Практика различения энергий

Enerģiju atšķiršanas prakse

(seanss ar Saules Brālību)

19 05 03

19.04.13.

Ievads:

Es palūdzu SB Skolotājiem šodien kādas jaunas prakses, kuras mums noderētu ik dienas.

SB piedāvā sekojošas prakses:

SB: Kā izsekot mūs un atšķirt no citām būtnēm?

Kā iegaumēt enerģijas un sākt tās atšķirt?

Kā saprast, vai sarunājaties ar to būtni, kuru piesaucāt?

Praksē saprast, kāda starpība ir informācijā un enerģiju pārraidē starp SB un astrāliem kanāliem.

Es vēl papildināju ar saviem jautājumiem:

Kā aizsargāties no astrālajiem pielipeņiem?

Vai astrālie kanāli var nodarīt kaitējumu?

Kā atšķirt milzīgās būtnes, kas nolaidušās astrālā darbam ar mums, no mazajiem jokdariem?

Lūdzu vēl sniegt informāciju par apsēstību – kas tas ir, ar ko atšķiras no apakšējā astrāla parazītiem un kā pārvarēt šo nelaimi? Vai ir kāds līdzeklis aizvākt to garu, kurš iemitinās cilvēka dvēseles vietā? Cik postošs ir tāds gars?

SB: Jautājumu pietiek, un mēs sāksim, tikko kā grupa ienāks kanālā.

Pateicos!

 

Seanss:

Atslābināšanās.

Paceļamies, pieliekam pūles pacelties uz 10. čakru. Vēlreiz gribu izskaidrot, kā mēs pieņemam informāciju: mēs to pieņemam “pa horizontāli”. Lūk, Saules Brālība un, lūk, mēs: mums ir jābūt ar viņiem vienā līmenī, tad mēs šo informāciju pieņemsim caur savu Augstāko Es.

Sveicam SB. Mums ir dabiska aizsardzība, tāpēc ka astrāls mums ir palicis “lejā”. SB tīrais kanāls pats rūpējas par mums seansa laikā. Mums nekādu pieslēgumu nemēdz būt. Ne ar DD, ne ar SB. Galvenais – turēt gaismu un palikt ugunīgajā līmenī.

SB: Mēs sveicam jūs, mūsu draugi, mēs priecājamies, ka jūs atkal esat ar mums. Un kā mēs saprotam, jūs gribat prakses.

Jā, mums ir svarīgas arī zemes plāna prakses, kuras sniedz gan veselību, gan tīrus kanālus.

SB: Mēs saprotam, ka jums tas ir ārkārtīgi svarīgi – ne tikai paplašināt apziņu, bet padziļināt, pārvaldīt gan savu apziņu, gan visas enerģijas, tas ir, praktiski pielietot teorētiskās zināšanas.

Iekšienē radās uguns – tā ir saikne ar ugunīgā plāna Augstāko Es. Ugunīgajā plānā mēs bieži jūtam tādu uguni. SB savu enerģiju translē mūsos, lai mēs justu un iegaumētu, sajustu un nofiksētu šo vibrāciju līmeni.

Paskatieties, kur ir jūsu fiziskais ķermenis, kur ir jūsu astrālais aspekts, kur mentālais. Mēs atrodamies planētas orbītā ugunīgajā plānā.

 

Tagad jums ir jāsajūt enerģijas dažādos plānos, lai strādātu tālāk.

  • Fiziskai plāns – tas jums nav jāpaskaidro, jo jūs tajā dzīvojat.
  • Astrālais plāns – sajutāt starpību: uzreiz gribas atslābt, silti, labi, mīksti un mierīgi.
  • Mentālais plāns – šeit ir daudz gaismas, taču pieaugušāks stāvoklis, daudz spēka, atbildības, mēs esam darbos un rūpēs, un tas ir dabiski – šajā līmenī vairs neviens neguļ. Šeit ir starveidīgais ķermenis. Šajā līmenī ir cīņa starp gaismu un tumsu, par gaismu, par mieru, par apziņas paplašināšanu un pacelšanu.
  • Saules Brālība (SB) – šeit praktiski nav cīņas un dualitātes, šeit ir vairāk vienotības. Mēs varam palikt šūniņa, un mums ir visas sistēmas un visa aspekta apziņa.

