Душа начинает расти...

Dvēsele sāk augt...

Galaktiskā Kristus Skola

Dvēsele sāk augt un apgūt garu

 

19.04.26.

Šorīt es ilgi skatījos dažādus ceļus, kā cieši pieslēgties Galaktiskajam Kristum, gatavojos grupveida meditācijai. Es izgāju caur Diženo Dievieti, caur Saules Brālību, viņi visi nesūtīja mani uz Galaktikas Centru, bet vienkārši uz augstāku plānu virs Saules sistēmas. Šeit es atradu mūsu galaktikas vietējo burbuli, kurš ietver Sauli. Pēc tam vērsos pie Interneta un, lūk, ko ieraudzīju.

Saule ir viena no Piena ceļa 200 miljardiem zvaigžņu. Tikai dažas zvaigznes atrodas no Saules attālumā, kas mazāks par 10 gaismas gadiem. Mums tuvākā zvaigžņu sistēma – tā ir Centaura Alfa, gaisma no mums līdz tai lido 4,4 gaismas gadus. Attālums līdz Bārnarda zvaigznei ir 5,9 gaismas gadi, pēc tam nāk WISE 1049-5319 (6,5 ly), Wolf 359 359 (7,8 ly), Lalande 21185 (8,3 ly), Sīriuss (8,6 ly), Luyten 726-8 (8,7 ly) un visbeidzot Ross 154 (9,7 ly).

Avots: https://i-fakt.ru/21655/

19 04 26 01

Zvaigznes, kuras no Saules atrodas attālumā, kas mazāks par 10 gaismas gadiem

***

Saules sistēma (Vikipēdija)

Saules sistēmas tiešā galaktiskā apkārtne ir pazīstama kā Vietējais starpzvaigžņu mākonis. Tas ir retinātas gāzes apgabala blīvāks rajons. Vietējais burbulis – tukšumi starpzvaigžņu vidē, kura stiepjas apmēram 300 g. gadu un kurai ir smilšu pulksteņa forma. Burbulis ir piepildīts ar augstas temperatūras plazmu, tāpēc domājams, ka burbulis izveidojies dažu nesenu pārnovu sprādzienu rezultātā.

Relatīvi nedaudz zvaigžņu ir desmit g. gadus (95 triljoni km) no Saules. Tuvākā ir trīskāršā zvaigžņu sistēma Centaura Alfa, apmēram 4,3 g. gadu attālumā. Centaura Alfa A un B ir Saulei pēc raksturlielumiem tuvu zvaigžņu cieša dubultsistēma, kamēr mazais sarkanais punduris Centaura Alfa C (pazīstams arī kā Centaura Proksima) riņķo ap šo pāri 0,2 g. gadu attālumā. Nākamās tuvākās zvaigznes ir sarkanie punduri Bārnarda zvaigzne (5,9 g. gadi), Wolf 359 (7,8 g. gadi) un Lalande 21185 (8,3 g. gadi). Lielākā zvaigzne desmit gaismas gadu robežās ir Sīriuss, spoža galvenās secības zvaigzne ar masu apmēram divas Saules masas un kompanjonu, balto punduri ar nosaukumu Sīriuss B. Sīriuss atrodas 8,6 g. gadu attālumā. Atlikušās sistēmas desmit gaismas gadu robežās ir sarkano punduru dubultsistēma Luyten 726-8 (8,7 g. gadi) un atsevišķs sarkanais punduris Ross 154 (9,7 g. gadi). Tuvākā brūno punduru sistēma – Luhman 16 – atrodas 6,59 gaismas gadu attālumā. Tuvākā atsevišķā Saulei līdzīgā zvaigzne – Vaļa tau (Tau Ceti) – atrodas 11,9 gaismas gadu attālumā. Tai ir apmēram 80 procenti Saules masas, taču tikai 60 procenti tās spožuma. Tuvākā zināmā eksoplanēta atrodas mums vistuvākajā zvaigžņu sistēmā Centaura Alfa, kura atrodas 4,3 g. gadu attālumā. Vienīgā varbūtējā tāda planēta sistēmā ir Centaura Alfa B b, ar masu apmēram 1,1 Zemes masas un apriņķojuma periodu tikai 3,2 dienas, – uz šo brīdi paliek neapstiprināta.

***

Diagramma, kura attēlo Zemes un Saules sistēmas atrašanās vietu novērojamajā Visuma daļā

19 04 26 02

Saules apkaime – pašas spožākās zvaigznes

19 04 26 03

Vietējais burbulis (ietver Sauli un Mircamu (Beta Canis Majoris)Lielā Suņa β) un Burbulis I (ietver Antaresu)

***

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%BD%D1%8B%D0%B9_%D0%BF%D1%83%D0%B7%D1%8B%D1%80%D1%8C

Vietējais burbulis – retinātas gāzes neregulāras formas apgabals starpzvaigžņu vidē Oriona atzara iekšienē mūsu Galaktikā. Tas stiepjas vismaz 300 g. gadu garumā un sastāv no neitrāla ūdeņraža ar blīvumu apmēram 1/10 no starpzvaigžņu vides blīvuma, kurš savukārt sastāda 0,5 atomus kubikcentimetrā. Karstā retinātā gāze (temperatūra apmēram miljons kelvinu) izstaro rentgena diapazonā. Vietējais burbulis ir izveidojies vairāku pārnovu (pēc aprēķiniem 3-6 un pat vairāk) sprādziena rezultātā, kuras uzsprāgušas apmēram pirms 10-12 milj. gadu. Viens no tādu pārnovu atlikuma kandidātiem ir Gemingapulsārs Dvīņu zvaigznājā.

