Вы все являетесь не только свидетелями...

Jūs esat ne tikai liecinieki…

Jūs visi esat ne tikai planetārās rītausmas liecinieki, bet arī tās darītāji

Ievads seansam ar Saules Brālību

21 05 23

13.05.21.

Dārgie Saules Brāļi! Pagājušajā reizē jūs apsolījāt pastāstīt mums par jauno enerģiju iedarbību uz mums, uz mūsu ķermeņiem un apziņu.

Es pārlasīju iepriekšējo ievadu seansam un sapratu, ka mēs kā zemieši esam baiļu un sarūgtinājumu pilni, jo nesaprotam, kā visu apjēgt un kā darboties pašreizējā momentā.

Vairums saprātīgo cilvēku ceļ trauksmi pašlaik, tāpēc ka uzskata, ka ar kovida ierobežojumiem un vakcīnām tiek savilkta cilpa ap cilvēces kaklu, un mēs saprotam, ka šī slimība ir izlaista speciāli tālab, lai ierobežotu mūs un nospiestu ar aizliegumiem.

Protams, iespējams, ka šīs bailes nav veltas un viss tā arī ir, kaut gan jūs visu laiku mūs mierināt.

SB: Kļūsti pati par vienu no mums, ja mums neuzticies, un pieņem vēstījumu no sevis iekš SB.

***

Esmu Saules Brālībā. Planēta ietver divus pamata slāņus – pelēku pie virsmas un gaišu – augstāk.

Augstākajā plānā dzīvo daudz zemiešu, kas gatavi kalpot planētai un kalpo viņai augstākajos plānos, savienojot dzīvi uz virsmas fiziskajos ķermeņos un kuģu vai citu laukumu apmeklējumus miegā.

Dzīve lejā ķermeņos atšķiras no mūsu dzīves augstākajā plānā. Šeit es jūtos pārliecināta, spēcīga un mierīga, saprotu procesus, ar kuriem notiek cīņa. Mēs redzam, ka māmuļa-panēta arī cīnās, ceļot savas vibrācijas mūsu vadībā.

Mēs virzām un koncentrējam plūsmas, kas satur to vielu, kura atbruņo un vājina arhontu grābienu; tā mēs sauksim tos, kas sagrābuši varu uz planētas. Tādējādi gaismas iestāšanās nāk no divām pusēm – no planētas un no mūsu gaismas slāņa, kurš nelokāmi nolaižas pretī.

Ir arī divi valdības slāņi (divas valdības – pelēkajā un gaišajā slānī), kuri periodiski sapulcējas uz koalīcijas padomi, kārtojot svarīgākās vienošanās savā starpā.

Mēs redzam, kā arvien jauni cilvēki atgūst acu gaismu un pamostas, paceļoties uz mūsu apziņas slāni.

Uz planētas jau ir nogriezts pats tumšākais apziņas slānis, kuru jūs saucāt par elli, kurp pārgāja pēc nāves visi noziedznieki. Un tagad pašas tumšākās būtnes pēc nāves pāriet uz citu planētu Zeme ēnā. Tas ļauj likvidēt viņu turpmāko ietekmi uz cilvēkiem.

Vecā tumšā valdība apkopo rezultātus un taisās aiziet no Zemes. Tā aizkavējas, lai savāktu parādus no zemiešiem zelta un dimantu veidā, kuri ir starpplanētu valūta viņu līmenī.

Ir parakstīts miera līgums par trešā pasaules kara neizraisīšanu. Visi nosacījumi – laiks, iespējas un plāni turpmākai paverdzināšanai – ir zaudēti neatgriezeniski. Pārējie kari, kuri līdz šim laikam notiek uz virsmas, tikai piesedz tās drīzo aiziešanu.

