Остается только любовь

Paliek tikai mīlestība

Atmiskais plāns

21 01 15 01

Atmiskā plāna apgūšanas sākumu skatieties

http://sanatkumara.ru/stati-2020/pervie-shagi-v-atmicheskom-plane[1]

http://sanatkumara.ru/stati-2020/ves-mir-imeet-odno-i-to-zhe-soznanie[2]

http://sanatkumara.ru/stati-2020/drevo-zhizni[3]

http://sanatkumara.ru/stati-2020/rozhdenie-lotosa[4]

http://sanatkumara.ru/stati-2021/nirvanicheskie-energii[5]

u.c.

Manas pēdējās individuālās klātbūtnes laikā manā aspektā, kurš aug uz atmu, notika olas piedzimšana starp Dzīvības Koka saknēm (raksts “Lotosa dzimšana”[6]).

Šodien no manas olas izveidojās nenoteiktas formas mākonītis, līdzīgs debesu zvaigžņu miglājam. Ola gulēja atvērta, un virs tās planēja šis mākonītis.

Tomēr forma šeit ir. Bet šajā formā nav atsevišķu daļu, piemēram, apziņas punkta. Viss mākonītis viscaur – apziņa.

Viņa apzinās sevi kā “es esmu”. Apzinās sevi arī kā daļu no lielāka mākoņa. Apzinās sevi kā šo lielo mākoni. Iznāk, vienlaikus eksistē grauds un galīgais būtnes variants?

Diženā Dieviete: Tas nav galīgais variants, tas ir starpvariants. Aizaudz līdz galīgajam.

Diženā Dieviete ir daudz lielāka par šo mākoni. Paplašinos un kļūstu ļoti balts un ļoti smalks mākonis. Salīdzinājumā ar mani DD ir kļuvusi nedaudz saulaināka, tas ir, ne balta, bet kā saules gaisma, mirdzoša, balti dzeltenīga. Tieši šī siltā baltā krāsa raksturo viņas dzīvīgumu un viedumu, kas mirdz mīlestībā. Mans mākonis vēl nav ne ar ko piepildīts. Tas vienkārši ir balts.

Paplašinos vēl un aptveru nākamo apjomu. Tas ir vēl tukšāks pēc manas sajūtas, un DD tajā ir kā daļa.

Atradu Alfu, Galaktisko Kristu un Diženo Dievieti. Ar tādiem Skolotājiem šeit nepazudīsi. Viņi visi ir augstāk par mani (augšā), izņemot DD, kura ir manā iekšienē. Visi redz mani un neko neuzsāk, vienkārši vēro. Mana mazā daļa, sākotnējais mākonītis-“grauds”, ir palicis tālu lejā.

Šeit es sāku sevi apzināties, piepildot savu apjomu ar gaišām un tīrām dvēseles un monādes vibrācijām. Sabiezēja manā iekšienē viegla uguns kā mākonītis, tas kļuva viegli pelēcīgs, sirms.

Vācu prom atbildību, kura šeit ir kā nasta, “publicitātes” pārdzīvojumu (visi skatās, ko es darīšu!); piepildos ar vieglu un brīvu mīlošu bezrūpīgu enerģiju.

21 01 15 02

Esmu kļuvusi spilgti dzeltena, cālēns! Visi priecīgi smejas. Droši vien arī mans apzinātības līmenis šeit atbilst manam tēlam.

Apjēdzu, ka no olas cālēnam ir arī jāiznāk. Loģiski.

Man kļuva tik labi! Man ir trīs māmiņas-auklītes, un visas viņas ir blakus. Un katra silda ar savu siltumu. Ko gan vēl vairāk vēlēties laimei! Manā iekšienē maigi vulkanizē mana laime. Tā nekur uz ārieni neraujas, joprojām kā silta un patīkama uguns. Esmu līdzīga zvaigžņu putekļu mākonim, tikai spilgti dzeltenam un laimīgam.

