Следующая ступень – выход на миссию

Nākamā pakāpe – iziešana uz misiju

Seanss ar SB 01.06.19.

19 07 22

Dārgie Saules Brāļi! Sveicu jūs!

Man gribētos šodien uzdot jums daudz jautājumu.

Kas tas ir – ciešanas? Ja nedaudz atveram tēmu, tad kādēļ cilvēks cieš? Ar ko ir saistītas ciešanas un ciešanu neesamība? Vai ir ciešanas augstākajos plānos?

Kas tas ir – apskaidrība, un kāpēc apskaidrotajiem nav ciešanu?

Kas tas ir – dvēseles ievainojamība? Kā dvēseli pasargāt no tukšiem pārdzīvojumiem?

Kas tas ir – iespējas un iespēju realizācija? Kas ir dvēseles aspekta realizācija un ķermeniskā aspekta realizācija? Kas ir “dvēsele dzied”, un kas ir ķermeņa prieki?

Kas tas ir – jaunrade? Ko tā dod dvēselei? Kā ieraudzīt savas jaunrades iespējas?

Garīguma jēdziens dažādās interpretācijās.

***

Atslābināšanās.

***

Seanss.

SB: Visvairāk vilšanos vai pārestību notiek no gaidām, kuras nav attaisnojušās. Pirmām kārtām, mums saka Saules Brāļi, neko nevajag gaidīt, jo gaidas vienmēr liek vilties. Ir jāatrodas saiknes ar Augstāko Es stāvoklī, klusa prieka stāvoklī, kad tev neko nevajag no cilvēkiem un cilvēkiem no tevis neko nevajag. Tā tad arī ir personīgā drošība dvēselei, tāpēc ka tad tu neciet.

Stāvoklī Šeit un Tagad ciešanu nav (ja cilvēks nav slims). Mēs runājam par normālu stāvokli, kad mēs varam ar savām domām piesaistīt nepamatotas gaidas un ciešanas.

Stāvoklī Es Esmu mēs vienmēr atrodamies iekšienē, pilnīgā kārtībā, tīrībā, viss ir salikts pa plauktiņiem, viss ir atveseļots.

Dabiski arī mūsu līmenī mums, SB, ir kādi plāni, koncepcijas, mēs radām gan laiku, gan telpu. Un, kad mums traucē vai mums kaut kas neizdodas, arī mums notiek kādas vilšanās. Taču to ir daudz mazāk nekā uz zemes, tāpēc ka mēs ļoti daudz ko varam izrēķināt uz priekšu, paskatīties, noprognozēt sekas, lai tās būtu labvēlīgas visiem, ne tikai mums, bet arī visiem tiem, uz ko tas attiecas.

Kad notiek kāda militāra operācija blīvākos plānos, mēs stāvam sardzē, mēs palīdzam, apmācām, saglabājam, rezervējam Akašas Hronikās.

Darīšanu pārdomāšana pasargās jūs no vilšanās. Tāpēc ka jūs iepriekš varat paskatīties gan negatīvus variantus, gan pozitīvus. Un pozitīvajā variantā ieguldīt vairāk enerģijas, bet negatīvo vienkārši ņemt vērā, ka var būt tāds rezultāts. Viss prasa darbu, jebkurš process. Maz cilvēku ar to nodarbojas.

Taču, tā kā jūs jau esat saistīti ar augstāku apziņu, tad jums labāk to visu pārdomāt, izejot uz savu mentālā plāna aspektu. No augšas izskatīt daudz plašāku situāciju un iespēju spektru, lai plašāk raudzītos uz pasauli un uz cilvēkiem.

Un no augšas mēs cilvēkus pieņemam tādus, kādi viņi ir. No cilvēciskā redzes viedokļa mēs varam cilvēku nosodīt, nesaprast viņu, bet no augšas mēs pieņemam tādu, kāds viņš ir, ar viņa paša dzīves koncepciju, ar viņa ceļu, ar viņa interesēm, ar viņa emocijām.

