Умиротворите информационный слой планеты

Nomieriniet planētas informācijas slāni

19 07 04 01

03.07.19.

Vētras acs – pārnestā nozīmē – apklusums, bīstamības līmeņa pazemināšanās vētraina notikuma, piedzīvojuma pašā centrā.

 

Vakar (sk. 2. jūlija praktiskās nodarbības ierakstu) vakara nodarbībā bija meditācija ar laikapstākļu elementāļiem un planetāro “klimata valdību”, ja tā var izteikties. Mēs gribējām “izlabot” laikapstākļus un palūgt tiem spēkiem, kuri vada laikapstākļus, “izdarīt mums labu”. Tas bija mūsu patiess nodoms – “atbīdīt mākoņus ar rokām”, pārvietot valgmi uz tām vietām, kur deg meži, un novākt no turienes, kur applūst.

Meditācijā ar Māmuļu-Zemi mēs noskaidrojām, ka planēta savu pāreju jau ir izdarījusi un smalkajā plānā viņa tagad izskatās kā 16-18 gadu veca meitene, veselīga un smaidīga, kamēr līdz pārejai viņai it kā bija 12.

Mums parādīja arī planētas “Klimata valdību”, kura šinī periodā, kad iet bojā fiziskā planēta (mūsu plānā, fiziskajā, planēta parādījās slima un bojāejoša), ar daudzu gājienu kombinācijām cenšas klimatu noturēt vairāk vai mazāk kārtībā, lai varētu dzīvot viss dzīvais. Mēs piepildījāmies ar pateicību viņiem, kad atcerējāmies, ka nereti tādos periodos uz planētas viss gāja bojā.

No otras puses, mums atgādināja likumu: “kā augšā, tā arī apakšā”. Un augšā – planētas, cilvēku, informācijas slānis ir piepildīts ar naidu, pretstāvi, sacensību, cīņu, konkurenci un citu dualitāti. Un arī viņš ietekmē planetāro klimatu. Protams, tā nav pati galvenā ietekme, bet varbūt es nepietiekami novērtēju cilvēku psihiskā spēka iedarbību.

19 07 04 02

Un mēs pacentāmies šo planētas informācijas slāni piepildīt ar mierīgumu un labvēlīgumu. Tas, godīgi sakot, grupai padevās ar grūtībām, jo mentāli bija sajūtami strīdi un nepiekrišanas darba laikā. Ko lai dara, mēs tā esam iekārtoti – mums padod tikai pašu labāko un tūlīt. Un katram ir savs viedoklis un savs darba variants, kā šo “pašu labāko un tūlīt” šodien izdarīt.

Pēc kā es vadījos, nemēģinot atbīdīt mākoņus uz tuksnesi vai palūgt to izdarīt kādam visspēcīgam? Es vienkārši iejutos “klimata valdības” intensīvajā darbā, nemēģināju būt “pati gudrākā” šajā procesā, līst ar saviem padomiem un lūgumiem, redzot, CIK saspringti un uzmanīgi, cik sarežģīti strādā tie, kas vada laikapstākļus. Es sapratu, ka viņi dara visu iespējamo šajā periodā, kad planēta pāriet no viena stāvokļa citā. Un labākā palīdzība, kā saka, ir netraucēt.

Turklāt man radās milzīgas pateicības jūtas pret tiem, kas pašlaik vada klimatu, šajā grūtajā periodā, kad jauni laikapstākļu elmentāļi dzimst tieši pārejas procesā un vecie planētu atstāj. Viss mainās, un klimats arī. Un, lai kā mēs necenstos, grūti ir cīnīties ar Saules enerģijas lielo pieplūdumu, nevienmērīgo siltuma un valgmes sadalījumu. Droši vien tas ir līdzīgi klimaksam, kad siltums un valgme pēkšņi sakrājas ķermenī un rodas “paisumi”.

Dažiem no mums ir radies iespaids, ka mēs varam visu izdarīt paši, tikai palūdzot tiem spēkiem, kuri vada klimatu, izdarīt tā, kā mums vajag. Kā saka, siltumu no 25 līdz 27 grādiem un lietavas pa naktīm. Taču, paskatījusies uz viņiem un uz viņu ļoti sarežģīto darbu, es sapratu, ka viņi jau tāpat cenšas klimatu uz planētas noturēt derīgā stāvoklī.

