Свет Истины

Patiesības gaisma

Nodaļa no grāmatas “Dzīvo un mīli[1]

19 02 20 02

Izzini savu patiesību un dalies tajā ar citiem.

Tieši tādēļ tu piedzimi.

S. Voterss (Story Waters)

Sanats Kumara: Dievišķā Patiesībā nozīmē izpaust sākotnējo Gribas impulsu Būt jeb izpaust Sevi atsevišķi no Sevis, lai pētītu izpausmes formas. Visums par savu eksistenci paziņo citiem Visumiem. Visuma patiesība – Dzīve dažādās izpausmēs, izpaustā un neizpaustā matērijā – garīgā tēlā. Nevar Garu un matēriju aplūkot atsevišķi. Tas ir viens un tas pats dažādās izpausmēs. Kvantitāte ir atkarīga no Dvēseļu, individualitāšu izstrādēm.

Ja viss tika radīts vienotā momentā, kāpēc Dvēseles ir attīstītas dažādi?

Tu zini, ka tā viņu izvēle.

Skolotājs nosūta mani pie N. D. Volša (Neale Donald Walsch) grāmatām, kuras esmu izlasījusi. Paskaidrošu lasītājiem: lai izzinātu starpību attīstītībā, vienas Dvēseles piekrita būt “vecas”, otras – “jaunas”, lai ieraudzītu progresu un regresu, kustību savā attīstībā.

Tātad tās nav Dvēseles izstrādes, bet teātra izrāde?

Tātad. Bet tu tā esi aizrāvusies ar šo teātra izrādi, ka tu patiesībā! izstrādā enerģiju, paaugstini vibrācijas, radi, tīri sevi, izstaro dažādu viļņu gaismu, vārdu sakot, tici šim teātrim un dzīvo ar to.

Visas izpaustās pasaules tā dzīvo, viņas pašas sevi rada, dzīvo tajās un rada tādā veidā. Darbojas pēc savas sapratnes un sagatavotā augsnē, izdarot izvēli un tādā veidā virzot dzīvi uz priekšu.

Viss, ko mēs redzam, ir mūsu maņu orgānu uztveres un informācijas apstrādes smadzenēs – rezultāts. Tikko kā jutība izmainīsies un mēs redzēsim vairāk, izmainīsies pasaules aina. Tur, kur bija tukšums, parādīsies neredzamu priekšmetu attēls. Tas, kas bija nesagraujams un blīvs, būs caurlaidīgs un caurspīdīgs, parādīsies ieejas un izejas, piltuves un bedres, jauni šķēršļi un jaunas būtnes. Izmainīsies uztveres orgāni un pilnveidosies informācijas avotu apstrādes orgāni, pilnveidosies redzamo tēlu sistēma. Tā ir spēle pēc noteikumiem. Mainās noteikumi, palielinās iespējamo gājienu skaits, atbilstoši uzlabojas atmiņa un citi orgāni, kuri vada cilvēku. Trešā acs cilvēkam vajadzīga, lai orientētos Maijas telpā. Tā mostas, lai justu smalkās enerģijas, visiem cilvēkiem. Drīz tā sāks darboties un cilvēki redzēs Astrālo Pasauli.

Nākotne ir iepriekš nolemta?

Tādā nozīmē, ka cilvēks pilnveidojas, mainās dzīvesveids, dzīves apstākļi. Mainās pasaule, arī cilvēks mainās. Tas ir savstarpējs process. Pasaule maina cilvēku, cilvēks maina pasauli.

Kāpēc vieni cilvēki ir aktīvi, bet citi pasīvi? Kāda loma ir pasīvam?

Tā ir kuģa balasta loma. Pēc būtības balasts nav vajadzīgs – tā nav ne prece, ne aktīvs, taču tas padara kuģi stabilu. Pasīvs uztver to, ko ražo aktīvs, izstrādā, izpilda, izmanto to, noved līdz likumam, kuru nākamais aktīvs lauž un pārtaisa. Materiālā forma ir pasīva, saprāts aktīvs. Kad cilvēks nometīs materiālo formu, pasīvs būs nākamais ķermenis – astrālais utt.

Vai pasīvs cilvēks vienā dzīvē var kļūt aktīvs citā?

Aktivitāte ir vīrišķās enerģijas pārmērs, pasivitāte – sievišķās pārmērs. Cilvēks aug un cenšas attīstīt tās vienādā mērā. Tad agresivitāte un mērķtiecība, spars un darbīgums ies pārī ar apmierinātību un atslābumu, uzkrātā potenciāla izmantošanu miermīlīgiem mērķiem.

Kā ir iekārtots cilvēks?

Cilvēkam ir ļoti sarežģīta ķermeņa uzbūve. Redzamā daļa – tie ir 97% ķermeņa svara, bet tikai 3% no apjoma un nozīmes. Pārējie neredzamie ķermeņi atrodas citās dimensijās līdz pat Radītājam. Fiziskā ķermeņa iekšienē ir izejas uz citām realitātēm. Tās atrodas sirds centrā, čiekurveida dziedzerī un kroņa čakrā. Tās ir izejas uz Astrālu, Mentālu un Budhi. No sirds centra var nokļūt Astrālā un Mentālā, no čiekurveida dziedzera – Budhi, no kroņa čakras – Atmā.

Patiesības gaismas pārvadītāji smalkajā plānā izskatās kā citu cilvēku pievilkšanas centri, zināšanu avoti, starp tiem un citiem ir smalki sakari, kas stiepjas plašumā kā zirnekļa tīkls. Tikai atšķirībā no zirnekļa jūs atdodat daļu sevis, savu gaismu, mīlestību, padarot citus mazlietiņ līdzīgus sev. Uzticība lietai padara jūs atkarīgus no Mums, tāpēc ka Mēs jūs barojam ar idejām, gaismu, tīrām, lolojam un audzinām. Mēs uzņemamies atbildību par jūsu dzīvēm, par jūsu uzticību. Apzināšanās – tas ir ceļš, kad cilvēks jau ir sapratis, kādēļ viņš ir atnācis šurp. Kad viņš ir sapratis, Kurš viņu ved un kurp, un kādēļ. Un piekrīt. Tas neprasa daudz – veltīt laiku un neslinkot.

 

Pievienots 20.02.2019

http://sanatkumara.ru/glavi-iz-knig/svet-istini

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/images/Sanat_Kumara/Books/Zhivi_i_ljubi.pdf (Tulk. piezīme)