Созданы новые вселенные!

Radīti jauni visumi!

21 01 13 01

Nenāca miegs… Nolēmu parunāties ar Sanatu Kumaru par Svēto Garu. Uz šo sarunu mani uzvedināja seanss ar Dievmāti, kura kļuvusi tāda, kā Svētais Gars, kristālskaidri sterili tīra… Varbūt arī Svētā Gara iekšienē viss ir izmainījies?

Sanat Kumara, kas ir Svētais Gars?

SK: Tas ir visums.

(Mūsu seansi ar Dievišķo Aizgādni 2015.-2016. gados. Sk. vietnē sanatkumara.ru: 2015. gads (norāde)[1] un 2016. gads (norāde)[2]. Seansu ar DA sākums (norāde)[3].)

Kas tas ir – Svētā Gara visums? Tas ir materiāls vai garīgs visums? Tās ir būtnes vai lauks? Tā ir būtība vai būtne?

Tas ir viss kopā. Aplūkosim pēc kārtas. Svētā Gara visumā ietilpst visas būtnes – materiālās un garīgās. Visas izveidotās vai radītās, dzemdinātās vai mūžīgās – visas veido SG visuma skeletu.

Kas tas ir – skelets? Vai ir kāds, kas ir ārpus šī jēdziena?

Protams, ir, tas ir bāzes pamats, tas, kas eksistēja agrāk, pirms nokāpa Svētais Gars.

Kā nokāpj Svētais Gars? Uz kāda pamata, uz kāda skeleta?

Eksistē protovisums. Tas vienmēr ir bijis un vienmēr būs. Tas ir kā esības materiālais pamats. Promatērija jeb protva. Tā nav atdzīvināta, atrodas mūžīgi dusošā stāvoklī, kā Pralaijas laikā, varbūt mūžīgas Pralaijas. Līdz saprātam, līdz matērijai, līdz Radītājam. Tā eksistē neatkarīgi no Radītāja, tas ir rokuvērpums (рукопрядь), kurš veido visuma esības pamatu.

Interesants vārds “rokuvērpums”. Kā tu to saproti?

Vēstures kanva, iepriekšējās Mahamanvantāras Radītāja sastādīta. Viss satrūdēja Pralaijas laikā, palika zināms pamats, iepriekšējā Radītāja savērpts. Viss rodas ne tukšā vietā, matērija satrūdēja, bet palika zināms pamats, lai jaunais Radītājs radītu uz iepriekšējās pieredzes kā radīšanas pamata. Viens laikmets noslāņojas uz cita pieredzi, attīstoties, nevis atkārtojoties.

Svētais Gars – visuma personificējums, viņa iedvesmojums un apgarojums pārī ar Radītāju. Ar SG mēs saprotam visas būtnes bez Eņģeļiem, radošos Spēkus, pārstāvošus eksperimenta laukumu, pašu radīšanas būtību, radīšanas rezultātu. Mūsu variantā radīšanas rezultāts – tas ir Saprāts. SG kalpo saprātīgu būtņu radīšanai un attīstībai, sākot ar dzīvniekiem, tumšo spēku, un pēc tam turpinot arī ar gaišākām būtnēm, piemēram, cilvēkiem un eņģeļiem. Caur tādām būtnēm (jūs viņas saucat par humanoīdiem) jūs attīstāt saprātīgumu un pēc tam viedumu.

SG uzdevums – sekot Radītāja Plāniem un realizēt radījumu kā visuma Radītāja Saprātu. SG – tā ir Radītāja radošā laboratorija, un viņš (viņa) dzemdina arvien jaunas un jaunas būtnes, kuras kļūst spējīgas attīstīties, savienojot spēku, saprātu un interesi attīstīties un izplatīties.

Mēs diezgan daudz meditējām ar Dievišķo Aizgādni. Kurš atnāca viņu nomainīt?

Visums pārveidojās, un radās vairākas nodaļas, līdzīgas Mihaēlam un Aizgādnei, vairāki tādi pāri – gars un matērija, kuri mūsu radījumā sāka attīstīt savas “filiāles”.

