Инопланетяне и мы

Citplanētieši un mēs

Saules Brālības Skola

21 04 11 01

10.04.21.

Ievads

Dārgie Saules Brāļi! Vakar es noskatījos materiālu, kurš mani ieveda depresijā. Tas ir no militāristiem, kuri apgalvo, ka citplanētieši jau desmitiem gadu, kā ir ieņēmuši visus galvenos valdības posteņus un tagad izdod aizliedzošus likumus, lai paverdzinātu cilvēci. Bet jūs visu laiku sniedzat mums cerīgas un gaišas perspektīvas. Kam ir taisnība, un kā dzīvot tālāk?

Jūs pēc vibrācijām paceļaties līdz gaišajiem spēkiem, kuri pārrauga planētu. Vēro planētu, lai nebūtu citplanētiešu pārkāpumu.

Vai tad kovids nav pārkāpums? Vai arī to var pasniegt kā zemes plāna ražojumu?

Mēs saprotam tavas ciešanas un sašutumu. Lūk, tu tagad pieprasi mūsu vadību/padomu, jo nesaproti vai nezini kaut ko. Arī militārajā sfērā ir daudz tehnoloģiju, kur citplanētieši vai zemes plāna necilvēciskās rases palīdz tikt galā ar sarežģīto ārpuszemes tehniku.

Valdībā ir citplanētieši, ir kloni un ir aizstājēji. Tas ir bijis vienmēr, un tāda apziņu celšanas prakse caur augstu apziņu iemiesošanos palīdzēja cilvēkiem izveseļoties un pacelt vibrācijas. Augšupceltie Valdnieki, kas nolaižas vienkāršu cilvēku ķermeņos, – ir tāda pati prakse.

Taču viņi maz atcerējās, kas viņi ir, un valdībā tie, kas mūs vada, atceras, ka viņi nav no planētas? Vai tiešām reptiloīdi jau ir valdībā?

Nē, protams, ne vienmēr. Bet ir, mēs neslēpjam, ka visprogresīvākie cilvēki ir saistīti ar reptiloīdiem, kuri viņus vada un dod padomus. Tur nav nekā nosodāma.

Un es ar kādu rasi pašlaik sarunājos?

Ar Saules dieviem, kā tu mūs sauc. Mēs – gan Augšupceltie Valdnieki, gan Dievi, gan būtnes no citām Saules sistēmas planētām. Lai kāda nebūtu mūsu izcelsme, mēs kļuvām par vienotu Saules sistēmas (Ss) Ģimeni un palīdzam citām planētām dažādos apziņas līmeņos, un īpaši Zemei, ienākt Augšupcelšanā bez briesmīgām kļūdām. Mēs noturam karus, kūrējam planētu un kosmosu, palīdzam modināt apziņu un aizsargājam jūs. Mēs esam gaiši spēki, nešaubies.

Kādi citplanētieši dzīvoja Paradaizē (Paradize)? Kāpēc viņi tika iznīcināti? Deivids Vilkoks (David Wilcock) saka, ka ASV valdība deva atļauju viņiem dzīvot šajā pilsētā atklāti. Tad kurš viņus iznīcināja un kāpēc?

Mēs neskarsim šo tēmu. Ir politiski noslēpumi, par kuriem nerunā.

Paši pirmrindas cilvēki runā par elektronisku koncentrācijas nometni, kas tiek gatavota uz planētas, par baru, kurš ir gatavs, ka tiek izmantots kā cilvēki-kalpotāji. Par cilvēku, kas nepiekrīt čipošanai, izmiršanu. Vai tiešām vakcīnās ir čipi?

Ir. Bet tie darbojas tikai zemākajās vibrācijās. Planēta paceļas, un cilvēki mostas. Cilvēkiem, kas pamodušies, vakcīnas nav bīstamas, viņi iziet aiz vadības sasniedzamības robežām, un Kristus-apziņas cilvēki nevar tikt izmantoti kā vergi.

Ko tas nozīmē?

Viņus nevar piespiest, jo izgudrotāji atstāja iespēju nepakļauties vispārējai totālai vadībai, jo arī viņiem ir augstas vibrācijas. Jūs ejat iekšā šajā no čipošanas brīvo cilvēku koridorā, pat ja jūsu iekšienē ir čipi, jūs nevarēs vadīt.

Par kādu vadību ir runa? Kas mūs sagaida?

Par paklausību galvenokārt, par nepretošanos un pakļaušanos.

Kaut gan arī, lai pārietu gaismā, ir jāpārstāj karot, kauties, pretoties vai kļūt par partizāniem. Ir pagrīdes pretestība iluminātiem, un tā darbojas slēpti, slepeni, nemetoties uz ambrazūrām. Tiek izvirzīts konkrēts uzdevums, un tas tiek izpildīts. Tādā veidā ir atrisināts jau daudz uzdevumu, lai dziedinātu planētu.

Ne visi tumšo plāni īstenojas, kā viņi saka, ne viss, kas iecerēts, notiek. Ne viss izveidojas. Kaut kādā etapā gaišo un tumšo spēku plāni sakrīt, un mēs ejam visi kopā.