Kā saglabāt neitrālu pozīciju? Mēs saprotam, ka cilvēks var dusmoties, justies aizkaitināts. Tās ir viņa problēmas. Bet mēs varam mierīgi vērot viņu, neiesaistoties, nereaģējot, nepārliecinot viņu, neattaisnojoties. Lai viņš izsaka savas domas un jūtas, lai viņu saprastu citi, viņam uz to ir tiesības.

Mēs gribētu vēl parunāt par ciešanām kā baudas veidu. Ir tādi cilvēki, kuriem šķiet, ka prieks – tā ir muļķība, bet, lūk, ciešanas! Ciešot viņi jūtas dzīvi. Tas ir, viņi nevar savu iemeslu dēļ attīstīties uz gaismu un jūtas nerealizējušies, nesasnieguši kaut ko, vīlušies. Šis ciešanu veids ir kā īpaša bauda. Dvēsele cieš, un viņi jūtas dzīvi, dvēseli jūtoši.

Garīgajā literatūrā ir rakstīts, ka cilvēkam ciešanas ir jāizjūt obligāti, ka bez ciešanām viņš ir nepilnvērtīgs, viņš nesaprot visu dvēseles dziļumu un visas jūtas, kuras izraisa ciešanas, un ka uz ciešanu pamata izstrādājas līdzcietība. Cik lielā mērā tas tā ir?

Pirmkārt, šeit jums ir cita apziņa: dualitāte, atšķirtība. Ja smalkajos plānos jūs cits citu saprotat ar domām, telepātiski, tad šeit jūs cits citu nesaprotat, rodas pilnīgi cita situācija apziņas attīstībai, kad attīstās nevis kolektīvā, bet individuālā apziņa. Pati lielākā apziņas, šajā gadījumā saprāta, izaugsme, kuru mēs esam spējuši sasniegt uz šodienu – tā ir individuālā attīstītība. Kāds ir uz priekšu aizauļojis, kāds atpaliek, taču kolektīvās apziņas līmenī viens otram palīdz, tas ir, apskaidrotākās un attīstītākās dvēseles, zinātnes dvēseles, garīdznieki, inteliģence palīdz vispārējai planetārajai attīstībai, rada vidi saprātīguma attīstībai.

Kas attiecas uz līdzcietības izstrādāšanos caur ciešanām, tad Mēs tam piekrītam. Iedomājieties, ka jūs nekad nebūtu pazinuši ciešanas, nesaprastu, kas tas ir, ko cilvēks jūt, kā jūs ārstētu un saprastu cilvēku no augšas?

Psiholoģijā ir rekomendācijas smagu dvēseles traumu gadījumos dot sev laiku paciest, un šis process saucas “sērošana”. Cilvēkam caur to ir jāiziet, jāizcieš un jāizārstējas.

Kas tas ir – iespējas un iespēju realizācija? Kas ir dvēseles aspekta realizācija un ķermeniskā aspekta realizācija? Kas ir “dvēsele dzied”, un kas ir ķermeņa prieki?

Cilvēks ļoti maz redz savas iespējas un ļoti sevi ierobežo. Aizvāciet savus ierobežojošos spoguļus, un jūs ieraudzīsiet pasauli, pilnu ar iespējām. Kādam tie nav spoguļi, bet šķēršļi vairogu veidā.

Un, ja jums priekšā ir pietiekami daudz laika – 10-15 gadu, izmantojiet savas iespējas, neapstājieties skrējienā. Padomājiet par to, kā jūs šos gadus dzīvosiet. Meklējiet sevi.

Jūs varat dažādi atvērties, tas ir, iespējas ir visā, un ne tikai garīgajā dzīvē, bet arī fiziskajā.

Ārstēšana. Katram jums ir visas iespējas ārstēt cilvēkus. Jums taču ir kanāls, ir procesu izpratne. Varbūt jūs nepazīstat organismu, bet to vienmēr var iemācīties – skatīties, kādi procesi organismā notiek, un redzēt to, ko jūs darāt. Turklāt jums ir augstas vibrācijas un milzīgi daudz palīgu smalkajā plānā, kādi nav doti citiem cilvēkiem. Uz šo spēku rēķina, kurus jūs jau esat ieguvuši ar saviem darbiem, jūs varat dziedināt cilvēkus, ja jums tas patīk un gribas.

