Наслаждайтесь тем, что вы есть

Baudiet to, ka jūs esat

(Saruna ar Saules Brālības sīriāņu diasporu)

19 07 07

06.07.19.

Pēdējā seansā ar Saules Brālību mēs iepazināmies ar Saules Brālības Sīriāņu (Sīriusa) diasporu – sīriāņu Ģimeni Saules sistēmā. Šodien es ar viņiem sarunājos.

Labdien, dārgie jaunie draugi! Es redzēju, kā jūs ilgojaties pēc fiziskās dzīves, sajutu jūsu nostalģiju. Kas jums patika fiziskajā plānā?

Pati dzīve, pašas sajūtas – staigāšana, peldēšanās, vējš, aukstums, visas sajūtas ar tausti. Mums tās ir pilnīgi citādas, enerģētiskas. Iespēja staigāt pa zemi, nevis lidot. Iespēja spēlēt bumbu, lēkt ar lecamauklu, makšķerēt vai būvēt mājas… Būt ķermenī.

Mēs paretam veicam ceļojumus fiziskā ķermenī, ļaujam sev pabūt jebkurā ķermenī – gan kā reptiloīdi, gan kā drakoni, gan kā cilvēki. Būt par cilvēkiem ir grūti, tāpēc ka šeit ir jācīnās, bet mēs negribam – esam noguruši no cīņas un taisāmies vienkārši baudīt ķermeni, mierīgi līdzās pastāvēt.

Pats fiziskās dzīves saldums ir eksistēšanā, ķermeņa sajušanā, laikapstākļu kaprīzēs, barībā un ūdenī, smaržās. Viss tiek izzināts salīdzinājumā. Kad jūs esat astrālajā ķermenī, arī jums gribas pabūt fiziskajā. Bet mēs atrodamies ugunīgos ķermeņos un vienkārši dažreiz priecājamies par fiziskās dzīves komponenti, neļaujot sev nolaisties tādā blīvumā.

Ar ko atšķiras zemes plāna cilvēka un ugunīgā plāna būtnes apziņa? Līdz šim es kaut kā tādu jautājumu sev nebiju uzdevusi…

Mēs esam tas, par ko jūs gribētu kļūt – par saprātīgu, klusu un gaišu būtni. Mēs esam jūsu sapņa iemiesojums, visu varam radīt ar domām. Bet arī domas mēs turam grožos, neļaujam tām draiskuļoties. Jūs esat pārāk noslogoti ar informāciju, atmiņu, domām, turklāt domas (jūs tās saucat par domu maisītājiem) jums ir veltīgas, fantāzijas bieži negatīvas, balstītas uz bailēm par izdzīvošanu.

Mēs esam atbrīvojušies no izzušanas, nāves bailēm, un esam piesaistīti skaistajam un brīnišķīgajam. Vērsuši savas domas citā gultnē, mēs savu dzīvi būvējam no skaistā un pārcilvēciskā, ja var tā teikt.

Domas ir kā koks – ar sazarojumiem un galiem. Mēs domājam uzreiz kā “viss koks”, nelineāri.

To var saukt par sistēmisku domu?

Jā, visdrīzāk, lai gan jūsu sistēma sastāv no lineārām domām, bet šis (sistēmiskās domas) tēls vairāk tuvojas domai kā tādai. Ja jūs pētīsiet domu, jūs sapratīsiet, ka ir visi galvenie punkti, no kuriem izaug jauni varianti, no kuriem izaug vēl varianti utt. Tad, lūk, mēs domājam no beigām, nepētot tos variantus, kuri būs lieki, bet sākam ar sekām un apaudzējam ar to, ko mums vajag un kas ir izdevīgi.

