Это война, детка

Tas ir karš, bērniņ

19 02 19

19.02.19.

Sanat Kumara, es sveicu tevi.

Mans jautājums šodien – cik lielā mērā karš smalkajā plānā skar mūs nepastarpināti? Vakar konsultācijā ieraudzīju, ka meitenei, kuru nebiju redzējusi mēnesi, 2019. g. janvārī ir sagrauts astrālais un mentālais ķermenis. Un viņa ir nopietni saslimusi, pareizāk, viņas slimība ir stipri saasinājusies. Iznāk, ka uzbrukumi ir pastiprinājušies un pārgājuši katastrofālā formā? Tikai cilvēki to nezina, domājot, ka tā ir gripa?

Sanats Kumara: Es saprotu tavu jautājumu. Piekritīšu, ka daudzi ir cietuši no šī janvāra elektromagnētiskā uzbrukuma. Uzbrukums bija spēcīgs un domāts pirmām kārtām tiem, kas mirdz.

Bet ne visi taču saslima ar “gripu”? Vai var būt tāda saārdīšana bez slimības? Un vai var būt gripa bez tādām saārdīšanām?

Pašlaik mēs aktīvi mēģinām atjaunot saārdītos ķermeņus. Tas ir karš, un mēs neesam to zaudējuši, taču postījumi ir nodarīti, īpaši mentālajā aspektā, kurš ir kopīgs paralēlajām realitātēm, tas ir, vairākiem paralēliem fiziskiem “es” ir viens mentālais aspekts. Tas viss ir atjaunojams, un mēs laikus noarhivējām Akašas Hronikas un tagad no tām atjaunojam jūsu pieredzi, kas piepildīja mentālos aspektus.

(Paskaidrošu, ka mākslīgi tiek radīti tikai pirmtēli mentālajā aspektā, “veidnis”, un pēc tam tiek dublēta mentālā “es” pieredze, jo tā, paldies dievam, nav pazaudēta uz visiem laikiem.)

Es konstatēju, ka pieredze, ar kuru mani piepildīja pēc atjaunošanas, ir nedaudz patīrīta un nepilna.

Tā ir saarhivēta, tas ir, tai ir piešķirts cits izskats, bet principā pilnīgi pietiekams pilnvērtīgai eksistēšanai. Kā tu jūties?

Pilnīgi normāli fiziskajā līmenī. Taču ceļojumā pa dažādām realitātēm Saules Brāļi bija vīlušies, ka es/mēs neatpazinām pietiekoši detalizēti tos visumus ar dažādu laiku un telpu, kuros mūs ievietoja. Vai izpaužas slimība, vai arī pietiekamas pieredzes trūkums?

Es vairāk domātu, ka tas ir tādu ceļojumu pietiekošas pieredzes trūkums un nepietiekamas visuma fizikas zināšanas. Ir jābūt zinātniskai sagatavotībai, lai detalizētāk apjēgtu visus laika un telpas variantus. Domāju, ka Saules Brāļiem vajadzētu vairāk paskaidrot un bīdīt jūs uz atšķirīgu realitāšu apzināšanos, lai jūs varētu vairāk izjust un atpazīt. No otras puses, ir realitātes, kas grūti ļaujas atpazīšanai ar zemes saprātu, jo pieredzē nekā tamlīdzīga nav. Bet labi ir tas, ka jūs vispār spējat vismaz kaut ko izjust no tā, kas nav no zemes plāna, jo tas ir pietiekams progress planetārajam saprātam.

Pastāsti, lūdzu, par situāciju karā. Kas šobrīd notiek mentālajā plānā?

Kaujas periodiski uzliesmo, taču tām nav totāls raksturs.

Kas tās par kaujām? Ap ko uzliesmoja karš?

Tas ir sens ienaids starp cilvēkiem un reptiloīdiem. Ir atsevišķas frakcijas, tā teikt, kuras nav apmierinātas ar to, ka viņas nelaiž uz planētu. Viņas gribētu vākt no cilvēkiem meslus zināšanu, atklājumu, tehnoloģiju un enerģijas veidā.

