Разделение планов на планете...

Plānu dalīšana uz planētas...

Plānu dalīšana uz planētas un daudzdimensionālā saprāta dzimšana

21 02 18 02

Raksta videoieraksts (norāde)

18.02.21.

Sanat Kumara, pēdējā laikā es redzu, ka cilvēces mentālais plāns it kā ir pacēlies vēl augstāk. Vakar mēs nodarbībā aplūkojām jauno mentālo ķermeni, viņš jau ir bez čakrām un pilienveidīgs.

Sanats Kumara: Mentālais plāns ir paplašinājies, un tajā ir zemāki apakšplāni un augstāki. Zemāki apakšplāni, kā vienmēr, pieder pamata cilvēcei, bet nomodā esošajai. Augstāki apakšplāni pieder attīstītajiem garīgā un intelektuālā nozīmē. Zemāka cilvēce jau ir sākusi atdalīties un nolaisties.

Ko tas nozīmē?

Ir sākusi notikt plānu dalīšana.

Tie ir kā paradīze un elle pagātnē?

Tā ir kā atstāšana uz otro gadu skolā un pāriešana uz nākamo klasi.

Un kāda ietekme tam būs praksē?

Pagaidām nekāda, bet smalkajā plānā kļūst redzamākas būtības vibrācijas. Atrāvums palielinās starp tiem, kas iet kopsolī ar laiku un tiem, kas dzīvo pagājušā gadsimta vecajās enerģijās. Jaunatne arī dalās atkarībā no tās attīstītā intelekta vai degradācijas.

Kas būs tālāk?

Jauns sociālisms. Daudz kas būs atkarīgs no cilvēku gatavības satuvināties un radīt kopīgi. Tas būs pats attīstītākais kopienas veids. Ja vēl arvien turpināsies valstu dalījums attīstītās un neattīstītās un attīstītās pretendēs uz neattīstīto ekspluatāciju, būs aizture attīstībā un rezultātā bankrots.

Dzīves turpināšanai būtu labi savas pūles savienot un turpināt būvēt nākotni, balstoties uz vispārējām tiesībām un vispārējām vienādām iespējām.

Kas būs ar tiem, kas nolaižas?

Viņu vietā atnāks attīstītas dvēseles, bet viņi varēs turpināt savas dzīves citos līdzīgos laukumos, labvēlīgos viņiem.

Tās būs paralēlas realitātes vai citas planētas?

Zemes paralēlās realitātes, pielāgotas dvēseļu tālākai pašattīstībai skolas variantā. Bet jūsu realitāte atkal dalīsies (rāda divas laika līnijas). Kā es jau teicu, nākotne ir atkarīga no tā, ko jūs izvēlēsieties: vai nu iet gandrīz horizontāli, tā ir ilga un piņķerīga attīstība, pārvarot domāšanas kūtrumu un pārvarot pretošanos visām novitātēm. Un otra attīstības līnija – kad jūs spēsiet pārvarēt domāšanas inerci un sāksiet ātri attīstīties kā materiālajā, tā arī garīgajā virzienā. Izredzes pagaidām ir 50 pret 50.

Kā izvēlēties augstāko attīstības līniju?

Tas daudzējādā ziņā ir atkarīgs, kas būs vadībā – zinātnieki vai politiķi. Zinātnieki vienmēr domā progresīvi un atrodas attīstības priekšplānā, bet politiķi atrodas mūžīgā sacensībā - kurš par kuru krutāks. Tie ir atpalikuši un konservatīvi cilvēki, kuriem nav citu mērķu, izņemot, kā personīgi vairot bagātību.

Politiķi ir jānosēdina uz zinātnieku algām?

Tieši tā, ir jāpielīdzina ienākumi no pirmrindas domas pētījumiem un praktiskiem pielietojumiem un tieslietu un politisko darboņu ienākumi. Es pat zinātniekiem būtu palielinājis algas salīdzinājumā ar saimnieciskajiem darbiniekiem. Tad pirmrindas domātāji tieksies attīstīt zinātni, nevis administrāciju.

Ko vēl vari teikt par dalīšanu? Tā arī ir tā Pastarā Tiesa, par kuru runā baznīca? (Norāde par tēmu: http://sanatkumara.ru/stati-2019/sirianskie-uroki-povedeniya[1])

Tas process, kuru jūs saucāt par Pastaro Tiesu, jau ir beidzies. Katra dvēsele nostājās Radītāja priekšā un tika svētīta turpmākai attīstībai neatkarīgi, tumša viņa vai gaiša. Neliela dvēseļu daļa ies uz pārkausēšanu, tās ir tās, kas nespēja atrast savas attīstības formu un degradējās par dzīvnieku.

Tie ir alkoholiķi un narkomāni?

Jā, gan vieni, gan otri atkarībā no viņu atkarības pakāpes (kalambūrs).

Kas ir autisms? (Ieraudzīju autistu ugunīgā ķermenī.) Kāpēc autistu skaits palielinās?

Saprāta skaldīšanās. Kļūme attīstībā. Nepietiekams dvēseles aprīkojums ar zemes plāna saprātu dažādu cēloņu dēļ. Iespējams, viņu skaits aug saprāta attīstības jauno tendenču dēļ, un notiek kļūme iekš DNS.

Jaunais saprāts sāk vairāk balstīties uz intuitīviem minējumiem un dabisko izveicību atšķirībā no vecā, kurš balstījās uz pagātnes pieredzi.

Saikne ar Augstāko Es, vibrāciju celšanās, jauns domāšanas veids no iekšienes, atšķiršana un dalīšana augstajā un zemajā u.c. ved pie jauna veida domāšanas dzimšanas. Jaunais saprāts dzimst uz planētas, saistīts ar daudzdimensionalitāti un čenelingu. To, ko jūs saucāt par intuīciju, sāks mācīt skolā kā domāšanas veidu, saistītu ar planētas informācijas plānu.

Cilvēce iemantos jaunu dimensiju – mentālo. Ja agrāk viņa pacēlās līdz astrālajam plānam, tad tagad spēs viegli pacelties līdz mentālajam pēcnāvē un sapņos.

Kādu lomu pašlaik spēlē mūsu pacelšanās uz ugunīgo plānu mums?

Jūs radāt Vienotības plānu attīstītām dvēselēm un pirmie tajā ieejat. Tā tikai šķiet, ka jūs nevarat paveikt tādu grandiozu uzdevumu. Mēs jūs atbalstām un virzām pilnīgi.

Es redzu, ka mūsu plāns ir pat augstāk pēc vibrācijām nekā Saules Brālība.

Tā tas ir. Protams, jums ir JĀRADA savs plāns, nevis jāatkārto tas aiz Saules Skolotājiem. Arī viņi jūs atbalsta un palīdz apzināties un sajust sevi jaunajā ugunīgajā līmenī.

Pateicos par sarunu!

 

 

Norāde uz semināru:

7.-8. martā (svētdien-pirmdien), pulksten 13 pēc Maskavas laika (12 pēc Rīgas laika): Seminārs “Cilvēka Ugunīgā ķermeņa aktivācija”[2]

 

Pievienots 18.02.2021., 19.02.2021

http://sanatkumara.ru/stati-2021/razdelenie-planov-na-planete

Tulkoja Jānis Oppe


[1] http://www.sanatkumara.lv/index.php/raksti/2019-gada-raksti/26-raksti-2019/2323-sirianu-uzvedibas-macibas (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/29-raksti-2021/2989-cilveka-uguniga-kermena-aktivacija (Tulk. piezīme)