Ezotēriskās literatūras bibliotēkas organizēšana. Jūs varētu dalīties tajā, kaut kādā veidā paziņojot par sevi, lai cilvēki jūs pazītu, piemēram, kafejnīcā. Atnest grāmatas, paņemt citas, veikt apmaiņu ar grāmatām. Arī tas ir variants, kā izglītot cilvēkus.

Vietņu radīšana. To vēl ir ļoti maz, un jūs varat piesaistīt tos Skolotājus, kuri jums patīk, savai teritorijai.

Emuāra rakstīšana. Internetā atrodat labus rakstus un publicējat savā emuārā ar saviem komentāriem.

Ir daudz paņēmienu palīdzēt planētas apskaidrošanā. Mēs pašlaik runājam par iespējām, kuras pagaidām nav realizētas. Un, ja jūs daļēji esat tādas iespējas realizējuši, vienalga ir milzīgs darbības lauks, un mēs negribam, lai jūs iestrēgtu vienā vietā, lai jūs sēdētu mājās, ne ar ko nenodarbotos, izņemot mājas soli. Mēs gribam, lai jūs ietu pasaulē un kontaktētos ar cilvēkiem jebkurā veidā, realizējot savas iespējas, kas pacels jūs vēl par vienu līmeni. Mēs palīdzam jums realizēties, un ir svarīgi, lai jūs to darītu. Gribētu un soļotu. Bez jūsu soļiem nekas neiznāks. Riskētu, pārvarētu savu biklumu, pārvarētu savus ierobežojumus.

Ar ko ir saistītas ciešanas un ciešanu neesamība?

Ar ko ir saistītas ciešanas, mēs jau parunājām, bet ar ko ir saistīta ciešanu neesamība? Cilvēks nevar būt tukšs, nevar būt vispār bez jūtām. Un ļoti daudz kas ir atkarīgs no tā, kā jūs interpretējat to, kas notiek, kas jums ir un kā jūs dzīvojat. Viens cilvēks teiks: cik viss ir lieliski! Otrs nepamanīs, bet trešais teiks: fui, cik viss ir slikti! Tie ir trīs dažādi skati uz dzīvi. Pat ja jūs uz dzīvi raudzītos pašā negatīvākajā veidā, jūs pakāpeniski varat pārmācīties. Un tur, kur kāds cilvēks cieš, jūs varēsiet būt neitrāls.

Ekhartam Tollem (Eckhart Tolle) ir prakse, kā sevi atdalīt no sāpēm. Visas sajūtas atrodas astrālajā apvalkā, un jūs varat pacelties augstāk un vērot šīs sāpes, iet iekšā šajās sāpēs un vākt tās prom. Tas ir, – neslimot kopā ar ķermeni, bet atdalīties no ķermeņa ciešanām un palīdzēt viņam tādā veidā. Dvēsele atrodas budhiālajā plānā, viņa ienāk fiziskajā ķermenī, bet viņa vienalga ir novērotājs, kurš var ārstēt.

Ciešanas kā attīrīšanos – vajag mums vai ne?

To vajag pavisam vienkāršiem cilvēkiem, kuri nesaprot augstākās garīgās patiesības. Kā dzīvniekam vajag sāpēs, lai viņš klausītu, arī zemām neapzinošām būtnēm vajag iziet cauri sāpēm un ciešanām. Viņām citu ierobežojumu nav, un viņas tikai to pagaidām saprot.

Kas tas ir – dvēseles ievainojamība? Jo tuvāk dvēsele cilvēkam, jo viņš ir ievainojamāks un jo vairāk un dziļāk jūt, un jo ātrāk reaģē ar savām dvēseles īpašībām, jūtām. Nevis ar saprātu, bet ar jūtām. Kad cilvēks sāk dzīvot no sirds, no dvēseles, viņš kļūst ievainojams no dūrieniem, kritikas, no bailēm, no rupjībām.