Vismaz pagaidām visas sistēmas apziņa mums nav atstrādāta. Tāpēc lūdzu parādīt, ar ko atšķiras Vienotības Apziņa zemes līmenī un SB līmenī no personības aspekta.

SB: Saules Brālība sastāv no grupām, no ģimenēm, un pietiek apzināties Sanata Kumaras Ģimeni, tas ir, faktiski būt iekš SK, tāpēc ka Ģimene – tā ir kā viena būtne.

SB ir atsevišķas Ģimenes, un pašlaik mūsu uzdevums ir pilnīgi sajusties kā Sanatam Kumaram. Es esmu liela būtne, aptveru visu Ģimeni, es esmu tās apvalks, es esmu viengabalaina būtne.

 

Enerģiju atšķiršanas prakse – astrālās, mentālās, SB personības enerģijas un SB kolektīvās enerģijas Vienotība.

Astrālā jūs jutāt gaismu, mīkstumu, siltumu – bērna siltumu.

Mentālais aspekts – pieaugušā apziņa, savāktāka situācija, lietišķa, smalkāks blīvums.

SB ir vairāk brīvības, prieka, viegluma.

Atkārtojam gājienu pa visiem plāniem.

SB piedāvā rokasspiedienu. Paspiedīsim katram no viņiem roku, lai sajustu šo enerģiju. Mēģinām ugunīgajā plānā aktivizēt maņu orgānus. Mēs šeit jau esam būtnes. Esiet brīdi šīs būtnes, tas ir dvēseles līmenis, budhiālais plāns.

 

Vingrinājums: mēs saplūstam ar SB un atdalāmies.

Man iekšienē viss sācis liesmot. Uguns ir efemera, nav fiziska, nav karsta, tikpat silta kā mans ķermenis. Un atkal saplūstam ar šīm būtnēm un atdalāmies. Viņas ar labpatiku nodarbojas ar mums, tāpēc ka saprot, ka mums to vajag.

Tās ir ķermeniskas sajūtas, galva tam nav piemērota, nemēģinām analizēt.

 

Mēs jau varam atšķirt SB, un lūdzu, lai mums parādītu kādu astrālo jokdari, kuru tagad mēs varēsim skaidri pēc vibrācijām atpazīt.

Tagad viņi ir noķēruši kādu būtību. Meklējiet savā ķermenī enerģētiskas pazīmes, kas rodas, kad mēs sastopamies ar šīm būtnēm. Trešā čakra reaģē uz šo līmeni. Atcerēsimies, kā mēs SK Skolā mācījāmies noteikt apziņas līmeni pēc čakrām. Mēs pateicamies un aizvācam astrālo būtni.

 

Kā saprast, vai sarunājaties ar to būtni, kuru piesaucāt?

SB: Kad jūs piesaucat, varat iziet uz 10. čakras līmeni un paskatīties, vai tajā līmenī ir tas, kurš ar jums sarunājas, vai arī viņš daudz zemāk?

Jūs taču sajutāt enerģijas no apakšējām nepatīkamām būtnēm?

Kad jūs vadāt čenelingu, jums ir jāsajūt tā būtne, jāsaprot, ar ko jūs sarunājaties. Tas ir, “jāpaspiež roka”, tēlaini runājot, vai vienkārši jāsajūt caur ķermeni ugunīgās enerģijas, mentālās vai astrālās.

