Знания из огненного плана

Zināšanas no ugunīgā plāna

21 06 23

23.06.21.

“Es to visu zināju, bet tagad sapratu.”

Natālijas Koteļņikovas semināra klausītājs

Sanata Kumaras Augšupcelšanās Skola eksistē kopš 2007. gada. Tā sākās pēc Sanata Kumaras neatlaidīga lūguma un ar manis iesvētīšanu skolotājos un darbojās caur Augšupceltajiem Valdniekiem. Zināšanas Skolā nāca caur čenelingu, kurš man atvērās kopš 2006. gada.

Sanata Kumaras Skola uzreiz pozicionējās kā garīgo skolotāju skola. Tā veda uz Kristus-apziņu. Varētu to nosaukt par Kristus-apziņas Skolu.

Kopš 2007. gada ir noritējis simtiem semināru dažādās valstīs.

Pēc tam Skola pārgāja tiešsaistes režīmā.

Pēc šīs Skolas pirmās un otrās pakāpes ugunīgā plāna Valdnieki paķēra mūsu audzēkņus, un kā nākamā pakāpe sākās Saules Brālības Skola un vēlāk – Galaktiskā Kristus Skola.

Visbeidzot, pēc Sanata Kumaras lūguma 2021. gadā sākās Augstākā Augšupcelšanās Skola.

Šajā pašā 2021. gadā pienāca uzdevums organizēt garīgu Sākumskolu “Garīgās attīstības pamati”.

Pati pirmā Sanata Kumaras Skola bija gataviem audzēkņiem, un daudziem nesagatavotiem skolniekiem, turklāt bez īpašas noslieces uz patstāvīgu darbu, bija grūti. Tāpēc tā arī ir Augšupcelšanās Skola, kura sekoja noteiktam un sarežģītam apziņas augšupcelšanas mērķim pēc plāna, tas ir, iziet uz ugunīgo līmeni. Skolas savu uzdevumu izpildīja, un tagad virkne audzēkņu apgūst ugunīgo plānu ar savu daudzdimensionālo apziņu Augstākajā Augšupcelšanās Skolā.

Šo gadu laikā ir izveidojusies spēcīga augšupceļošos grupa; viņi ir nobrieduši būt pasniedzēji tiem cilvēkiem, kuri grib savienoties ar Augstākajiem Es, bet nav par sevi pārliecināti un viņiem nepietiek naudas izglītībai. Lūk, tādiem cilvēkiem Sanats Kumara un Diženā Dieviete ir piešķīruši iespēju apgūt garīgas zināšanas un prakses plašākā un mūsdienīgākā līmenī.

 

Ko jūs iegūsiet?

 • Smalko ķermeņu attīrīšanos,
 • Pēc tam savienošanos ar Augstāko Es,
 • Savienošanos ar personisko skolotāju, kurš jūs pavadīs ceļa sākumā, kamēr jūs nesāksiet sazināties ar daudziem Skolotājiem un Valdniekiem, Gaismas Būtnēm,
 • Iziešanu uz Kristus-apziņas līmeni,
 • Savienošanos ar Radītāju,
 • Ezotēriskas zināšanas, izklāstītas vienkāršā valodā un sniedzošas labu apzināšanās līmeni,
 • Daudz garīgu un enerģētisku prakšu un meditāciju, kas ļaus pārvaldīt enerģiju un apziņu dažādos plānos (nākotnē).

 

Mūsu garantijas un unikalitāte

 • Visaugstāko Pavadība nodarbībās no Diženās Dievietes un Sanata Kumaras puses (ugunīgais plāns),
 • Garantija, ka pašiem pasniedzējiem ir augstas vibrācijas,
 • Izklāsts saprotamā līmenī vienkāršā valodā,
 • Saliksim jūsu galvā pa plauktiņiem augstākās zināšanas un prakses.

 

Kurš var mācīties mūsu skolā?

 • Mēs aicinām tos, kas grib nepastarpināti uzzināt pašas progresīvākās prakses un nonākt augstākās vibrācijās,
 • Apzināties sevi kā Dievišķu Gaismas Būtni,
 • Iemācīties atšķirt plānus un vibrācijas,
 • Un pašam savienoties ar Augstāko Es.

 

Galvenā piezīme

Jūs ar laiku iemācīsieties atšķirt pelēkas un gaišas skolas. Pašlaik ir ļoti daudz pelēku skolu, kas manipulē ar gaismas un mīlestības jēdzieniem un ved mūs maksimāli tikai uz astrālo plānu. Tās ir dažādas skolas – ekstrasensi, maģija, zīlēšana un manipulēšana ar citu cilvēku apziņu; tās tiecas pakļaut sev cilvēku caur sadarbošanos ar tumšajiem un pelēkajiem spēkiem. Mēs dodam garantijas – mūsu Skolotājiem, kuri pārrauga Skolu, ir visaugstākais gaismas un mīlestības līmenis.

 

Laiks un saraksts

Skola ir bezmaksas.

Skola notiek tiešsaistē, vebināru veidā.

Svētdienās pulksten 13 pēc Maskavas laika.

Norādes uz visām nodarbībām jūs atradīsiet saraksta tabulā vietnē https://sanatkumara.ru/.

Pilnas pārliecības dēļ uzrakstiet man uz e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., un jūs saņemsiet visus ielūgumus uz nodarbībām savā e-pastā.

Nodarbību ieraksti tiks publicēti vietnē https://sanatkumara.ru/ speciālā katalogā, un jūs varēsiet ķerties pie mācībām patstāvīgi jebkurā jums ērtā laikā, atkārtoti klausīties nodarbības un darīt visu savā paša tempā.

***

Skolas programmu skatieties šeit[1].

Es gaidu jūsu vēstules, sūtiet tās man uz e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

 

Pievienots 23.06.2021.

https://sanatkumara.ru/stati-2021/znaniya-iz-ognennogo-plana

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/29-raksti-2021/3168-skola-garigas-attistibas-pamati (Tulk. piezīme)