Вероятность

Varbūtība

Nodaļa no grāmatas “Dzīvo un mīli[1]

19 05 20

Varbūtība visam, kas notiek dzīvē, vienāda ar bezgalību. Tas attiecas uz tavu jautājumu par trejiskumu un septiņiskumu. (Septiņi plāni, septiņi apakšplāni tradicionālajā ezotērikā, septiņas čakras utt.) Patiesībā var būt arī simt septiņdesmit septiņi un jebkurš cits rezultātu skaitlis. Nav stingra skaita variantu, un arī nevajag ievērot tik stingrus nosacījumus tādā sarežģītā lietā kā pasaules iekārtojums. Tā ir vienkārša loģika. Pie Visuma variantu bezgalīga skaita pieņemsim to uzbūves bezgalīgu variantu skaitu, kas ir dabiski un apjēdzami.

Septiņiska uzbūve patiešām ir Saules sistēmā un dažās citās sistēmās. Bet tas ir tikai pirmajā acu uzmetienā. Tas, tā sakot, ir skats no viena uztveres punkta. Mēs zinām, ka cilvēka čakrām ir cits skaits, un katrs autors nosauc dažādu. Neiedziļināsimies šajā sfērā. Svarīgi ir, ka arī Visumu uzbūvē mēs atrodam dažādu skaitu centru, kur šie septiņi centri ir galvenie un būtiskie. Daudzvariantums paredz arī ko citu. Dvēseles, sasniegušas noteiktu “apskaidrojuma” pakāpi, tas ir, pacēlušās līdz noteiktai garīgās evolūcijas pakāpei, var pāriet civilizācijās uz citām planētām, citās sistēmās un pēc tam atgriezties atpakaļ, lai ar noteiktu uzdevumu izglītotu un mācītu Zemiešus. Šo uzdevumu viņas ne vienmēr pilda šeit, nonākot atpakaļ blīvajos vibrācijas slāņos un pavisam aizmirstot par uzdevumiem, izvirzītiem pirms inkarnācijas. Ne velti no dzīves uz dzīvi cilvēki risina vienas un tās pašas savas karmiskās neveiksmes, kamēr tās neatrisinās.

Atgriezīsimies pie Visumu uzbūves. Logoss – tas nav abstrakts lielums, kurš dalās daļās un ir daļa no Visa. Katrs Logoss attīstās pats savā tempā, bet, tā kā viss notiek vienotā punktā, neeksistējot laikam, tad arī vienādu daļu attīstītības lielums ir pilnīgi dažāds. Tāpēc pie šķietamā uzbūves harmoniskuma klasiskajā ezotērikā viss “sen” nav tā. Daļa planētu jau ir apsteigusi savā attīstībā, daļa – vispār nav attīstījusies, daļa ir aizgājusi pašiznīcināšanās virzienā. Ar cilvēka saprātu aptvert attīstības Daudzvariantumu nav iespējams un nav vērts.

Mums ir svarīgs kas cits. Visi Logosi ir savā starpā saistīti. Apjēgt Zināšanas, kādas ir Visumam, būdamam Visa daļai, nav iespējams. Izejot garīgās attīstības etapus uz Zemes, mēs paplašinām kanālu, pa kuru varam smelt Zināšanas par visu, ko vēlamies. Svarīgi ir, lai tās spēlētu vismaz kaut kādu lomu uz Zemes.

Kas ir paralēlās pasaules, un kur paliek mūsu ik mirkli pieņemto lēmumu neizspēlētie varianti?

Patiesībā neizspēlētie varianti izvēršas noteiktās dzīvēs, tos ir viegli pieskaņot tavas dzīves galīgajam variantu skaitam. Jo sākotnējā izvēlē tavā dzīvē var nosaukt 7–10 rezultātus. Un pārējās izvēles viegli iekļaujas šajos 7–10 rezultātos kā izvēles vienā vai otrā dzīvē. Teiksim, ja tu būtu kļuvusi par šuvēju, tad arī izvēles vienā vai otrā dzīves situācijā atbilstu tai dzīvei un tiktu izspēlētas tajā dzīvē, jo laiks neeksistē. Tev domāšana notiek trijās dimensijās, bet realitāte eksistē bezgalīgā variantu skaitā vienlaikus.

