Savienības radīšana

Jaunas grāmatas

Sanata Kumaras Skolas nodarbības

(2015-2017)

Saules Brālības Skolas radīšana

Galaktiskā Kristus Skolas radīšana

Seansi ar Diženo Dievieti

Zemes un Saules Brālību Vienotā Apziņas Režģa radīšana

Viena Apziņas Vienotā Apziņas Režģa radīšana

Jaunas grāmatas

Maitreija, Šiva, Valdniece Marija, Ercenģeļi

Tiešsaistes semināri: “Daudzdimensionalitāte – 5 semināri”, ”Apzinātības spēks”, “Emociju spēks”, “Enerģētiskie semināri”, “Kristus-apziņa”, “Čenelings”, “Vebināri iesācējiem”, “Kristus-apziņas prakses” u.c.

Sanata Kumaras Kluba atklāšana

Audiodisku ierakstīšana

Dzīvi semināri Altajā

(2018-2020)

Saules Brālības Skolas darbs

Galaktiskā Kristus Skolas darbs

Seansi ar Diženo Dievieti

Seansi no sērijas “Čenelingi un meditācijas”

Bezmaksas vakara nodarbības

Seansi ar Svēto Garu un Svētajiem Zemes Dziedinātājiem

Jaunas grāmatas un čenelingi

Diženās Dievietes dziedināšanas kurss

Dzīvi semināri Sočos, Lielajā Utrišā (Остров Утриш) un Alupkā (Алупка)

Pilsētas meditāciju organizēšana Jekaterinburgā

Semināri “Mūsu Augstākais Es”. “Karma”, “Karmas spēks”, “Daudzdimensionalitātes aura”, “Daudzdimensionalitātes čakras”, “Kā pašam sastādīt un organizēt meditāciju”, “Budhi – cilvēka ugunīgais ķermenis”

Vebināru “Vakara iesildīšanās” kurss

Retrīti Urālos

Piedalīšanās vispasaules meditācijās

YouTube kanāla radīšana

Konsultācijas un koučings

Kvantu/ugunīgās dziedināšanas seansi

2021. gads

Saules Brālības Skolas darbs

Galaktiskā Kristus Skolas darbs

Seansi ar Diženo Dievieti

Seansi ar Svēto Garu un Svētajiem Zemes Dziedinātājiem

Seansi no sērijas “Čenelingi un meditācijas”

Bezmaksas vakara nodarbības

Sanata Kumaras Augstākās Augšupcelšanās Skolas radīšana

Skolas “Garīgās attīstības pamati” radīšana

Semināru “Ugunīgo Ķermeņi” cikls

Piedalīšanās vispasaules meditācijās

Jauni čenelingi un raksti

Turpinājums sekos.

 

Pievienots 02.07.2021.

https://sanatkumara.ru/stati-2021/dlya-vsego-est-svoe-vremya

Tulkoja Jānis Oppe