Turklāt mēs noskaidrojām, ka laikapstākļi – tās ir sekas pārejas stāvoklim, kādā atrodas planēta, kura vispār jau nekalpo cilvēcei, bet tikai nes viņu uz sevis. Un cilvēce, planētai pārejot uz citu dimensiju, izjūt uz sevis visas šī stāvokļa grūtības. Un traucēt Zemes procesiem nozīmē nerēķināties ar Māmuļas-Zemes brīvo gribu. Mēs esam pieraduši rēķināties tikai ar savu brīvo gribu, un tagad mums stāv priekšā saprast, ka arī citām dzīvām būtnēm ir sava griba un savi pārdzīvojumi, reizēm pat nelabvēlīgi ietekmējoši mūs visus. Taču, kad tas notiek ar cilvēkiem, mēs to varam saprast un pārdzīvot, bet tagad mēs esam nonākuši pie tā, lai saprastu arī Māti-Zemi šajā viņai sarežģītajā periodā.

Bet arī mēs varam pastrādāt ar klimatu – nokārtot “augšā” planētas informācijas slāņa aprimumu. Tas ir mūsu pašu darbs šajā periodā, mūsu kā cilvēku atbildība. Nevis dot padomus elementāļiem, nevis lamāt viņus par sliktu darbu, kad daudz faktoru pašlaik ietekmē klimatu, bet vienkārši izdarīt to, kas ir atkarīgs no mums.

Jo ne tikai planēta piedalās klimata radīšanā, bet arī militāristi pieliek ievērojamas pūles planētas klimatisko procesu traucēšanā, no apakšzemes slāņa līdz jonosfērai...

Krievijas un ASV klimatiskie ieroči

https://militaryarms.ru/oruzhie/klimaticheskoe/

Griezusies pie Saules Brālības, es sapratu, ka arī viņi pieliek pūles, palīdzot planētai no savas puses. Tā ka lūgt viņiem palīdzību ir lieki. Viņi ir lietas kursā par visām problēmām un uzmanīgi vēro mūs un planētu.

Un tagad ir kļuvis skaidrs, ko mēs varam šajā periodā izlabot – nomierināt cilvēces informācijas slāni. Šeit mūsu darbs kļūs noderīgs un tieši palīdzēs tiem spēkiem, kuri vada laikapstākļus, novēršot vienu no būtiskām ietekmēm uz klimatu.

19 07 04 03

Sanats Kumara: Pašlaik laikapstākļi atspoguļo procesus, kas norit planētas astrālajā un mentālajā līmenī: norit enerģētisko līniju korekcija – tā rezultātā pārbīdās magnētiskās līnijas un izstiepjas jaunas Lei līnijas.

Planētas enerģētika vētraini jaucas. Tāpēc arī ir kataklizmas, tāpēc arī ir temperatūras un ūdens režīmu traucējumi.

***

Es, gatavojoties nodarbībai, meklējot plānu darbam ar stihiālijām, Internetā atradu savu čenelingu – sarunu ar stihiālijām.

Laikapstākļi un stihiālijas. Fiziskie Regulatori

http://sanatkumara.ru/stati-2014/pogoda-i-stichialii[1]

Tur cita starpā ir teikts:

“...laikapstākļus vada stihiālijas un speciāli pārvaldnieki, kuri realizē enerģiju iziešanu un slēpj noteiktas sevis daļas no dabas. Tas tiek realizēts atbalsta vai enerģētikas neesamības veidā.

Mēs dažreiz redzam magnētisko lauku nonullēšanos. Ar ko tas saistīts?

Ar lauka korekciju. Nonullēšanas laikā nāk citas stihiālijas un ielādē sevi funkcijā, iedarbinot citus mehānismus, atlaižot elektromagnētiskās dabas iepriekšējos pārvaldniekus.

Ar ko saistītas magnētiskās vētras?

Ar daļiņu plūsmām no Saules, kuras izraisa Zemes magnetosfēras deformāciju.

Kādēļ vajadzīgas Saules protuberanču izmešanas?

Kodoltermiska vadāma reakcija, kura baro izsīkstošas enerģijas glabātuves superzemās frekvencēs. Planētu jonizācijas piebarošana, kura ietekmē planētu apziņu.

Kāpēc uz Zemes globāli iestājas auksts laiks?

Vienās vietās iestājas auksts laiks, citās silts. Ne uz visas Zemes būs atdzišana. Polu maiņa, gaismas un ūdens plūsmu nobīde, jaunu jonizācijas plūsmu ieaugšana atmosfērā un daudzu procesuāļu katapultēšana no Zemes.