Saules sistēma iet caur Vietējā burbuļa apgabalu pēdējos 5 vai pat 10 milj. gadu. Pašlaik viņa iet caur Vietējo starpzvaigžņu mākoni (VSM) – nelielu blīvāku rajonu Vietējā burbuļa iekšienē. Šis starpzvaigžņu mākonis ir izveidojies tur, kur savienojas Vietējais Burbulis un Burbulis I. Gāzes blīvums VSM iekšienē ir 0,1 atoms kubikcentimetrā. Vietējam burbulim ir garena forma. Tas nedaudz paceļas virs galaktikas diska, un, tā kā viņš piedalās galaktikas rotācijā, tad viņa forma kļūst līdzīga smilšu pulkstenim.

Vietējam burbulim piekļaujas arī citi burbuļi, tas ir, apgabali ar starpzvaigžņu gāzes pazeminātu blīvumu, savienoti ar tuneļiem. Burbulis I ir izveidojies no pārnovu sprādzieniem un zvaigžņu vējiem no zvaigznēm, kuras ietilpst Skorpiona-Centaura zvaigžņu asociācijā un atrodas 500 g. gadus no Saules. Ir arī vēl 2 burbuļi: Burbulis II un Burbulis III.

19 04 26 04

3D priekšstats par Vietējo Burbuli (Balts) ar piekļaujošos Vietējo starpzvaigžņu mākoni (rozā) un Burbuļa 1 (zaļš) daļu

19 04 26 05

Vietējais starpzvaigžņu mākonis

19 04 26 06

Vietējais starpzvaigžņu mākonis, Saules kustības virziens caur mākoni

 

Autori: Linda Huff (American Scientist), Priscilla Frisch (U. Chicago)

Paskaidrojums: Zvaigznes nav vientuļas.10% mūsu Galaktikas Piena Ceļš diska redzamās vielas atrodas gāzes formā, kuru sauc par starpzvaigžņu vidi (ISM). Starpzvaigžņu vide nav viendabīga, tās “pinkuļainums” ir pamanāms pat blakus Saulei. Vietējo starpzvaigžņu vielu ir diezgan grūti konstatēt, jo sava retinājuma dēļ tā izstaro pārāk maz gaismas. Taču šī viela, kura galvenokārt sastāv no ūdeņraža, vēl arī absorbē dažos specifiskos viļņu garumos, kas ļauj to konstatēt, novērojot starojumu no tuvākajām zvaigznēm. Vietējā starpzvaigžņu mākoņa darba karte, kura aptver 10 gaismas gadus, ir balstīta uz neseniem novērojumiem, kas parādīti augstāk. Šie novērojumi rāda, ka mūsu Saule virzās caur vietējo starpzvaigžņu mākoni, kurš tek uz āru no zvaigžņu veidojuma Skorpiona-Centaura Asociācija. Mūsu Saule var pamest Vietējo starpzvaigžņu mākoni nākamo 10,000 gadu laikā. Daudz nezināma paliek vietējās ISM izpratnē, ieskaitot tās izplatības detaļas un ietekmi uz Sauli un Zemi.

***

No rīta pēc patstāvīgiem meklējumiem es “izdzirdēju” dzimto balsi un uzreiz nomierinājos.

Sanats Kumara:

Es aizvedīšu jūs uz noteikto vietu – uz savienojumu ar Galaktisko Kristu. Jums nav obligāti jāieiet galaktikas centrā, atmiskajā plānā jūs uzreiz esat visur, jebkurā Atmas daļā jūs esat Visā, Kas Ir.

Fiziskais plāns tomēr atšķiras no atmiskā plāna, kā tu saproti. Bet tomēr tāpat kā blīvumos, kaut arī dažas projekcijas ir arī blīvajā vidē, piemēram, mākoņi un sablīvējums ir arī atmā. Neviendabīgums ir visā.

Ir arī atšķirības telpā un laikā.

Mēs ne fiziski pārvietosimies iekšā GK, mēs jau esam viņā, vienkārši ir jānoskaņo sava apziņa un jānostiprinās šajos noskaņojumos augstākā apziņas plānā.

Kas mums jāsaprot seansos? Kādēļ mums tik augstu ir jāiet apziņā?

Jūs pētāt Saules sistēmas robežas, jūs pētāt kosmosu – tuvākās un tālās zvaigznes. Jūs meklējat akmentiņus uz Marsa, Mēness un Venēras…

Un kā ir ar saprāta un apziņas pētīšanu? Ar viņas robežām un iespējām? Ne viss taču šķiet iespējams uz tehnikas un tehnoloģijas rēķina? Un kā būtu bez tehnoloģijām, tikai ar Ercenģeļu plāna iedzimtajām iespējām?