Kādas enerģijas viņi vāc? Nesen konsultācijā konstatēju mugurā iebūvētu pulti ar rozetēm enerģijas vākšanai. Pults enerģētiski izplatās gandrīz pa visu ķermeni ar vadiņu palīdzību. Faktiski iebūvējusies meridiānos. Izrādījās, ka tādu praksi ir nodrukājuši kaut kāda zieda veidā, un paši cilvēki sev mugurā iebūvē tādas “pultis”.

Mēs sen gribētu brīdināt cilvēkus, lai viņi modrāk attiektos pret praksēm, kuras nesaprot, un uzdotu sev jautājumus – kādēļ? ar kādu mērķi? kur un ko es sevī ielieku? Kur mani aicina “ielīst”? Saprāts jums ir dots, lai jūs iemācītos atšķirt, būtu prasmīgi un saprastu visu, ko jums piedāvā izdarīt vieni vai otri čeneleri.

Daudzas prakses nāk ne no gaismas. Tajās ir aizplīvuroti aizstājēji, atļaujas smelt savu enerģiju, piekrišana vieniem vai otriem sevis postījumiem, piekrišana eksperimentiem ar sevi.

Saules Brāļi arī taisīja eksperimentus ar mums...

Viņi izskaidroja, ko un kā, un jūs uz sevis sajutāt viņu darba labvēlīgo ietekmi. Rezultāts bija tāds, ka jūsu vibrācijas un jūsu saprāts kļuva pietiekami ceļojumiem aiz mentālā plāna ietvariem, jūsu mentālā saprāta atrašanai ugunīgajā plānā. Viņi palīdz jums apzināties un justies jūsu ugunīgajos ķermeņos tā, kā jūs justos mentālajā ķermenī, tas ir, apzināti, nu palabosim – pietiekami apzināti. Taču saprotu, ka visam vajadzīga prakse, un ar katru reizi jūs kļūstat jutīgāki pret tām vibrācijām, kuras pieejamas tikai augsti organizētām būtnēm. Tas būtiski ietekmēs jūsu pēcnāves pieredzi.

Man grabītos detalizētāk skart mentālo ķermeņu sagraušanas tēmu. Cik izplatīti un bīstami tas ir? Cik ilgi tas turpināsies, un ko darīt tiem, kas ir sagrauti?

Tas lielākā mērā skar tos bērnus, kas smagi slimoja. Taču arī pieaugušajiem nepaveicās. Atjaunošanas darbs norit. Nav iespējams visu izdarīt uzreiz. Un domāju, ka vairākumam gada laikā būs atjaunots viss, kas tika sagrauts. Jums arī vajadzētu mums palīdzēt atjaunot Mentālo apvalku apkārt planētai.

Tas ir Kristus Režģis?

Jā, tieši viņš galvenokārt tika pakļauts postījumiem. Postītāji tika apturēti, taču viņš lielā mērā cieta.

Ko mēs drīkstam darīt?

Ieiet Kristus Režģī un palīdzēt tiem, kam vajadzīga atjaunošanās. Papildināt gaismu un mīlestību tām būtnēm, kurām ir vajadzība, palīdzēt enerģētiski, salabot sagrautās saites starp cilvēkiem. Kā pēdējiem tiek palīdzēts mazuļiem, viņiem pagaidām ne pārāk ir vajadzīga augsta apzināšanās, un to mēs izdarīsim paši, bet, lūk, pieaugušajiem jūs varētu kaut vai nedaudz palīdzēt.

Vai būs vēl tādi paši uzbrukumi?

Mēs pagaidām nezinām. Karš nav beidzies un virzās uz jaunām sarunām.

Vai visi smagas gripas gadījumi ir saistīti ar mentālā aspekta sagraušanu? Kaut kā grūti noticēt, ka mūsu Augstākais Es var tikt sagrauts, nogalināts vai pakļauts atjaunošanai. Ko tu varētu pateikt skeptiķiem, tādiem kā es? Ja pati nebūtu redzējusi, nevarētu pat iedomāties ko tādu.

