Почему исчез Михаил?

Kāpēc pazuda Mihaēls?

Ievads Galaktiskā Kristus Skolas seansam

21 02 23 01

22.02.21.

Dārgais Jēzu! Šodien nodarbībā man gribas izzināt savu personību – “Es”, kas esmu es ideālā un faktiski. Ar ko atšķiras “Es” dažādos plānos? Kas nosaka manas domas, sajūtas katrā plānā – tās ir programmas? At ko atšķiras Jēzus dažādos plānos? Kad jūs izgājāt aiz galaktikas ietvariem, kādi jūs kļuvāt? Kas tas ir par “Es”?

GK: Tas ir pats sarežģītākais pasaules-ēkas jautājums – Radītāja identifikācija. Tieši tālab arī tika uzbūvēta visuma un pat pasaules-ēkas visa būve, lai atspoguļotu iespējas, skaistumu, izceltu katra visuma atsevišķas iezīmes un mērķi.

Mēs arī kaut kādā mērā esam Radītāja spoguļi?

GK: Nē, atspoguļojāt tās būtnes, kuras bija nolaišanās blīvumā ritmā, bet tagad jūs un mēs – tas, kas ir pārveidots, kas dzimis Visa Kas Ir pārveidošanās rezultātā. Nolaišanās blīvumā vilnis – tā, kas dzimst, pētīšana, un pacelšanās vilnis – tā visa, apzināšanās un pārveidošanās darba rezultāts. Un, jo augstāks ir pretējais vilnis, jo kvalitatīvāks ir lēciens jaunajā. Šis jaunais no jauna dzemdina pasaules, aptverot tās ar svaigu programmu turpmākajai attīstībai un izmaiņām, pārveidojoties Radītājam.

Tātad, kamēr mēs laidāmies lejā, mums bija vecais Mihaēls, bet tagad mēs esam sākuši pacelties un vara ir izmainījusies? Kā es saprotu, mūsu visumā Radītājs tagad ir jauns. Kas visumā izmainās?

GK: Ir iznākuši visuma likumi, kas aptver apdzīvotās pasaules un spontāni dzimstošās pasaules. Jā, mēs visi zināmā mērā tiksim pārveidoti atbilstoši jaunajām iespējām un atļaujām, jaunajām savstarpējām apmaiņām u.c..

Pagaidām kaut kā vāji ir jūtams jaunais Radītājs Mihaēls. Kāpēc? Es nevaru tikt līdz viņam pēc vibrācijām?

***

Jēzus atveda mani pie Mihaēla, pie Viņa Troņa. Pie Viņa patiešām ir grūti tikt, tāpēc ka Viņš ir citā realitātē, it kā citā plaknē, nekā mēs esam pieraduši vienkārši tikt līdz Mihaēlam.

Sajūta ir neparasta. Telpas augstas vibrācijas… Uguns un Gaisma… bet kur tad ir pats Mihaēls? Es stāvu gluži kā Ella smaragda pilsētas pieņemšanas telpā… Jūtos Oza zemē… Šeit ir tukšs.

Es taču Viņu jau redzēju, jutu un sapratu… (http://www.sanatkumara.ru/zapisi-vechernich-seansov/istselenie-mozga-s-tvortsom-michailom[1])

21 02 23 02

Veca un daudz pieredzējuša cilvēka tēls pēkšņi parādījās manā iekšienē. Nē, tas nav viņš… Pavisam cits portrets… Vācu prom viņu no sevis.

Vēršos pie Dievišķās Aizgādnes:

Kur palicis Mihaēls? Jo mēs taču ar Viņu jau savienojāmies? Jā, telpa ir, bet personības, kā Tev, nav! Vai ne no tā es uztvēru sāpes Tavā iekšienē, kad savienojos ar Tevi? (http://www.sanatkumara.ru/stati-2021/sozdani-novie-vselennie[2])

Atbildes nav…

Debesu Tēvs, kas noticis? Kāpēc ir pazudis Mihaēls?

Atbildes nav…

Lūk, kāpēc tāda vientulība Dievišķajā Aizgādnē, lūk, kāpēc Viņa izjuta sāpes sirdī! Viņa klusē…

Es ieraudzīju Viņai blakus tumšumu kājās, kā melnu spārnu. Palīdzēju Viņai to novākt…

Nav atbildes…

Dievišķā Aizgādne ir, un ir Telpa-vieta Mihaēlam, augstākā gaisma, kā “aura”. Bet Viņa ir viena.

