Убираем кармические блоки...

Vācam prom karmas blokus...

Vācam prom karmas blokus,

lai labāk saskaņotos

ar planetārajām plūsmām

19 11 07

Seanss ar DD 15.08.19.

Diženā Dieviete: Kā cilvēks uztver planetārās enerģijas un iekļaujas planētas elektromagnētiskajos laukos? Pieņemts uzskatīt, ka cilvēks ir saskaņots ar Zemi, tāpēc ka visas iepriekšējās paaudzes jau saskaņojās ar planētu. Taču pēdējā laikā viss ir aizgājis ne tā, tāpēc ka planētas enerģijas ir izmainījušās. Un runa nemaz nav par vibrācijām, nav par Šūmaņa rezonansēm, bet tieši par enerģiju. Kā zināms, jūs barojaties no planētas apakšējām un augšējām plūsmām. Jums ir piešķirta pieeja Augstākajiem Es, kuri arī strauji mainās. Viss ir nonācis kustībā, un enerģijas sāk nākt klāt ļoti ātri. Piemērošanās tam – viens no galvenajiem iedzīvotāju uzdevumiem, tas īpaši attiecas uz tiem, kas nelaiž caur sevi pietiekami lielu plūsmu, tas ir, viņiem ir bloķējumi savā iekšienē.

Šodien būs stāstījums par karmiskajiem bloķējumiem. Tāpēc es nolēmu kopīgi ar galaktikas Karmas Padomi novadīt šodien vebināru, veltītu karmas bloku un uzstādījumu noņemšanai, kopīgi ar Augstākajiem Es un Māti-Zemi.

Kādus blokus var nosaukt par karmiskiem?

DD: Ierobežojošus darbību, vērstus uz slimībām, uz saiknes trūkumu ar AEs, ierobežojošus garīgo pacelšanos.

Kādi ir šo bloku cēloņi?

DD: Pirmkārt, dvēseles darbība pagātnē. Otrkārt, mēģinājums nobloķēt nākotnes dzīves, ja tās var būt saistītas ar negatīvu darbību.

Taču jūs esat pietiekami nobriedušas būtnes, un uz jums neattiecas tādas perspektīvas un ierobežojumi. No jums visus ierobežojumus var noņemt ar Karmas Padomes (KP) atļauju. Tāpēc šodien mēs pamēģināsim noņemt visus karmiskos bloķējumus.

Vai neveiksmīga darba ar KP cēlonis nevar būt tas, ka cilvēks ne līdz galam ir sapratis, ka saruna notiek ar KP? Ne visi skaidri dzird vai jūt atbildes.

DD: Es šeit esmu klāt kā pavadonis un dzirdu visas atbildes. Tāpēc nebaidies, ka kaut kas aizies ne tā. Ar mani visi runā mierīgi un saprotami. Nedomāju, ka ierobežojumi paliks, jo planēta ir iegājusi pilnvērtīgā piederībā pie Galaktiskās Padomes un personības visas tiesības jums arī ir vienādas ar visiem.

Kā es saprotu, cilvēku vairākumam ir tādi bloķējumi? Mums maksāja lielas pūles iztīrīt prāniskās barošanās mehānismu un noņemt enerģētiskos blokus.

DD: Jūs ņēmāt nost blokus, kas atkarīgi no domām un jūtām, to, ko jūs saucat par psihomātiku. Tas ir viens no šķēršļiem pilnvērtīgai dzīvei. Iemācījušies domāt un ieguvuši sevi, jūs sākat nākamo atjaunošanās etapu – ņemat nost karmiskos bloķējumus, kuri automātiski stāv daudziem cilvēkiem kā sekas nepielaišanai augstākajām pasaulēm.

Kāpēc viņi netiek pielaisti?

DD: Negatīvi domā, viņiem ir karmiski ierobežojumi un daudz kas cits, saistīts ar kosmosa likumiem, kas pavada cilvēku dzīvē.

Mūs nepielaida augstākajām pasaulēm, mēs bijām atšķelti no AEs, tāpēc ka mēs nebijām iemācījušies augstas jūtas un domas. Skolotāji ir teikuši – tikko kā mēs attīrīsimies, AEs pats nolaidīsies, jo viņam ir uzdevums savienoties ar mums.

Psihomātika darbojas kā regulators – ja tu savu personīgo matricu radi negatīvu, tad tu slimo. Attīrīšanās veicina savienošanos ar AEs automātiski. Iespējams, mēs to visu esam dzirdējuši vairākkārt, bet tagad šīs zināšanas ir jāattiecina uz sevi.

Seanss

Tagad atslābināsimies... Iezemējamies... Ceļam enerģijas uz augšējo plūsmu. Mērām savu apakšējo un augšējo plūsmu, lai saprastu, vai ar tām ir kas noticis semināra beigās.