Mūsu planēta sasprindzina visus resursus sacīkstē par kosmosu, par jaunu starpplanētu kuģu būvēšanu un noieta tirgu iekarošanu uz citām planētām un svariem. Tajā palīdz naftas un gāzes pārdošana, lai iegūtu resursus un kapitālus gan kara, gan civilās flotes uzbūvēšanai. Ja pārejam uz bezmaksas enerģiju, iznāks caurums to valstu budžetos, kuras dzīvo uz naftas un gāzes rēķina. Derīgo izrakteņu ieguve pagaidām baro mūsu valsti.

Slepeni resori paralēli izstrādā jaunus bezmaksas enerģijas ģeneratorus, kuri pakāpeniski nomainīs valstī Zemes resursus. Tādā veidā valsts mēģina apdzīt citas valstis, kuras joprojām būs atkarīgas no naftas. Un pēc tam izstrādāto ģeneratoru patenti tiks tirgoti apmaiņā pret citiem svarīgiem atklājumiem. Tas tad arī būs pārejas periods un visu valstu militārā stāvokļa stabilizācija.

Pašlaik militārās izstrādes norit, ņemot vērā to pielietošanu uz citām planētām. Paralēli tiek apmācīti speciālisti-audzinātāji, kuru darbs būs attīrīšana no parazītiskā zemiešu redzes viedokļa; viņi tika audzināti, īpaši kapitālistiskajā pasaulē, ar manipulācijām un spēka atņemšanu, caur bailēm un spiedienu.

Ne velti pašlaik ir parādījies daudz materiālu par apzināšanos, savu zemapziņas baiļu pētīšanu un to likvidēšanu. Mēs (Saules Brālība) arī daudz esam strādājuši ar jums šajos jautājumos.

Soli pa solim, pakāpienu pa pakāpienam norit pasaules slepenās valdības izspiešana, un tajā palīdzēs jūsu piekrišana, ka nepakļaujaties un sperat uzmanīgus soļus pretī mums.

Kāpēc uzmanīgus soļus?

Tāpēc ka pilnīga Atklāšana izraisīs apziņas šoku un iespējamas revolūcijas tajās valstīs, kuras jau ir pilnas ar kriminālu un sprādzienbīstamu kontingentu. Neapzinošies cilvēki uzskatīs par normu parazitēt uz bezmaksas resursiem, un viņu apziņa arvien vairāk degradēsies līdz pat dzīvnieka stāvoklim. Tāpēc vajag Atklāšanas procesu savienot ar cilvēku kā apzinošos galaktikas būtņu audzināšanu.

Tas būs periods, kad daudzi kāps uz augšu un atkal nolaidīsies dēļ tā, ka pietrūks gribas un sevis un savu izmaiņu paciešanas. Cilvēkiem bieži vajag visu un uzreiz, arī tas ir manipulāciju process no pelēko būtņu puses uz Zemes. Vakar tu biji izstumtais, bet tagad – “saimnieks” uz Zemes. Kāds būs tāds “saimnieks” – nav grūti uzminēt. Tā ka izglītošanas un audzināšanas process pāriešanai uz galaktisko apziņu būs sarežģīts un norit pa etapiem.

Ir izstrādāta stratēģija planētas pāriešanai gaismā, un tā nelokāmi tiek pildīta ar iespējamām aizturēm un novirzēm. Taču vienalga planēta jau, var teikt, ir paglābta no tumšo spēku iedarbības un ir iestājusies rītausma. Jūs visi esat ne tikai galaktiskās rītausmas liecinieki, bet arī tās darītāji ar savām rokām.

Palieciet gaismā un mīlestībā, mierīgumā un aktivitātē, pielietojot mūsu veltes un spējas, neesiet vienaldzīgi skatītāji, bet katrs savā vietā veiciniet savas gaismas un mīlestības maksimālu pielietošanu attieksmē pret citiem cilvēkiem. Jūsu augstākie Es vēro jūs un palīdz jums.

Esiet veseli!

 

Pievienots 23.05.2021.

http://www.sanatkumara.ru/stati-2021/vi-vse-yavlyaetes-ne-tolko-svidetelyami

Tulkoja Jānis Oppe