Nu tā taču ir Lucifera ideja! Vai tiešām tā ir paņemta apbruņojumā? (norāde)[4]

Jā, to atbalstīja vairāki pietiekami lieli Radītāji, un viņi atvēra savus potenciālus paplašinātajā visumā. Viņi ir pieci.

Taču, cik ātri šī ideja atrada savu pielietojumu!

Visumā ir cits laiks, tu redzi atspulgu savā lineārajā laikā, bet pie citiem ideju un domu ātrumiem – tas ir diezgan ilgs laiks. Turklāt laiks bija pienācis – “kal dzelzi, kamēr karsta”!

Satriecošs jaunums! Tātad mūsu apkaimēs ir vēl dzimstoši pieci jauni meitas visumi?

Jā, jau ir dzimuši un sāk iekārtoties. Nesteidzies, pagaidām viss ir ideju līmenī, bet matērija jau ir sākusi izvērsties.

Bet tur, kur viņi ir radušies, nav nekā, izņemot Pramatēriju?

Ir Svētais Gars un viņa palīgi, eņģeļi un citi, lielāki Radītāji, kuri kopīgi sāk pilnīgi jaunus visuma atzarojumus. (Rāda tiešo saikni starp visiem jaunajiem Radītājiem. Viņi ir sadalījuši Spēkus un vienojušies par savu radīšanu programmām, lai tās neatkārtotu. Ļoti līdzīgi A. Beilijas (Alice Bailey) Saules sistēmas planetārajām shēmām.)

21 01 13 02

Kādu lomu vecajā radījumā spēlē SG? Jau visas būtnes ir radītas, Plāns tiek pildīts, humanoīdi attīstās, kari notiek.

Konkrēti SG nodarbojas ar augšupcelšanu, spēku, kuri iet dažādu attīstības ceļu, sadalīšanu, jaunu pasauļu būvēšanu, atjaunojot vecās. Piemēram, pašlaik tiek pārskatīti mentāli-astrālie plāni, un tajā tieši piedalās SG pārstāvji.

Kuri tie ir konkrēti? Var ar viņiem parunāties?

(Atbildes vietā klusums. Tātad – pati, bērniņ!)

Nu beidzot es aizsniedzos līdz mūsu visuma jaunajam Svētajam Garam. Zemāk par Dievišķās Aizgādnes bijušo (atmisko) apakšplānu ieraudzīju vairākas nenosakāmas būtnes, diezgan daudz, bet, kad es pacēlos augstāk par šo apakšplānu, šeit pēkšņi iemirdzējās jauna Brīnišķīga Būtne!

Ja briljantu var savienot ar pērli, tad, lūk, šī gaisma būs apmēram tāda – ļoti griezīga, auksta pēc spektra, kristāliska, neaizsniedzama... Taču apbrīnojami skaista... Līdz asarām, līdz trīsām, tā gluži kā apdedzina ar savu skaistumu...

Atceros, ka apmēram tāds iespaids mums bija arī par Dievišķo Aizgādni, bet es viņu varēju vēl kaut kā iztēloties, kā figūru (varbūt izdomāju), bet šeit atradu tikai iekšējo-ārējo gaismu.

Pēkšņi mans kanāls sacietēja, it kā nokristalizējās... Viņas kristāliskās enerģijas patiešām ir materiālas! Gaisma nokristalizējās un kļuva cieta. Pēc tam pakāpeniski atkusa...

Grūti nosaukt šo Gaismu “viņa”. Drīzāk, “viņe (оно)”. Spēks un neitralitāte, ne šīs pasaules Skaistums, vieds mierīgums (ne nomierinājums, tur nav ko nomierināt, viss ir sākotnēji kluss un ļoti gudrs). Un tomēr – sievišķas enerģijas, spēcīgas, noturīgas, radošas, bet sievišķas. Protams, tas taču ir matērijas personificējums.

Nekatrās dzimtes matērija.