Piemēram, mēs gribam atgriezties fiziskajā ķermenī. Sākumā mēs noteiksim planētu, lai uz tās būtu patīkama sabiedrība un labi pašas fiziskās planētas dati – daudzveidība, tīrība, karu neesamība. Mēs nosakām, kas mums pietrūkst šajā vietā un vai mēs tiksim galā ar šo trūkumu. Pēc tam veicam ceļu no ugunīgā ķermeņa līdz fiziskajam – ieaugam blīvumā pakāpeniski, no ugunīgā ķermeņa caur mentālo un astrālo fiziskajā, tā to var nosaukt. Ceļš ir diezgan tāls, bet tas ir mūsu sapņu un mērķu vērts.

Mēs esam noguruši no kariem, un, ja mēs kaut kur iemiesojamies – uz astrālas planētas, piemēram, – arī tur ir daudz brīnumu mums, tiem, kam praktiski nav ķermeņa, tad izvēlamies planētu bez konfliktiem. Bet tiem, kas ir noguruši no saldās dzīves un grib iegremdēties karā, nākas pabūt uz konfliktu planētas. Pēc tam mums ilgi negribēsies iegrimt cīņā un ķīviņos.

Jūs esat vieni no mums, un uz mūsu planētas mēs esam identiski. Jūs esat tie, kam gribējās lielāku darbību, fiziski sajūtamu, veikumus, varoņdarbus, skaistumu zemes plāna variantā. Nu ko, izmantojiet gadījumu, lai atstātu aiz sevis pēdas, lai ilgāk atcerētos savus veikumus, varoņdarbus, atklājumus un atklāsmes.

Jūs esat pārāk piesaistīti ķermenim, un savas sajūtas liekat visa pamatā. Ja jums ķermenī ir nekomfortabli – kaut kas sāp vai bojājas noskaņojums, atcerieties, kas jūs esat un ka jūsu ķermenis ir tikai trauks, iespējams, ieplīsis, bet tas vienalga satur visus iespējamos dzīves variantus, sākot no fiziskās un beidzot ar ugunīgo.

Jūs dzīvojat sajūtu pilnībā, visos pārējos plānos sajūtas ir ierobežotas vai to nav vispār. Izmantojiet šo dzīvi, lai baudītu tīru ūdeni, ziedu, saulei austot, zāļu un koku aromātus, rītausmu un saulrietu, vējus un viļņus, ceļojumus ķermenī, dabas un debesu skaistumu.

Skaņas – tās ir dzīves īpašas krāsas. Jūs nesaprotat skaņu skaistumu, kamēr jūs nezaudēsiet skaņas no ārienes. Visas skaņas mēs radām paši, savā iekšienē, un tās ir brīnišķīgas, bet ir atkarīgas tikai no mums. Bet jūs varat dzirdēt skaņas no malas, no vilciena vai lidmašīnas, līdz lakstīgalai un simfoniskajam orķestrim.

Jūs mūsu mūziku saucat par primitīvu…

Tā ir jūsu, un ar to viss ir pateikts. Jā, ir, protams, sfēru mūzika, ir arī debesu komponistu kompozīcijas, un tās, saprotams, ir daudz pilnīgākas par jūsu mūziku. Bet mēs gribam teikt – baudiet to, ka jūs esat, un to mūziku, kura ir, un to dabu, kura ir… un to ēdienu, kurš satur ļoti daudz smaržu un valguma nokrāsu… nevairieties no nekā fiziska, izmantojiet ķermeni par 100 procentiem. Pēc tam jūs vērtēsiet, KĀ jūs izmantojāt ķermeni, cik daudz jūs kaut ko sev aizliedzāt, balstoties uz uzskatiem un idejām, uz primitīviem ierobežojumiem.

Un mūsu mīlas attiecības, ko jūs varat teikt par to?