Mēs piesaucam DD un lūdzam noturēt ar mums seansu. Piesaucam Māmuļu Zemi un pateicamies.

Mēs sākam pārlūkot savus kontraktus mentālajā kontraktu laukā, tas ir, kontrakti – tā arī ir karma. Kontraktos visi ierobežojumi ir ierakstīti jau iepriekš. Skatāmies, lai saprastu, kas ir izmainījies.

DD: Padomājiet, no kā jūs gribat atteikties. Katram ir savi trūkumi, kuri traucē viņam pacelties. Varbūt saikne ar kādiem negatīviem cilvēkiem, ar pelēkiem Skolotājiem, nicinājums pret kādu, riebums, kaut kā nepieņemšana.

Ja jūs esat sapratuši, no kā jums ir jāatsakās, no kaut kā, ko jūs paši nevar panākt, tāpēc ka tā ir jūsu karmas daļa vai jūsu daba, vai audzināšana, tad pamēģināsim pastrādāt ar Karmas Padomi, lai tā palīdzētu jums aizvākt šos kontraktus.

Mēs sadodamies rokās, un DD paceļ mūs uz KP. Sveicam KP.

Mūs sadala pa sekcijām, pa 2-3 cilvēkiem, un ar mums sāk strādāt. Šeit viņi sniedz mums galvā apskaidrību, izpratni, apzināšanos, no kā ir atkarīgs tas, ko mēs lūdzam. Mēs pamēģināsim apzināties, kāpēc tad mēs paši nevaram to aizvākt, kāds ir cēlonis?

DD: Enerģētiski var atdalīt šo cēloni, jūs to atdalāt kā kamolu, kā gabaliņu sevis, un atdodat KP. Tā vietā jums jāsaprot, kā noklāt šo robu. Šajā vietā kaut kas ir jāievieto, kaut kāda cita apzināšanās, jēdziens, doma, sajūta, tas ir, jebkas, taču pozitīvāks.

Pašlaik cilvēkiem norit pats spēcīgākais darbs apzināšanā, cēloņu izprašanā. Kādam ir slimība, no kā tā radās? Kādam ir slikts ieradums, no kā tas radās? Kāds nespēj tikt galā ar kādu sajūtu, gribētu, bet neizdodas? Apzināsimies, lai saprastu, kā vajag uzvesties vai domāt par sevi. Kā stāvokli izlabot?

Ja jūs esat apzinājušies cēloņus un sapratuši, ko vajag izdarīt tā vietā, atdodat šo enerģētisko bloku, nosakot, kur tas ķermenī atrodas. Kā likums, tas ir vēderā, tur atrodas zemās vibrācijas un sajūtas. Piepildāt ar pretējām īpašībām un piepildāties ar tīru plūsmu no KP.

(Norit kopējs darbs.)

Jūs varat apsolīt KP, ka tā nedarīsiet, ka jūs centīsieties izmanīties.

Tas ir kaut kas līdzīgs zvērestam. Tas ir mums, jo mēs labāk atcerēsimies, ko mēs apsolījām.

DD: Notiek apmaiņa ar enerģijām, cik ir paņemts, tik arī atdodu. Tas ir kosmosa likums.

Es saprotu, ka uz planētas ir ļoti grūti domāt pozitīvi, bet tieši tā dēļ jūs taču arī strādājat. Jo citādi, kā dēļ jūs strādājat, ja jūs neiemācīsieties pārvaldīt sevi? Jebkuras garīgas prakses jēga – izmainīt sevi un vairāk nekas.

Mūs pulcē kopā svētībai. Tagad mums sniedz svētību, mēs izdarījām darbu, apzinājāmies. Tā ir viegla enerģija, kura tiek uztverta caur AEs. Tā kā mūsu kontrakti atrodas mentālajā plānā, tad ir skaidrs, kāpēc nāk tik smalka enerģija. Tā maina kontraktus, nosacījumus, ierobežojumus. Mēs pateicamies un dziļi klanāmies. Atgriežamies fiziskajā ķermenī un pateicamies KP.

Mēs atkal pārskatām savus kontraktus un redzam, kas tad tajos ir izmanījies. Tā kā mēs šajā brīdī atrodamies saiknē ar DD, mēs uzdodam savus jautājumus un saņemam atbildes. Man aizgāja augšējā plūsma pa kontraktiem, kaut kāds bloks aizgāja. Bet var arī apakšējās plūsmas iet pa kontraktiem, skatoties, kādi bloki.

Pats galvenais ir apzināties, ar ko aizstāt atrastos blokus. Katram no mums ir jānotiek tādam darbam. Kas man savā konkrētajā gadījumā ir jāizdara, lai šo bloku nomainītu ar kaut ko pozitīvu?