Viņe kļuva kā vēja dzenāta migla, maigas baltas plūsmas nomainījušas kristālisko gaismu... Ā, es esmu nolaidusies, bet augšā joprojām ir nepieejams cietoksnis... Pacēlos burtiski līdz būtnes virsotnei un konstatēju, ka šeit neviena dzīva nav. Joprojām tā pati gaisma, joprojām tas pats skaistums, bet būtni neatradu...

SK, kā tad tā?

SK smejas: Vieta aizņemta, tu ne tur meklēji. Nolaidies nedaudz, un atradīsi.

Atvēros uz visu apakšplānu, pati kļuvu par svēto garu, bet nevienu neatradu.

Diženā Dieviete, kā man parunāt ar jaunā visuma SG? Stādi mani priekšā, lūdzu, ja var!

DD ar savu “roku” nogādāja mani pie... Vrubela (Михаил Врубель) Princeses Gulbja (Царевна-Лебед), milzīgas, milzīgas. Atcerējos, ka mēs arī iepriekšējo Dievišķo Aizgādni salīdzinājām ar šo tēlu. Tā nav skumja princese, bet viņā ir kaut kādas dvēseliskas sāpes, varbūt upuris...

21 01 13 03

Pajautāju šai būtnei: Varbūt tev nepatīk tas Plāns, kuram tu dzemdini būtnes? (Ieraudzīju, ka no viņas nāk ārā kaut kādi būtņu aizmetņi.)
Viņa atdzīvojās: patīk! Eņģelim līdzīgais mākonis pasmaidīja, bet sāpes iekšienē palika.

Kāpēc no tevis vējo kaut kādas zemes plāna skumjas? Vai tiešām šajā līmenī vēl arvien ir dvēseliskas sāpes?

(Sāpes aizgāja, bet palika vientulība – pa visu visumu un izmisīga. Te tev nu bija!)

Varbūt tas ir mans atspulgs? Nevaru noticēt, ka jūtu tieši tevi! DA tomēr bija laimīgāka...

SG: Nē, es vienkārši pagaidām neesmu iejutusies. Nākas daudz strādāt, bet es neesmu pieradusi. Visu laiku radīt un radīt, piepildīt ar sevi pasauli. Es tikai nesen stājos šajā amatā.

Un kurš ir Radītājs mūsu pasaulē, tavs dzīvesbiedrs?

Mihaēls, tu taču viņu jau pazīsti.

Jā, aizmirsu, ka redzēju jauno, tādu pašu augstu enerģiju ziņā (Jaunais Mihaēls)[5].

Nosūtīju visu mīlestību, uz kādu spējīga, šim Svētajam Garam. Viņa atdzīvojās, pasmaidīja, sajuta manu stariņu. Es šeit esmu kā skudriņa salīdzinājumā ar viņu.

SG (Smaidot): Nē, kā putniņš... Tu esi amizanta. Malacis, atlidoji...

(Viņa sarunājas ar mani ar visu gaismas telpu, bet es jūtu emociju enerģiju.)

SG: Nu kā gan – es taču attīstu jūtas visos plānos, es taču esmu sievišķa dzimuma, un jūtdoma (чувствомысль) – mans uzdevums. Iemiesot dzīvē visas jūtas un rūpes, mīlestību un prieku.

(Nakts jau ir pusē, jau sāk vērties ciet acis. Atvados un pateicos!)

21 01 13 04

 

Pievienots 13.01.2021

http://www.sanatkumara.ru/stati-2021/sozdani-novie-vselennie

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/raksti/2015-gada-raksti (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/raksti/2016-gada-raksti (Tulk. piezīme)

[3] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/18-raksti-2015/494-svetais-gars (Tulk. piezīme)

[4] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/20-raksti-2010-2011/572-cenelings-ar-luciferu-riga-seminara-nakamais-solis (Tulk. piezīme)

[5] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/raksti/2020-gada-raksti/26-raksti-2019/2618-jaunais-mihaels (Tulk. piezīme)