Медитация в помощь тушению лесных пожаров

Meditācija, palīdzot dzēst mežu ugunsgrēkus

Sibīrijā un Tālajos Austrumos deg vairāk nekā 3 milj. hektāru meža

19 07 31 01

Krasnojarskas novadā, Irkutskas apgabalā un Jakutijā turpinās mežu ugunsgrēki, aptverot lielas teritorijas. Pēc pēdējām ziņām, to laukums ir pārsniedzis trīs miljonus hektāru, vēsta “Sibīrija. Reālijas” (“Сибирь.Реалии”).

Krasnojarskas novadā ugunsgrēku laukums ir sasniedzis 1 067 miljonus hektāru. Diennakts laikā ugunsgrēku skaits ir samazinājies no 99 līdz 90, taču turklāt to laukums ir kļuvis lielāks par 20 tūkstošiem hektāru.

Irkutskas apgabalā uz 31. jūlija rītu ar uguni ir aptverti 670 tūkstoši hektāru. No tiem “kontroles zonā” (tas ir, no tiem, kurus ir nolemts nedzēst) ir 600 tūkstoši hektāru.

Tālajos Austrumos arī darbojas ugunsgrēki. Pats lielākais – Jakutijā, tur deg 1,4 miljoni hektāru. Burjatijā, pēc federālās “Aviaļesohranas” (“Авиалесохрана”) ziņām, uz 30. jūliju deg gandrīz 40 tūkstoši hektāru, bet Aizbaikāla novadā vairāk nekā 13 tūkstoši hektāru.

Ārkārtas situāciju ministrijas (МЧС) aviācija uzsāka mežu ugunsgrēku dzēšanu Krasnojarskas novadā. Turklāt citos Sibīrijas un Tālo Austrumu rajonos varas iestādes joprojām atsakās cīnīties ar uguni, jo tā it kā neradot draudus apdzīvotajām vietām.

Iet bojā tūkstošiem dzīvnieku, sadegot dzīviem, iespiestiem uguns lokos.

Aicinu sapulcēties meditācijā, lai palīdzētu bojā ejošajiem mežiem.

19 07 31 02

Meditāciju, lai palīdzētu dzēst mežu ugunsgrēkus, ieraksti

1. augustā, ceturtdien, pulksten 18 pēc Maskavas laika (arī pēc Rīgas laika)

2. augustā, ceturtdien, pulksten 18 pēc Maskavas laika (arī pēc Rīgas laika)

 

Pievienots 31.07.2019, atjaunots 03.08.2019

http://www.sanatkumara.ru/obyavleniya/meditatsiya-v-pomosch-tusheniiu-lesnich-pozharov

Tulkoja Jānis Oppe