Procesuāļi – kas tie ir?

Enerģiju pārvaldnieki, stihiālijas, klimatiālijas, laika apstākļu izsmidzinātāji un savācēji.

Ne pārāk stabili viņi strādā. Te kataklizmas, te strauji iestājas siltums, te aukstums. Kādēļ tāda vadība, tāda nestabilitāte?

Laikapstākļu stabilitāte – tā nav prioritāte. Prioritāte ir atspoguļot procesus augšā, tas ir, planētas augstākajās projekcijās. Kad tajās notiek kataklizmas, kā atspulgs fiziskajā plānā notiek straujas laikapstākļu izmaiņas.

Kādas kataklizmas notiek smalkajos plānos, ar ko tas saistīts? Mums ir priekšstats, ka tur “laikapstākļu” nav, jo viss ir noregulēts.

Tas tā nav, tur arī ir polu pārbīde, gaisa telpas masu apvēršana, magnētiskas un klimatiskas vētras. Vēl vairāk, tur ir pat viesuļvētras, saistītas ar vadības trūkumu...

Kāpēc nav vadības?

Pārvaldītāju trūkumi un nestabilitāte. Šo parādību arī mēģina samazināt pašreizējā laikā...

Rodas iespaids, ka jūs ne pārāk tiekat galā ar laikapstākļiem...

(Aizvainojums)... Mums arī ir Pārvaldnieki, kuri regulē gan mūs, gan jūs... Mēs atbildam vadībai no augšas... Mums nav prioritāšu, mēs esam pakļauti vadībai un savu labklājību nesaistām ar stabilitāti un nolīdzināšanu...

Bet ar ko?

Ar to, cik mēs ātri tiekam galā ar uzdevumiem un savaldām Zemes laika apstākļu izpausmes.

Tātad laika apstākļu izpausmes vairāk ir saistītas ar planētu, nekā ar jums?

Mēs vienkārši esam koriģētāji, bet laika apstākļus uz planētas nosaka vietējā pašpārvalde..."

***

Izlasījusi savu čenelingu, es nolēmu tikt līdz vadībai. Kļuvusi Liela, es piesaucu “Laikapstākļu vietējo pašpārvaldi”. Manā priekšā nostājās būtne, kura vairāk atgādināja mākoni un kura pastāvīgi mainījās, pārveļoties savā iekšienē... Es nodomāju – lūk, dabas katastrofa kā būtne – milzīga un visu laiku mainīga...

Kā tevi stabilizēt, lai būtu mazāk kataklizmu uz planētas? Ko tev vajag stabilizācijai?

Atbildes vietā – tornado...

Kas tevi satrauc?

Ne cilvēki. Globālie procesi uz planētas un Saules sistēmā.

Vai mēs varam kaut kā palīdzēt?

Mēs izmaināmies...

Kā mēs varam palīdzēt izmaiņām?

Tā ir kā slimība, tā ir kā nāve un jaunā dzimšana.

Tas ir saistīts ar stihiāliju aiziešanu no planētas un jaunu būtņu atnākšanu?

Viņas dzimst, nevis nāk. Viņas visas rodas, tiek radītas, un neprot pagaidām tikt galā ar laikapstākļiem. Jūs nemirstat, un labi. Mums ir savi procesi, planēta mainās, un līdz ar viņu mainās absolūti viss.

Es iztēlojos, kā stihiālijas dzimst no ētera un mēs savām acīm varam ieraudzīt ētera materializāciju, paraugoties uz mākoņu materializāciju.

Mākoņu dzimšana kalnu virsotnēs

https://www.youtube.com/watch?v=n5Msol4VbPE

Tātad mūs nolika vietā. Nelieniet tur, kur arī bez jums ir sarežģīti. Taču mūsu darbs tomēr netiek atcelts.

Es aicinu garīgas grupas, kuras grib palīdzēt planētai, pastrādāt ar cilvēces emocionāli nestabilo stāvokli, piešķirt aprimumu, stabilizāciju, mierīgumu un mīlestību planētas informācijas slānim, vienlaikus atbalstot Māti-Zemi šajā viņai sarežģītajā nemierīguma periodā.

 

Pievienots 04.07.2019

http://sanatkumara.ru/stati-2019/umirotvorite-informatsionniy-sloy-planeti

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/2-uncategorised/460-laika-apstakli-un-stihialijas (Tulk. piezīme)