“Šeit vairāk neko arī nevajag,” saka Dieviete. “Nomierinies un esi.”

Jā, šeit visa jēga ir pašā dzīvē – es esmu. Es esmu tāda, kāda es esmu. Un tas ir labi. Mani nekas nesatrauc, un visi, kas uz mani skatījās, jau nodarbojas ar sevi.

Es sastāvu no ugunīga “putekļu” mākoņa. Manā iekšienē ir dzīvības enerģija, tā pārtek, kūsā, bet ļoti maigi – tās nav saules protuberances, un pati enerģija ir ļoti maiga, ļoti smalka.

Pievēršu manu uzmanību, ka tāda enerģija caurauž visus plānus, un mūsos – cilvēkos – tā arī ir. Un tieši viņu es pašlaik arī jūtu sevī-cilvēkā un sevi-atmiskajā apvalkā.

Mana dvēsele stiepjas no Budhi uz augšu, viņai tur vairāk patīk. Viņa ir iztaisījusi saiti, tuneli, kas savieno viņu ar mākonīti. Daļa viņas enerģijas ir pastiepusies pa šo tuneli un savienojusies ar mākonīti.

Nirvāna...

Kamēr es biju bez šīm dvēseles enerģijām, es šo nirvānu nejutu, nebija ar ko. Bet tagad gan – protams, visa esmu te un izplūdusi pa atmu kā pankūciņa....

Nirvāna...

Kā es sapratu, lūk, viņa – dvēseles augšupcelšanās. Bet ne visa dvēsele šurp atnāca, viņa gluži kā izstiepusies pa šo tuneli un ir klātesoša gan lejā, gan šeit.

Tā dvēseles daļa, kura atnāca šurp, sāka apmirdzēt manis telpu. No viņas, kā no austošas saules, sāka nākt “caurspīdīgas krāsas” stari. Mans mākonītis vairs nav dzeltens, bet caurspīdīgi balti dzeltenīgs, taču ne kā DD. Tur viss ir piesātināts un izstarojas viedi, bet es pagaidām vēl esmu naivulīte (простушка), kuru visu piepilda un piepilda mana dvēselīte.

Man ir tik labi! Nav izsakāms...

“Tāpēc ka tevi piepilda tā sirds atmiņa, kura saglabājusies no visiem taviem dvēseles zvaigžņu ceļojumiem.”

Un tur ir palikusi tikai mīlestība... No visām dzīvēm uz visām zvaigznēm es esmu atstājusi tikai mīlestību...

Tikai mīlestību...

Tikai mīlestību... – skan pa visu atmu...

Lūk, kas paliek pēdējā atmiskajā Pastāvīgajā Atomā.

Lūk, kas saucas dvēseles glābšana – mīlestība. Šeit tā ir bezpersoniska, bet, protams, sastāv tikai no tā, ko mēs kā dvēsele izjūtam visās dzīvēs uz visām zvaigznēm un planētām.

Nebaidieties mīlēt. Ar to jūs glābjat sevi un savu dvēseli.

Tikai tas dzīvo VIENMĒR UN VISUR.

Mūsu nemirstība – tā ir MĪLESTĪBA.

 

Pievienots 15.01.2021

http://sanatkumara.ru/stati-2021/ostaetsya-tolko-liubov

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/raksti/2020-gada-raksti/28-raksti-2020/2891-pirmie-soli-atmiskaja-plana (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/raksti/2020-gada-raksti/28-raksti-2020/2896-visai-pasaulei-ir-viena-un-ta-pati-apzina (Tulk. piezīme)

[3] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/raksti/2020-gada-raksti/28-raksti-2020/2901-dzivibas-koks (Tulk. piezīme)

[4] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/raksti/2020-gada-raksti/28-raksti-2020/2930-lotosa-dzimsana (Tulk. piezīme)

[5] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/raksti/2021-gada-raksti/29-raksti-2021/2943-nirvaniskas-energijas (Tulk. piezīme)

[6] Skat. 4. vēri (Tulk. piezīme)