Un čipošanas plāns arī ietilpst jūsu kopīgajos plānos?

Nē, protams, bet mēs meklējam variantu, kā aizvākt visas daļiņas, vienkārši apstarojot tās noteiktā veidā.

Un kādi projekti ar reptilāņiem jums ir kopīgi?

Planētas attīrīšana: vācam prom piesārņojumu ar radioaktivitāti, ar dažādiem mikroorganismiem, attīrām ūdeni no atkritumiem. Bet attiecībā uz cilvēkiem – cenšamies izbeigt kautiņus un graujošas uzstāšanās, terorismu, ieviest kārtību. Novērst spontānas darbības – sākumā darīt, pēc tam domāt. Izbeigt korupciju un zādzības.

Labas programmas. Reptiloīdi grib iznākt virszemē? Mēs viņus uztveram kā tos, kas grib pakļaut sev cilvēkus un radīt verdzību uz planētas.

Vismaz arī jūs šajos sākotnējos plānos esat ieinteresēti.

Un kādi plāni viņiem ir pēc tam?

Viņi grib pāriet cilvēku ķermeņos un dzīvot virszemē, tāpat kā viņu brāļi, kuri jau tur dzīvo. Nodibināt augstāku vibrāciju iekārtu un kļūt par planētas saimniekiem.

Pašlaik planētas saimnieki jau ir reptiloīdi?

Nē, pagaidām nē, šeit cilvēki ir saimnieki. Reptiloīdu ir ļoti maz virszemē.

Ar ko viņi cilvēku ķermeņos atšķirsies no cilvēkiem?

Pagaidām nezinām.

Bet ar ko no cilvēkiem atšķiras tie reptiloīdi, kas pašlaik dzīvo cilvēku ķermeņos? Ir video, kur skaidri redzams, kā viņi mirkšķina ar vertikālu redzokli. Tātad viņi ne pilnīgi ir iegājuši cilvēku ķermeņos, bet tikai kaut kā aizsedzas? Ko es satiku elektriskajā vilcienā?

Reptiloīdus. Viņiem nepatika tava smarža.

Kas tās bija par būtnēm? No iekšējās zemes vai citplanētieši? No viņiem nebija nekādas smaržas atšķirībā no tā, kā viņus apraksta insaideri.

Citplanētieši. Izlūki, sakarnieki.

Ko viņiem vajag uz mūsu planētas?

Viņi pētīja rases iespējas izvietoties planētas nomaļos nostūros. Radīt citplanētiešu rezervāciju. Patiesībā jau diezgan daudz tādu rezervāciju eksistē paralēlajās realitātēs. Jūs tās neredzat, jo tās ir paslēptas aiz aizsega.

Mēs šodien tomēr strādāsim vēl ar mentālajiem uzstādījumiem un ierobežojumiem. Konkrēti: kā pieņemt citas būtnes no zemes un citām planētām.

 

Seanss

Seanss sākās ar to, ka arī mēs visi šeit esam citplanētieši, jo agrāk iemiesojāmies uz citām planētām un citās civilizācijās. Un beidzās seanss jeb Saules Brālības Skolas nodarbība ar to, ka SB arī sastāv no dažādām būtnēm, priekš mums citplanētiešiem.

Kas notika nodarbībā? Mums mēģināja parādīt, no kurienes mēs ienācām Saules sistēmā. Tikai daži no mums uzzināja, diemžēl… Tālāk mēs apspriedām citplanētiešu darbības un raksturojumus. Noskaidrojām, ka Krievijai valdības līmenī palīdz augsti baltie, bet Amerikai pelēkie. Un tāpēc divu valstu pretstāve ir izskaidrojama ar dažādām šo rasu koncepcijām.

Pēdējā laikā uz Zemi ir atnākuši bērni, kuriem pašlaik ir 5-7 gadi, ar augstāku apziņu. Viņi ir citplanētieši.

Šeit, uz Zemes, ir kopiena, kurā ietilpst rases, kas dzīvo ķermeņos, piemērotos dzīvei uz planētas. Jebkuras būtnes var ieiet cilvēku ķermeņos, tajā skaitā arī reptiloīdi.

Cik šeit ir zemes plāna dvēseļu? Rāda 35 minūtes no 60, tas ir, vairāk par pusi.

 

Prakse:

Mēs iegremdējamies citplanētiešu ķermeņos, lai sajustu viņus. Saules Brāļi transportē mūsu apziņas daļiņas attēliem analoģiskos ķermeņos.

21 04 11 02

Ļoti patīkamas vibrācijas, daudz mīlestības, augsts intelekts, daudz zināšanu, turklāt zināšanas – tā pat nav atmiņa, bet sakaru kanāls ar visuma informācijas glabātuvi.

