Беседа с Галактической Федерацией Света

Saruna ar Galaktikas Gaismas Federāciju

21 01 19

Raksta videoieraksts (norāde)

 

Sākums šeit http://sanatkumara.ru/stati-2021/programma-vselenskogo-blagodenstviya[1]

18.01.21.

Turpinot sarunu ar Galaktikas Gaismas Federāciju par Visuma Labklājības Programmu, es uzdevu dažus jautājumus.

Kas tas ir – visu kosmosa rasu vienlīdzība? Kas ar šo punktu ir domāts?

Par vienlīdzību mēs saucam to būtņu dzīvības neaizskaramību, kuras veido civilizācijas vai tās daļas pamatu. Piemēram, uz Zemes tā ir cilvēce, visi dzīvnieki un augi.

Bet mēs augus un dzīvniekus izmantojam barībai un citām vajadzībām, piemēram, kokus.

Jūsu civilizācija drīzumā pāries uz sintezētu barību, nesaistītu ar nogalināšanu vai ņirgāšanos. Šis jautājums visur tiek risināts pozitīvā virzienā. Koku vietā jūs iemācīsieties izmantot/pārstrādāt atkritumus.

Bet, piemēram, attīstītākajā Enšar civilizācijā arī tiek izmantoti sakņu dārzi un augu barība.

Arī viņi jau pāriet uz noderīgu vielu sintēzi. Tas būs nākotnē. Pašlaik, protams, katra civilizācija izmanto ierasto barības tipu, un tas nav saistīts ar ierobežošanu vai nosodīšanu. Tiks radīti sintezatori, kuri no ētera iegūs veselīgu un no ķimikālijām un citiem piesārņojumiem absolūti tīru barību cilvēkiem un mājdzīvniekiem.

Kā ir ieplānota Atklāšana uz mūsu planētas, jo tā bremzējas jau ne vienu vien desmitgadi? Un atkal un atkal atnāk varas, kuras pretojas savu noslēpumu publicēšanai.

Pakāpeniski slepenās zināšanas tiek atbrīvotas, un noritēs rūpniecības pāreja uz visu resursu racionālāku izmantošanu.

Proti, pirmām kārtām nav runa par slepenību, bet par pareizu saimniekošanu, lai atjaunotu planētas simbiozes struktūru. Aizvāktu atkritumus, attīrītu upes, ūdeņus, notekas. Atjaunotu ūdens resursus, piestādot planētu ar kokiem un krūmājiem. Atjaunotu ekoloģiju. Attīrītu gaisu un rekultivētu augsni. Ar to ir jānodarbojas Gaismas Darbiniekiem, kuri saprot Dzīvības atjaunošanas programmas svarīgumu.

Kā jūs saprotat dzīvesveidu, kurš izvēlas “kalpošanu sev” un “kalpošanu” visiem"?

Svarīgs jautājums patiesības noskaidrošanai. Izvēršas dalīšana tumšākās un gaišākās apziņās. Jūs to zināt. Kā saprast šo sadalījumu un tā jēgu?

Pienācis laiks sadalīt šos divus virzienus, vismaz to galējās daļas, kuras attiecas uz dzīves jēgu un darbības veidu.

Gaišu radību darbību jēga – veidot kolektīvo apziņu, kura ievēro Visuma Labklājības Likumu un visu civilizāciju plaukšanu demokrātiskā un sabiedriskā nozīmē. Katram – gādība un uzplaukums. Neviens nav pamests likteņa varā un tiek atbalstīts no sabiedriskā labklājības resursa.

Izstrādājies katra kopienas locekļa apzinīgums, kādā darba laukā viņš būs visiem visnoderīgākais, ņemot vērā viņa talantus un iespējas, viņa noslieces un vajadzības, vēlmes.

No vienas puses – katrs priekš visiem, no otras – visi priekš katra. Atbalsts un gādība valstiskā līmenī.

Tiks paredzētas arī tādas apmetnes, kur, pēc vēlēšanās, valsts vai apmetnes aizbildnība tiks noņemta.

Aizbildnība nav saistīta ar tādiem pienākumiem vai ierobežojumiem, kuri būs kā nasta vai saistīti ar vardarbību. Taču atbildība par vispārējo labklājību gulsies uz katru kopienas locekli, un tas būs jauns galaktisks jēdziens un likums, kurš iesūksies apziņā līdz “ar mātes pienu”.