Tātad savu karmu es varu atstrādāt ļoti ātri, ja kādā variantā es to vienalga atrisināšu?

Gan jā, gan nē. Katrā dzīves variantā ir sava karma. Savus uzdevumus tu risini katrā izvēlē. Karma ir daudzvariantiska, tāpat kā dzīve.

Uz planētām citās pasaulēs materiālā pasaulē visur ir dualitāte vai arī ir trijiskums, vai vēl kaut kas?

Ir viss. Ir planētas smalkajās pasaulēs, kur ir bezgala daudz variantu un nokrāsu, bet tur dzīvo būtnes ar bezgalīgi sarežģītāku attīstību, kurām nav ķermeņu un ir citi uzdevumi. Ja salīdzinām nūju un kosmosa kuģi, tad arī tas nav ekvivalents salīdzinājums.

Dzīvību darba rezultāti uz planētas nav redzami tikai uz planētas. Tie ir visā Visumā. Salīdzini ar cilvēka ķermeni. Ja sāp pirksts, sāpīgi ir visam ķermenim un viss ķermenis nefunkcionē tā, kā, ja sāpju nebūtu. Ar sāpošu pirkstu tu nevari spēlēt. Tavs galvenais uzdevums un paņēmiens, kā nopelnīt naudu, atkrīt. Tu nevari ēst, jo pastāvīgi jūti sāpes, un apetīte zūd. Notiek izmaiņas orgānos, slikti barojoties, tu notievē, tava hormonālā sistēma pārskaņojas uz rezerves barošanos, orgāni darbojas trauksmes režīmā. Smadzenes nevar nodarboties ar ikdienas uzdevumiem, viņu darbību bloķē sāpju sajūta.

Tas pats notiek ar Visumu. Tāpēc tas ir ļoti svarīgi visiem, kas attīstās kā Planēta. Būtības no visa Visuma ir ieradušās jums palīdzēt un priecājas, ka jums ne viss ir izdevies un ka jūs izveseļojaties pakāpeniski. Pagrieziens ir noticis. Notiek cīņa. Tēlaini runājot, dzīstošā brūce niez. Pagrieziens ir noticis uz labāku pusi, un Visuma spēki var priecāties, ka vēl viens uzdevums aiziet pagātnē. Bet ne visu var izskaidrot pēc analoģijas ar Zemi.

Tagad jūsu uzdevums – izglītot cilvēkus, parādīt viņiem viņu izvēles iespēju un sekas. Jaunu iespēju. Atkal taču kā organismā. Vēža šūnas – arī tās ir individualitātes izvēle. Un, ja organisms pievelk tumšas enerģijas, tas ir, atrodas pastāvīgās bailēs, naidā, aizvainojumā, tad viņš rada labvēlīgu vidi to izdzīvošanai. Fašisma ideja – tās tad arī ir vēža šūnas. Cilvēcei nācās ilgi maksāt par savu ārstēšanos. Viņas joprojām ir organismā, šīs šūnas, taču organisma vibrācijas ir izmainījušās. Slimību vēl daudz ir pasaulē. Svarīgi ir, lai tās neatrastu labvēlīgu vidi attīstībai. Tas ir atkarīgs burtiski no katra cilvēka. Paskaties tālāk par savu degunu – kādu enerģiju tu ienes kopējā organismā – Gaismu vai Tumsu, ko pievelc, veselību vai slimību?

Zeme pāriet uz jaunu laikmetu un jaunām šūnām – Indigo bērni un citi bērni, pagaidām vēl neidentificēti kā grupa, nes uz Zemi jaunas zināšanas. Aiziet naids un citas pašas rupjākās emocijas, tas viss notiek nemanāmi un pakāpeniski. Apgaismo ar sevi apkārtējo telpu, neļauj citiem iebiedēt cilvēkus.

 

Pievienots 20.05.2019, atjaunots 21.05.2019

http://sanatkumara.ru/glavi-iz-knigi/veroyatnost

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/images/Sanat_Kumara/Books/Zhivi_i_ljubi.pdf (Tulk. piezīme)