Отзыв о семинаре Высшей Школы Вознесения

Atsauksme par Augstākās Augšupcelšanās Skolas semināru

21 06 21 02

Autore: Oksana Kuveka

07.05.21.

Natālija, labdien! Izsakām jums pateicību par ceļu, ko jūs apgaismojat, par nenovērtējamo ieguldījumu cilvēku garīgajā attīstībā un modināšanā, par iespēju ne tikai pieskarties brīnišķīgajai Radījuma pasaulei, bet arī iegremdēties tajā, saplūst ar to un kļūt pamodinātam visos esības plānos. Katrs jauns seminārs – tā ir atklāsme un tikšanās ar sevi pašu, jaunu, daudzdimensionālu, un tajā pašā laikā tuvu un dzimtu.

Iet Gaismas ceļu – tā ir Iedvesma mums. Pateicība jums Liela par izskaidrojumiem, izpratni, tēliem, ka jūs ar mums dalāties tik vērtīgā pieredzē. Daudzu gadu laikā tas palīdz mums turēt orientieri, orientieri uz Dievišķo gan Gaismu, gan Mīlestību, uz Augstāko Pasauļu dziļumu.

Nedaudz par semināru. Mūsu ceļojuma uz augstākajām ugunīgajām pasaulēm sākumā mans aspekts atgādināja tikai asnu, drosmīgu, bet vēl nestabilu. Viņā bija sakoncentrēts daudz gaismas, nodzīvotā un pārdzīvotā pieredze bija sakoncentrēta vieduma, Dvēseles vieduma, veidā, bija neliela interese un zinātkāre, taisni kā bērnam.

Nākamā pakāpšanās uz šo līmeni formu izmainīja – tagad esmu sfēra ar kodolu iekšienē un neparastu mirdzuma lauku. Šeit viss ir elastīgs, viļņveidīgs, sajūta, ka pulsēju, bet nesteidzīgi un mierīgi, iekšienē parādījās vēl vairāk pārliecības, sava spēka, sava radošā potenciāla sajūtas. Šeit viss ir mierīgs un tajā pašā laikā jebkurā brīdī gatavs darbībai (radīšanai). Pašlaik iekšienē ir interese, aplūkoju sevi jauno, esmu pārņemta ar šo stāvokli.

Kā elpu jūtu un izprotu citu Dievišķu Būtņu klātbūtni. Viņas vēro un ir aizkustinātas par mums. Mēs Sanata Kumaras enerģijās esam kā šūpulītī, patīkami, maigi. Tāpat jūtu un esmu pārņemta ar Diženās Dievietes enerģijām. Tas viss ir kā ieelpa un izelpa, tikai ar visu būtību vienlaikus. Lūk, apkārtējā uztvere ir izmainījusies, paplašinos un savācos atpakaļ – tā ir saziņa (apmaiņa ar pieredzi, enerģijām…).

Tā ir lieliska iespēja savienot visu vienoti, kad tu vēl esi iemiesots uz Zemes. Skatos no šejienes uz sevi zemes plānā un saprotu, ka manā priekšā ir atvērta visa pasaule, nav robežu, ierobežojumu, visu to ir būvējis prāts (un viņš ir tik mazs, sīciņš no Dievišķās Apziņas augstuma). Un, lūk, viņa – atklāsme. Es esmu brīva visos Esības plānos un līmeņos. Es radu sevi jaunu, sevi Dievišķu, šeit un tagad, ES ESMU.

Ar labpatiku gaidu nākamo un ceļojumu uz ugunīgajiem ķermeņiem. Pateicība Jums un Gaismas Skolotājiem par vienotības prieku.

Ar cieņu, Oksana Viktorovna.

P.S. Šī atsauksme netika publicēta laikus, atvainojos Oksanai un pateicos viņai par burvīgo atsauksmi.

 

Pievienots 21.06.2021.

https://sanatkumara.ru/stati-2021/otziv-o-seminare-visshey-shkoli-vozneseniya

Tulkoja Jānis Oppe