Kad cilvēki apskaidrojas, Dvēseles kļūst kristāliskas, maigas, kā kristāls zaigojošas ar sīkām šķautnēm. Dvēseles kristāls skan no uzbrukuma kā zvans, jūt šos triecienus. Ja tā būtu amorfa masa, tad tā mierīgi uzņemtu šos triecienus un apslāpētu tos sevī kā bokseru bumbieris. Bet, kad dvēsele ir kristāliska, tad viņa uz visiem smalkajiem dūrieniem sāk reaģēt un skanēt, un tas ir diezgan sāpīgi.

Bet tas ir iekarojums, nevis trūkums. Visiem jūsu komponistiem, māksliniekiem, skulptoriem, aktieriem ir ļoti smalka dvēsele, un tāpēc viņi spēj atdot vissmalkākās jūtu nianses.

Lai pasargātu sevi no pārāk negatīvām lietām, jums ir jāizstaro mīlestība, tāpēc ka ar viņu jūs esat aizsargāti. Cilvēkam, no kura nāk mīlestība, pastāv mazāk iespēju, ka viņam uzbruks, apvainos, nodarīs pāri utt. Jūs sevi aizsargājat ar savu dvēseli.

Lai mīlestība traucas no jūsu sirds, lai tā izdaiļo jūs, lai arī dvēsele izstaro no jūsu sirds un no visas auras. Cits cilvēks ar auru sajutīs jūsu vibrācijas.

Ja jūs paceļaties virs situācijas, tad saprotat, ka dažādi cilvēki var paust sevi ne pārāk delikāti, rupji, taču jūs tas neskars. Jūs tā nesaprotat un nejūtat. Pat ja viņi grib jums nodarīt sāpes... bet jūs jūtat, ka jums nesāp. To viņi saka par sevi, un tā ir viņu izpausme. Jums nav ne rezonanses, ne pārestības.

Kā ieraudzīt savas jaunrades iespējas?

Jaunrade – tā ir dvēseles realizēšanās fiziskajā plānā. Tā var būt jebkāda, un tai nav obligāti jābūt saistītai ar rokdarbiem vai sacerēšanu, piemēram, radoša pieeja bērnam – arī tā ir jaunrade. Pāriešana no sevis nepieņemšanas uz pieņemšanu – tā ir jaunrade, un dvēsele iegūs pieredzi šajās jomās. Viņai patīk radīt ko jaunu, ko vēl neviens un nekad nav darījis. Un, kad cilvēkam nav radošuma, kad viņš ne ar ko negrib nodarboties, viņam ir slinkums un viņš ir noguris, un pa televizoru ir daudz interesanta, dvēsele pārstāj attīstīties. Jā, cilvēks var sastrādāt kaut kādu pieredzi kā būtne, bet Dvēsele pārstāj attīstīties.

Bet kas ir “dvēsele pārstāj attīstīties”, jo pieredze taču krājas?

Iespējams, tādas pieredzes Dvēselei pietiek, dvēseli tas neinteresē, tāpēc zūd interese par dzīvi, nav jaunas jaunrades, tādas, ko dvēsele vēl nezinātu, pie kā viņai nāktos piestrādāt, pārvarēt savus pašas ierobežojumus, kļūt citādai. Lūk, tas dvēseli interesē.

Tikšanās ar SB – arī tā ir jaunrade. Mēs iedarbojamies uz katru cilvēku, mēģinot aiznest līdz viņam personīgu neverbālu informāciju, mēs gribam katram dot uzvedni individuāli viņa kanālā.

Kas ir dvēseles aspekta un ķermeniskā aspekta realizācija? Cilvēks kā fizisks, kā sociāls tips vai kā dvēsele – tās ir nedaudz atšķirīgas realizācijas.

Ja skatāmies pa čakrām, tad trešā – tā ir cilvēka realizācija sociālajā plānā, piektā – dvēseles aspekta realizācija, problēmas ar realizāciju ir vērojamas tieši šajās čakrās.

Daudziem no jums ir attīstītas arī skološanas spējas, daudzi gribētu dalīties savā pieredzē, palīdzēt citiem kļūt tādiem kā jūs. Taču jūs meklējat bezgalīgu darbu, kurš jums ir nepieciešamāks nekā šis. Jūs aizsedzat radošās emanācijas, kuras mēs uz jums nolaižam, ne semināra laikā, bet visā pārējā laikā, un jūs aizsedzat tās ar savām ikdienas darīšanām, pat nemēģinot nedaudz par to padomāt. Tāpēc aicinām jūs ķerties pie savas turpmākās dzīves, savu dzīves mācību pārdomāšanas.

