Тренируем навыки медитации

Trenējam meditācijas iemaņas

19 04 29 04

19.14.29.

Labrīt, Natālija Nikolajevna!

Pēc tradīcijas nolēmu Jums uzrakstīt. Vakardienas mācība man kļuva par īstu atklāsmi!

Es visas garīgās enerģijas esmu saņēmusi caur tiešsaistes kursiem. Nekad nav bijis skolotāja klātienē. Un ar enerģijām strādāju kā ar fiziskiem priekšmetiem. Mūsu realitātē –, lai kaut ko veiktu, vajag pielikt pūles. Lūk, tieši tā es arī strādāju. Pastiprināti:)

Ka uzvedos nepareizi, sajutu pēdējā konsultācijā. Tieši pēc tās burtiski otrajā dienā ieraudzīju/sajutu savu AEs.

Cik skaista gan es izrādījos! Kristāliski maiga. Pašlaik cenšos uzvesties pēc iespējas maigāk. Tiesa, ne vienmēr izdodas. Taču izrādījās, ka esmu savu uzvedību sadalījusi. Ja no AEs kontrolēju savus pūliņus, tad no Dvēseles un augstāk uzskatīju, ka vajag pielikt pūles, lai paceltos līdz viņiem.

Bet vakar nodarbībā Diženo Dievieti jutu absolūti bez pūlēm! Tas man bija īsts šoks!

Kā vienmēr pirms miega piesaucu AEs un pacentos uzvesties kā meditācijā ar DD. Ko tādu es vēl ne reizi nebiju jutusi! Atcerieties – mūsu konsultāciju sākumā es pirmoreiz savienojos ar savu Saules aspektu? Tas bija Ramzess III. Tā bija uguņošana, eiforija! Bet tā kaut kā pārāk viegli. Tagad iznāca kaut kā dziļi, nobriedušāk, vai.

Vienīgais – es nesapratu vienu momentu. Es sajutu, ka kaut kur krītu Ar muguru uz leju. Parādījās attēls/zināšana: diezgan liela aka. Es lidoju lejup un ar savu kritienu laužu kaut kādu audumu, gaišu un plānu, kā papīrs. Bet pati aka ļoti nobriedušu ķiršu krāsā.

Varbūt Jūs varēsiet izskaidrot, kurp mani aiznesa?))

P.S. Saules Aspekts un Dvēsele – tas ir viens un tas pats?

 

Ar Mīlestību un milzīgu Pateicību

Nafisa Kravcova

***

Atbilde: Nafisa, sveicināti! Ļoti priecājos par jūsu sekmēm!

Saprotu, ka jautājumi prasa izstrādi un tie ir svarīgi visiem.

Es daudzas reizes esmu teikusi, ka pūles vajadzīgas tikai mentālas, tas ir, ar domu visu kustinām smalkajā plānā. Taču, redzams, tas ir palicis nesaprotams, kamēr patstāvīgi nav izdevies. Tas lieku reizi rāda, ka patstāvīgi atklājumi un sasniegumi ir svarīgāki par visiem laba vēlējumiem un zināšanām.

Akas aina, kā man šķiet, – tas ir caursitums dziļumā, no kura jūs centāties norobežoties, jo tur ir “šausmīgi” un “slikti”. Kad jūs attīrījāt savu dziļumu, tad izrādījās, ka tumsa, kura arī esat jūs, ir pat ļoti neslikta, nebriesmīga, tīra kā dziļa aka.

***

Saistībā ar šo vēstuli un dažām pēdējo mēnešu piezīmēm gribu vēlreiz uzsvērt dažas kļūdas un nepilnīgu izpratni, ko pieļauj tie, kas ceļ savas vibrācijas, meditē un apskaidrojas.

1. Bieži, neraugoties uz atslābinājumu, ceļoties augšup uz augstākajiem plāniem, mēs sasprindzinām ķermeni, cenšoties sev palīdzēt. Tas ir liels šķērslis paceļoties, jo mentālās pūles kūst fiziskā spēka sasprindzinājumā. Ķermenis cenšas neatlaist mūsu apziņu pasapņot, pameditēt, iziet aiz fiziskā tora ietvariem.

Jo atslābinātāki mēs esam, jo dziļāka ir meditācija. Ne velti lielā atslābinājumā mēs varam iekrist zināmā miegainībā, atslēgties, jo apziņa var pāriet uz teta vai par delta līmeni. Apzināšanai tomēr teta līmenis ir pietiekošs, tāpēc ka dziļāk ir tikai miegs.