Gribat sākt tās attīstīt?

Iznāk, ka tā ir atgriešanās pie mūsu apziņas dievišķajām sākotnēm?

Tieši tā! Saproti, ir arī cits sabiedrības attīstības virziens – attīstīt dievišķos potenciālus tehnoloģijas vietā. Daudzdimensionālās apziņas potenciālus.

Ar tehnoloģijām nodarbojas visa pasaule, miljoniem zinātnieku un tehniķu. Un jūs esat pieraduši uzticēties zinātnes sasniegumiem un atklājumiem. Bet tie, kas mūsu Skolā ir izgājuši sagatavošanos, ir paredzēti, lai pētītu jūsu apziņas iespējas. Man šķiet, ka arī Saules Brālība ir jūs pietiekami sagatavojusi, lai virzītu jūs tālāk, pa pēdām viņiem pie sava sensenā potenciāla, pie savām dabiskajām iespējām, kuras ir jāattīsta.

Lūk, tad nu nodarbojieties ar savu attīstību, sāksim aktivizēt jūsu atmisko potenciālu. Kad es teicu – vai tas vien vēl būs! – tad ar to domāju jūsu apzinātības izaugsmi un virzību no paša iesakņojuma Matērijā – pie Gara pakājes. Jūs ar savu apziņu esat Tilts uz Nākotni.

Tā saucās mūsu pirmais seminārs. Mēs joprojām būvējam tiltu?

Bet vai tad jūs jau esat to uzbūvējuši? Vēl ir laiks, vēl ir iespējas, un ir jākustina ķepiņas līdz pēdējam. Tas vienmēr ir pareizi.

19 04 26 07  19 04 26 08

Man šķiet, ka šeit slēpjas vēl kāda svarīga doma, kāda gudrība? Kāda tā ir?

Tā netiek atklāta. Saprotams, tas nav noslēpums, bet jūs pie šīs jēgas nonāksiet paši, kad sakulsiet ar ķepiņām “sviestu”.

Kad mēs kļūsim par Galaktisko Kristu? Parādīsies cita attīstības perspektīva? Parādīsies kaut kas jauns?

Mēs atgriezīsimies Mājās?

Jūs kļūsiet tādi, kādi atnācāt šurp uz Zemi, atgriezīsieties pie Sevis. Bet jums pašlaik pat nav iedomājams, kas tas ir un kā tas “izskatās”. Jūs sākāt eksperimentu “Iegremdēšanās matērijā”, nenojaušot, ka jūs paši no tā atteiksieties, redzot citu, svarīgāku perspektīvu, kā var attīstīt dabiskās tiesības un dabiskos spēkus un iespējas. Neatkarīgi no tehnoloģijām jūs varēsiet pabūt jebkurā visuma vietā jebkurā plānā un mākonī. Kā līdzvērtīgi tiksieties ar daudzām rasēm, kuras neiet tehnoloģijas ceļu, izaudzēsiet jaunu apziņu un jaunas prasmes.

Tās vajag atklāt un izgudrot – kā izvērsumu. Atceries, cik tev lieliski izdodas izvērsums? Tā ir daļa no visuma autentiskās tehnoloģijas, tāpat kā prakse savu apziņu ātri pārvietot uz augstākajiem plāniem, tāpat kā iezemēšanās, tāpat kā čenelings. Atveriet savu apziņu, kļūstiet naivi – kā bērni. Iemācieties būt dieviem, vienkārši atdodoties šai apmācībai.

Jūs kļūsiet neatkarīgi no tehnoloģijām, no blīvumiem, no cīņas un konkurences. Brīvi un aktīvi tādā mērā, kādā vēlēsieties sev to atļaut. Jums atklāsies pilnīgi citāda – kā matērijas, tā arī uguns – pasaule.

Jūsu dvēsele ir izaugusi cauri matērijai, un tā bija ieplānota likumīga izaugsme (rāda ceļu no budhi uz fizisko pasauli). Tagad dvēsele sāk augt un apgūt augstākās pasaules, aug arī gars (rāda ceļu no budhi uz atmu). Balstoties uz mūsu sasniegumiem, jūs turpināsiet mūsu attīstības ceļu un kļūsiet līdzīgi mums.

Rīt gaidu jūs visus mūsu Galaktiskā Kristus Skolas pirmajā nodarbībā!

Dodieties ceļā, pirmklasnieki!

 

Norāde uz mūsu Galaktiskā Kristus Skolas pirmo seansu:

27. aprīlī, sestdien, pulksten 13 pēc Maskavas laika (arī pēc Rīgas laika) Galaktiskā Kristus Skola, pirmā nodarbība

Norāde: https://my.webinar.fm/go/sanat209/nggngn

Parole: 0opg7gjsue

 

Pievienots 26.04.2019

http://sanatkumara.ru/stati-2019/dusha-nachinaet-rasti

Tulkoja Jānis Oppe