Высшая Школа Вознесения

Augstākā Augšupcelšanās Skola

Sanata Kumaras Augstākā Augšupcelšanās Skola

21 03 30 03

30.07.21.

Augstākā Augšupcelšanās Skola – tas ir pilnīgi jauns Sanata Kumaras projekts. Šīs jaunās Skolas pirmā nodarbība notiks 2021. gada 4. aprīlī.

Šīs Skolas nodarbību forma – nelieli semināri, laikus sagatavoti, un prakse nepastarpināti ugunīgajos ķermeņos, tajos aspektos, kuri piedzima semināros 2021. gada janvārī.

Kopš 2007. gada Sanats Kumara un citi mūsu Skolotāji – Ercenģeļi, Saules Brālība, Diženā Dieviete, Galaktiskais Kristus un Augšupceltie Valdnieki 14 gadus nelokāmi ir veduši mūs uz ugunīgo plānu ne vienkārši, lai mēs ar to iepazītos, bet lai sāktu eksistēt kā ugunīgie ķermeņi šajā plānā.

Tas ir jauns projekts gan man, gan visiem mums, maniem klausītājiem, kā, starp citu, arī planētai, un es nezinu, kas tajā būs konkrēti, tāpat kā iepriekš nezināju, kas būs seansos ar Galaktisko Kristu. Tāpat kā nezinu, kas būs, kad tiksimies ar tām ugunīgā plāna būtnēm, ar kurām mums notiek ikmēneša čenelingi sērijas “Čenelings un meditācija” seansos.

Saziņas smalkajā plānā ir tik daudzveidīgas un nepareģojamas, ka nekādas cilvēku fantāzijas nepietiks, lai izdomātu tos notikumus, kuri notiek mums seansos, un izraisītu vai radītu tās augstās mīlestības un gaismas vibrācijas, kuras mēs saņemam tikšanās reizēs.

Šodien es jau zinu, kas būs 4. aprīļa Skolas nodarbībā. Mēs pētīsim ugunīgo plānu, kāds tas ir pašlaik.

Tā kā es esmu tāda pati mācekle, kā visi klausītāji, tad kopā ar jums augšu šajā Sanata Kumaras Augšupcelšanās Skolā.

Kā es saprotu, jaunā Skola – tā vispār jau ir rezultāts visām mūsu nodarbībām, visiem seansiem ar mūsu Skolotājiem. Kad es 2007. gadā sāku vadīt Augšupcelšanās Skolu, nekādi nenojautu, ka mēs tiksim nelokāmi un konsekventi vesti un izaugsim līdz ugunīgajiem ķermeņiem dabiski un secīgi.

Tagad es sāku saprast dažus fragmentus no savām grāmatām jaunā veidā, tāpēc ka pēc vārdiem ir parādījusies pieredze un atšķiršana. Negribu teikt, ka esmu kļuvusi pieredzējusi ugunīgajā plānā, bet pakāpeniski mēs ar jums sāksim orientēties arvien labāk tajā, ko mums pasniegs. Tā ir nekam nelīdzīga realitāte bez laika un telpas.

Ceru uz uzticēšanos, izpratni un atbalstu, kuru es no jums vienmēr esmu saņēmusi, arī šajā jaunajā projektā.

Ceļa atpakaļ nav.

21 03 30 04

Maksa par nodarbību – 1500 rbļ.

Tiem, kas man ir apmaksājuši iepriekš, es lūdzu man atgādināt ar e-pastu.

 

1. Pats vienkāršākais pārskatījuma veids Krievijā – uz kartes rēķinu jebkurā Krievijas Sberbank nodaļā

4276 1600 1263 4789

 

2. Jandeks-nauda, konts 41 00 11 43 27 08 994

 

3. Bankas pārvedumi no ārzemēm: Vestern Union, Unistream, Kontakt

uz vārdu КОТЕЛЬНИКОВА НАТАЛЬЯ НИКОЛАЕВНА

KOTELNIKOVA NATALIA NIKOLAEVNA.

Noteikti norādiet tēva vārdu. Pie mums tas ir nepieciešams.

Nesūtiet caur Golden Crown

 

4. PayPal uz e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Jebkurā gadījumā sūtiet man vēstuli uz e-pastu

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., norādot vebināru un apmaksas veidu.

Atbildes vēstulē es jums atsūtu norādi un paroli uz vebināru.

 

Pievienots 30.03.2021.

http://sanatkumara.ru/seminari-2021-goda/visshaya-shkola-vozneseniya

Tulkoja Jānis Oppe