Миссия и предназначение

Misija un mērķis

21 06 25

25.06.21.

“Tuvākie desmit gadi aizlidos ļoti ātri!

Jautājums ir tikai, ko katrs no mums pa to laiku sasniegs?

Ir izredzes atstāt savas pēdas šajā pasaulē, nevis piepēdot!”

No interneta

Sanat Kumara, cik lielā mērā es izpildu savu mērķi (предназначение – tas, kam esmu paredzēts) un ar ko tas atšķiras no misijas? Vai es izpildu savu misiju?

Sanats Kumara: Tavs mērķis bija mūzika, arfa, orķestris un skatuve. Bet misija – dvēseles garīga pārveidošanās, savienošanās ar Augstāko Es un daudzdimensionālās dvēseles aktivācija.

Misija – augstāks mērķis, un ne katram tas tiek dots kontraktos kā pienākums.

Daži cilvēki savieno profesijas un mērķa jēdzienus. Viņi meklē, ar ko gan viņiem nodarboties dzīvē, saucot to par mērķi.

Mērķis ir saistīts cilvēka karmisko uzdevumu un ne īpaši ir saistīts ar profesiju. Mērķis ir saistīts ar cilvēka pārveidošanos jebkurā darba laukā. Nav svarīgi, vai tu esi pārdevējs, skolotājs vai apkopēja. Vari būt skaudīgs un nikns, dusmīgs un agresīvs jebkurā profesijā, bet vari būt garīgs cilvēks, kurš mīl cilvēkus un saprot dzīves jēgu. Nevis profesija pārveido, bet cilvēka iekšējā pasaule.

Profesijas meklējumus mēs vienmēr uzdodam pašam cilvēkam, piedāvājot vairākus variantus. Viens variants neapmierina, tāpēc ka nav interesanti, otrs – nav prestižs utt. Cik bieži gan cilvēka pārliecības ir kļūdainas, taču pārliecināt viņu nav iespējams. Tāpēc cilvēkam pašam savā ceļā ir jānonāk pie kāda lēmuma un jāņem šis lēmums savā atbildībā. Uz ko tiecas dvēsele, kas patīk un apmierina. Ja cilvēks nezina vai negrib zināt, ko viņš var darīt šajā pasaulē, lai pamēģina kaut ko citu.

Misija – kolektīvs kontrakts, un būtība var viņā ienākt dzīves vidū, bet var nekad neatnākt pie viņa.

Misija – super uzdevums tiem, kas sasnieguši mērķi.

Kontrakts – nav saistība, bet vēlējums labvēlīgākai dzīvei.

Un, kad cilvēks iznāk uz misiju, tā tiek aplikta ar daudziem kontraktiem, lai palīdzētu viņam to izpildīt. Tie ir kontrakti palīdzībai, saiknei ar Augstākajiem Skolotājiem, finansiālai neatkarībai. Jo precīzāk cilvēks kontraktu pilda, jo vienkāršāka ir viņa dzīve. Un turpmākajā pēc ienākšanas augstākajā plānā viss tiek ņemts vērā, viss tiek stimulēts.

Kā likums, kontrakti nav saistīti ar trūkumu, problēmām vai slimībām. Tie ir saistīti ar apziņas izaugsmi, ar noteiktu dvēseles iezīmju slīpēšanu, dzīves kvalitātes izmaiņu, produktīvu un gaišu saziņas veidu ar citiem cilvēkiem.

Ja cilvēks savā dzīvē ir pārvarējis savus netikumus, ticis galā un pacēlis sevi augstākā apziņā, viņš var pievienoties augstajai garīgai misijai – mācīt garīgumu jebkurā veidā un izplatīt gaismas iekarojumus uz planētas.

Nav nozīmes, kādā skolā vai kādā veidā viņš to var izdarīt. Svarīgs ir rezultāts – audzēkņu izglītošana, apskaidrošana un garīgā pārveidošana.

Jāsaka, ka garīgais skolotājs neuzņemas atbildību par audzēkņu garīgo pārveidošanu, tāpēc ka viņš var tikai paskubināt un pastāstīt “kā”, bet audzēkņiem ir tiesības izmantot vai neizmantot apmācību savā labā.

Viens nolems, ka viņš pelnīs un kļūs bagāts caur mācību, otrs grib mācīt visus un sasniegt guru stāvokli, trešais pametīs apmācību, kura viņam būs grūta. Kā redzam, mācība ir viena, bet katrā prātā tā var pārveidoties savā veidā.

Katram ir mērķis, un ceļš uz mērķi iet caur sevis pārvarēšanu kaut kādā ziņā. Cik lielā mērā cilvēks ir sapratis pārveidošanās svarīgumu, cik lielā mērā tas ir ielikts viņa kontraktos un zemapziņā, tik lielā mērā viņš būs uzcītīgs un ieinteresēts savā garīgajā ceļā.

Garīgais ceļš var būt dažāds. Ne visi garīgie cilvēki iet uz augšupcelšanos, kaut arī var to pārspriest. Izglītošanās un apskaidrošanās tiek stimulētas tieši tāpat kā augšupcelšanās. Katram Proškam sava karote (Каждому Прошке своя ложка)[1].

Nevajag domāt, ka augšupcelšanās ceļš – ārkārtīgi svarīga garīgā ceļa daļa, kas apsteidz visus pārējos ceļus. Katram savs ceļš – dvēseles un gara nolemts. Un, ja cilvēks pilda šo nolemto ceļu, viņš ir izdarījis priekš sevis, ko bija nodomājis. Dažiem tas ir augšupcelšanās ceļš, otriem pārveidošanās un mācību ceļš, trešajiem – ceļš, lai iepazītos un nostātos uz garas takas, kas ved uz gaismu. Sveicam visus un vienādi mīlam.

 

Pievienots 25.06.2021.

https://sanatkumara.ru/stati-2021/missiya-i-prednaznachenie

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Nebiju dzirdējusi tādu parunu.