Верить или не верить?

Ticēt vai neticēt?

Nepatīk man izsaukuma zīmes čenelingos

19 11 05 01

Es dziļu cienu čenelerus, kuri uzticīgi kalpo cilvēkiem. Es saprotu, ka viņi var pieļaut kļūdas un saņemt maldīgu informāciju. Bet kā gan mums atšķirt melus no patiesības? Ar piemēru palīdzību.

Uz savas darba virsmas es šodien atradu materiālu ar atzīmi “pārbaudīt informāciju” un nolēmu novest lietu līdz skaidrībai.

 

Maikls Lavs (Michael Love):

Lielā plazmas fināla izlāde notiks ap 2019, gada 21. marta ekvinokcijas laiku!

Šī grandiozā operācija ir ieguvusi nosaukumu “Andara Projekts” un būs viens no pašiem lieliskākajiem laikiem, kādi jebkad piedzīvoti uz Zemes!

Jautājums. Kas notiks, kad šis saules uzliesmojums manī būs noslēdzies?

Atbilde. 2019. gada 21. martā saules uzliesmojuma daudzdimensionālais portāls ļaus augstu vibrāciju gamma-gaismas informācijai izplūst pa zemi un jūsu auriskajos laukos, kur tā uzreiz tiks pārnesta uz jūsu DNS!

Jūsu šūnas tiks momentāni pārkodētas uz augstāku pakāpi, un jūsu daudzslāņu ķermeņi spēs apstrādāt daudz attīstītāku kosmisko datu līmeni, liekot jūsu ārējai matricveida realitātei transformēties jaunā zemes/debess frekvencē!

2019. gada 21. martā piecdimensiju portāls pilnīgi atvērsies!

Šī baltās gaismas pieredze radīs eiforisku svētlaimes stāvokli, un jūs kļūstat pilnīgi brīvi un relaksēti pirmoreiz savā dzīvē!

Šīs sērijas gaisma viļņu virsotne kulmināciju sasniegs uz 21. martu un var tikt aprakstīta kā baltas magnētiskas jonizētas plazmas gaismas grandiozs uzliesmojums!

Lielais saules uzliesmojums nāk no Centrālās Saules galaktikas kodolā!”

Norāde

 

Ir pagājis vairāk nekā pusgads kopš Maikla Lava svinīgā solījuma pāriet piektajā dimensijā: “piecdimensiju portāls pilnīgi atvērsies!”, “Jūsu šūnas tiks momentāni pārkodētas uz augstāku pakāpi!”.

Viss šis raksts, kurš mani gaidīja kopš 2019. gada 26. janvāra ar atzīmi “pārbaudīt informāciju”, ir piebārstīts ar izsaukuma zīmēm, burtiski katrs teikums. Tādas emocijas nav raksturīgas Plejādiešu augstajai apziņai, un vienmēr informācija no augstākajām apziņām tiek sniegta mierīgi un delikāti.

Būtu laiks jau sākt atšķirt viltus informāciju no tiem, kas grib radīt iespaidu un savus sapņus pasniedz kā realitāti, vai arī ir pieslēgti “ne tiem” kanāliem.

Es saprotu, ka viss var būt un Maikls ir kļūdījies. Bet tad uzraksti, kas notika patiesībā un kurš tev nodiktēja tādu fantastiku.

Citā čenelingā viņš “slepeni” raksta pa visu pasauli:

“Lielie, Zemes Alianse vēsta, ka pirms dažām Zemes dienām saules observatorijas uz visas zemeslodes ir konstatējušas, uzņēmušas un nofotografējušas pašu lielāko plūsmu ar gaismas kuģiem, kas ienāk šajā saules sistēmā, cilvēces mūsdienu vēsturē! Šie dati ir slēgti svešām acīm, lai izvairītos no panikas to vidū, kam nav apzinātības, un šī informācija tika nodota tikai galvenajiem Zemes Alianses locekļiem caur kosmiska līmeņa superslepenu drošības pieeju!

Kādēļ pa visu pasauli ir pavēstīti tik “slepeni” dati? Lai paaugstinātu cieņu pret sevi? lai parādītu savas pieejas superslepeniem dokumentiem?

Kad sākt celt paniku?

19 11 05 02

Bet, lūk, “atšifrētais” saturs vēstījumam no 12-dimensionāra liriāņu plazmas kuģa:

 

“Maikls Lavs – Liriāņu ierašanās uz Zemes 2019. gada 9. jūnijā

Sveicam lielās gaismas būtnes!

Mēs esam 12. dimensijas liriāņi!

Mēs pietuvojāmies jums pašā lielākajā momentā jūsu vēsturē!

Mēs atnācām, lai pastāstītu jums jūsu māju lielo vēsturi...

Atnācām jūs pavadīt uz mājām!

Daļa mūsu vēstījuma šeit ir speciāli nokodēta, lai ierosinātu jūsu emocionālo ķermeni, kurš savukārt iedarbinās un vēl vairāk aktivizēs jūsu garīgo ķermeni!”

https://www.stihi.ru/2019/06/18/7180

 

Maikls Lavs (nevis liriāņi) patiešām mūs ieintriģē, lai ierosinātu mūsu emocionālo ķermeni ar izsaukuma zīmēm katrā teikumā. Bet kā tas "aktivizē mūsu garīgo ķermeni”?

