Беседа о способах поднятия сознания

Saruna par apziņas pacelšanas paņēmieniem

19 06 30 01

29.06.19.

Šodien es gribu ar Sanatu Kumaru parunāt par cilvēku apziņas pacelšanas paņēmieniem. Kā esmu cieši pārliecinājusies, apziņas celšana – tas ir vienīgais veids, kā izmainīt eksistējošo kārtību uz planētas, kļūt saprotošiem un draudzīgiem attiecībā citam pret citu. Bet, kā mēs redzam, ne pārāk tas notiek un notiek ļoti lēni.

Piemēram, Maikls Lavs (Michael Love) raksta, ka apziņas celšana var notikt kā palīdzība planētai no ārienes: citplanētu saprāts, tā teikt, apstaros cilvēku smadzenes ar planētas Šūmaņa frekvences gamma-harmonikām. Kā zināms, smadzeņu gamma-frekvence izraisa uzbudinājumu, trauksmi un aktivitāti uz šī zemfrekvences viļņa.

“40 Hz – tie ir Gamma-viļņi, stipra aktivitāte (agresija un ātra loģiskā domāšana, uzdevumu risināšana sarežģītos apstākļos un laika trūkumā).”

“Beta-aktivitātes palielināšanās, pazeminoties alfa-aktivitātei, var liecināt par psihoemocionālas spriedzes pieaugumu, trauksmainu stāvokļu parādīšanos.” (Vikipēdija)

19 06 30 02

19 06 30 03

https://kara881.livejournal.com/50817.html

 

SK: Tas nav paņēmiens paaugstināt apzinātību, bet paņēmiens sākt jaunu karu, jo mākslīga apstarošana ar tādām frekvencēm izraisa agresivitāti un tieksmi no šī stāvokļa atbrīvoties, tas ir, kaut ko izdarīt spontāni, bez apdomāšanas. Tādā veidā noteikti spēki iedarbojas uz teroristiem, lai viņi nedomātu par cīņas paņēmieniem.

 

“Kā var mākslīgi ietekmēt Šūmaņa frekvences un izmantot to izmaiņas kā zombējošu psihotronu ieroci?”

https://kactaheda.livejournal.com/442285.html

“Ja prāts un apziņa nav identiski smadzenēm, kāpēc zinātne tos saista ar viļņiem smadzenēs?”

https://www.agni-yoga.net/vbulletin/node/38171

 

Vai var būt vispārējs apziņas kvantu lēciens, kā kaut kur tika teikts: notiks apziņas lēciens, un pēkšņi visi cilvēki kļūs apzinošāki? Mans Vladimirs sapnī redzēja visuma izvērsumu. Varbūt jau kaut kas notiek vai ir noticis attiecībā uz apziņu?

SK: Apziņas kvantu lēciens uz Zemes jau ir noticis. Taču gandrīz neviens to nesaprata un nav gatavs šo faktu apzināties.

Kas tas ir – “apziņas kvantu lēciens”? Un kad tas notika? Kā to varēja saprast?

SK: Tas ir planētas apziņas izvērsums. Mēs ar tevi jau esam runājuši par planētas apziņas izvērsumu sēriju pirms un pēc 12. gada. Tas nevarēja neietekmēt arī planetāro cilvēces apziņu. Mēs vairākkārt rakstījām par to, ka pati planēta iziet uz jaunu apziņas vibrāciju līmeni.

Un viela arī mainās vibrāciju ziņā?

SK: Viela stāv uz vietas. Jūs maināties kā būtnes apziņas ziņā, un, tā kā apziņa rada realitāti, jūs uz apziņas uztveres rēķina pārejat jaunā realitātē, tas ir, jaunā apziņas dimensijā. Teiksim, minerālā pasaule kā visuma fiziskā dimensija paliek minerālā pasaule, bet citāda apziņa sāk ar to mijiedarboties citādi, uztverot to pa savam. Piemēram, astrālās būtnes un priekšmeti var iet cauri fiziskajiem. Iekšējās Zemes kuģi var iet cauri zemei un ūdenim, spoki cauri sienām u.c.