DD: Mēs mēģinām jums novākt ieradumu kaut ko nepareizi darīt vai domāt, lai vienmēr atrastos jaunā tīrībā, lai nestu jaunās Kristus-apziņas enerģijas uz planētu ar to plūsmu, kura nāk no jūsu sirds. Ceļot savas vibrācijas, jūs ceļat planētas vibrācijas.

Vai visi ir izdarījuši visu, ko var, vai arī kāds vēl savu darbu līdz galam nav izdarījis?

DD: Tiecas visi, strādā visi. Sākotnējā līmenī es jūsu darbu pieņemu. Taču meditācija – tā nav dzīve, un jūsu uzdevums dzīvē – ievest tos jaunos dzīves noteikumus vai tos veidus, kurus jūs tagad sapratāt. Ieviest to dzīvē. Izmantot šīs zināšanas nevis vienkārši teorijā, bet dzīvot augstākās vibrācijās. Ja jūs gribat, var piesaukt mani palīgā, kad jums ir grūti vai neskaidri, es pacentīšos jums visu izskaidrot.

Katrs no jums ir patstāvīga būtne, patstāvīga personība, un šajā personībā viss ir īpašs – gan gribas brīvība, gan savi ierobežojumi, gan savs informācijas slānis, kurā jūs griežaties, jo katrs ir pieslēgts savu AEs, sava mentālā aspekta informācijas slānim; viņš uztver planetāro informāciju, taču īpašā veidā. Viens ir karavīrs, otrs dziednieks, trešais zinātnieks, ceturtais muzikants, piektais vienkārši attīsta sievišķās enerģijas. Nevar iedot vienu un to pašu universālu padomu, ka tādā un tādā gadījumā rīkojieties tā un tā.

Vēršamies turp ar lielu ticību un atvērtu sirdi bez kritikas un šaubām, kā mazs bērns pie māmiņas. Kāds vēršas ar galvu, nevis sirdi. Ir svarīgi ne tikai saprast savu bloku, bet atrast cēloni un to aizvākt. Nomainīt ar pozitīvu. Ja jūs to neizdarījāt, viss atjaunojas. Ja mēs sākam domāt vai uzvesties citādi, tad šis bloks aiziet.

DD: Neierobežojiet sevi ar garīgo dzīvi. Dzīve ir daudzšķautņaina, un ne ar ko sevi neierobežojiet. Izdzirdiet savu dvēseli. Savienojieties ar viņu un izdzirdiet, ko jūs gribat no šīs dzīves. Emocionāli sajūtiet, vai dvēselei viss patīk vai viņai gribas kaut ko izmanīt?

Redzu bailes, un tas cilvēkam ir tipiski. Jūs gadsimtiem krājāt šīs bailes, tāpēc nav brīnums, ka tās ir. Tās pat nav bailes no nāves, bet bailes no dzīves! Bail dzīvot ir dažiem cilvēkiem, un viņi slēpj galvu smiltīs. Apzinieties, vai jums ir tādas bailes. Tas ir saistīts ar atbildības trūkumu par savu uzvedību. Tā vēl ir arī ļoti zema apziņa, kad jūs mēģināt atrast cēloņus ārpusē, jo ir ļoti grūti tos atrast sevī, ar ko jūs pašlaik arī nodarbojaties, meklējat cēloņus sevī.

Aizstājiet ar mīlestību. Vadieties pēc savas uzticēšanās pakāpes visumam. Jūs jau vairākkārt esat pārliecinājušies, ka visums jūs atbalsta, neļaus jums pakrist.

Tagad izmērīsim zemes kanālus. Apakšējais grupveida kanāls ir labi aizgājis un kļuvis daudz lielāks, nekā bija. Izmērīsim augšējo kanālu, un arī viņš ir palielinājies, kļuvis liels un plašs, ieguvis balti zilganu tirkīza krāsu.

Tiek strādāts ar nierēm – enerģijas nesējām (nieres vāc un glabā fiziskās enerģijas). Pēc nodarbībām mums rekomendē staigāt ar siltām jostām.

Ko mēs vēl varam aizvākt?

DD: Cilvēks baidās no savas muļķības, bet jūs ejat savu ceļu un piedodat sev. Visa dzīve norit pēc mēģinājumu un kļūdu metodes. Jūs mācāties mīlēt cilvēkus, lai augstākajās pasaulēs ieietu labā noskaņojumā. Vāciet prom no sevis domas, ka jūs neesat tam pietiekami labi.

Kā mūsu darba rezultātam ir jābūt uzticībai Visumam, bet no otras puses, atbildībai par saviem lēmumiem un domām. Apzinieties manu klātbūtni jūsu sirdīs. Es jūs ļoti mīlu!

Mēs pateicamies DD un visiem, kas ar mums šodien strādāja!

 

Pievienots 07.11.2019

http://sanatkumara.ru/stati-2019/ubiraem-karmicheskie-bloki

Tulkoja Jānis Oppe