Наша Карма Христосознания

Mūsu Kristus-apziņas Karma

19 03 05

Dārgie draugi!

Es saprotu, ka katrs no mums ir samulsis par tiem uzdevumiem, kurus mums nosprauda Galaktiskais Kristus semināram “Kristus-apziņas īpatnības”. Un arī es uztraucos pirms semināra – kā noritēs un kas tajā būs. Ievērojiet, ka nosaukumu es devu tādu piesardzīgu – “Kristus-apziņas īpatnības”.

Gribu jūs nedaudz uzmundrināt. Nekas “pāri” nebūs. Vienkārši padomājiet, ka mums netiek doti uzdevumi mums ne pa spēkam. Ja mēs kaut ko varam radīt, tātad nav ko mulst. Tātad esam līdz tam izauguši, tātad radīsim!

Katrs no mums ir pieradis par sevi domāt: “kā tad es?”

Vienkārši padomājiet jaunā veidā: “kā tad MĒS?”

 

Sinerģija (grieķu συνεργία – sadarbība, atbalsts, palīdzība, piedalīšanās, līdzdalība; no grieķu σύν – kopā, sengrieķu ἔργον – darbs, (ie)darbība – divu vai vairāku faktoru mijiedarbības pastiprinošs efekts, kuram raksturīgi tas, ka šo faktoru kopīgā darbība būtiski pārspēj katra norādītā faktora darbību vienkāršu summu, emergence.

Emergence – pakāpe, kura raksturo sistēmas īpašību nereducējamību uz to veidojošo elementu īpašībām. Emergencesistēmu īpašība, kura nosaka jaunu iezīmju un kvalitāšu parādīšanos, kādas nepiemīt sistēmas sastāvā ietilpstošajiem elementiem.

 

1. Pirmais uzdevums: Jaunas Galaktiskas Grupas radīšana dvēseles līmenī (atma).

Kā tas būs?

Savu inkarnāciju līniju uzbūvēšana. Graudu savākšana vālītē, balstoties uz vienu matricveida sistēmu un vienādām vēlmēm.”

“Jūs varat gūt savu sākotnējo pieredzi, savienojoties lielā Zemes inkarnāciju grupā. Sinerģija dos jums lielu enerģijas un iedvesmas lēcienu jaunradei.”

Kurš vēl mums ir piedāvājis tādu kopienu? Padomājiet, ka runa ir ne par kalpošanu Galaktikai, bet par sava likteņa būvēšanu.

Mums ir bagāta dzīves pieredze uz planētas. Mēs esam Vecās dvēseles. Vairums no mums dzīvo pēdējo dzīvi pirms jauna lēciena uz augstākām pasaulēm. Stādieties priekšā, ka tas būs grupveida lēciens, Ģimenes sastāvā, kura inkarnēsies dažādās vietās, ne obligāti uz Zemes trešā globusa, bet, kur vēlies. Taču mēs nepazaudēsim cits citu un vienmēr varēsim būt noderīgi cits citam.

Mūsu planetārā pieredze ir vajadzīga, tā var pakalpot visiem. Mūsu zemiešu grupa savienos savu pieredzi Galaktikas Centra līmenī un būs brīva būtne, kura inkarnējas dažādās pasaulēs, pēc vēlēšanās.

“Jūs sapulcējaties galaktikas centrā un izklīstat pa dažādām pasaulēm. Ar grupveida saiknēm iekšienē jūs kļūstat par vienu lielu izziņas instrumentu dažādās pasaulēs, jums saglabājas kopīgā apziņa atmiskajā plānā.”

Tā ir jaunas Kosmosa Ģimenes veidošanās.

Tas, kas ar mums var notikt, ir satriecoši!

Sanata Kumaras Ģimene, Ra Ģimene, Saules Brālība – tās ir tādas pašas Ģimenes, un tie ir tie, kas mums palīdzēs!

Mēs sevi radām pēc viņu principa. Cālēni šķiļas ārā no čaumalas!

Protams, neviens mūs nepiespiež. Te nav ne mazākās piespiešanas. Kā vienmēr, kad ir tikuši radīti dažādi projekti...

Taču tā ir neparasta iespēja!

“Mūsu savienojums var būt gaismas avots ne tikai uz Zemes, ne tikai Saules sistēmā, bet arī Galaktikā. Jūs varat kļūt Galaktiskās Kristus-apziņas daļa.”

Jūs gribat mirdzēt un mīlēt pēc iespējas vairāk?

Es saprotu, ka ir zināma bremze mūsu iekšienē un mēs baidāmies kļūt par kaut ko lielāku, nekā mēs esam pašlaik. Bet vienkārši saprotiet, ka ļoti daudz no tā, ko mēs JAU darām smalkajā plānā, mēs vienkārši neapzināmies. Un tas, kas mums tiek likts priekšā, iespējams, neradīs mums jaunas grūtības.

Pats galvenais, ka norit attīstība – apziņas nomaiņa, enerģiju nomaiņa – un, lūk, tādā veidā tā norit! Un ko jūs gribējāt? Sēdēt tajā pašā vietā desmitgades?

 

2. Otrais uzdevums: Organizēt jaunu Planetāro Kristus-apziņas Skolu.

Mani neatlaida, kad es pabeidzu čenelingu ar Kristu, kamēr neizteica šo man jauno uzdevumu. Draugi, tā arī ir mūsu Kristus-apziņas Karma.

