Как проходят городские медитации?

Kā norit pilsētas meditācijas?

19 07 28

Šogad mēs ar Vladimiru Ahmanajevu Jekaterinburgā organizējam pilsētas bezmaksas meditācijas parkā “Akmens teltis” («Каменные палатки»). Meditācijas norit ar Jekaterinburgas laikraksta “Dzīves noslēpums” («Тайна жизни») aizbildniecību. Jau ir notikušas 4 meditācijas, un var izdarīt kaut kādus secinājumus.

Nevar teikt, ka ļaudis nopriecājās par iespēju iziet kvalitatīvas bezmaksas meditācijas, jo no pusotra miljona lielās pilsētas uz mūsu aicinājumu atsaucās tikai 10-15 cilvēku. Visdrīzāk meditācijas tomēr ir vajadzīgas, bet cilvēki par tām nezina. Es divreiz izliku paziņojumus transporta pieturās uz sava rēķina, mēs staigājām ar reklāmas plakātiem, taču tie rezultātus nedeva.

Kā tādas meditācijas darbojas? Tās ļauj mūsu Augstāko Es spēku un enerģijas izmantot planētas un savas dvēseles labumam. Protams, jo vairāk ļaužu, jo spēcīgākas enerģijas un atdeve no meditācijas. Atgādināsim, ka Deivids Vilkoks (David Wilcock), amerikāņu garīgais līderis un insaiders, savā grāmatā “Avota lauka pētījums” («Исследования поля источника[1]») rakstīja, ka milzīgas, 3-7 tūkstoš cilvēku, meditācijas izraisa rezonansi visā pasaulē.

“Divu gadu laikā gandrīz 7 000 cilvēku grupa sapulcējās trīs reizes. Tikšanās laikā viņiem izdevās samazināt teroraktu skaitu visā pasaulē par fenomenāliem 72%. Cilvēki pulcējās un meditēja ar domām par mīlestību un mieru. Ņemiet vērā – tas bija zinātnisks pētījums, pieņemts un publicēts žurnālā Journal of Offender Rehabilitation. Cilvēki mainīja ciklus, tendences, laikapstākļus, izejamās dienas, svētkus un visus citus mainīgos.” Kā redzat, mūsu mentālās enerģijas darbojas, tikai, protams, ne pie tāda cilvēku pieplūduma kā Jekaterinburgā.

Atgādinām, ka ir vēl divas iespējas piedalīties meditācijās un pakalpot planētai: 7. un 21. augustā Natālija Koteļņikova un Vladimirs Ahmanajevs gaida jūs parka “Akmens teltis” amfiteātrī Jekaterinburgā, trešdien, pulksten 19.

Atsauksmes:

Irina Kazaka, 45 gadi: “Sajūtas no meditācijas ļoti spilgtas un jaunas. Sajutu enerģiju jaunu līmeni un jaunu, augstāku, darba līmeni ar Saules Brālību. Ugunīgajā plānā ieraudzīju jaunas krāsas... Lidojuma un laimes sajūta piepilda visu ķermeni pēc meditācijas. Visiem, visiem ļoti rekomendēju!!! Es izjutu divu gadu pārtraukuma laikā aizmirstas smalkas enerģijas un Skolotāju klātbūtni. Milzīgs paldies Natālijai un Vladimiram par lielisko vakaru!”

Gaļina Tomina: “Pilsētas mēroga Meditācijas ir ļoti svarīgs un vajadzīgs pasākums. Tās ir vajadzīgas gan cilvēkiem, kuri atnāk uz meditāciju, gan planētai Zeme, ar kuru norit galvenais darbs. Diemžēl, maz ir to, kas apzinās šī darba svarīgumu, un ļaudis pagaidām ne pārāk tiecas pievienoties šim darbam. Tomēr cilvēki pamazītēm pievienojas, un notiek tas, kādēļ tas viss ir iecerēts.

Tās enerģijas, kuras nāk no augstākajiem spēkiem caur mums, tiek virzītas uz planētu, un notiek viņas attīrīšana un apgaismošana. Pastrādājām arī ar militārajiem spēkiem caur mīlestību, kas nāca no mūsu sirdīm. Mīlestības uz mūsu planētas trūkst praktiski visiem, tāpēc mēs dāsni dalījāmies tajā ar visiem uz viņas dzīvojošajiem cilvēkiem.

Tikšanās laikā 24. jūlijā negaidīti visiem un par lielu prieku Saules Brālība ar mums veica dziedinošus darbus, kuru rezultātā man atjaunojās balss un pazuda sāpes kreisā ceļgala muskulī. Viss, kas šeit notiek, ir nepieciešamas visiem un katram, kurš iet pa garīgu attīstības ceļu.

Ar nepacietību gaidām jūs nākamajā meditācijā Akmens teltīs pulksten 19 pēc vietējā laika.”

Gaļina Tomina.

Tātad aicinām visus interesentus augustā uz meditācijām!

7. augustā un 21. augustā

Pulksten 19

Norises vieta –

amfiteātris aiz Akmens teltīm.

Lūgums ņemt sev līdzi sēžamos.

Kā aizbraukt: tramvaji 5, 8, 13, 15, 23, 32

autobusi 4, 15, 25, 61, 059, 060, 077, 082.

Pietura “Akmens teltis”

Tel. 8 919 392 82 57

Vietne: sanatkumara.ru

 

Pievienots 28.07.2019

http://www.sanatkumara.ru/stati-2019/kak-prochodyat-gorodskie-meditatsii

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. https://knigism.online/view/137700 (Tulk. piezīme)