Mēs jūs varam uzvedināt uz kaut kādiem soļiem. Cik sekmīgi jūs būsiet, mēs pateikt nevarēsim, kā jūsu iekšējā pretestība darbosies.

Dvēseles aspekta realizācija – tā ir misija, ne tikai garīga, bet mākslinieciska, cildena, radoša. Ja dvēseles aspekts ir realizēts misijā, tad tā ir cilvēka garīgās attīstītības virsotne. Tāpēc mēs katru no jums velkam ārā uz savu garīgo misiju, mēs cenšamies jums parādīt šīs attīstītības pakāpes svarīgumu.

Garīguma jēdziens dažādās interpretācijās.

Vienās interpretācijās ir klāt sava saprāta pakļaušana augstākajam saprātam – tas ir, sevis zemināšana, nedaudz verdzisks stāvoklis, ka es esmu nekas, bet, lūk, Tu – Dievs, un Tu man esi viss.

Citās interpretācijās – Es Esmu Tava daļiņa. Vienotības Apziņā mēs zinām – ja Es Esmu daļiņa, tad man ir arī otra apziņa – Es Esmu Viss. Tas ir cits garīguma jēdziens, un tas mums ir tuvāks.

Trešais jēdziens ir tuvāks patriotismam, cīņai, kareivīgumam. Gaismas kareivis, garīgais kareivis, cīņa ar citādiem uzskatiem, cīņa ar sektām.

Garīgas dzīves ceturtā interpretācija – tā ir vientuļnieka mūka mītne, norobežošanās, klusēšana, gavēnis, ķermeņa ciešanas – slimo taču, kad badojas, bet tas tiek uzskatīts par attīrīšanos, šajā garīguma koncepcijā tiek uzskatīts, ka tā ir attīrīšanās caur ciešanām. Dievam nevajag jūsu ciešanas un pastāvīgās lūgšanas, Dievam vajag, lai viņa bērni būtu laimīgi un dzīvotu uz zemes ar pilnu spēku.

Tiekšanās uz Nirvānu – tehnisks apskaidrošanās variants. Tas ir nedabisks variants. Cilvēki it kā ar saviem ķermeņiem izaug tajā telpā, kur nekas nemainās, kur viss paliek statikā un nav attīstības. Viņi ir sasnieguši šo līmeni un tālāk nekur nevar iet.

Cilvēks, kurš iet uz kopienu, uz Brālību augstākās pakāpēs, aug daudz ātrāk. Tāpēc ka viņš bagātinās ar pieredzi – sākumā ar citu cilvēku planetāro pieredzi, pēc tam ar citu rasu un radību saules pieredzi, bet pēc tam vispār ar galaktisko. Ja viņš grib, izvēle vienmēr pieder cilvēkam.

Tagad mēs jums gribam parādīt enerģētiski jūsu garīgumu. Tagad būs prakse, apskaidrošanās prakse, garīguma jēdziena prakse mūsu SB skolā.

Pirmām kārtām tā ir savienošanās ar augstākiem aspektiem, ar SB, ar DD, ar Ercenģeļiem, ar eņģeļiem, ar savu atmiskā plāna Augstāko Es. Tā tieši ir tā atvērtība un uzplaukums, par kuru sapņo Debesu Tēvs. No vienas puses, viņš negrib, lai jūs ciestu, no otras puses, viņš negrib, lai jūs visu laiku būtu kūrortā, gulētu saldumos un neattīstītos mīlestības gaismā, kā daudzi no jums sapņo neko nedarīt un tikai dzīvot zaļu dzīvi. Viņš grib, lai mēs augtu un kļūtu Viņš. Bet, lai mēs kļūtu Viņš, lai paceltos lielos augstumos, vajag pastāvīgu radīšanu, jaunradi, pilnīga dzīvīguma sajūtu, jums uz iemiesojumu doto enerģiju sajūtu.