No Korija Guda (Corey Goode), kurš kontaktējas ar pazemes pasauli, stāstiem mēs redzam, ka viņu tehnoloģija atrodas mums nesasniedzamā līmenī. Viņu apziņa ir ļoti augsta, jo prot kontaktēties telepātiskā līmenī, mijiedarbojas ar kristāliem, ārstē ķermeņus, telepātiski apmainās ar Akašas Hronikām, manipulē ar laika līnijām u.c. Bet mani mulsina, lūk, kas – viņi tā arī nav iemācījušies mijiedarboties cits ar citu draudzīgā un mīlošā līmenī: viņu Alianse sabruka dēļ domstarpībām savā starpā. Vai tiešām arī šajā augstajā līmenī cilvēku apziņas negaida mīlestība un citam cita pieņemšana, bet tās taču ir Kristus-apziņas galvenās pazīmes? Tātad arī tādā augstā apziņas līmenī eksistē kari? Es uzskatīju, ka tādā vibrāciju plānā Kristus Apziņa – tā ir vispārēja apziņa. Man nav taisnība?

SK: Astrālā pasaule – tā nav mentālā pasaule. Astrālajā pasaulē eksistē gan domstarpības, gan mīlestība, gan tieksme nošķirties un būt citām būtnēm nesasniedzam. Viņi radīja savu paradīzi un bauda to. Bet ar tiem, kas mēģina to sagraut, viņi manipulē, bet tikai ar mērķi saglabāt sevi.

Katra Iekšējās Zemes Ģimene mijiedarbojas ar dažādām citplanētu Ģimenēm, par kuru pārstāvjiem viņas sevi uzskata. Un šīs citplanētu Ģimenes atrodas dažādās apziņas attīstības stadijās, viņām ir dažādi uzdevumi, un viņas manipulē ar saviem pārstāvjiem Zemes iekšienē savās interesēs.

Un kā viņas manipulē ar mums?

SK: Internets un TV ir piebāzti ar viltus ziņām, manipulācijām, pretrunām, muļķībām, pravietojumiem, lai samulsinātu tos, kas visu rij bez izšķirības. Tādā duļķainā ūdenī vispār ir grūti orientēties.

Jā, es informācijas laukam nesen pieskāros, un man klājās smagi – tik daudz netīrumu nācās iztīrīt!

SK: Tas biju es, kurš tev parādīja, cik daudz netīrumu tu sevī ieņēmi.

Kā gan cilvēkiem orientēties tajā?

SK: Mēs ar tevi radījām Skolu, lai cilvēkiem iemācītu just un domāt. Lai nāk uz Skolu, tāda iespēja ir visiem. Tā kā arvien grūtāk kļūst atrast patiesu informāciju, iesaku lasītājiem tikt skaidrībā ar kanāliem un lasīt tikai tos.

Gribu atgriezties pie galvenās tēmas – par apziņas pacelšanas paņēmieniem. Kādi paņēmieni eksistē un darbojas pašreizējā laikā? Un vai ir mākslīgi paņēmieni?

SK: Mākslīgs paņēmiens – ienirt citā vidē, piemēram, uz citas planētas vai citplanētiešu kuģī. Pat orbītā atrodošies kosmonauti ir atzīmējuši savas apziņas izmaiņas. Ja zemes plāna bērnu audzinātu tādā vidē, viņš kļūs attīstītāks apziņas ziņā. Bet viņam apkārt ir jābūt cilvēkiem ar augstu apziņu, viņi tad arī ietekmēs viņa apziņas attīstību.

Pēc idejas, tad arī cilvēkiem, kuri pēc nāves atgriežas astrālos ķermeņos, būtu uzreiz jākļūst attīstītākiem, bet saskaņā ar literatūru “no tās pasaules” mēs zinām, kas tā nav.

SK: Visu tu gribi, lai tev izstāsta… Ir dažādas astrālās pasaules. Ir pasaules, kur cilvēki attīstās, nenolaižoties fiziskajā plānā, un ir pasaules, kur dvēseles atpūšas un atjaunojas pēc fiziskas inkarnācijas, kur notika viņu galvenā attīstība. Tās ir dažādas matricas, dažādi pasauļu iekārtojumi.

Kādi apziņas pacelšanas paņēmieni eksistē pašreizējā laikā?

SK: Intelekta, apzināšanās attīstība, jutīguma attīstība pret dažādām enerģijām, psihiskās enerģijas attīstība, attīrīšanās no negatīviem netīrumiem, ezotērikas jēdzienu un likumu zināšana, tiekšanās apskaidrot apziņu. Sazināšanās kanālā ar citām būtnēm, kas nav inkarnējušās uz Zemes. Jaunas informācijas atklāšana. Saiknes ar planētu noregulēšana.