Ir paņēmiens trīs reizes pajautāt: vai tu esi tas? Un melīgas būtnes trešajā reizē klusē un aiziet. Piemēram, jūs piesaucāt ercenģeli Mihaēlu un jautājat:

1. Tu es ercenģelis Mihaēls? Atbilde: Jā.

2. Tu es ercenģelis Mihaēls, patiesi tu no Gaismas atnāci? Atbilde: Jā.

3. Tu es ercenģelis Mihaēls? Tu mīli mani, tu no Gaismas atnāci, tu esi Gaismas būtne? Nu, un viss… un nav atbildes.

Stingrs kosmosa likums – trīsreiz nevar samelot.

Jūs vienmēr paceļaties uz to plānu, no kura ņemat čenelingu. Jūs taču ne no astrāla ņemat čenelingu, pacelieties augstāk un ņemiet informāciju no sava “Augstākā Es” tajā plānā, no kura vēršaties pie Skolotāja. Un jūs varat izsekot, kādā plānā jūs sarunājaties ar šo būtni: astrālajā, mentālajā vai ugunīgajā. Mēs vienmēr informāciju ņemam pa horizontāli. Tāpēc mēs varam izsekot, kurā līmenī es stāvu un no kurienes es šo informāciju saņemu. Ja jūs pacēlāties uz šejieni un informāciju pārstājāt saņemt, tad tā bija no kaut kurienes zemāk.

 

Kāda starpība ir informācijā un enerģiju pārraidē starp SB un astrāliem kanāliem?

Skolotāji galvenokārt ir no SB, no mūsu Ģimenes vai no ercenģeļiem. Tāpēc mums ir svarīgi iemācīties ignorēt tieši astrālo plānu.

SB: Jokdari var sniegt sarežģītu informāciju prātam, kuru saprast nav iespējams. Vai vispārīgu informāciju. Meklē, kurš vainīgs, apsūdz. Nav vērts tērēt tam laiku.

 

Kā aizsargāties no astrālajiem pielipeņiem?

Kad pacelies, tad astrālā redzi: kaut kādas būtnes lido apkārt… viņas taču dzīvo tajā plānā un interesējas, ieskatās kanālā… Es jautāju: “Ko tev vajag?” Atbilde: “Nu kā gan, interesanti, gaisma nāk. ”Kā izdarīt, lai mums būtu aizsardzība tajā līmenī? Un arī mentālā nebūtu slikti.

SB: Nostiprināt savu kanālu, padarīt to ugunīgu. Padarīt to spēcīgāku.

Rāda: mūsu sutratma – ciets, spēcīgs, ugunīgs stabs. Ne irdens, bet spēcīgs kanāls, kura iekšienē ir daudz tievu staru. Tie ir kanāli no dažādām būtnēm, kā radio frekvences. Un, ja šis kanāls ir spēcīgs, ugunīgs, tad viņas pašas nebāzīsies jūsu kanālā – tas viņām neinteresēs.

Kā to izdarīt?

Katra savienošanās ar mums, ar Ercenģeļiem, ar Skolotājiem, ar Sanatu Kumaru var pastiprināt šo kanālu. Jo vairāk būtņu jūs ņemat par Skolotājiem, jo spēcīgāks kanāls jums ir. Nebaidieties savienoties ar citām būtnēm, kuras jūs pazīstat. Ar dažādiem Ercenģeļiem, ar Valdniekiem, ar SB, ar Valdnieci Mariju, ar Dievmāti, ar Jēzu.

Mums visiem mentālajā plānā stāv ierīce, kura pastiprina mūsu kanālu. Atcerieties, mums uztaisīja seansā ar SB? Tur stāv papildu antena, to var neaiztikt, kad tīrīsieties. No vienas puses tā aizsargā, no otras pastiprina plūsmas. Lūk, to vākt prom nevajag. Tā ir ar stariem savienota divkārša gredzena veidā. Astrālajā plānā tādas ierīces nav.

 

Kā atšķirt milzīgās būtnes, kas nolaidušās astrālā darbam ar mums, no mazajiem jokdariem?