Mēs jums dodam arvien vairāk un vairāk enerģijas, ja jūs ceļaties uz augšu, jums top pavisam citi enerģijas apjomi un citādā kvalitātē. Tāpēc mēs jūs arī raustām, lai jūs radītu, jo jūs pašlaik saņemat citas dotācijas sakarā ar jūsu iziešanu uz augstākajām pasaulēm, un jūs šeit esat kā apskaidrotas būtnes, jums jau kā Skolotājiem ir jāstrādā. Vienkārši jūs domājat, ka jūs esat kā visi, visi ir tādi paši kā jūs, bet patiesībā jūs vienkārši nepamanāt, kā jūs augat un apskaidrojaties, cik augstāka jums ir apziņa nekā citiem cilvēkiem.

Nav vārda “pienākums”, bet, kad jūs taisījāties uz planētu, – atcerieties to nepacietību, tādu stipru vēlēšanos, kura jūs veda uz planētu kā misionāru. Izjūtiet to, atcerieties, katram no jums tas ir asinīs. Katram no jums tas ir kā jūsu attīstības augstākais mērķis.

Pašlaik jūs esat savienojušies ar savu AEs, sajūtiet vibrāciju starpību, sajūtiet, cik šeit ir labi, sajūtiet svētlaimi. Pacelieties biežāk uz šo svētlaimi, ārstējiet šeit sevi, arī tas ir viens no momentiem, kā atiet no ciešanām, no negatīvām domām, no smagām pārdomām. Jums ir savs AEs, kurš jūs dziedina. Un jūs sevi dziedināt zemākā plānā.

Jums esam mēs, Diženā Dieviete, Debesu Tēvs. Vēršanās pie viņiem vienmēr sniedz pozitīvu efektu. Pašlaik nāk laba attīrīšanās tieši no enerģijām, kuras traucē jūsu misionāra darbībai, jūsu misijai.

Dvēsele labi ir iegājusi iekšienē un piepildījusi mūs ar sevi. Mēs varam sajust, ka viņa ir pieaugusi un viņai neinteresē bildītes, visādi nieciņi. Viņai interesē lieli darbi, savu vēlēšanos piepildīšanās... Un vēlēšanās ir īpašas, tās jau gandrīz ir nemateriālas. Sajūtiet labāk savu dvēseli, uzmanīgi lasiet viņu, pamācieties no viņas.

Protams, jūs atnācāt šurp ne jau konfektes ēst un ne dziesmiņas dziedāt, jūs taču to saprotat? Tas, ka jūs savienojāties ar SB, tieši par to liecina. Izprotiet sevi dziļāk, iejūtieties sevī – kas jūs esat, jūs neesat ķermenis, jūs esat dvēsele un gars.

Es domāju, ka jūs visi par to padomāsiet, ka šis seanss vienkārši tāpat nepaies. Mūs velk “aiz matiem” augšup un palīdz mums apzināties savas iespējas: tās mums ir kļuvušas lielas, bet mēs joprojām domājam pa vecam. Nedomā kā cilvēks! Domā kā dvēsele, būtība. Tie ir Krajona vārdi, un tie šeit ir vietā.

Pateicamies, ka jūs mūs uzklausījāt, un novēlam jums dvēseles laimi, cilvēcisku laimi, saprāta, veselības, apskaidrošanās laimi. Mums bija prieks šodien ar jums strādāt, nedaudz jūs aktivizēt un motivēt, piedot jums enerģijas, grūdienu, lai jūs padomātu, ko jūs vēl varat darīt. Mēs esam pateicīgi jums par jūsu darbu, kuru jūs veicat ar sevi un citiem cilvēkiem, un vēl ceļam jūs uz nākamo pakāpi, lai jūs izietu uz savu paša līmeni. Visu labu jums, laimi un panākumus jums visos jūsu pasākumos.

Mēs pateicamies SB par tādu nopietnu pieaugušu mācību, kura stumj mūs uz jaunu misijas pakāpi.

 

Pievienots 22.07.2019

http://sanatkumara.ru/stati-2019/sleduiuschaya-stupen-vichod-na-missiiu

Tulkoja Jānis Oppe