Kā ar Māti-Zemi?

Jā, protams.

Tu to visu savā Skolā sniedz?

Ne tikai mūsu Skolā tas notiek, bet arī citās attīstības pakāpēs – Saules Brālības, Galaktiskā Kristus Skolā.

Kāds mans paziņa ir nolēmis pacelt vibrācijas, lasot čenelingus. Es teicu, ka ne tikai to vajag vibrāciju celšanai un ka vienīgi lasīšana ne pie kā nevedīs. Vai tas tā ir?

Kāpēc nevedīs? Cilvēks jutīsies augstumā, jo viņš taču lasa tādu literatūru! Viņš interesējas par tādām nevienkāršām zināšanām! Viņš ceļ sevi savās acīs. Taču ar vibrāciju celšanu tam nekāda sakara nav.

Es pašlaik jūtu aiz tevis ievērojamu spēku, tādu galveno tērauda serdeni. Tas sauc pie sevis, pievelk…

SK: Tas ir augšupcelšanās spēks, tas ir tas, ka mūs visus tur uz ūdens, neļauj padoties, nosēsties, atslābināties. Es atbalstu visus tos, kas ir ar mums, ar tādu spēku, palīdzot viņiem tikt galā ar dzīves apstākļiem un neiekrist negatīvismā. Es ar viņiem esmu vienmēr, lai apzinās to. “Mēs savējos nepametam” (smejas).

Ar kādu mērķi mums ir noslēgtas daudzas atmiņas, kuras varētu mūs pacelt uz augstāku apziņas līmeni?

SK: Tie ir kontrakti, meita mana. Apziņas ierobežotība, aizslēgtas Hronikas, attīstība iepriekšējās civilizācijās – tas viss ir ar tevi mentālo. Tur (mentālajā plānā) tu uzzināsi un atcerēsies visu. Šeit tas var tev traucēt būt zemes plānā, vienkāršai, parastai. Tas palīdz nemocīties ar tieksmi aiziet no šejienes, pieņemt ŠO dzīvi tādu, kāda tā ir. Tas ir svarīgi apziņai – nesajukt prātā, kā jūs sakāt. Iedod cilvēkam apzināties visus tos notikumus vai dzīves, kuras jums ir bijušas citās realitātēs, jūs tikai ar to tad nodarbosieties (atcerēsieties un sapņosiet). Turklāt tiks traucēta apziņas zemes plāna daļas attīstība. Tas ir skaidrs?

Jā. Paldies!

Ko tu vēl gribētu teikt par šo tēmu?

SK: Apziņa ir cieši saistīta ar esību. Jūsu dzīve nedrīkst “lauzt” tos apziņas līmeņus, līdz kuriem jūs esat augšupcēlušies, tas ir, nekrītiet, bet nokrituši, atkal celieties augšā, neļaujot sev pārsvītrot tos sasniegumus, uz kuriem jūs sevi esat augšupcēluši.

Pastāvīgi attīstieties, piedalieties kopīgās meditācijās, kļūstiet apzinošāki, atbalstiet sevi ar mīlestību un cīnieties ar negatīvismu sevī. Tikai jūs paši varat sevi augšupcelt, nerēķinieties ar glābējiem, kuri vienkārši novēro un necenšas jūs aplaimot. Viņiem to nevajag, jo viņi var pārkāpt likumu par planētas rases neaizskaramību.

Tiecieties uz augšupcelšanos, lai šī tieksme ir jums dominējošā. Es nerunāju par to, ka jums nedrīkst būt nauda, materiālā labklājība un ģimenes attiecības. Plus pie tā, kas ir visiem cilvēkiem (vai arī viņi tiecas pēc tā, katrs savā veidā), jums ir tas, kas viņiem nav – attīstīta apziņa, kura noliek jūs uz citu attīstības pakāpi kosmosā. Neatsakieties no tā, novērtējiet to pa īstam, glabājiet kā dārgumu. Tas ir rezultāts visai jūsu attīstībai tūkstošiem gadu laikā. Jums iestājas iemiesojuma matricas izmainīšanas laiks. Jūs pārejat dzīvot uz jaunām pasaulēm, augstākām apziņas ziņā, attīstītākām un labklājīgākām.

 

Pievienots 30.06.2019

http://sanatkumara.ru/stati-2019/beseda-o-sposobach-podnyatiya-soznaniya

Tulkoja Jānis Oppe