Cilvēka “es” ir pārāk ievainojams un nestabils. Jūsu tehnoloģija pagaidām nespēj tikt galā ar tiem uzdevumiem, kurus fiziskā plāna apgūšana uzstāda dabai, bioloģiskajiem ķermeņiem. Ķermeņi brūk, un ne tikai fiziskie, bet arī astrālie un mentālie. Kad viņi tika radīti, tad nebija paredzēti kara darbībām savā starpā. Ķermeņu daba tiek koriģēta divos veidos. Pirmais veids – gēnu modificēšana, otrais – tehnoloģiski remonti – orgānu nomaiņa un audzēšana, ādas pārstādīšana u.c. Ir arī trešais veids – radīt tehnoloģiju ārējam pielietojumam, piemēram, sirds elektrokardiostimulatori, asiņu attīrīšana u.c.

Astrālajā līmenī ir tādas pašas tehnoloģijas, bet, ņemot vērā smalkākas vibrācijas. Ķermeņa daļu audzēšanas, gēnu mutācijas laboratorijas ir visur. Visas rases mēģina uzlabot savu dzīvi un aizsargāties no ienaidniekiem. Tā ir mūžīga problēma visiem, kas ir humanoīdi vai saistīti ar viņiem.

Es nevaru tev atbildēt uz jautājumu “Vai visi smagas gripas gadījumi ir saistīti ar mentālā aspekta sagraušanu?” Mēs nezinām – visi vai ne visi. Pacenties saprast, ka mēs arī neesam visu redzoša acs un daudzas Kosmosa Ģimenes arī palīdz savām būtnēm atjaunoties. Taču ne visu fiziskajā, astrālajā un mentālajā ķermenī ir iespējams atjaunot. Lūk, Hronikas mums palīdz radīto ķermeņu apvalkus piepildīt ar viņu programmām, viņu saturu.

Cik es saprotu, Hronikas mūs piepilda tikai ar pēdējās manvantaras pieredzi? Bet, teiksim, Lemūrijas un Atlantīdas pieredze ir zaudēta?

Tā nav zaudēta, taču arhīvi jau ir aizzīmogoti. Tā jums pagaidām nav vajadzīga. Iespējams, tā kļūs jums vajadzīga mentālajā realitātē, bet tad jūs brīvi to varēsiet izmantot.

Cik bieži ir bijuši tādi iebrukumi planētā?

Ne tik bieži.

Vai lielie kari ir saistīti ar tādiem iebrukumiem mentālajā plānā?

Ne vienmēr. Dažreiz ir saistīti. Dažreiz norit atsevišķi.

Bet cilvēki ar zemāko (parasto) mentālo aspektu arī tika pakļauti uzbrukumam?

Nē, vairumā gadījumu bija uzbrukumi tikai Kristus-apziņas aspektiem. Parastiem cilvēkiem tas nedraud. Postījumi tika nodarīti ar mērķi nolaist Kristus Režģi pa vibrācijām, nolaist to cilvēku apziņu, kuri sasnieguši liekāku vibrāciju augstumu. Tas tika darīts ar mērķi cilvēkus paverdzināt. Tikai nesēj paniku, lūdzu, jo arī tas spēj nolaist vibrācijas.

Vai visi postījumi bija saistīti ar “gripu”, vai arī postījumi bez fiziskas slimības?

Es nevaru tev atbildēt uz šo jautājumu. Es nezinu.

Vēl viens jautājums. Ne visi jāņtārpiņi taču tika pakļauti uzbrukumam? Pēc kādiem parametriem mūs izvēlējās?

Nezinu. Kāda starpība. Mēs pašlaik caurskatām katru no jums un cenšamies lietai palīdzēt.

Mums ezotēriskajās aprindās ir izveidojies ideāls viedoklis, ka mēs esam aizsargāti, mūs apsargā un mums nevar uzbrukt. Mūs apsargā gan Sargeņģeļi, gan Augšupceltie Skolotāji, gan mūsu Spēki. Daži ir nesaprašanā, kā ar tādu aizsardzību mūs var tā sagraut? Kāpēc mums uzbrūk, ja mēs esam aizsargāti? Un kādai tādā gadījumā ir jābūt aizsardzībai, lai izvairītos no tādiem postījumiem?

Mēs saprotam jūs un cienām jūsu viedokli par mums.

Pirmais, ko dara uzbrucēji – noslēdz sakaru kanālus ar mums. Mēs pārstājam jūs dzirdēt.