Tagad piesauksim Maitreiju un redzēsim, kāds viņš ir, salīdzinot ar šīm astrālajām būtnēm. Maitreija arī piederēja Saules Brālībai. Un viņš arī astrālajā plānā ir klātesošs lielā ķermenī. Sajūtiet viņu starpību. No Maitreijas vienmēr nāk daudz mīlestības.

Sirds noreaģēja ar mīlestību. Enerģijas nav samērojamas. Nāk siltums. Gribas palikt pie viņa, palaiskoties kā bērnam. Ļoti patīkams siltums, momentāna piepildīšanās ar mīlestību. Viņš ir savējais… Silti un viegli. Tagad mēs sapratām starpību.

 

Vai var nekaitīgi kopīgi eksistēt dvēsele un cita būtība? Kāpēc jūs nedodat iespēju vākt prom apsēstību?

SB: Mēs tev nedodam iespēju vākt prom apsēstību, lai tu nenolaistos. Tāpēc ka darbs ar tādām būtnēm stipri nolaiž cilvēku. Un vēl var būt šīs būtības sadalīšanās: kāda daļa pāriet uz citu ķermeni. Tāpēc tā nav tava specifika. Lai ar to nodarbojas tas, kurš saņēmis speciālus iesvētījumus, kam ir prakse, kurš priekš tā arī ir atnācis.

 

Kontaktēšanās ar apsēstu nav droša?

Tas nav bīstami, ja jūs nemēģināt būtībā ielīst, kaut ko izdarīt ar viņu, nogalināt, sadalīt. Tas ir bīstami.

 

Kā pārvarēt apsēstību?

Ja kāds no jums grib dabūt tādu kanālu, grib iegūt tādu iesvētījumu, tad mēs varam jums to iedot. Natālijai ir sava misija, lai viņa to pilda. Viņa nevar būt gan tas, gan tas, gan tas. Ja starp jums ir kāds, kurš tiecas strādāt tādā virzienā, tad tādu iecelšanu var saņemt Karmas Padomē. Taču jums “maz neliksies” no šī darba.

Gribu paskaidrot, ka apakšējā astrālā ir būtnes, kuras ir mūsu “apakšējie Es”. Un ir negatīvas dēmoniska tipa būtnes. Un arī viņas grib uz augšupcelšanos, grib iziet augstāk un cenšas ieņemt tos ķermeņus, kuri viņām nav paredzēti, tāpēc ka savu ķermeņu viņām pagaidām nav. Viņām pagaidām neviens nepiedāvā. Viņas ir izrāvušās uz augstākiem plāniem uz savu pūliņu rēķina un grib iegūt tādu ķermeni, caur kuru viņas var iegūt zemes plāna pieredzi. Tās var būt arī citu planētu būtnes, ne obligāti zemes plāna.

SB: Tagad paceļosim. To mēs arī šodien gribējām izdarīt.

Atkal paceļamies pie SB. Mūs ielenc caurspīdīgas figūras no saules enerģijas. Viņas attīra mūs no tumšās enerģijas. Apkampj. Tagad kā visa kompānija mēs dodamies ceļot. Mūs paceļ.

Skan vārds “kūrorts”.

Tagad mēs paārstēsim mentālo aspektu. Mentālais aspekts ietver slimību cēloņus, negatīvas programmas, negatīvas pārliecības (ka man ir par agru, ka man nav dots utt.). Pacentīsimies to paārstēt, patīrīt. Pašlaik mēs esam iegājuši ļoti augstā, ļoti gaišā enerģijā budhiālajā plānā. Tā rosina atpūsties, atslābināties. Sajūtieties kā kūrortā.

Aiziet ikdienas atbildība. Jūs atejat no saviem ikdienas pienākumiem, no atbildības – darbā, mājās, starp radiniekiem. Dodaties uz absolūti citādu vidi, kura rosina jums atpūsties, atslābināties… Aiziet stresi, atveras sirds.