Tā ir sarežģīta dzīves sfēra, pati sarežģītākā no visām. Tieši mīlas attiecībās tiek kaldinātas pašas skaistākās jūtas, īpašības un principi – uzticība un uzticīgums, atbildība, palīdzība un atbalsts, humānisms, mīlestība un attiecību skaistums. Jūs varat radīt brīnišķīgas attiecības, un varat tās sabojāt ar savām iedomām un aizdomām. Jūs varat pārtraukt otra domas, sadomāt viņa vietā un novērst sevi no mierīguma un laimes. Jūs varat nepievērst uzmanību rīcībai, lai arī nepareizai, bet varat arī sarīkot karu un principiāli piesieties otra trūkumiem un paši ciest no tā. Ļoti daudz kas ir atkarīgs no jūsu pozīcijas – ko jūs gribat no dzīves.

Mēs gribētu jums novēlēt mazāk pievērst uzmanību fiziskiem trūkumiem un vairāk pētīt pašu dzīvi – no atoma un molekulas līdz zieda un sievietes pilnībai.

Ko jūs varat teikt par duālismu, par tumšo un gaišo ceļu?

Viss ir brīnišķīgs, visam piemīt pievilcība un dzīvīgums. Dabiski, ceļi ir dažādi, bet katrā jūs varat ieraudzīt kaut ko jaunu un neizpētītu. Ne no kā nebīstieties, nekur nekrītiet iekšā, ne no kā nevairieties. Pati nāve arī var kļūt par pētījumu.

Kas, pēc jūsu domām, ir pats skaistākais pie mums un pie jums?

Nav nekā neglīta. Viss ir skaists.

Bet vardarbība, ņirgāšanās, novešana līdz nāvei – vai tad tas ir skaisti?

Ir jāuzdod sev jautājums – kāpēc tas ar jums ir iespējams? Kā jūs līdz tam esat nonākuši? Kādēļ jūsu dzīvē ir tādi nosacījumi? Ko jūs pētāt?

Bet mēdz taču būt arī nejaušības!

Jā, mēdz būt, bet katra nejaušība ir iespēja kaut ko sevī izpētīt, saprast, just un radīt jaunu precedentu – kā no tā cienīgi iziet? Jūs esat dzīves, tās jēgas, nosacījumu, ierobežojumu, noteikumu un likumu radītāji. Un uz tā tiek būvēta jūsu dzīve, balstoties uz pieredzi un secinājumiem, kurus jūs un citi no šīs pieredzes ir izdarījuši. Tas atkal ir “koks” – tā ir nepareizi, iesi šeit – kļūda, šeit – vispār izgāšanās, bet, lūk, šeit, ir sataustāms pareizs risinājums…

Sakiet, kādēļ mums ir dotas slimības?

Tā ir dzīves fiziskā slāņa nepilnība. DNS, ķermeņa un viņa dzīves, pašas bioloģijas nepilnība. Bioloģijā vēl pieredžu pilnība nav sasniegta, jūs būvējat un atklājat ceļus uz sevis, savu ķermeņu un domāšanas pilnveidošanu. Jūs esat pašas dzīves radītāji fiziskajā plānā. Daudzas rases ir dzīvojušas un nīkuļojošas uz planētas, un kur viņas ir? Ir palikušas tikai drupas un atmiņas par tiem, kas šeit bija senos laikos. Slānis klājas uz slāņa, un katrā slānī – savas atmiņas un kļūdas…

Vai mūsu rasē ir kādas pilnīgākas iezīmes un iespējas, salīdzinot ar iepriekšējām rasēm?

Jūs spriežat lineāri un domājat, ka nākamā rase ir pilnīgāka nekā iepriekšējā. Tas tā nemaz nav. Un jūs pašlaik badīgi ķerat visas iepriekšējo, uz panētas bāzējošos, rasu tehnoloģijas. Mēs gribam teikt, ka neatkarīgi no senuma katra rase pēta savu iespēju koridoru.

Kādu koridoru pētām mēs?

Bioloģisko ķermeni pirmām kārtām. Jūsu ķermeņi ir radīti priekš planētas Zeme un ne gluži ir ierakstījušies planētas apstākļos, no šejienes jūsu slimības un kļūdas. Fizisko ķermeņu varianti ir uz dažādām planētām un svariem. Taču jūs esat unikāli ļaudis, spējuši pārvarēt laiku saduri, apokalipsi. Tas ir jūsu nopelns.