Kas attiecas uz tumšo radību dzīvesveidu, kā jūs saucat – “kalpošanu sev”, – tad arī ir paredzēts radīt noteiktas planētas vai svarus ar attīstītu infrastruktūru aiz Gaismas robežām. Tā nav katorga vai cietums Dzīvām Radībām, tas ir viņu dzīvesveids, uz kuru viņām ir tiesības pēc sava apziņas līmeņa. Viņām tiks radīta sava Konfederācija un būs savi likumi, atbilstoši viņu priekšstatiem.

Vai būs dualitātes matricas turpinājums uz citām planētām?

Paredzēti noteikti pārejas periodi pirms tālākas dalīšanas pa apziņas līmeņiem. Ne visas planētas ir līdzīgas jūsējai, ir daudz citu variantu, kā dalās apziņas līmeņi un veidi visās citās kopienās. Taču argumenti par labu dualitātei saglabājas planētu Konfederācijas vidū kā ātrs paņēmiens dalīt un noteikt masu saprātīgumu. Protams, uz tādām planētām norit cīņa, taču ātra attīstība tādā cīņā ir pašas dualitātes sistēmas nosacīta.

Ir arī citi planētu varianti, kur sabiedrība ir pakļauta citādai diskriminācijai – pēc rases vai sugas piederības, pēc izcelsmes u.c. Uz tādām planētām arī tiks veiktas rekonstrukcijas par labu visām rasēm un dalīšana pa apziņas līmeņiem, lai nodrošinātu miermīlīgu un produktīvu attīstību visiem.

Nāk prātā, ka Zemes ēnā ir radīta planēta tumšām būtnēm. Tā patiešām eksistē, un uz tās attīstās tumša dzīves struktūra?

Jā, ir tādas planētas, un tas arī ir sadalījums. Zemes ēnā ir pat divas tādas planētas ar dažādiem būtņu sastāviem. Tās atrodas miermīlīgā stāvoklī.

Turklāt ir paralēlie dzīves varianti, par kuriem jūs maz zināt, un tajos tiek veikti eksperimenti par tiesībām visām saprātīgām būtnēm dzīvot vienā simbiozē. Pagaidām tā ir ne pārāk progresīva kopiena, bet kopumā tā ir nākotne visām galaktikas planētām. Apziņas dažādās sistēmas pagaidām maz atbilst pilnvērtīgai saziņai, bet arī tagad ir un tiks līdz galam izstrādāta vispārēja valoda, kurā runās visa galaktika.

Kā jūs atdalīsiet tumšās un gaišās kopienas? Vai tumšie netieksies kā arvien iekarot un aplaupīt svešas teritorijas?

Tās ir mūsu tehnoloģijas. Noteiktu robežu slēgšana, sadalīšana ietekmes zonās u.c.

Kad tad sāks pie mums iestāties skaistā “gaišā nākotne”?

Tas ir atkarīgs no jūsu apziņas pretestības pakāpes un attīstītības inerces. Mēs ceram, ka ātri nodibināsim mijiedarbība ar jūsu reģiona Gaismas Federācijas nodaļām.

Kādas nodaļas ir?

Aizsardzības, propagandas, apziņas aktivizācijas, noslēpumu atklāšanas, sadarbības, nākotnes programmēšanas u.c.

Ar kuru nodaļu es sarunājos?

Ar propagandas nodaļu.

Ko jūs gribētu nodot cilvēkiem šodien?

Mēs zinām un solām, ka visas pieteiktās attīstības programmas tiks pilnveidotas katras planētas atšķirības un unikalitātes virzienā. Mēs atradīsim veidu, kā sazināties ar jūsu valdībām un zinātniekiem. Mēs atradīsim veidu, kā aiznest līdz jums kolektīvā attīstības paņēmiena priekšrocības.

Pateicos jums par sadarbību!

 

Pievienots 19.01.2021

http://sanatkumara.ru/stati-2021/beseda-s-galakticheskoy-federatsiey-sveta

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/29-raksti-2021/2957-visuma-labklajibas-programma (Tulk. piezīme)