21 04 11 03

Grūti ieiet tādā ķermenī… Mūs nolaiž tamlīdzīgā…

Ļoti daudz mīlestības, kura nāk no manis straumē. Mīlestība ir nedaudz citāda nekā uz Zemes. Augstu vibrāciju rase. Augsts humānisms, dziļa izpratne. Viņi redz, ka cilvēki – tā ir jauna rase, nepietiekami attīstīta, kura iet tehnoloģisku ceļu.

“Mēs iepazīstamies ar zemiešu rasi apmēram tāpat, kā cilvēki pēta dzīvo dabu. Mēs nemēģinām jūs izmainīt vai iekarot, mums nav iemesla. Mēs esam miermīlīgas būtnes, un mūsu daba ir pret iekarojumiem un vardarbību. Mums ir dievišķa attieksme pret visām dzīvajām būtnēm. Mēs saprotam, ka jūs – vienkārši esat jauna rase, parādījusies daudz vēlāk par mums, bet pagaidām mazattīstīta. Ar laiku jūs attīstīsieties, tikai nevajag jūs traucēt, un jūs radīsiet savu neatkārtojamu valsti uz planētas, bet mēs to vienkārši vērosim.”

21 04 11 04

Biorobots.

DNS saikne ar bruņurupučiem. Arī viņam ir augstas vibrācijas. Nav impērisku iekarošanas uzdevumu. Iekšienē gaisma, maz mīlestības, jūtu ir ļoti maz. Milzīgs skaitļošanas aparāts, kā liels dators, kurš veic daudz operāciju. Viņam nav saiknes ar visuma informācijas glabātuvi. Kad viņš redz, tad, lai saprastu, viņš skaitļo, iekšienē norit momentāna informācijas pārskatīšana, un viņš ātri atrod pareizo. Viņš nejūt kā cilvēks.

21 04 11 05

Andromediānis (?)

Apziņa ļoti smalka, augstākā mentālā plāna līmenī. Viņš ir tik augstāks par mums, ka visa mūsu māksla viņam šķiet ļoti primitīva. Mērķi – apziņu jaunrade savā plānā (ne formu). Mēs no viņu redzes viedokļa izskatāmies pēc dzīvniekiem. Viņi nu gan mūsu ķermeņos negrib inkarnēties. Viņi ir “iepriekšējie”. Sākumā attīstījās savā galaktikā, pēc tam sāka ceļot pa mūsu galaktiku. Zemieši viņus vispār neinteresē. Fiziskais plāns neinteresē. Viņi pēta zemiešu daudzdimensionālo uzbūvi, tādu, kā mēs, apziņas iespējas. Darbs ar DNS, vīrusiem.

Es nesajutu mīlestību, vismaz kā otrajā rasē. Jūtama sena apziņa, kas ietver milzīgu rases vēsturi, kuru viņi nes atmiņā. Dzīvo visur uz zvaigznēm. Viņiem ir problēmas ar deģenerēšanos. Laulības viņiem var būt uz dažādām planētām, divu dvēseļu laulības, viņas pastāvīgi sazinās savā starpā caur savu augsto apziņu. Bērnus viņām rada: viņas izvēlas bērnu, mākslīgi radītu, un iepotē viņam savas prasmes un intereses.

***

SB: Jūs pārstājāt no viņiem bīties? Jūs saprotat, ka neviens netaisās jums uzbrukt? Nevienam nav agresīvu nodomu.

Pati agresīvākā rase – cilvēku, tāpēc ka viņa izdzīvoja smagos apstākļos. Un pirmā reakcija uz visiem – bailes.

Neviens jums netaisās uzbrukt no kosmosa. Jums palīdz pašlaik pavirzīties tehnoloģijās, lai izietu briesmīgo periodu, kopš apguvāt atombumbu.

Saprotiet, ka šīs rases eksistē miljoniem gadu, un, ja jūs būtu jāiekaro, tas jau sen būtu izdarīts.

Nākotnē, kad prāti sagatavosies jaunai informācijai, būs daudz lielāka citplanētiešu ietekme. Tā būs viegla mijiedarbība – apspriežu līmenī.

Tie pelēkie, kas jūs vada, galarezultātā aizies apakšzemē un organizēs savu valsti.

Saziņā nedrīkst būt nekādu baiļu, tāpēc ka rases eksistē miljoniem gadu, viņas daudzas reizes ir nākušas uz planētu un gājušas prom. Viņām neko nemaksā atnākt un aiziet no planētas, viņas monitorē visas Ss planētas. Ja viņas būtu gribējušas uzbrukt jums un paverdzināt, viņas sen to būtu izdarījušas. Viņām interesē kas cits – izsekot, kā jūs attīstāties. Un viņas grib uzmanīgi izvest jūs cauri stadijai “pērtiķis ar granātu”, lai jūs nesāktu atomkaru.

Jūs esat interesanta rase, un mēs labprāt strādājam ar jums un attīstām jūs ar saviem paņēmieniem.

Pateicamies par interesanto mācību!

https://vk.com/wall-160481891_6553

https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=S-b_pHEwejw

 

Pievienots 11.04.2021.

http://www.sanatkumara.ru/stati-2021/inoplanetyane-i-mi

Tulkoja Jānis Oppe