 

2. Mēs esam dažādi, un nevajag no meditācijas gaidīt kaut ko viennozīmīgu, kas mums ir “jāierauga” vai jāsajūt. Ir dažādi atšķiršanas varianti augstākajos plānos: kāds atšķir enerģijas – enerģiju kustību vai statiskumu, blīvumu, starojuma pakāpi, siltumu, aukstumu, kāds – vibrāciju līmeni (smalkāk-blīvāk, augstāk-zemāk), kāds redz gaismu vai tumsu, pelēkumu vai ugunīgumu. Ir arī Būtības Klātbūtnes, apziņas atšķiršana, un mūsu prāts var šai apziņai piešķirt formu kādas būtnes veidā, ar kuru mēs varam runāt.

Skolā ir dažādu būtņu atšķiršanas prakses, piemēram, vakar mēs piesaucām gan Diženo Dievieti, gan septiņus Ercenģeļus, gan Debesu Tēvu. Un visi viņus atšķīra ar emocionālo uztveri – šis ir vieds, bet tas – gaišs un karsts, tas – spēcīgs, bet šis – skaists un izsmalcināts. Tas piešķir saprātīgumu saziņā ar Būtībām un iemāca mums viņas atšķirt.

 

3. Kad mēs cenšamies kaut kā identificēt to, ar ko sarunājamies augstākajā plānā, vai tas būtu Skolotājs, Augstākais Es vai Ercenģelis, mums saspringst acis, jo mēs cenšamies ar acīm (ar aizvērtām acīm), caur plakstiem ieraudzīt, kas mūsu priekšā stāv. Un redzam tikai zilu un violetu enerģiju.

Ai un vai, nepagurstu jums atgādināt, ka visu mūsu maņu orgānu – redzes, dzirdes, taustes – sajūtas ir pārāk primitīvas un rupjas, lai vismaz kaut ko atšķirtu smalkajā plānā. To dara (atšķir) mūsu Augstākais Es tajā plānā, no kura mēs ņemam informāciju.

No mentālā vai ugunīgā plāna Augstākais Es uz mūsu būtības daudzdimensionālo centru – sirdi, cauri visiem plāniem nosūta informāciju gaismas valodas veidā, kuru mūsu AEs saprot. Un mums čiekurveida dziedzerī rodas vizuāls attēls, taču attēls mūsu trīsdimensiju līmenī, kā mēs iztēlojamies/iedomājamies Ercenģeli vai Augšupceltu Valdnieku.

Mūsu smadzenes pabeidz šo saikni ar smalko plānu, nevis stāv pie tās sākotnēm, tas ir, smadzenes tikai pārstrādā saņemto informāciju. Tāpēc bieži nākas atgādināt – izejiet no galvas un ar savu apziņu/uzmanību ieejiet sirdī.

Protams, katrs no mums ir dzirdējis no manis šo frāzi daudz reižu, taču katru reizi turklāt ir pieķēris sevi pie tā, ka apziņa atkal ir smadzenēs, galvā, tāpēc ka mēs esam pieraduši domāt, nevis just. Smadzenes saspringst, cenšoties ieraudzīt caur aizvērtām acīm, un cilvēks vīlies saka – es neko neredzu!

Tātad atslābināšanas sniedz mums iespēju ceļot ar apziņu, bet jebkurš saspringums, tajā skaitā arī smadzeņu, vienīgi apgrūtina šo iespēju.

 

4. “Saules Aspekts un Dvēsele – tas ir viens un tas pats?”

Budhi līmenī, pirmajā ugunīgajā plānā, eksistē mūsu ugunīgā plāna Augstākie Es. Tas ir Dvēseles zemes fragments, tā ir Saules Brālība, tās ir Būtnes – Diženās Dievietes Palīgi, kuri ir gan budgi, gan atmiskajā plānā.

Un mums ir parādījušies Saules Brālības aspekti, tāpēc ka mēs viņus esam izaudzējuši, viņi bija iedīglī, kā potenciāls, un tagad viņi ir pilnvērtīgas būtnes, un caur viņiem tiek realizēta saikne ar Saules Brālību (Saules Vienotību).

Saules Brālība – tas ir sociums, Vienotība, kuru veido dažādas būtnes, kuras inkarnējušās uz Saules sistēmas planētām un aiz tās robežām dažādos ķermeņos, tajā skaitā eņģeļu, cilvēku ķermeņos, dažādu humanoīdu rasu ķermeņos, ugunīgos un gāzveidīgos, kristāliskos un amorfos ķermeņos. Taču SB līmenī viņas visas iegūst to formu, kuru grib.

