Стенограмма семинара Дэвида Уилкока на конференции Аспекты Раскрытия 2019

Stenogramma: Deivida Vilkoka seminārs konferencē “Attīstības aspekti 2019”

19 11 03

Mēs Deivida Vilkoka (David Wilcock) meditāciju veiksim otrdien, 5. novembrī. Iepriekš vēlams iepazīties ar šo materiālu.

Svētdiena, 2019. gada 25. augusts

[Deivida semināra video bija izvietots kā bonuss iekš Lifestream pēc konferences, bet bez slaidiem. Ierakstošais seminārs atrada daudz slaidu Internetā. Vairums no tiem – tie ir tie paši attēli, kurus izmantoja Deivids, pārējie ir līdzīgi, bet nav identiski.]

*******

Lieliski. Esmu atnācis, lai kaut ko pateiktu! Lūk, ko es šodien taisos izdarīt! Neapšaubāmi. Kad kaut kas sāk notikt, tas ļoti satrauc.

PITA PITERSONA NEGAIDĪTĀ NĀVE

Ļoti skumīgi, ka Pits Pitersons (Pete Peterson) nomira, pirms mēs ierakstījām materiāla jaunās sērijas. Viņš stāstīja, ka jau no zīdaiņa vecuma citplanētieši viņam mācījuši savas tehnoloģijas un stāstījuši par saviem kosmosa kuģiem, kuros viņš ir pabijis… Viņš nav pārliecināts, cik tieši, bet apgalvo, ka ir apmeklējis apmēram 60-65 vietas ārpus planētas. Satriecoši, ko galu galā tas nozīmē? Un, lūk, ko: ja Pitu Petersonu nepiespiestu klusēt, viņš apstiprinātu vēl vairāk to ziņu, kuras mēs dzirdējām no Henrija Dikona, Viljama Tompkinsa, Everija Smita un Korija Guda (Corey Goode).

VUDIJS UN DRAKONU ĢIMENE

Mums ir darīšana ar liecībām, kuras ir snieguši reāli, īsti atmaskotāji, cilvēki, kuri izgājuši priekšplānā un riskējuši ar savu dzīvību. Ir ļoti skumji stāstīt, ka mums bija vēl viens insaiders, kuru mēs saucām par Vudiju. Viņš bija galvenais pierakstītais no Rietumu puses, kurš strādāja ar tā saukto Drakonu Ģimeni? Tiem, kuri nezina, Drakonu Ģimene – tā ir slepena biedrība Āzijā. Nevis komunistiskās Ķīnas valdība, bet Āzijas banku sistēma.

Vai jūs ticat vai ne, bet mēs esam sākuši formēt Aliansi ar Drakonu Ģimeni. Pašlaik es par to nevaru stāstīt sīkāk, taču pavēstīšu sekojošo: viens no viņu plānā iezīmētajiem punktiem ir īstas pilnmetrāžas filmas radīšana Holivudā par viņu vēsturi. Viņi teica, ka mēs varam kļūt tie, kas palīdzēs tādas filmas uzņemšanā. Tāpēc, cilvēki, tas ļoti satrauc. (Aplausi.) Tā ir jauna informācija.

http://divinecosmos.e-puzzle.ru/page.php?al=527

Izsūtīts 03.11.2019

Sanata Kumaras vietnes vēstkopa

Izsūta Natālija Koteļņikova

e-pasts This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Tulkoja Jānis Oppe