Привнеси Свет в свою жизнь

Ienes Gaismu savā dzīvē

Nodaļa no grāmatas “Dzīvo un mīli[1]

19 04 11

Sanats Kumara: Tumsa ir Gaismas neesamība. Ienes Gaismu savā dzīvē, ieraugi Labo un Gaismu tur, kur tu nekad to neesi redzējis, un mīli šo Gaismu, kuru tu saskatīji. Ļauj to ieraudzīt citam, palīdzi ieraudzīt Gaismu tur, kur to neviens nav redzējis. Griezies pie mums pēc palīdzības un ienes to pašās tumšākajās vietās, kur bēdas un slimības, kur bezcerīgas skumjas un netīrumi. Paskaties apkārt, tu vēl arvien redzi Tumsu?

Izej dabā, baltajā pasaulē. Paskaties, viss melnums ir cilvēka iekšienē. Ārpusē tā gandrīz nav, bet tas, kas ir, ceļas no cilvēkiem, viņi ir ļaunuma un Tumsas avoti. Tātad, izlabojot traucējumus “instalācijā”, mēs atkal ieslēgsim to Gaismu, kura vienmēr ir un būs.

Pasaule nav piepildīta ar ļaunumu. Pasaule ir neitrāla. Gaišu vai tumšu mēs padarām to paši – no sevis un attiecībā pret sevi. Kaut kas šajā ķēdē tiek bojāts. Kas? Mūsu programmas, kuras mūsos formē pasauli un mūsu attieksmi pret šo pasauli. Visa būtība ir programmā – cilvēka domās.

Divi cilvēki sēž upes krastā. Viens bauda burvīgos laikapstākļus, svaigo gaisu, skaistās ainavas, koku un zāles, kas nomazgājušies pēc negaisa, sulīgo zaļumu. Bet otrs mokās – rīt atkal uz darbu, kāda grūtsirdība, nu kāpēc es esmu tāds nelaimīgs! Viss man ir slikti! Pirmajam arī rīt uz darbu, bet viņš par to pat neiedomājas. Un viņam labi būs arī rīt.

Atnāks šie cilvēki rīt uz darbu. Viens pastāstīs, kā viņi lieliski vakar makšķerējot atpūtušies, kā viņiem paveicies ar laikapstākļiem, papeldējuši, zivis gan gandrīz nav ķērušās, bet tas arī nav obligāti. Bet otrs pastāstīs, cik garlaicīgi sēdēt saules svelmē ar makšķerēm, gaidīt šīs trīskārt nolādētās zivis, steigties uz elektrisko vilcienu, kurš pārpildīts, bet mājās sieva čīkst. Viņam noteikti salūzīs makšķere, viņš savainos pirkstu vai paslīdēs, uzberzīs tulznu, nokavēs elektrisko vilcienu vai arī viņu sodīs kontrolieris par braukšanu bez biļetes.

Kāpēc šie divi cilvēki ir tik dažādi? Nu nav viņi dažādi! Abi – tas ir viens un tas pats cilvēks dažādā noskaņojumā, vienā un tajā pašā situācijā, bet ar dažādām domām. Mēs vienkārši mēģinām parādīt, kur ir ļaunuma sakne. Mūsos ar jums, cilvēkos un viņu domās.

Pamēģiniet nedomāt par šausmīgo rītdienu. Paskatieties, ko var vēl labu izdarīt šodien, lai arī rīt būtu labi. Ko var vēl labu pateikt cilvēkiem, lai viņiem kļūtu siltāk un priecīgāk no tā, pārlauziet situāciju sev Dvēselē.

Mēs aicinām jūs uz Gaismu. Tas ir tik vienkārši? Protams. Tas ir tik vienkārši un tik nepieciešami. Vienmēr, kad tu domā, cik slikti ir apkārt, padomā: šeit, šajā vietā patiešām ir slikti, šajā niecīgajā dzīves gabaliņā, bet viss pārējais tak ir labi. Pamēģini arī šeit izdarīt labāk. Uzsmaidi ienaidniekam, atdod viņam to, ko viņš atņem, un aizmirsti. Atjauno sagrauto, izārstē slimības.

ĶERIES SEV KLĀT!

Nenodarbojies ar pārējiem cilvēkiem. Padari savu iekšieni tīru, ievies kārtību savā ķermenī, savā dzīvoklī. Palīdzi bērniem, palīdzi veciem cilvēkiem, kaimiņiem. Paplašini tīrības un gaismas apgabalu – no sevis – uz ārpasauli. Kļūsti Gaismas avots, siltuma un laba noskaņojuma avots. Viss tevī kļūs vēl siltāks, kad tu sāksi redzēt pārmaiņas pasaulē, kura ir apkārt. Tās būs tik spilgtas, tik acīmredzamas, ka tu neiesi, tu aiztrauksies pa šo burvīgo ceļu.

Pasaule kļūs labestīgāka un tīrāka, tāpēc ka tu starosi tajā labo un Gaismu, un tā atstaros tos tev katrā satiktajā cilvēkā, katrā izlasītajā grāmatā.

Neskaties to, ko negribas skatīties pa televizoru, pārraides, kas atspoguļo ļaunumu un nelaimes. Tās ir programmas, kuras grib cilvēku iegremdēt Tumsā pāri galvai. Tu pats izvēlies, ko tev skatīties, par ko domāt, ko plānot uz rītdienu un gadu uz priekšu. Nevienam nav tiesību to darīt tavā vietā. Vienkārši neesi zombijs, nepadodies tavu domu slepenai vadībai.

Izvēlies Gaismu. Izvēlies laimi. Izvēlies smaidu un labestību. Izvēlies veselību un mieru. Tas ir vienkārši. Tas ir tik vienkārši, ka neviens to nenojauš. Daudz vieglāk ir mīlēt nekā neieredzēt, ticiet man.

Kad mēs mīlam, mēs atdodam cilvēkiem un apkārtējai telpai mūsu Eņģeļa Dievišķās vibrācijas. Mums ir viegli elpot, mēs esam atslābināti.

Bet, kad mēs neieredzam, mēs pārvēršamies melnajā caurumā, kurš no telpas savāc visu apkārt, mums visa kļūst par maz, mēs smokam no Tumsas, kura koncentrējas mums iekšienē. Mēs esam saspiesti un saspringti. Tāpat saspiesti un saspringti ir mūsu iekšējie orgāni un asinis.

Centies nenosodīt sevi un cilvēkus. Labāk palīdzi kā vecākais biedrs sev un cilvēkiem. Paskaties no Sevis Viedā un Lielā puses, kā nepietiek tam mazajam cilvēkam, par kuru tu sevi uzskati, kā viņam pašlaik palīdzēt, ko viņam tādu padomāt, lai dvēselē kļūtu labi; viņš atslāba un nolēma: “Bet dzīve taču ir lieliska lieta! Kā es to agrāk nepamanīju?

 

Pievienots 11.04.2019

http://sanatkumara.ru/glavi-iz-knig/privnesi-svet-v-svoiu-zhizn

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/images/Sanat_Kumara/Books/Zhivi_i_ljubi.pdf (Tulk. piezīme)