Bet, lūk, mūsu Dvēseles, no kurām mēs visi ar jums izaugām, tās ir būtības, viņās nav cilvēcisku interešu, viņas dzīvo būtības dzīvi, kaut arī pilnīgi apzinātu, bet ne tādu, kā mēs stādāmies priekšā dzīvi. Dvēsele interesējas tikai par īpašībām, kuras mēs esam sastrādājuši inkarnāciju laikā, tās ir dvēseles šķautnes. Dvēsele interesējas arī par apziņas/apzinātības pakāpēm, kuras mēs sastrādājam fiziskajā plānā un kuras mēs saucam par Saprātu. Sanats Kumara Dvēseles ķermeni sauc par Patiesības Ķermeni, kura shematiskajā attēlā mēs varam izsekot gan dimensijas jeb blīvumu slāņus, gan dvēseles šķautnes.

19 04 29 05  19 04 29 06

Dvēsele šķautnes ir mūsu vērtības: atvērta apziņa, mīlestība, spēks un varenība, veselīgs dzīvesveids, dzīves intereses dziļums, garīgums un harmoniskums. Tās ir izpaustas attīstītā talantā un radošumā – kā intelekts, zinātniskas intereses, muzikalitāte, dabas un cilvēku skaistuma mākslinieciska uztvere, kā arī tieksme atnest cilvēcei savu darbu kā Dāvanu.

Attīstības pakāpes – mūsu garīgā virzība pa Augstāko Es pakāpēm, tīrības un augstu vibrāciju sastrādāšana.

 

5. Kādas pūles nepieciešamas meditācijā un sakaros ar AEs un Skolotājiem visos līmeņos?

Pūles ir nepieciešamas, bet, kā teikts augstāk, tikai mentālas. Mēs mācāmies pārvaldīt domu kā sevi, tāpēc ka arvien vairāk un vairāk strādājam mentālajā plānā, kur mēs pilnībā sastāvam no domu enerģijas.

Es šīs pūles sauktu par sagatavošanos iziešanai uz augstāko plānu.

Pirmkārt – pārbaudīt sevi, vai nav kādu piesārņojumu.

Otrkārt – iztīrīt kanālu un paskatīties, kurš tur varēja pieslēgties, noslēgt, iekārtoties, nosegt ar sevi kanālu. Daudz visa kā klenderē pa astrālo plānu, kas grib Skolotāja vārdā ar mums parunāties.

Treškārt – un arī šeit ir diezgan daudz pūļu – atrauties no zemes gravitācijas un ienākt ugunīgajā plānā, īpaši, ja gribat paņemt informāciju no augstākajiem plāniem. Daži čeneleri neapgrūtina sevi tieši ar šīm pēdējām pūlēm un paņem informāciju no pelēkajiem plāniem, redzams nolēmuši, ka, ja vienu reizi ir turp pacēlušies, tad tagad vienmēr eksistēs tajā plānā. Diemžēl tas tā nav, un es ne reizi vien esmu par to pārliecinājusies uz savas ādas. Labi, ka man jau ir diezgan labi izstrādāta atšķiršanas sajūta un prasīgums pret informācijas kvalitāti.

 

6. Dažiem mūsu lasītājiem ir izstrādājies ačgārns viedoklis, ka, ja reiz kanāls ir atvērts, tad jebkuru informāciju, kā no Interneta, var “novilkt”. Un var uzdot jebkuru jautājumu pašām augstajām būtnēm, līdz pat pašiem sīkākajiem un personīgākajiem zemes plāna jautājumiem, lai nebūtu jānopūlas pašiem: ar ko man labāk nodarboties, kurp aizbraukt, ar ko iepazīties u.c.

Tādi cilvēki nesaprot, ka mums ir brīvā griba un mēs ATBILDAM par mūsu brīvo izvēli. Mums pašiem ir jāizvēlas mūsu ceļš un tās jūtas, kādas mēs izjūtam pret sevi, pret cilvēkiem, pret savām profesijām, pret savu jaunradi, pret to intensitāti, ar kādu mēs veicam vai neveicam savas darīšanas. Tā ir arī mūsu karma. Tas tad arī ir mūsu ceļš.

Un pat saņemot atbildes – vai mēs tās klausāmies? Vai vienalga rīkojamies pa savam, meklējot vieglākus ceļus? Tāpēc ka visi padomi attiecas nevis uz to, cik viegli mums ir, vai grūti, bet uz to, caur ko mūsu dvēsele iegūs maksimālo attīstītību un rezultātā, maksimālo izdevīgumu.

***

Ceru, ka esmu atbildējusi uz dažiem jūsu jautājumiem. Būšu pateicīga par atgriezenisko saikni.

 

Pievienots 29.04.2019

http://sanatkumara.ru/stati-2019/treniruem-naviki-meditatsii

Tulkoja Jānis Oppe