Un kāda tad vēstījuma daļa ir nokodēta, jo es taču pilnībā citēju visu liriāņu uzsaukumu. Vairāk nekā nav. Liels uzsaukums, vai nav tiesa?

Šajā pašā materiālā zemāk tiek pārdoti “kristāli” – krāsaini stikli “mūsu garīgā ķermeņa aktivizācijai”.

19 11 05 03

Bet šajā tekstā dažas lietas ir vienkārši smieklīgi lasīt:

Norāde

“Ir pienācis laiks jums būt tai augstākajai būtnei, kur jūs esat!

Nebaidieties, sāciet šodien!

Izdariet lēcienu un sāciet!

Visas šīs zemo vibrāciju lietas sāks pilnīgi krist nost no jums, bet turpiniet iet tālāk un uzticēties, neraugoties ne uz ko!

Tā ir augšupcelšanās, dārgie!”

19 11 05 04

“Izdariet lēcienu un sāciet! Tā ir augšupcelšanās, dārgie!”

Un, lūk, vēl https://www.stihi.ru/2019/06/18/7180

“Zemes Alianse pašlaik ziņo, ka ap 2019. gada 4. jūliju uz planētas Zeme ir jānotiek vēsturiskam kosmiskam Notikumam!

Pirms dažām Zemes dienām Plejādiešu drošības spēkiem delta, kuri atbild par Zemes jaunās energosistēmas aizsardzību, tika dota zaļā gaisma, lai sāktu operāciju uz Zemes!

Operācija “Zemes Atbrīvošana” – tā ir pēdējā misija, kura attiecas uz cilvēces augšupcelšanos, un grandiozākā misija uz šodienu!

Šī neticamā operācija ietver sevī pilnīgu planētas Zeme atbrīvošanu!”

 

Laimīgu atbrīvošanu, mani dārgie lasītāji! 2019. gada 4. jūlijā mūs atbrīvoja Plejādiešu drošības spēki delta. Un mēs pat nezinām. Kaut kā jauni materiāli šajā sakarā tā arī neienāca – ar slepenu “atšifrējumu”, kā mūs atbrīvoja un ko mums ar to tagad darīt.

Un pēdējais materiāls “Zvaigžņu Sēklas Manifestē Jaunās Zemes realitāti” ietver tādas “plejādiešu atklāsmes”, par kurām grāmatās un internetā runā jau 20 gadu. Norāde

 

““TAGAD” – VIENĪGAIS LAIKS, UN “ŠEIT” – VIENĪGĀ TELPA, SAPROTAT? TAS IR MEISTARA NOSLĒPUMS! BĒRNI – PAŠI LAIMĪGĀKIE, RADOŠĀKIE, PRODUKTĪVĀKIE UN VESELĪGĀKIE ŠAJĀ ESĪBAS STĀVOKLĪ!

ŠIM VISUMAM IR VAIRĀKAS DIMENSIJAS, KURAS VISAS REZONĒ DAŽĀDĀS FREKVENCĒS!

PIEKTĀ DIMENSIJA/DEBESIS/GAMMAS STĀVOKLIS VISAM – TAS VISS IR TAS PATS PUNKTS, UN TAS IR TAS, KURP JŪS AUGŠUPCEĻATIES!

ATCERIETIES, LIELI, KA GAISMA – TĀ IR INFORMĀCIJA, BET TUMSA – TĀ IR TIKAI TĀS NEESAMĪBA!

TĀ KĀ VISS, KO JŪS JEBKAD VARAT VĒLĒTIES, BEZ IEROBEŽOJUMIEM, VAIRS NAV RADĪTS, UN NAV NEKĀ, KAS VAR TIKT RADĪTS, TAD KĀ JŪS VARAT RADĪT JAUNU ZEMI VAI PERSONĪGO DZĪVES SAPNI JEBKURĀ MOMENTĀ, KURU JŪS IZVĒLATIES? PIRMĀM KĀRTĀM E IR VIENĀDS M*C KVADRĀTĀ! ENERĢIJA IR VIENĀDA MASAI UN GAISMAI, UN VISĀM LIETĀM VISUMĀ! (to mums it kā plejādieši vēsta)

ENERĢIJA IR VISS, UN VISS IR ENERĢIJA, NEVIS MATĒRIJA! TAS, KO JŪS UZSKATĀT PAR MATĒRIJU, – TAS IR TIKAI ENERĢIJAS VILNIS, JA PASKATĪSIETIES PIETIEKAMI TUVU!”

 

Un tā tālāk. Ar izsaukuma zīmēm katrā teikumā.

Šī informācija kalpo audzēkņiem, kuri vēlas tikt skaidrībā, “kas ir kas”, kā bāciņa, lai atšķirtu.

Nekā personīga, Maikl.

 

Pievienots 05.11.2019

http://sanatkumara.ru/stati-2019/verit-ili-ne-verit

Tulkoja Jānis Oppe