Pretoties ir bezjēdzīgi. Sākumā man izteica uzdevumu sarakstīt grāmatas, pēc tam apgūt seminārus, pēc tam radīt aktivizācijas, pēc tam radīt Sanata Kumaras Skolu, vietni satakumara.ru, pēc tam Diženās Dievietes seansus, pēc tam Saules Brālības Skolu... Darbs ar Kristus Režģi, ar Viena Režģi, ar cilvēku Saules ķermeņu ugunīgo Režģi... ar Ra Skolu man iznāca neveiksme, bet manas vainas dēļ, atzīstos.

Es mācījos konsultēšanu un dziedniecību un radīju trīs konsaltinga veidus.

Un tagad jauna Kristus-apziņas Skola. Nedomāju, ka vibrāciju ziņā tā būs ļoti augsta, visdrīzāk darbs tieši ar mūsu iekšieni, jo Kristus-apziņa ir jāapgūst kā domāšanas veids, kā dzīvesveids. Tā ir planetāra skola, ne galaktiska (es sevi mierinu). Domāju, ka gan iesācējiem tā būs noderīga, gan mums, kas esam izgājuši jau daudzas apziņas pakāpes – palīdzēt atstāt uz planētas to, no kā esam jau izauguši.

Domāju, ka būs kaut kas līdzīgs Dena Milmana (Dan Millman) grāmatai, kuru mēs pašlaik studējam ceturtdienās.

Nevaru aizmirst, kā kāds audzēknis man nesen par sevi paziņoja: “Es, vai?” – tādā nozīmē – es neesmu cienīgs, neesmu izaudzis un nevaru. Es atkal nosūtīju viņu pie Dena Milmana pirmās nodaļas, kur tika runāts par spēka atgriešanu sev, pašcieņu, cieņu un pašvērtējumu (starp citu, visi ieraksti pagaidām ir vietnē, un iesaku izstudēt tos tiem, kas vēl nav iesaistījušies šajā mūsu darbā).

Vēršos pie Galaktiskā Kristus ar lūgumu pastāstīt vairāk par Planetāro Kristus-apziņas Skolu.

***

Galaktiskais Kristus: Skolas pakāpeniski atklāj jaunus apmācības veidus un ceļ vibrāciju ziņā tos, kas tajās mācās. Neiespējami iemācīt jauniņajiem uzreiz un ātri. Vajadzīgi apmācības etapi. Katrs etaps veltīs noteiktai izglītības formai.

SK Skola ir veltīta sākotnējai attīrīšanai un Zemes dzīves otru pušu izpratnei, tas ir, kā un kurš valda, kādi spēki ir, kā jūs virzāties, kā jūs varat iziet no zemes inkarnāciju cikla aptveres.

SB Skola ir veltīta galvenokārt apzināšanās izaugsmei un jaunu apziņas veidu attīstībai. Jaunu pasauļu un matricu sistēmu apgūšanai. Ceļojumam pa dažādām dimensijām vispārējai attīstībai.

Diženā Dieviete jūsu dvēselei sniedz izglītību Mīlestības, Debesu Skaistuma, Dziedināšanas, virzības uz Gaismu veidā.

Mēs sakļaujam Dievietes un Galaktiskā Kristus spēku mūsu Kristus-apziņas Skolā. Tā, protams, būs planetāra Skola, taču uz jauna augstas apzināšanās un karmiskās atbildības pamata. Katrs no jums vienmēr jautā par savu misiju un uzdevumu šajā dzīvē.

  • Piedalīties “Ražas Novākšanā” (pēc Ra terminoloģijas) – lūk, jūsu misija un jūsu pēdējā laika vētrainās attīstības jēga.
  • Domāt ne tikai kontekstā “es”, bet iemācīties domāt kontekstā “Mēs”.
  • Kāri apgūt to, ko spējat apgūt. Caur Grūtībām un Darbu, caur Skaistumu un Mīlestību, apgūstot jaunus plašumus aiz Planētas matricas robežām.
  • Noteikti iemācīties atšķirt tās zināšanas un enerģijas, kuras ļoti vētraini attīstās pretstatā jūsu misijām, lai likvidētu jūsu pūliņus.

Kurš var mācīties Galaktiskajā Skolā?

Visi, kas savu misiju saprot tieši tā, kā mēs izteicām.

Saprāta, Gaismas, Sirds, dvēseles Izdziedināšanas, Laimes un Augšupcelšanās Skola.

Skan skaisti. Bet kā tas būs darbā?

Ha, ha, ha! Malacis! “Uzticies, bet pārbaudi”, tā, šķiet, pie jums saka?

Sāc. Vienkārši sāc.

***

Bet es domāju: it kā esmu apstājusies, droši vien novecoju... Neapkrauj ar jauniem uzdevumiem... Te tev nu bija!

Uz tikšanos seminārā!

 

2019. g. 9.-10. martā

Pulksten 13 pēc Maskavas laika (12 pēc Rīgas laika)

Jauns seminārs

“Kristus-apziņas īpatnības”

Detaļas pēc norādes:

http://sanatkumara.ru/seminari-2019-goda/dvuchdnevniy-seminar-christosoznanie[1]

 

Pievienots 05.03.2019

http://sanatkumara.ru/stati-2019/nasha-karma-christosoznaniya

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/26-raksti-2019/2039-divu-dienu-seminars-kristus-apzina (Tulk. piezīme)