Desmitiem iemeslu rosās galvā…

Visuma likums pēc būtības ir aizliedzis visus karus un iekarojumus… Varbūt Mihaēls ir iekarotāju atcelts nevēlams Radītājs? Viņš ir pārāk radikāls un ideālistisks?

Mēs sakām, ka ir atnākušas sievišķās enerģijas. Varbūt tāpēc, ka vīrišķās enerģijas tika novāktas pašā augšā?

Dievišķā Aizgādne demonstrē jautrumu, kaut arī Viņa bija skumīga un vientuļa.

***

Atgriežos pie Galaktiskā Kristus:

Tu stāvi praktiski blakus Radītājam. Ko tu vari teikt?

Rāda man Mihaēlu augstu, augstu, kaut kur aiz Viņam pakļautā visuma robežām. Sīks mirdzošs atoms aiz galīguma robežām…

Viņš ir atgriezies mājās? Nesāka mūs vadīt?

GK: Tas tiek lemts. Viņš izrādījās pārāk jauns un nepieredzējis. Mēs tev pastāstīsim, kad viss nokārtosies.

Tie tik ir jaunumi!

***

Bet mums ir nodarbības tēma – Es izpēte dažādos plānos. Jēzu, šī tēma der nodarbībai?

Man gribas izsekot, kā Es attīrās no programmām, kuras noteica duālā matērija, pēc tam Kristus-apziņas matrica, un ugunīgajā plānā. Kā pakāpeniski no mums nokrīt pārliecību un kopdzīves programmu u.c. klapes un paliek tikai kaila personība. Gribas iepazīties ar sevi tagadējo. Visu pārveidojumu un aktivāciju rezultātā.

GK: Tēma ir laba, un arī Mēs izzinājām sevi dažādos līmeņos, kad kāpām augšā pa plāniem. Tas ir ilgstošs darbs, un mēs ar to šodien arī nodarbosimies.

Sākumā ir jānoņem savs tēls fiziskajā dimensijā, turklāt nedrīkst noliegt visas nebūtiskās lietas, kuras visas kopā padara portretu atpazīstamu, tas ir, visus sīkumus, detaļas un detaļiņas. Ar to arī sāksim.

Mēs esam pieraduši savā iekšienē idealizēt sevi. Kā no tā paiet malā?

GK: Visi portreti būs zīmēti ar vienu otu – kā jūs sevi jūtat, bez kritikas, bet arī neizpušķojot, citādi jūs tā arī neko nesapratīsiet. Uz priekšu!

***

Nodarbībā mēs pieskārāmies saviem Augstākajiem Es līdz pat Galaktiskajam Kristum un noskaidrojām vienu interesantu lietu – nav vienāda mūsu iekšienē, tā, ko mēs uzskatījām par nemainīgo Es, Personību. Visi mūsu Es atkarībā no plāna, no apakšplāna un no iemiesošanās būtnēs ir pilnīgi dažādi. Es paliek, līdz pat Es Esmu, bet vienmēr atšķirīgs. Un tas ir saprotams, jo mēs taču iegūstam pieredzi pilnīgi dažādos dvēseles stāvokļos, ķermeņos, matricās un traukos, te zem Diženās Dievietes, te zem Galaktiskā Kristus, te zem Dievišķās Aizgādnes, te zem savu mīļoto Skolotāju spārna.

Katrs no mums ir daudzsejains, un monāde viscaur sastop jaunu nepazīstamu pieredzi, pakāpeniski pārvēršoties pieredzējušā ceļotājā.

Un jaunajos ugunīgajos plānos mēs sevi radām paši. Un tas patiešām ir tā. Tā būs arī 7. un 8. marta semināros.[3] Pievienojieties!

 

Pievienots 23.02.2021

http://www.sanatkumara.ru/stati-2021/pochemu-ischez-michail

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/19-audiomeditacijas-un-audioversijas/2993-smadzenu-dziedinasana-ar-raditaju-mihaelu (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/raksti/29-raksti-2021/2951-raditi-jauni-visumi (Tulk. piezīme)

[3] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/29-raksti-2021/2989-cilveka-uguniga-kermena-aktivacija (Tulk. piezīme)