Otrais – biežāk uzbrūk miega laikā.

Trešais – mēs neesam visu redzoša acs, un mums ir daudz darbu, saistītu ar planētas aizsardzību.

Ceturtais – dzēš jūsu gaismu.

Piektais – mēs nevaram aptvert visus un uzreiz, lai kā necenstos.

Mēs esam jums ļoti pateicīgi, ka jūs par mums tā domājat. Tas ir milzīgs atbalsts mums un mūsu Spēkiem. Bet, kā redzat, ne viss ir mūsu spēkos.

Bet Sargeņģeļi? Viņi taču vienmēr ir ar mums?

Jūs uzskatāt, ka jums nav jāslimo un jāmirst, tāpēc ka ir Sargeņģeļi? Visi cilvēki mirst, neraugoties uz Eņģeļiem. Un var tikt pakļauti uzbrukumam – kā fiziskajā dimensijā, tā arī smalkajā. Un neidealizējiet Augšupcelto Skolotāju iespējas fiziskajā plānā. Jūs esat mūsu galvenie spēki šeit. Un mēs aicinām jūs iekļauties palīdzībā planētai – ļoti uzmanīgi, lai nekaitētu. Mierīgi, bez cīņas un vardarbības, palīdzēt atjaunot sagrauto.

Kā to izdarīt?

Atjaunot režģus Kristus-apziņas plānā. Piesūcināt pašu tīklu. Ar to ir pietiekami.

Pateicos par interviju! Šodien pastrādāsim kopīgā meditācijā.

 

Norāde uz meditāciju.

19. februārī, otrdien, pulksten 18 pēc Maskavas laika: Supermēness. Vakara meditācija, Vada Natālija Koteļņikova un Vladimirs Ahmanajevs, bezmaksas

Norāde https://my.webinar.fm/go/sanat209/4f7k

 

 

Šodien vēl ir arī supermēness.

Supermēness – tā ir astronomiska parādība, kura notiek pilnmēness vai jauna mēness sakrišana ar perigeju – Mēness un Zemes vislielākā tuvinājuma momentu. Tas notiek eliptiskās orbītas dēļ, pa kuru Mēness riņķo apkārt mūsu planētai.

“Pēdējais supermēness 2019. gadā noritēs naktī no 18. uz 19. februāri, novērot to varēs naktī no 19. uz 20. februāri, pirms tam paziņoja RIA Novosti Maskavas planetārijā.

Mēness Zemi apriņķo mēneša laikā, un šajā periodā attālums no mūsu planētas līdz pavadonim mainās no 356,4 tūkstošiem kilometru līdz 406,7 tūkstošiem kilometru. Par supermēnesi sauc parādību, kad pilnmēness notiek agrāk par trīs diennaktīm pirms vai pēc momenta, kad Mēness iet cauri savas eliptiskās orbītas Zemei vistuvākajam punktam. Tādos momentos Zemes pavadonis izskatās par 14% lielāks un par 30% spožāks, nekā ejot cauri visattālākajam punktam. Kā pastāstīja RIA Novosti planetārijā, šajā reizē supermēnesi varēs novērot divas naktis pēc kārtas – naktī no 18. uz 19. februāri un no 19. uz 20. februāri. Turklāt, neskatoties uz to, ka Mēness Zemei pietuvosies minimālajā attālumā tikai 19. februāra dienā, jau naktī pirms tam varēs novērot supermēnesi.”

“Galvenais 2019. gada supermēness notiks 19. februārī, tāpēc ka tajā dienā Mēness atradīsies pašā minimālākajā attālumā no Zemes 2019. gadā. 19. februārī pulksten 12:07 pēc Maskavas laika Mēness pietuvosies Zemei 356761 kilometru attālumā, bet 18:54 pēc Maskavas laika notiks pilnmēness. Starpība starp pilnmēnesi un perigeju sastādīs nedaudz vairāk par 6 stundām” – teikts Maskavas planetārija paziņojumā.”

Avots:

https://ria.ru/20190219/1551050478.html

 

Pievienots 19.02.2019

http://sanatkumara.ru/stati-2019/eto-voyna-detka

Tulkoja Jānis Oppe