Tagad mums liek priekšā izpeldēties ēteriskā šķidrumā. Mēs it kā to elpojam, maksimāli uzsūcam šo enerģiju. Tā atjauno mūsu neironus, neironu saikni ar ķermeni. Neironi ir arī sirds centrā. Viņi tur ir īpaša veida.

SB: Mums pašlaik norit darbs ar ķermeni, ar centrālo nervu sistēmu, ar to, kā viņa reaģē uz stresu. Visbiežāk stresi notiek telpas vai vides vainas dēļ. Jūs paši tā reaģējat, piešķirat īpašu nozīmi ārējiem notikumiem.

Tagad es jūtu, ka ir iededzies ēteriskais ķermenis, un pa virsmu redzu gaismu apkārt ķermenim. Orgānu iekšienē arī viss ir iededzies – tīrāmies, skan vārds “veselība” – noskaņa uz veselību, uz nervu sistēmas un visu ķermeņa orgānu, kuri ir no viņas atkarīgi, pareizu funkcionēšanu.

SB: Vienīgais, ko mums nav tiesības darīt, – vākt prom jūsu domas bez jūsu gribas, tāpēc ka jūs paši piesaistāt un paši radāt savas domas. Jūs esat to saimnieki.

Vēlreiz atgādinām, ka mēs domas varam izvēlēties, kā mēs izvēlamies barību un ūdeni. Mēs varam izvēlēties, kādas domas domāt, un kādas ne. Ja nāk doma, mēs varam vienmēr to pārtraukt, apzināties, ka es domāju ne to, ko vajag man. Apgriezt šo domu pretējā, mīnusu plusā, un padomāt no mīlestības skatpunktu. Kā es varu par to padomāt no mīlestības skatpunkta?

SB: Neapvainoties uz to, kas notiek pasaulē, tāpēc ka tā ir jūsu mācīšanās, tas ir jūsu mērķis. Dažreiz jūs apvainojaties uz to, kas ir jūsu mērķis.

Pašlaik noregulējas saikne ar nervu sistēmu, lai ķermeņa pašatjaunošanās sistēma strādātu labāk. Attīrās aizmirstas saiknes. Un tiek pievienotas ķīmiskas vielas, to atomi, lai hormoni labāk strādātu.

 

Vai var radiniekus ielikt šajā kanālā?

SB: Mēs strādājam tikai ar jums šodien, tāpēc ka mēs jūs būtiski augšupcēlām.

Es redzu, ka mūsu magnētiskie lauki un biolauki tiek savesti kārtībā.

Mēs iztēlojamies sevi kā pilnīgu veselīgu cilvēku, bez visādām negatīvām programmām – fiziski, psihiski, garīgi, nostiprināmies šajā priekšstatā un nosūtām programmu pa sutratmu lejup, uz zemākiem plāniem.

Piepildām visu savu daudzdimensionālo aspektu ar vienotu veselības, gaismas, mīlestības, pozitīva, prieka vilni. Esam devuši sev enerģiju fiziskajā aspektā, astrālajā, mentālajā.

Dzīves enerģijas un veselības ir daudz, esam labi atpūtušies, atjaunojušies visos plānos.

SB: Mēs atvadāmies no jums, draugi, līdz nākamajai tikšanās reizei! Jūs varat šeit palikt tik ilgi, cik vajag, varat pagulēt šajās enerģijās, varat atnākt pēc tam uz šejieni, uz veselības un enerģijas, dzīvības spēku Oāzi (ir jāiegaumē, uz kurieni atnācām). Sajūtiet, ka jūs mums arī esat vajadzīgi, mums ar jums ir savas programmas.

Pateicamies SB!

 

Pievienots 03.05.2019

http://sanatkumara.ru/stati-2019/praktika-razlicheniya-energiy

Tulkoja Jānis Oppe