Jūs arī esat spējuši attīstīt tehnoloģijas, kas ļāva jums izdzīvot uz šīs planētas pilnīgi cienījami un lielā mērā vairoties, ar ko pievērsāt uzmanību no daudzu rasu puses, kuras nespēj vairoties un pilnveidot savu ķermeni. Turklāt jūs esat izzinājuši savu daudzdimensionalitāti, un tas liecina par zināmu cilvēka saprāta pilnību.

Galvenā attīstība ir priekšā, un jūsu nākotne ir pilnīgi atkarīga no jums. Tāpēc ir grūti jums likt priekšā jūsu nākotnes pilnīgu ainu, tā sazarojas daudzos variantos. Jūs gribētu zināt, kurp cilvēce pagriezīsies, bet kā mēs varam pateikt, kad jūsu domas nav noformētas un jūsu planētas informācijas slānis ir jēls materiāls? Nav noteiktas nākotnes, kuru plosa pretrunas starp vīrieti un sievieti, sociālajām klasēm, vecāku un bērnu paaudzēm.

Dualitāte darbībā rada aktivitāti un spiež dzīvi pārkārtot pēc plāna, kurš rodas, kur pagadās, pat kareivīgi noskaņoto iedzīvotāju domās. Atšķirībā no miermīlīgi noskaņotās daļas, iedzīvotāju kareivīgā daļa rada draudus un liek citiem ar sevi rēķināties, lai cik neērti citiem tas nebūtu. Miermīlīgajai daļai novēlēsim lielāku aktivitāti.

Labi, ka dzīve turpinās. Nedomājiet, ka dzīve visur, izņemot bioloģiju, ir pilnīga. Jūs dzīvojat uz maigas planētas, kura nav apveltīta ar stingriem un briesmīgiem izdzīvošanas nosacījumiem. Vienkārši jūs nesaprotat starpību, jo jums nav ar ko salīdzināt. Ir planētas ar daudz sliktākiem apstākļiem, un jums tur nav vieta.

Turklāt jums nav pastāvīgu konfliktu starp rasēm. Jums faktiski ir viena rase un dažas apakšrases. Bet jūs varat uzbūvēt sabiedrību pavisam bez konfliktiem. Un lai nerodas tāda situācija, ka jūs būsiet spiesti cīnīties pret kopīgu ienaidnieku, lai apvienotos. Mēs vēlam to izdarīt brīvprātīgi un tagad, lai labāk izjustu dzīves garšu, lai kari jums netraucētu pētīt pašu dzīvi visā tās skaistumā un daudzveidībā.

Muļķīgi ir karot un tērēt tam savu dzīvi un visus līdzekļus. Mēs to esam sen sapratuši un tagad mēģinām aizklauvēties līdz jums. Graut to, ko ar tādām pūlēm esat radījuši – vai tad tas ir saprātīgi? Esiet modri un neļaujiet sev graut savu dzīvi, balstoties uz to, ka “visi tā dara”.

Radiet savu laimi neatkarīgi no citiem. Mīliet cits citu un neļaujiet pazemot vai radīt draudus citam, lai cik aprobežots savās pārliecībās un domās viņš nebūtu. Palīdziet iziet no muļķīgām situācijām un neiedomājamiem stāvokļiem tuvākajam. Esiet visi saiknē cits ar citu un atbalstiet sevi. Mazāk balstieties uz neērtiem un nepareiziem dzīves likumiem, izgudrojiet savus, saskaņojot ar patiesību un pašu dzīvi. Esiet laimīgi!

Paldies, mani dārgie draugi!

 

Pievienots 07.07.2019

http://www.sanatkumara.ru/stati-2019/naslazhdaytes-tem-chto-vi-est

Tulkoja Jānis Oppe